Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.272.662
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neampojma kaže...
Visak kaže...
O Prasetu mislim sve najgore, ali kad čuješ njegovu verziju priče ne bih rekao da se radi o pedofilu. Vjerujem da mu se droljice svih uzrasta nabacuju.
https://noizz.rs/noizz-news/baka-prase-optuzen-da-je-ucenjivao-maloletnicu-za-seks/274w1er.amp


 kog briga za njegovu stranu priče, nek se debil ugasi, jedna manje krkanska zvijezda današnje mladeži. Koji poremećaj moraš biti dopisivat se sa fanovima, a znaš da te prate djeca i onda ti je izlika da nisi znao koliko ima godina, debilizam žešći 

 Generalno se slažem s tobom, aj jebi ga - tu smo subjektivni.

 

2/3 youtubera su retaji i vrlo vjerovatno jednim dijelom krivi za moralnu degradaciju društva i popularizaciju teorija zavjera - fact.

 

Da li bi to na osnovu našeg mišljenja bilo u redu. Nisam siguran.

 

 

On topic : Jel ste gledali Otvoreno sinoć ? 

 

Jel ste vidili kolika je rupa u zdravstvu i koliko treba milijardi upumpat da bi pokrili dug prema Big Pharmi (morao sam ovaj termin izvuć, hehe) ?

 

Jel ste vidili koliko treba za sanaciju bolnica ?

 

Jučer ona somina Bulj veli da mu treba 150 mil eura za kanalizaciju u Sinju i da prestanu srat u Cetinu.

 

Dios mio

 

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 10:39 (DarthMarkus).
6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Visak kaže...
neampojma kaže...

 kog briga za njegovu stranu priče

 S vaku normalnu osobu.

 

Ta što je debil ne znači da je izgubio građanska prava. Ako ga je netko (moguće lažno) optužio ima kao i svi drugi ljudi pravo reći svoju stranu priče. Ne dati pravo osobi da se brani je jedna od najgorih ideja, čega smo se nažalost nagledali kroz povijest.

 Normalne osobe ne prate tog krkana. Pa ima odvjetnika nek ga brani ako je lažno optužen.

6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...
neampojma kaže...
Visak kaže...
O Prasetu mislim sve najgore, ali kad čuješ njegovu verziju priče ne bih rekao da se radi o pedofilu. Vjerujem da mu se droljice svih uzrasta nabacuju.
https://noizz.rs/noizz-news/baka-prase-optuzen-da-je-ucenjivao-maloletnicu-za-seks/274w1er.amp


 kog briga za njegovu stranu priče, nek se debil ugasi, jedna manje krkanska zvijezda današnje mladeži. Koji poremećaj moraš biti dopisivat se sa fanovima, a znaš da te prate djeca i onda ti je izlika da nisi znao koliko ima godina, debilizam žešći 

 Generalno se slažem s tobom, aj jebi ga - tu smo subjektivni.

 

2/3 youtubera su retaji i vrlo vjerovatno jednim dijelom krivi za moralnu degradaciju društva i popularizaciju teorija zavjera - fact.

 

Da li bi to na osnovu našeg mišljenja bilo u redu. Nisam siguran.

 

 

On topic : Jel ste gledali Otvoreno sinoć ? 

 

Jel ste vidili kolika je rupa u zdravstvu i koliko treba milijardi upumpat da bi pokrili dug prema Big Pharmi (morao sam ovaj termin izvuć, hehe) ?

 

Jel ste vidili koliko treba za sanaciju bolnica ?

 

Jučer ona somina Bulj veli da mu treba 150 mil eura za kanalizaciju u Sinju i da prestanu srat u Cetinu.

 

Dios mio

 

 

 

 ma nije to puno para, sve će plenki dobit od EU 😂😂

off topic: jesi gledao grmoju u podcast inkubator kako opisuje bulja kolki je on komad čovjeka, bivši zaštitar, ima par rupa u tijelu, kao da je rambo hahah

12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Što se to događa sa ovim forumom?

 

Ako malo bolje pratite teme na forumu,primjetiti cete da su u gotovo svakoj temi aktivni pojedinci koji ubacuju svoja ateisticka uvjerenja i pri tome,ne to sto uredno omalozavaju vjernike,vrijeđaju,prikazuju ih debilima,redovnu psuju...debelo offtopicare u njima!

Sta se desava sa moderatorima i zasto oni ne rade svoj posao?

Sam sam nedavno na svojoj kozi osjetio "gnjev" moderatora unotoc tome sto nisam povredio nikakvo pravilo foruma+još jedan forumaš koji me nije branio,nego je samo trazio da se obrazloze razlozi moga kartoniranja!

Odustajem od natezanja u svezi vjere i "nevjere",ali na ovakve doslovno gadosti u gotovo svim temama ne mogu zazmiriti!

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Milka30 kaže...

Odustajem od natezanja kožice!

Kaj si ti još tu?

Gledam te!
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Milka30 kaže...

Što se to događa sa ovim forumom?

 

Ako malo bolje pratite teme na forumu,primjetiti cete da su u gotovo svakoj temi aktivni pojedinci koji ubacuju svoja ateisticka uvjerenja i pri tome,ne to sto uredno omalozavaju vjernike,vrijeđaju,prikazuju ih debilima,redovnu psuju...debelo offtopicare u njima!

Sta se desava sa moderatorima i zasto oni ne rade svoj posao?

Sam sam nedavno na svojoj kozi osjetio "gnjev" moderatora unotoc tome sto nisam povredio nikakvo pravilo foruma+još jedan forumaš koji me nije branio,nego je samo trazio da se obrazloze razlozi moga kartoniranja!

Odustajem od natezanja u svezi vjere i "nevjere",ali na ovakve doslovno gadosti u gotovo svim temama ne mogu zazmiriti!

 

 https://www.katolicki.info/forum/ 

12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Milka30 kaže...

Što se to događa sa ovim forumom?

 

Ako malo bolje pratite teme na forumu,primjetiti cete da su u gotovo svakoj temi aktivni pojedinci koji ubacuju svoja ateisticka uvjerenja i pri tome,ne to sto uredno omalozavaju vjernike,vrijeđaju,prikazuju ih debilima,redovnu psuju...debelo offtopicare u njima!

Sta se desava sa moderatorima i zasto oni ne rade svoj posao?

Sam sam nedavno na svojoj kozi osjetio "gnjev" moderatora unotoc tome sto nisam povredio nikakvo pravilo foruma+još jedan forumaš koji me nije branio,nego je samo trazio da se obrazloze razlozi moga kartoniranja!

Odustajem od natezanja u svezi vjere i "nevjere",ali na ovakve doslovno gadosti u gotovo svim temama ne mogu zazmiriti!

 

Nekome na internetu su povrijedeni osjecaji.

 

Brzo! Zovite policiju!

- Psiho246
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Robert Firth:

Atheism has been such a problem in this world. Millions upon millions have been slaughtered under its rule. It is a ruthless, anti-human, demeaning religion that disguised itself behind science.

...Ja bih još dodao,da su ateisti jako nekulturna manjina,koja zbog manjka sociološkoga ponašanja biva uglavnom odbačena od društva.U svojim stanovima bildaju svoj ego pisući kojekakva shranja po forumima protiv svakoga tko je kontra njihova uvjerenja!

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

"t is a ruthless, anti-human, demeaning religion that disguised itself behind science."

 

 

Btw, još si tu ?

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2020 20:53 (DarthMarkus).
11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Nadam se da Plenkovic cita ovu temu. 

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Psiho246 kaže...
Milka30 kaže...

Što se to događa sa ovim forumom?

 

Ako malo bolje pratite teme na forumu,primjetiti cete da su u gotovo svakoj temi aktivni pojedinci koji ubacuju svoja ateisticka uvjerenja i pri tome,ne to sto uredno omalozavaju vjernike,vrijeđaju,prikazuju ih debilima,redovnu psuju...debelo offtopicare u njima!

Sta se desava sa moderatorima i zasto oni ne rade svoj posao?

Sam sam nedavno na svojoj kozi osjetio "gnjev" moderatora unotoc tome sto nisam povredio nikakvo pravilo foruma+još jedan forumaš koji me nije branio,nego je samo trazio da se obrazloze razlozi moga kartoniranja!

Odustajem od natezanja u svezi vjere i "nevjere",ali na ovakve doslovno gadosti u gotovo svim temama ne mogu zazmiriti!

 

Nekome na internetu su povrijedeni osjecaji.

 

Brzo! Zovite policiju!

 Milka ti je nešto kao Wimp Lo iz Kung Pow filma.

 

Kako reče Master Tang:
Pay no attention to Wimp Lo, we purposely trained him wrong... as a joke.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2020 21:01 (DarthMarkus).
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...

 

Btw, još si tu ?

Naravno,to ti se kod mene kaže:

Pecam idiote

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Kaj bi tek bilo, ili kak bi tek ispalo da nisu razvaliti uhljebarsku kučicu i rješili problem.

 

Traje napeta utrka, ne zna se ko je lošiji ekipa iz Vodurina ili ekipa iz Hrvaške Pošte.

 

https://www.24sata.hr/news/zagrepcanin-koji-je-provalio-u-stanicu-hrvatskih-voda-i-dignuo-branu-zaradio-kaznenu-prijavu-707862

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Milka30 kaže...

Robert Firth:

Atheism has been such a problem in this world. Millions upon millions have been slaughtered under its rule. It is a ruthless, anti-human, demeaning religion that disguised itself behind science.

...Ja bih još dodao,da su ateisti jako nekulturna manjina,koja zbog manjka sociološkoga ponašanja biva uglavnom odbačena od društva.U svojim stanovima bildaju svoj ego pisući kojekakva shranja po forumima protiv svakoga tko je kontra njihova uvjerenja!

 

 Tko je Robert Firth i zasto je potreban on da artikulira tvoje stavove umjesto tebe?

- Psiho246
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Milka30 kaže...

Robert Firth:

Atheism has been such a problem in this world. Millions upon millions have been slaughtered under its rule. It is a ruthless, anti-human, demeaning religion that disguised itself behind science.

 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nine kaže...
Milka30 kaže...

Robert Firth:

Atheism has been such a problem in this world. Millions upon millions have been slaughtered under its rule. It is a ruthless, anti-human, demeaning religion that disguised itself behind science.

 

 Ne ide tebi Engleski baš,jelde?

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
6 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

Milka30

 

Ako ti se odlazi s ovoga foruma bolje se kao čovjek odjavi, inače te čeka moderatorsko poniženje. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Milka30 kaže...

Što se to događa sa ovim forumom?

 

Ako malo bolje pratite teme na forumu,primjetiti cete da su u gotovo svakoj temi aktivni pojedinci koji ubacuju svoja ateisticka uvjerenja i pri tome,ne to sto uredno omalozavaju vjernike,vrijeđaju,prikazuju ih debilima,redovnu psuju...debelo offtopicare u njima!

 

Odustajem od natezanja u svezi vjere i "nevjere",ali na ovakve doslovno gadosti u gotovo svim temama ne mogu zazmiriti!

 

Milka30 kaže...

Robert Firth:

Atheism has been such a problem in this world. Millions upon millions have been slaughtered under its rule. It is a ruthless, anti-human, demeaning religion that disguised itself behind science.

...Ja bih još dodao,da su ateisti jako nekulturna manjina,koja zbog manjka sociološkoga ponašanja biva uglavnom odbačena od društva.U svojim stanovima bildaju svoj ego pisući kojekakva shranja po forumima protiv svakoga tko je kontra njihova uvjerenja!

 

Milka30 kaže...

Naravno,to ti se kod mene kaže:

Pecam idiote

 Kužim da si frustriran, ali pogledaj malo svoje izjave i pokušaj shvatiti koliki licemjer ispadaš. Cviliš o nekakvoj agresivnosti i nekulturi ateista, a sam vrijeđaš gdje stigneš i onda se čudiš zbog 'neopravdanog' kartoniranja.

 

Zvučiš kao ona srpska žalopojka 'ceo svet je protiv nas, a mi nismo ništa uradili'.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Visak kaže...
Milka30 kaže...

Što se to događa sa ovim forumom?

 

Ako malo bolje pratite teme na forumu,primjetiti cete da su u gotovo svakoj temi aktivni pojedinci koji ubacuju svoja ateisticka uvjerenja i pri tome,ne to sto uredno omalozavaju vjernike,vrijeđaju,prikazuju ih debilima,redovnu psuju...debelo offtopicare u njima!

 

Odustajem od natezanja u svezi vjere i "nevjere",ali na ovakve doslovno gadosti u gotovo svim temama ne mogu zazmiriti!

 

Milka30 kaže...

Robert Firth:

Atheism has been such a problem in this world. Millions upon millions have been slaughtered under its rule. It is a ruthless, anti-human, demeaning religion that disguised itself behind science.

...Ja bih još dodao,da su ateisti jako nekulturna manjina,koja zbog manjka sociološkoga ponašanja biva uglavnom odbačena od društva.U svojim stanovima bildaju svoj ego pisući kojekakva shranja po forumima protiv svakoga tko je kontra njihova uvjerenja!

 

Milka30 kaže...

Naravno,to ti se kod mene kaže:

Pecam idiote

 Kužim da si frustriran, ali pogledaj malo svoje izjave i pokušaj shvatiti koliki licemjer ispadaš. Cviliš o nekakvoj agresivnosti i nekulturi ateista, a sam vrijeđaš gdje stigneš i onda se čudiš zbog 'neopravdanog' kartoniranja.

 

Zvučiš kao ona srpska žalopojka 'ceo svet je protiv nas, a mi nismo ništa uradili'.

Hmmmmm ne bas.Inace sam bio jako kulturan i nisam psovao-niti ikoga vrijeđao-dobio sam karton zbog trolanja.

Ekipa uredno vrijeđa,psuju(ne ubacuju kulturni H u rijeci shranje),ide u offtopic-prolazi bez kartoniranja.

Zaboravio si boldati :Ako malo bolje pratite teme na forumu,primjetiti cete da su u gotovo svakoj temi aktivni pojedinci koji ubacuju svoja ateisticka uvjerenja...tada moja tvrdnja ima smisla i moje kasnije vrijeđanje ima smisla,jer ocito biti kulturan i pridrzavati se pravila,na forumu je kaznjivo.

Ti me ne iznenadujus,radis ono sto dezurna ekipa radi,(boldate),pojedine rijeci iz cjele recenice i izvrcete smisao same uvjek sa ciljem da bi vjernika prikazali debilom,idiotom i zaostalim-zar ne?

Pa cak i nakon toga sam sasvim kulturan i uvredio sam samo idiote-ako se netko osjecao prozvanim,JBG na njemu je,nije do mene

 

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Milka30 kaže...

Hmmmmm ne bas.Inace sam bio jako kulturan i nisam psovao-niti ikoga vrijeđao-dobio sam karton zbog trolanja.

 

 Ako se ne varam dobio si karton jer si homoseksualce nazvao bolesnima. To je vrijeđanje i nije baš kulturno.

 

Milka30 kaže...

 

Zaboravio si boldati :Ako malo bolje pratite teme na forumu,primjetiti cete da su u gotovo svakoj temi aktivni pojedinci koji ubacuju svoja ateisticka uvjerenja...tada moja tvrdnja ima smisla i moje kasnije vrijeđanje ima smisla,jer ocito biti kulturan i pridrzavati se pravila,na forumu je kaznjivo.

 Pa i vjernici često ubace u razgovoru o bilo kojoj temi svoja vjernička uvjerenja, zašto bi jedno moglo a drugo ne i zašto ti smatraš iznošenje uvjerenja različitog od tvojega uvredom?

 

Svako malo na forumu u temama o astronomiji čitamo kako ništa nije moglo nastati iz ničega i slične religijske floskule.

 

Milka30 kaže...

 

Ti me ne iznenadujus,radis ono sto dezurna ekipa radi,(boldate),pojedine rijeci iz cjele recenice i izvrcete smisao same uvjek sa ciljem da bi vjernika prikazali debilom,idiotom i zaostalim-zar ne?

Da citiram tebe - izgleda da si se prepoznao.

 

 Kako sam ja boldanjem izvrnuo smisao tvojih rečenica? Kako ovo nije namjerno vrijeđanje?

 

...Ja bih još dodao,da su ateisti jako nekulturna manjina,koja zbog manjka sociološkoga ponašanja biva uglavnom odbačena od društva.

 

Totalno neobjektivno procjenjuješ svoje i tuđe ponašanje.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

-Ne,dobio sam karton zbog trolanja(inace to je sluzbeno objasnjenje svih moderatora kada te hoce kazniti,al nemaju pravoga razloga za to)

-Ne bih se slozio sa drugom tvrdnjom.Ja osobno ne mogu se sjetiti kada se netko od vjernika ubacio na temu svojom prpagandom o Bogu,ali ako ti to kazes,vjerovati cu ti jer nisam cesto na forumu.

Ja kada god otvorim nekakvu temu,PAF totalni offtopic ateistickoga ubacivanja i posprdavanja(tema o odrzavanju pluca uz pomoc svinja,nemaskirani odmetnik....),pa zato sam se ovdje i pobunio,pogledaj malo te teme,tko se od vjernika ubacivao offtopicom?

Raos je dao razuman i racionalan odgovor u temi potvrdujuci cinjenice i vi covjeka napali kao da je ubio nekoga!Halo,pa govorimo o Raosu,onome koji je napisao "Ateisticku Bibliji".

Ponasate se kao copor hijena ovdje na forumu, 4-5 vas pametnih(zaista pametnih) i 20-tak balavaca koji nemaju pojma sta pisu,nego samo vas prate u stopu i misle da je fora vjernika prikazivati idiotom.

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
14 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Visak kaže...

 Ako se ne varam dobio si karton jer si homoseksualce nazvao bolesnima. To je vrijeđanje i nije baš kulturno.

 Tako je.

Milka30 kaže...

-Ne,dobio sam karton zbog trolanja

 Ajde ne cvili 

 

Također, oper kršiš pravila foruma!

https://forum.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-foruma/96209.aspx

Pravila jasno kažu kako i gdje se mogu uputiti primjedbe na moderatore. To nije ova tema.

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2020 18:39 (XXX-Man).
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Ma sve 5,ne cvilim ja zbog kartona,niti nepravde koja mi je nanesena,nego više zbog kartoniranja forumasa koji je uvidio nepravdu te ju ovdje naveo!

Brisani su mi postovi u kojima sam navodio jasne argumente trenutne teme,jer se u biti nisu slagali sa uvjerenjima trenutnoga moderatora.Jasne argumente koje sam navodio u svezi životinja,jer od kada znam za sebe imam prakticki mali ZOO i o zivotinjama skoro sve znam(za razliku od vecine vas koji imate macku u stanu ili nista).

Kada ti tako netko obrise post,tesko je ista dokazati,niti argumentirati.

Dolazimo u sitaciju gdije su Hodzu pitali sta je to demokracija:On veli,to vam je kao kada bi se ja popeo na minaret i pišao po vama---pišajte i vi po meni,tko vam brani!?

Ulece kolega Bunker i jasno pita :

Možda je uklonjen tekst gdje je Milka nekoga vrijeđao, a ono kaj se sada može pročitati od njegovih izjava je kamilica naspram daleko težih od ostalih sugovornika pa ih svejedno nitko nije kaznio za to niti uklonio takva mišljenja koja bi vrlo vjerojatno isto DORH okarakterizirao kao govor mržnje prema neistomišljenicima.
Koliko vidim, Milka se pozivao na nekakva medicinska testiranja , i sada nema šansu da obrazloži i linka nam ta testiranja pa da vidimo da li tamo zaista piše ili ne piše da homoseksualci nisu podobni za usvajanje djece ili nekaj u tome stilu... Jbg, cenzurom ste mu oduzeli mogućnost da potkrijepi argumentima ono kaj je prethodno izjavio.... E protiv toga sam, da se jednoj strani tolerira sve i svašta a drugoj strani se uskrati mogućnost da argumentira svoj stav....

 

 

JBG ako ovime krsim pravilo foruma,kazni me nema frke

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
10 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

 

 

Ljudi forumaši, kaj mislite o ovome?

 

Dal' se ljudi mogu sami organizirati i sebi pomoći, da im ne poplave kuće?

Naglasak je na tome da ljudi prestanu vjerovati trulom sistemu, te sami sebi pomognu.

 

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
7 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Milka30, i mene su na ovoj temi kartonirali nakon kaj sam bio uporan u pokušaju ishođenja jednakih startnih pozicija te nakon kaj sam linkao zakon koji nije išao u prilog kontra strani...


No gle, ovo je forum , tako da relax... 😜



@pzkpfw

Rješenje nije nikad u nepoštivanju zakona nego u promjeni zakona u smislu da budu pravedniji za opće dobro i sl...

E ali problem je što online revolucionari misle da bu netko drugi podmetnuo kičmu i izborio se za nekaj kaj bi njima pasalo. Lakše je piskarati po društvenim mrežama nego mjesecima uporno protestirati pred zgradama vlade i slično..a treba biti spreman da bi mogao i pendrekom dobiti po kičmu, ili da bi te mogao vodeni top dobro razbacati po ulici.... Znaš li više ikoga tko je spreman mjesecima i godinama se tako žrtvovati, izgubiti posao, obitelj, prijatelje, u nadi da možda jednom uspije nešto promijeniti nabolje ?? Ja neznam nijednu takvu osobu....


Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2020 21:34 (bunker).
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

 

@bunker

 

Ne brijem sada na online revolucije, nego mislim da je okay da su ljudi Staroga Trnja stvar uzeli u svoje ruke, te obrani svoju imovinu i svoje živote od poplave.

Provalili su u stanicu brane pod okolnostima krajnje nužde.

 

A, sistem je trul, jer kod nas nitko ne preuzima odgovornost. Iskreno sistem treba propasti sam od sebe, nema tu pomoći. 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bunker kaže...


Rješenje nije nikad u nepoštivanju zakona nego u promjeni zakona u smislu da budu pravedniji za opće dobro i sl...

E ali problem je što online revolucionari misle da bu netko drugi podmetnuo kičmu i izborio se za nekaj kaj bi njima pasalo. Lakše je piskarati po društvenim mrežama nego mjesecima uporno protestirati pred zgradama vlade i slično..a treba biti spreman da bi mogao i pendrekom dobiti po kičmu, ili da bi te mogao vodeni top dobro razbacati po ulici.... Znaš li više ikoga tko je spreman mjesecima i godinama se tako žrtvovati, izgubiti posao, obitelj, prijatelje, u nadi da možda jednom uspije nešto promijeniti nabolje ?? Ja neznam nijednu takvu osobu....

Kad živiš u pečini, eto jednog s obzirom kaj je sve proživil trebalo bi mu dignut spomenik.Človek je podmetnul svoja leđa, i realno uništio kompletan privatni život i brak itd.

 

 

Fučkaš zakone, kad ti gače kroje razni nesposobni uhljebari koji non stop ne rade svoje posel.Tak to ide nego mora reagirat, kad vidiš da voda raste razvali i provali nema tu čekanja.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
7 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Pzkpfw, ovo na Trnju je ozbiljna tema, a ja se u takvim ozbiljnim stvarima rađe suzdržim dok ne budu dobro poznate sve okolnosti. Bumo vidli kaj bu kroz par dana isplivalo iz toga, kaj bu rekel sud, grad zgb, hr vode.... Ovo sada su prve izjave bez poznavanja svih činjenica....

Btw, sjećaš se deložacija i osoba koje su se voljele snimati tamo ? Znaš li da nijednoj od tih obitelji problem nije riješen, a na kraju su prošli i skuplje radi tog show-a....

Znači, donositi mišljenja i povlačiti poteze bez dubokog poznavanja materije je često kontraproduktivno...

Definitivno u CRO ima osoba koji svakim danom tonu sve dublje u bezdan. No imamo i sve više milionera, jahti, skupih automobila, industrija zabave je sve jača, već i djeca nose skupe mobitele.... Znači, nekima ide dobro, nekima loše, kao i svuda po svijetu....

7 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

@rambox

Dvaput sam te tražio da argumentiraš linkom na relevantne izvore nebuloze koje si natipkao ( tema je bila američki zakoni o oružju ), oba puta si se oglušio , tako da te nesmatram dovoljno vrijednim da tratim svoje vrijeme na prepisku s tebom...

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2020 23:30 (bunker).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice