Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 705.452
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Netko probao ovu ? JÄRVFJÄLLET
Kakva vam je

9 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Meni lošija od Markusa, čekam ga sada da bude na akciji.

7 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Zynaps kaže...

Meni lošija od Markusa, čekam ga sada da bude na akciji.

 zašto lošija od markusa ?

Izgleda mi kao markus sa više opcija

9 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Zynaps kaže...

Meni lošija od Markusa, čekam ga sada da bude na akciji.

 Koja je redovna cijena Markusa? Sada je na 998kn, kao da je bila iznad tisuću kuna ili mi se čini? Pozdrav

6 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Zna biti na 1300 mi se čini, tih 999 ili koliko stave je ok cijena. Čini mi se da sam ga vidio jedanput za nekih 100-200 kn jeftinije čak od tih 1000 ,ali mislim da nije česta akcija to.

 

Ovo izgleda meni kao upgradeani markus i definitivno bi rekao da je bolje na papiru ,nasloni za ruke izgledaju kao da bi možda mogli biti malo nestablniji ,ali bilo kakvi su bolji od markusovih. Još da su stavili podesive ručke pun pogodak bi bilo. 

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
999 je verzija s tkaninom, a 1099 s kožom. To je uobičajena cijena. Na akciji je 650-700kn
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Hexfire kaže...
999 je verzija s tkaninom, a 1099 s kožom. To je uobičajena cijena. Na akciji je 650-700kn

 Hvala na odgovoru, a koji je tip kože i isplati li se s kožom ili je tkanina bolja? 

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Filip720 kaže...

 Hvala na odgovoru, a koji je tip kože i isplati li se s kožom ili je tkanina bolja? 

Ne bih znao detalje. Imao sam samo verziju s tkaninom koja je odlična kupnja na akciji. Osobno preferiram tkaninu jer je prozračna, ali ne vjerujem da je kožna verzija nešto lošija po kvaliteti izrade.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Markus ima veću sjedeću površinu i bolji naslon

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Filip720 kaže...
Hexfire kaže...
999 je verzija s tkaninom, a 1099 s kožom. To je uobičajena cijena. Na akciji je 650-700kn

 Hvala na odgovoru, a koji je tip kože i isplati li se s kožom ili je tkanina bolja? 

 I ja na poslu imam s tkaninom i ne bi ni razmišljao o koži.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

nemojte kozu, vec drugi put proklinjem dan kad sam uzeo koznu stolicu

3 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
loky4i4 kaže...

Netko probao ovu ? JÄRVFJÄLLET
Kakva vam je

 Meni je bolji Markus, pogotovo kad je na akciji duplo jeftiniji, imam obje, Markus je za veće/deblje kao što sam ja bolja opcija zbog veće sjedeće površine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 18:04 (user2206).
7 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Koji je best buy do 2500kn za stolicu na kojoj mogu sjediti kroz cijeli dan (8+ sati) i da je velika stolica bas?

 

Gledao sam ovo. Ima ih kod nas cak i jeftinije nego vani. Inace sam visok 193, i imam nekih 90kg.

 

Secretlab mi je malo previse ipak.

12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav!

Trebao bi preporuku za gaming stolicu za sina od 12 godina. Znači mora biti neka baš gaming izgleda a ne uredska. Cijena do 1500kn plafon a dobro bi bilo da bude i jeftinija.

 

Jel valja ovo:

https://www.nabava.net/gaming-stolice/spirit-of-gamer-fighter-cijena-82379431

8 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Steta sto su joj napucali cijenu, no nadje se i na akciji povoljnije....

 

https://www.links.hr/hr/gaming-stolica-gamdias-achilles-e1-l-b-2d-crno-bijeli-430600044

 

Inace, odlicna stolica, uvijek iskoristim priliku da je pohvalim, doduse sad je skuplja nego sto je bila, no za 1200kn koliko je bila (ako se dobro sjecam) bila je odlican izbor.

 

EDIT: sad vidim tek, ovo je redizajnirani model, nista drasticno, promjenili su naslone za ruke i probili "rupu" na ledjnom dijelu......i RGB je, za razliku od prvog modela,  mozda je zato skuplja.

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 13:16 (Damir22).
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Orwandill kaže...

Koji je best buy do 2500kn za stolicu na kojoj mogu sjediti kroz cijeli dan (8+ sati) i da je velika stolica bas?

 

Gledao sam ovo. Ima ih kod nas cak i jeftinije nego vani. Inace sam visok 193, i imam nekih 90kg.

 

Secretlab mi je malo previse ipak.

 Na Black Fridayu sam uzeo DX Racer King za 2300 i nemam nikakvih zamjerki zasad. Ja sam 190cm/100kg i meni je ova taman. Odokativno izgledaju jako slično da ne kažem identično osim što je ova moja s tkaninom. Pretpostavljam da bi mi Secret Lab Titan bio malo komotniji jer je sjedalo skroz ravno, ali razlika u cijeni je bila skoro 1000kn što mi je ipak teško opravdati.

 

Nisam sjedio u komadu dulje od 3-4h, ali nemam dojam da ne bih mogao "odraditi" i 8h u njoj, ako zatreba.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Može kakva stolica za računalo, može i gaming..

Cijena do 2000kn, možda i koja stotina kuna više ako se nađe da je baš kvalitetna..

 

Hvala.

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Na kraju kupili ovo:
https://jysk.hr/radna-soba/gaming-stolice/gaming-stolica-lamdrup-crna-zelena
Najbitnije mi je bilo da je tkanina a ne umjetna ili prava koža.
Malac zadovoljan.
15 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ekipa, ima gdje za uzeti samo hidrauliku za stolicu (sharkoon sgs2)? Naravno da je prdnula sad kad je prosla vecina popusta 

 

Ako nema, imate nesto za preporuciti (WFH pa sam cijeli dan za racunalom i bitno mi je da je stolica udobna, 178cm 95kg)

 

Ima tko iskustva sa UVI chair sto links prodaje (npr uvi chair sport xl)?

 

Hvala

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 21:58 (simeparanoja).
7 godina
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

https://www.amazon.de/-/en/OfficeWorld-Office-Capacity-Various-Lengths/dp/B07J5TVPXC

 

Nadji si u HR neku firmu koja prodaje cilindre. Uglavnom nisu skupi,

imas raznih dimenzija i cvrstoca, pa izmjeri svoj prije kupnje.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
7 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
simeparanoja kaže...

Ekipa, ima gdje za uzeti samo hidrauliku za stolicu (sharkoon sgs2)? Naravno da je prdnula sad kad je prosla vecina popusta 

 

Ako nema, imate nesto za preporuciti (WFH pa sam cijeli dan za racunalom i bitno mi je da je stolica udobna, 178cm 95kg)

 

Ima tko iskustva sa UVI chair sto links prodaje (npr uvi chair sport xl)?

 

Hvala

 

Meni stigla danas bas ta, UVI chair sport xl. Sastavi se jednostavno, prvi dojmovi su odlični, stolica je čvrsta i masivna, kotači su gumeni i veliki, postolje metalno, jedino su nasloni za ruke malo klimavi ali ne smeta kada se nasloni ruka normalno.

 

Stolica je kožna pa ćemo vidjeti na ljeto kako će biti.

 

Analizirao sam Secretlab Titan od tkanine i ovu moju uzivo i ono što je najveca razlika su materijali izrade (UVI chair koristi dosta tvrde plastike tamo di Secretlab koristi bolje materijale) i neki detalji koje je Secretlab odradio dosta bolje, kao ručice i gumbi na naslonima npr.

 

Ja sam 192cm visok i imam oko 90kg, meni je stolica taman, mozda je i jedna od najvećih inače.

 

 

16 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Gamers Nexus razglaba o gaming vs. office stolicama.

Iako imam Titana, slazem se sa zakljuckom

 

 

 

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 21:57 (nixass).
12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Plodine akcija. Ima tko iskustva sa navedenom?

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 8:27 (monsieur).
13 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Bilo je ranije komentara, potraži malo Neon u porukama, bile su u HgSpotu na akciji za istu tu cijenu ako se dobro sjećam.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Bile su i u Konzuma za 460kn. Smeće.

10 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav. Imam 2 pitanja. Moze li se igdje u Splitu probati Herman Miller/Steelcase stolci ili se mora do Zg? Znam za firmu iz Zg za steelcase, ali ne znam ko sluzbeno daje Herman Millere za probat. Drugo, koje su opcije za nabavu takvih stolica? Gledao sam po njuskalu, ali i dalje su skupe, ima starih oglasa koji su imali uredne cijene. Hvala

14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav,

pitanje za ove:
1. Markus
2. JÄRVFJÄLLET

Kakva vam je? Ja imam 196 i oko 90-100 kg, ovisi kako sam raspoložen :-)

Koju bi preporučili tj. koje su im mane?

http://jeftini-top-proizvodi.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 18:40 (KAVAhr).
9 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ako nije problem počni čitati od vrha stranice, ako si raspoložen

3 godine
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ja uzeo Markusa prije koji mjesec i ne mogu ju dovoljno nahvaliti. Radim od doma, te sjedim u prosjeku 8 sati dnevno na njoj. 

 

Odlična ergonomska stolica. Mislim da za tu cijenu teško nešta bolje možeš dobiti. Btw. ja sam 187cm, 85kg. 

Waiting for world to open again.
5 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Napokon je stigla. Nema je smisla uspoređivat s ičim šta sam dosad imao. Stvarno je dobra.

 

Izvrti sliku ne znam zašto

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 18:57 (mostsexy).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice