Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 705.410
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

meni je prekipilo ja u ovoj stolici na poslu vise ne mogu sjediti.

imate kakvu preporuku stolice do 1000kn ? majke mi dode
mi da odem u bauhaus po sjekiru i rascvjetam stolicu na kojoj upravo sjedim.

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
bloodborne kaže...

meni je prekipilo ja u ovoj stolici na poslu vise ne mogu sjediti.

imate kakvu preporuku stolice do 1000kn ? majke mi dode
mi da odem u bauhaus po sjekiru i rascvjetam stolicu na kojoj upravo sjedim.

 Ja sam naručio iz extreme digitala Gamdias Zelus E1 L.

 

928 Kn sa dostavom i plačanjem pouzećem.

 

Čini se kao dobra kupnja, javim kad dođe i montiram je .

4 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Streetpunk kaže...
bloodborne kaže...

meni je prekipilo ja u ovoj stolici na poslu vise ne mogu sjediti.

imate kakvu preporuku stolice do 1000kn ? majke mi dode
mi da odem u bauhaus po sjekiru i rascvjetam stolicu na kojoj upravo sjedim.

 Ja sam naručio iz extreme digitala Gamdias Zelus E1 L.

 

928 Kn sa dostavom i plačanjem pouzećem.

 

Čini se kao dobra kupnja, javim kad dođe i montiram je .

 bas sam gledao na nabavi tu, muci me samo jedan problem. --- E. Digital

4 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Čitatelj kaže...

Mozes i kod SecretLaba na rate sa SplitIt:

https://www.splitit.com/

 ne prolazi moja visa doduse devizna, hmm revolut master card da li da probam ?
 trenutno je nemam kod sebe.

icek_picek kaže...
Čitatelj kaže...

Mozes i kod SecretLaba na rate sa SplitIt:

https://www.splitit.com/

 Eto, s ovim sta je kolega linkao, stvarno ne vidim razlog da kod nas platis toliko vise :)

 

 

 si mozda koristio splitit ?

7 godina
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ja nisam, sestricna koristi kod vecih kupnji, u trgovinama gdje je to moguce.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
11 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav,

 

Samo da javim da je NeueChair stigao i da su za sada dojmovi jako pozitivni. Po izgledu i kvaliteti izrade, mislim da je ovo top... ne bi baš rekao da su negdje štedili ali vidjet ćemo kroz neko vrijeme kako će se pokazati... 

 

Također, samo pakiranje je kako bi rekli neki "class-above", jako dobro zapakirano, bez štednje na materijalu.. ne bi nikad rekao da za 4k kuna dobiš ovako izrađen stolac tako dobro zapakiran. Mi na poslu inače imamo stolce u razini 4-5 tisuća kuna, ali ovo je klasu bolje.

 

Veliki plus je također sastavljanje stolca - dolazi u pravilu složen, vi samo morate ugurati kotačiće u postolje i to je to.

 

 

Bene docet, qui bene distinguit.
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
molnyi kaže...

Pozdrav,

Samo da javim da je NeueChair stigao i da su za sada dojmovi jako pozitivni. Po izgledu i kvaliteti izrade, mislim da je ovo top... ne bi baš rekao da su negdje štedili ali vidjet ćemo kroz neko vrijeme kako će se pokazati...

Također, samo pakiranje je kako bi rekli neki "class-above", jako dobro zapakirano, bez štednje na materijalu.. ne bi nikad rekao da za 4k kuna dobiš ovako izrađen stolac tako dobro zapakiran. Mi na poslu inače imamo stolce u razini 4-5 tisuća kuna, ali ovo je klasu bolje.

Veliki plus je također sastavljanje stolca - dolazi u pravilu složen, vi samo morate ugurati kotačiće u postolje i to je to.

 Može pitanje?

Koliko si visok i dal ti vrh naslona dolazi iznad ili ispod lopatica?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav,

 

187 cm visok, 100 kg težak.

 

Najbolje da fotku vidiš :)

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 13:40 (molnyi).
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
molnyi kaže...

Pozdrav,

187 cm visok, 100 kg težak.

Najbolje da fotku vidiš :)

 Odlično, hvala!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ima tko iskustva sa Noble chair stolicama? Imaju neku na akciji za 300eura. Oni šalju u RH?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Naručio danas Dx racer King pa ću vidjeti, 300 eura na BF.

Za sličan Secret lab Titan bi trebao dati skoro 1000kn više, ne vjerujem da je stvarno tolika razlika.

Već i ovo je puno više nego sam ikad dao za stolac, valjda neće razočarati. A nadam se i prodati Markusa za cca 600kn da još malo ublažim udarac :).
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Jysk Billum nakon 2 mjeseca koristenja. Navikao sam sjedit sa nogom ispod guzice i na toj strani je vec sjela, skripi na sve strane i vjerovatno ce se pocet habat kroz neko vrijeme. Po punoj cijeni ne vrijedi tih novaca, ali za 350kn na akciji je ok s time da sam ocekivao da ce izdrzat bar godinu dana. 

14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
monsieur kaže...

Jysk Billum nakon 2 mjeseca koristenja. Navikao sam sjedit sa nogom ispod guzice i na toj strani je vec sjela, skripi na sve strane i vjerovatno ce se pocet habat kroz neko vrijeme. Po punoj cijeni ne vrijedi tih novaca, ali za 350kn na akciji je ok s time da sam ocekivao da ce izdrzat bar godinu dana. 

 

Nije da opravdam jysk, al ne znam što očekivati od bilo koje stolice ako tako sjediš...možeš i banak kupit on je jednako udoban u tom položaju, a neće se slomit 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ali vec nakon 2 mjeseca koristenja? Imao sam prije tog obicnu kuhinjsku ko nova je.

12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Evo danas mi stigla Gamdias Zelus stolica, jako zadovoljan udobna i kvaliteta izrade je mrak ja sretan.

11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Dal da narucim omegu ili ima kod nas za manje para nesto dobro..makar sumnjam

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
mariolla79 kaže...

Dal da narucim omegu ili ima kod nas za manje para nesto dobro..makar sumnjam

 Čekaš da prođe akcija? :D koliko vidim, još nekoliko sati ti traje.

 

1. Da, ima nekoliko ok modela za 2-3 puta manje love od Omege, pogledaj malo po temi 

Ali 2. Da, uzmi Omegu ako ti nije žao dati toliku lovu.

 

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Nisam ju narucio prek neta..uzet cu od shoggya njegovu omegu royal boja..stara 10 mjeseci..njemu dolazi h.miller...dao mi za 200eura...za 7 dana bu kod mene otprilike...njega sam zicao da mi naruci pa je rekao.ak ja hocu uzet njegovu..mislim da za 200 e je no brainer

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Secret Lab vs Herman Miller Aeron vs AndaSeat

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ja sam si uzeo stolicu NEON eSports Warrior i mogu reći da je dosta kvalitetno napravljena. Ima metalnu konstrukciju i metalne noge, ja sam vrlo zadovoljan sa stolicom.

16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
REAKTOR kaže...

Ja sam si uzeo stolicu NEON eSports Warrior i mogu reći da je dosta kvalitetno napravljena. Ima metalnu konstrukciju i metalne noge, ja sam vrlo zadovoljan sa stolicom.

I meni je ta upala u oko.

Napiši koju riječ, zamima me :)

PSN: Muskarcina77
10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Stolica je tvrda ali udobna sa sjediti. Sastavljanje je jednostavno i brzo. Stolicu koju sam prije koristio je bila neka za ured i često me bolila kičma od dugog sjedenja, u ovoj novoj za sad nemam problema sa kičmom. Platio sam ju oko 900 kuna i mislim da nije ništa lošije napravljena od drugih stolica. Ima metalnu konstrukciju i noge. Nosivost je 120 kg. Ja sam zadovoljan sa kupnjom i sa stolicom.

16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
REAKTOR kaže...

Stolica je tvrda ali udobna sa sjediti. Sastavljanje je jednostavno i brzo. Stolicu koju sam prije koristio je bila neka za ured i često me bolila kičma od dugog sjedenja, u ovoj novoj za sad nemam problema sa kičmom. Platio sam ju oko 900 kuna i mislim da nije ništa lošije napravljena od drugih stolica. Ima metalnu konstrukciju i noge. Nosivost je 120 kg. Ja sam zadovoljan sa kupnjom i sa stolicom.

Ja sam 193cm / 100kg.

Mogla bi odgovarati.

PSN: Muskarcina77
10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Virty kaže...
REAKTOR kaže...

Stolica je tvrda ali udobna sa sjediti. Sastavljanje je jednostavno i brzo. Stolicu koju sam prije koristio je bila neka za ured i često me bolila kičma od dugog sjedenja, u ovoj novoj za sad nemam problema sa kičmom. Platio sam ju oko 900 kuna i mislim da nije ništa lošije napravljena od drugih stolica. Ima metalnu konstrukciju i noge. Nosivost je 120 kg. Ja sam zadovoljan sa kupnjom i sa stolicom.

Ja sam 193cm / 100kg.

Mogla bi odgovarati.

 Ja isto imam oko 100 kg i visina mi je 185 cm i rub naslonjača mi je malo iznad glave. Za tvoju visinu od 193 bi trebao prvo isprobati stolicu.

16 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Virty kaže...
REAKTOR kaže...

Stolica je tvrda ali udobna sa sjediti. Sastavljanje je jednostavno i brzo. Stolicu koju sam prije koristio je bila neka za ured i često me bolila kičma od dugog sjedenja, u ovoj novoj za sad nemam problema sa kičmom. Platio sam ju oko 900 kuna i mislim da nije ništa lošije napravljena od drugih stolica. Ima metalnu konstrukciju i noge. Nosivost je 120 kg. Ja sam zadovoljan sa kupnjom i sa stolicom.

Ja sam 193cm / 100kg.

Mogla bi odgovarati.

Svakako probaj, slične sam visine i probao sam izloženu u HGSpotu, manja je nego sam očekivao po slikama pa sam odustao.

Srećom, na BF sniženjima sam naletio na Gamdias Achilles E2 L, koja je dosta veća.. Možda i ne opravdava redovnu cijenu (~1.600) ali za 850 je ok.

U užem izboru je bila još i NitroConcepts S300 (~2.000) ili da potpuno odustanem od kalkulacija i uzmem SecretLabsov Titan :).

 

12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Jel ima netko GTOmega Pro stolicu? Kakva je kvalieta i vrijedi li 200€?

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Imaš na 24. stranici od dustya i mene kakva je nakon dvije godine korištenja i po meni vrijedi te pare sigurno. Ako ćeš kupovati radije uzmi od tkanine.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
3 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Jedno pitanje - skupa gaming stolica ili skupa uredska stolica?
Koja je bolja, u smislu da je zdravije sjediti u jednoj?
Pararera
6 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Pararera kaže...
Jedno pitanje - skupa gaming stolica ili skupa uredska stolica?
Koja je bolja, u smislu da je zdravije sjediti u jednoj?

 Ja bi reko da nema pravila. Jednostavno moraš probat i vidjet šta ti odgovara ovisno o gradi, visini i tezini.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice