Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.162
|
čitano: 6.236.583
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
love2ml86 kaže...
bunker kaže...

@love2ml86

Homić je uvredljiv naziv ? Pa evo prvi glas. Homić mi čak umiljatije zvuči nego homoseksualac. Kaj onda, smijemo ih zvati pederima, ili je i to uvredljivo ?

Ma nije meni bitno kako ćeš ih zvati ali daj barem priznaj da si nešto od ponuđenog: debil/homofob/oboje.

Bar budi iskren prema sebi i drugima.

Evo i male ankete ako se ljudima da, ako već nećeš priznati da vidiš što ljudi kažu, možda pomogne.

Dakle, kolega bunker je:

 de neki pool za beru nakon debate, nisam gledao al po komentarima i pošalicama čini se da nije dobro prošao? 

6 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neampojma kaže...
love2ml86 kaže...
bunker kaže...

@love2ml86

Homić je uvredljiv naziv ? Pa evo prvi glas. Homić mi čak umiljatije zvuči nego homoseksualac. Kaj onda, smijemo ih zvati pederima, ili je i to uvredljivo ?

Ma nije meni bitno kako ćeš ih zvati ali daj barem priznaj da si nešto od ponuđenog: debil/homofob/oboje.

Bar budi iskren prema sebi i drugima.

Evo i male ankete ako se ljudima da, ako već nećeš priznati da vidiš što ljudi kažu, možda pomogne.

Dakle, kolega bunker je:

 de neki pool za beru nakon debate, nisam gledao al po komentarima i pošalicama čini se da nije dobro prošao? 

Ma lik je ili fanatični troler ili je zaista takav kakav ispada. Ne znam što je gore..

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bunker kaže...

@visak

Ja sam dao argumentaciju ali kako vam nije išla u prilog jednostavno ste ju izignorirali.

Jesam dao link na ispovijed ljudi koji su prošli proces posvajanja ? Jel oni tamo lijepo navode koje uvjete valja zadovoljiti da bi se posvojili dijete ? Jesam dao i link na zakon koji se toga dotiče ?
Gdje je link vaših argumenata na relevantne izvore, medicinska stajališta, pravne akte... ? NEMA !! 

 Kao prvo nisi uopće formulirao svoj stav, tako da ne znamno o čemu raspravljamo. Treći put te pitam što želiš da mi argumentiramo, sa čime se ne slažeš i što u stvari tvrdiš? Što misliš da si dokazao sa svojim linkom? Stavio si link na forum gdje žena opisuje kako su ih testirali. Što to dokazuje u ovoj raspravi? Nitko ne kaže da homići (ne mislim da je to uvredljiv naziv)  ne trebaju proći sve te testove, ali oni uopće ne mogu doći do toga da ih se testira, jer po zakonu ne mogu usvajati djecu. Razumiješ li to? Dakle u svjetlu toga da oni uopće ne mogu posvajati što tvoj link na koji si tako ponosan dokazuje?

 

bunker kaže...



Pazi,ti kažeš da u današnjem društvu postoje grupacije koje vuku kotač unatrag. Znači, slažeš se samnom da o mnogim pitanjima nepostoji široko prihvaćeni konsenzus nego da o raznim pitanjima danas postoje različita razmišljanja ? 

Naravno da postoje različita razmišljanja, pa ne bi ovdje raspravljali da nije tako, nije li to očito? O svemu postoje različita mišljenja, ali ne razumijem šo misliš da to dokazuje. 

 

bunker kaže...


I da, ono o kvalificiranosti većine da donosi odluke ste svi prešutili, ali to bumo sad uključili nakon kaj se izjasniš o gornjem upitu...

 Što podrazumjevaš pod kvalificiranost? Postoji procedura kojom se donose odluke, ali to ne garantira da je takva odluka ispravna. Ona je legalna, ali može biti i nemoralna i nepravedna. I ropstvo i rasni zakoni su doneseni legalnom procedurom s kvalificiranom većinom. Ne raspravljamo zadovoljava li neka odluka formalne uvjete, nego je li moralna  pravedna.

 




Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

nisam gledao, ali sam pročitao sažetak i malo na preskokce preletio video nakon debate.. zajebavaju se ljudi na to kaje stalno pokazivao grafove, ali mislim da će se svi složiti da je bio daleko bolji nego što je itko očekivao. udarao je propisno argumentima, koncentrirao se na ono bitno, a to je zadnjih par mjeseci, plenki je bio u defenzivnom modu i više je udarao po milanovićevoj vladi nego po ičemu, bio u svom stilu bahat, pokušavao beru diskreditirati na nedostatak iskustva i nezanje itd., pa je ovaj istom mjerom vraćao..

da me je netko prije debate pitao, rekao bih da će plenki, sa premijerskim iskustvom obrisati pod s njime, kao što je njemu to prije 4 godine napravio milanović, ali to defnitivno nije bio slučaj.. možda najveći berin gaf, što će ga sigurno koštati pokojeg glasa je bilo pitanje na kraju, tito vs tuđman, to mu nije trebalo. u svakom slučaju, da je bero bio ovakav u javnosti zadnjih 2-3-4 godine, imao bi puno veći respekt nego što sada uživa.

ako se mene pita, loša debata, ali mislim da ide više beri nego plenkiju na ruku..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 0:32 (nine).
6 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Visak kaže...
 Nitko ne kaže da homići (ne mislim da je to uvredljiv naziv)  ne trebaju proći sve te testove, ali oni uopće ne mogu doći do toga da ih se testira, jer po zakonu ne mogu usvajati djecu. Razumiješ li to? Dakle u svjetlu toga da oni uopće ne mogu posvajati što tvoj link na koji si tako ponosan dokazuje?

Ovisi o kontekstu, ali kod njega ta umanjenica očigledno pokazuje stajalište o osobama homoseksualne orijentacije. Negativna, pogrešna i uvredljiva.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 0:28 (love2ml86).
6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nine kaže...

nisam gledao, ali sam pročitao sažetak i malo na preskokce preletio video nakon debate.. zajebavaju se ljudi na to kaje stalno pokazivao grafove, ali mislim da će se svi složiti da je bio daleko bolji nego što je itko očekivao. udarao je propisno argumentima, koncentrirao se na ono bitno, a to je zadnjih par mjeseci, plenki je bio u defenzivnom modu i više je udarao po milanovićevoj vladi nego po ičemu, bio u svom stilu bahat, pokušavao beru diskreditirati na nedostatak iskustva i nezanje itd., pa je ovaj istom mjerom vraćao..

da me je netko prije debate pitao, rekao bih da će plenki, sa premijerskim iskustvom obrisati pod s njime, kao što je njemu to prije 4 godine napravio milanović, ali to defnitivno nije bio slučaj.. možda najveći berin gaf, što će ga sigurno koštati pokojeg glasa je bilo pitanje na kraju, tito vs tuđman, to mu nije trebalo. u svakom slučaju, da je bero bio ovakav u javnosti zadnjih 2-3-4 godine, imao bi puno veći respekt nego što sada uživa.

ako se mene pita, loša debata, ali mislim da ide više beri nego plenkiju na ruku..

ja sam odgledo zadnjih 10 min, plenki komentira kao da je u birtiji, a bero kao da je na usmenom i jedva čeka da ispit završi  a mora bero pohvalit ono vrijeme kada nam je bilo bolje i dobije od bunker-a glas 

7 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

@love2ml86

Ti bi proveo anketu u okružju 6 osoba gdje 5 ljudi misli drugačije od mene i onda bi mene uvjeravao kako strahovito griješim jer eto 5 ljudi misli tako ??

Pa kaj veliš da ja isprintam tvoje stavove, odem sa tim printanjcima u okolini gdje 100 ljudi misli drugačije od tebe i među njima provedem anketu o tvojim stavovima ? I kaj ako njih 100 veli da si bolestan, devijantan i sl, bude te to uvjerilo da griješiš jer eto 100 ljudi misli da te treba hospitalizirati ? Buš se išao javiti tada doktoru ?

Sad si i kadija koji si umišlja da ima pravo ocjenjivati iz čijih usta riječ homić zvuči uvredljivo ? Te netko ovlastio za to ili si to umislio ?

@visak

Ne znaš o čemu raspravljamo ali svejedno tipkaš i kontriraš ? Evo ja ću te podsjetiti: počelo je kada sam rekao da i protivnici pedera trebaju imati jednaku mogućnost iznošenje svojih argumenata kao i ljubitelji pedera.

Kada netko iznese da mu homoseksualizam nije simpatičan ili prihvatljiv, odmah ga etiketirate kao zaostalog, religijskog fanatika i sl, a kada vas se zatraži argument dobije se osobno mišljenje o gey pingvinima.

Ja neznam za gey pingvine, ali znam za hrpu prirodnih životinjskih ponašanja i rituala za koje sam siguran da nebiste voljeli da ih netko primjeni na vama.

I eto nas na izvoru: uzimate ono kaj vam paše iz životinjskog svijeta ako bi time mogli opravdati neku svoju tezu a istovremeno se spočitava Milki da ima unaprijed definiran stav i onda samo traži potvrdu po netu o tom stavu.

Veličate dosege društva, a kada se spomene da vaši stavovi baš i nisu općeprihvaćeni onda izvučene argument da ipak postoje grupacije u društvu koje nemisle kao vi ali eto vi ste u pravu ali oni nisu.

Kada se dotaknemo zakona, ispalite argument da je pisan pod utjecajem baba roge. Pa brate mili dokad bute glumili žrtve i iz svega selektivno uzimali samo ono kaj vam paše....

11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Plenković je Beru rastavio na proste faktore.

Jedino gdje je Bero uspio prcnut Plenkovića je ksd je spomenuo Mikulića, a sve ostalo je bilo pretužno gledati.

Mahanje grafovima, kopanje po papirima, treskanje ručica, ma smijeh. 🙈

Jednaku stvar je učinio Hasanbegović vs Rada Borić na n1 pred koji dan.

Tamo je čak bilo Hasanbegović vs Radojka i voditelj emisije.

Onako izgleda kad neko ima argumente nasuprot osobe koja laprda gluposti.

 

Da se osvrnem na to tko što smije, a tko ne smije reći na ovoj temi, tko ima protekciju onog tko moderira na temi, a tko nema.

Ljevičarenje je ovdje dozvoljeno, čak i ono radikalno, leftard bojna neprobojna smije kazati što hoće i nastupati kako hoće bez da bude opomenuta ili kažnjena od strane onog ko moderira ovom temom (zna se koga).

Svi ostali su na tankom ledu. 😉

 

 

 

13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Silent horror1992 kaže...

Plenković je Beru rastavio na proste faktore.

Jednaku stvar je učinio Hasanbegović vs Rada Borić na n1 pred koji dan.

leftard bojna

 

totalno unbiased 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
6 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bunker kaže...

@love2ml86

Ti bi proveo anketu u okružju 6 osoba gdje 5 ljudi misli drugačije od mene i onda bi mene uvjeravao kako strahovito griješim jer eto 5 ljudi misli tako ??

Pa kaj veliš da ja isprintam tvoje stavove, odem sa tim printanjcima u okolini gdje 100 ljudi misli drugačije od tebe i među njima provedem anketu o tvojim stavovima ? I kaj ako njih 100 veli da si bolestan, devijantan i sl, bude te to uvjerilo da griješiš jer eto 100 ljudi misli da te treba hospitalizirati ? Buš se išao javiti tada doktoru ?

Sad si i kadija koji si umišlja da ima pravo ocjenjivati iz čijih usta riječ homić zvuči uvredljivo ? Te netko ovlastio za to ili si to umislio ?

@visak

Ne znaš o čemu raspravljamo ali svejedno tipkaš i kontriraš ? Evo ja ću te podsjetiti: počelo je kada sam rekao da i protivnici pedera trebaju imati jednaku mogućnost iznošenje svojih argumenata kao i ljubitelji pedera.

Kada netko iznese da mu homoseksualizam nije simpatičan ili prihvatljiv, odmah ga etiketirate kao zaostalog, religijskog fanatika i sl, a kada vas se zatraži argument dobije se osobno mišljenje o gey pingvinima.

Ja neznam za gey pingvine, ali znam za hrpu prirodnih životinjskih ponašanja i rituala za koje sam siguran da nebiste voljeli da ih netko primjeni na vama.

I eto nas na izvoru: uzimate ono kaj vam paše iz životinjskog svijeta ako bi time mogli opravdati neku svoju tezu a istovremeno se spočitava Milki da ima unaprijed definiran stav i onda samo traži potvrdu po netu o tom stavu.

Veličate dosege društva, a kada se spomene da vaši stavovi baš i nisu općeprihvaćeni onda izvučene argument da ipak postoje grupacije u društvu koje nemisle kao vi ali eto vi ste u pravu ali oni nisu.

Kada se dotaknemo zakona, ispalite argument da je pisan pod utjecajem baba roge. Pa brate mili dokad bute glumili žrtve i iz svega selektivno uzimali samo ono kaj vam paše....

Reci mi, smetaju li ti samo homoseksualne osobe ili to ide dalje?

7 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

@love2ml86

Zar kultura, bonton i slični civilizacijski dosezi nepodrazumijevaju da prvo odgovoriš na moje pitanje pa tek onda da ti postaviš svoje pitanje ?

Znači budeš se ili nebudeš javio doktoru ako sto ispitanika na nekoj anketi veli da te treba hospitalizirati ??

Ja ću biti daleko kulturniji od tebe pa ću ti odgovoriti na tvoje pitanje: uopće me ne smetaju homoseksualne osobe. Ali na licemjerje, krkanluk i selektivne standarde reagiram i ukazujem ...

Kaj bi rekel Bandić, ko betmen sam... 😋


11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nine kaže...

 

totalno unbiased 

 

Pa je, ja sam stvarno takvog dojma.

 

11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ma glavno da su desničari glupi, krezubi i zaostali, a ovdje imamo mladog ljevičara, stjegonošu moderne, tolerantne i otvorene politike koji bez oklijevanja odabere Titu kao nit vodilju, Titu, inače osvjedočenog borca za slobodu govora i ljudska prava, pogotovo primjerice homoseksualaca.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Silent horror1992 kaže...

Pa je, ja sam stvarno takvog dojma. 

 

moj dojam je da nemaš pojma što sam sa unbiased mislio, no to se nekako uklapa u tvoje "eyes wide shut, brain on standby" svjetonazore..

uostalom, za slaganje sa haSSanom moraš imati neku posebnu vrstu mentalne bolesti i biti cijepljen od svakog tračka zdravog razuma.

 

Silent horror1992 kaže...

kopanje po papirima

 

 

ne mogu ga za ovo kriviti, kada za sumirati grijehe samo plenkijeve vlade trebaš enciklopediju..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bunker kaže...


Ne znaš o čemu raspravljamo ali svejedno tipkaš i kontriraš ? Evo ja ću te podsjetiti: počelo je kada sam rekao da i protivnici pedera trebaju imati jednaku mogućnost iznošenje svojih argumenata kao i ljubitelji pedera.

Kada netko iznese da mu homoseksualizam nije simpatičan ili prihvatljiv, odmah ga etiketirate kao zaostalog, religijskog fanatika i sl, a kada vas se zatraži argument dobije se osobno mišljenje o gey pingvinima.

 Znam što je napisano, ali mi nije jasno kakvu argumentaciju tražiš i što misliš da si dokazao linkom na forum o posvajanju.

 

Protivnici homoseksualaca ne trebaju imati nikakve mogućnosti, kao ni protivnici Židova, Srba, Hrvata ili Eskima. Ako si protiv nekih ljudi i oduzimao bi im prava koja ostali imaju ti si taj koji ima problem. I da, zaostao si, a ako to baziraš na religiji onda si i fanatik. Kakvu argumentaciju za to očekuješ, kako ti nazivaš ljude koiji mrze druge zbog vjerske indoktrinacije? Kad u Saudijskoj Arabiji progone homoseksualce oni su religijski fanatici, kada to rade katolici u Hrvatskoj oni su samo 'konzervativni'? Ili referendum za promjenu Ustava kako bi se jednoj skupini ljudi onemogućio brak nije vrsta progona?

 

bunker kaže...


Ja neznam za gey pingvine, ali znam za hrpu prirodnih životinjskih ponašanja i rituala za koje sam siguran da nebiste voljeli da ih netko primjeni na vama. 

I eto nas na izvoru: uzimate ono kaj vam paše iz životinjskog svijeta ako bi time mogli opravdati neku svoju tezu a istovremeno se spočitava Milki da ima unaprijed definiran stav i onda samo traži potvrdu po netu o tom stavu. 

Pa upravo si pokazao da si ti taj koji uzima samo ono što mu paše. Mi prihvaćamo da je većina životinja heteroseksualna, ali prihvaćamo i da postoje homoseksualni odnosi. Ti zatvaraš oči pred tom činjenicom jer ti se ne uklapa. 'Ja ne znam...' - znači ako ti nešto ne znaš i nakon što ti se ukaže da to postoji to onda ne postoji? Tvoje znanje o nečemu je mjerilo postojanja, a učinit ćeš sve da ne saznaš ako ti ne odgovara? I zašto da ti dajemo argumente i linkove ako ti i nakon toga tvrdiš da ti to ne znaš?

 

Cijelo vrijeme optužuješ druge za ono što sam radiš.

 

bunker kaže...


Veličate dosege društva, a kada se spomene da vaši stavovi baš i nisu općeprihvaćeni onda izvučene argument da ipak postoje grupacije u društvu koje nemisle kao vi ali eto vi ste u pravu ali oni nisu. 

 Ovo je samo po sebi jasno, a još sam ti i dodatno objasnio, pa je komično da i dalje tupiš po tome.

 

bunker kaže...


Kada se dotaknemo zakona, ispalite argument da je pisan pod utjecajem baba roge. Pa brate mili dokad bute glumili žrtve i iz svega selektivno uzimali samo ono kaj vam paše.... 

I ovo sam objasnio. Tražiš argumente, a onda ih potpuno ignoriraš.




Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
love2ml86 kaže...
bunker kaže...

@love2ml86

Homić je uvredljiv naziv ? Pa evo prvi glas. Homić mi čak umiljatije zvuči nego homoseksualac. Kaj onda, smijemo ih zvati pederima, ili je i to uvredljivo ?

Ma nije meni bitno kako ćeš ih zvati ali daj barem priznaj da si nešto od ponuđenog: debil/homofob/oboje.

Bar budi iskren prema sebi i drugima.

Evo i male ankete ako se ljudima da, ako već nećeš priznati da vidiš što ljudi kažu, možda pomogne.

Dakle, kolega bunker je:

 Druže, imaš stvarno dobre ideje, narod i masa najbolje zna. A što kad sutra na ulici neki krkan desnice vikne idemo ovoga love2ml86 linčovati on je gayoljubac. Pa pita: Tko je za linč neka digne ruku..pa krkani kažu..Mi smo za linč! Dok ti kažeš čekajte a argumenti...nema ni "a" od argumenata a bome ni "j" od tvojih jaja.

 

E moj druže, pozivaš li ti to nas na takvo društvo? Misliš da je bezazleno po forumu pisati ovakve stvari, jer je to samo forum? Nazivati nekog debilom, homofobom i pozivati forum na to jednako je "linču" neka ti wyks malo ispriča kako je to bilo kroz povijest. 

7 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

@visak

Kako sam ja to ignorirao vaše argumente kad vi niste iznijeli niti jedan jedini argument osim kaj ste iznosili vlastita mišljenja i vlastite stavove.

Imaš ikakvi link na nekakvo relevantno medicinsko istraživanje ili znanstvene članke na priznatim ustanovama u kojima striktno piše o uzrocima homoseksualnosti, statusima ostvarivanja njihovih prava i obveza diljem planete i sl ??

Ovo kaj si naveo o tome tko smije biti protiv čega ti je na granici fašizma. Ako ti smiješ zastupati stav da bi pederi trebali imati pravo posvajanja djece, onda isto tako će biti dozvoljeno da svoje mišljenje iznese i onaj tko misli da pederi nebi trebali imati pravo posvojiti djecu. A o validnosti iznesenih argumenata obiju strana će valjda odlučivati nekakvo meritorno tijelo i odlučiti da li pederi mogu ili nemogu posvojiti djecu...

Problem je što bi ti unaprijed jednima od njih zabranio da se uopće izjašnjavaju o tome. Jel netko mrzi pedere ili poziva na njihov linč time kaj će iznijeti medicinske ili sociološke razloge zbog kojih misli da pederi nebi trebali posvajati djecu ???

Zakaj bi bilo zabranjeno iznijeti neki svoj stav o Srbima ili Talijanima i njihovim pravima u Hrvatskoj ?? Jel to govor mržnje ili poziv na linč ako javno propitkuješ izborni zakon koji im omogućava nešto što tebi nije dostupno ? Jel govor mržnje ako javno tražiš podatak koliko se iz državnog proračuna spuca para na srpske novine te usput pitaš jel se ta lova mogla korisnije upotrijebiti ? Naravno da je proračun pun apsurda, no ovdje govorimo u kontekstu onoga kaj si ti rekao da se neke stvari uopće nesmije propitkivati o pravima pedera, Srba i kaj si već sve rekao...( na mobu sam pa nevidim kaj si točno naveo )... Itekako imamo i pravo i obvezu stalnog propitkivanje svega onoga za kaj mislimo da treba propitkivati... A ti i svi ostali trebaju biti svjesni i spremni da bi netko s vremenom mogao steći i veća prava a netko bi mogao i ostati bez nekih prava koje danas ima...
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bunker kaže...

@love2ml86

Homić je uvredljiv naziv ? Pa evo prvi glas. Homić mi čak umiljatije zvuči nego homoseksualac. Kaj onda, smijemo ih zvati pederima, ili je i to uvredljivo ?

 Homići su oni do metar i osamdeset. Normalno da se svi viši od toga uvrijede. U biti, meni je govor pun umanjenica sam po sebi pederski.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Problem je što ima previše pederčina koji ruše ugled pojmu peder, iako se u pravilu uopće ne radi o homoseksualcima.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
MrBlc kaže...

Problem je što ima previše pederčina koji ruše ugled pojmu peder, iako se u pravilu uopće ne radi o homoseksualcima.

 U ovoj temi je dosta pedera (i to tupavih), a još nismo imali homoseksualca.

 

Čekamo da se javi ta ogromna veČina koja radi ugrozu našim buljomodima i krkanima.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
7 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Mrblic, sad me zbunjuješ i više neznam kako bih se izražavao a da nekoga neuvredim....

Jel pederčina onda znači peder koji se u "većoj" mjeri zauzima za prava homića nego kaj se zauzima prosječni peder ili....??

Ili je granica između pedera i pederčina na 1,80cm ??

Jbm miša, sad pak gungula u nazivlju... i kak da ja sad znam jel naš love2ml86 peder ili pederčina ili nijedno od toga.. 😜



15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Balerina zar si zaspala
Zar stvarno ne vidiš
Na kakvom tankom ledu plešemo

Dolazi duga, duga noć,
Al i ona mora proć...
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Možemo li se sada malo vratiti na temu '45 i ustaše i partizane? Ovo je dosadilo. Svi su iznijeli svoja mišljenja, ispuhali smo se, Zemlja se na žalost još uvijek okreće...
6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Manzi kaže...
Možemo li se sada malo vratiti na temu '45 i ustaše i partizane? Ovo je dosadilo. Svi su iznijeli svoja mišljenja, ispuhali smo se, Zemlja se na žalost još uvijek okreće...

 misliš bero još uvijek prevrće svoje papire 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
A joj, to sinoć je bilo... Ne znam što bih rekao. Netko je već tu spomenuo, ali ta ljevica je imala toliko prilike dobiti "jeftine" poene na gafovima desnice, ali su očito nesposobni...
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Možda da kombiniramo? Jel više pedera bilo u ustašama ili u partizanima?
Jel Ante Pavelić, kad je bježao maskiran u žensku, posudio odjeću ili je bila njegova?
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neampojma kaže...
Manzi kaže...
Možemo li se sada malo vratiti na temu '45 i ustaše i partizane? Ovo je dosadilo. Svi su iznijeli svoja mišljenja, ispuhali smo se, Zemlja se na žalost još uvijek okreće...

 misliš bero još uvijek prevrće svoje papire 

 A Plenko još budaletine očarava dok im krade sve živo i neživo.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
BlueMax kaže...
Možda da kombiniramo? Jel više pedera bilo u ustašama ili u partizanima?
Jel Ante Pavelić, kad je bježao maskiran u žensku, posudio odjeću ili je bila njegova?

 Bio je prvi Drag Queen. Četničko/ustaška povorka ponosa.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
BlueMax kaže...
Možda da kombiniramo? Jel više pedera bilo u ustašama ili u partizanima?
Jel Ante Pavelić, kad je bježao maskiran u žensku, posudio odjeću ili je bila njegova?

Svaka čast majstore. Ovo je po onoj staroj kineskoj "Udarac nogom u dupe znači korak naprijed."

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nine kaže...
moj dojam je da nemaš pojma što sam sa unbiased mislio, no to se nekako uklapa u tvoje "eyes wide shut, brain on standby" svjetonazore..

uostalom, za slaganje sa haSSanom moraš imati neku posebnu vrstu mentalne bolesti i biti cijepljen od svakog tračka zdravog razuma.

 

 

ne mogu ga za ovo kriviti, kada za sumirati grijehe samo plenkijeve vlade trebaš enciklopediju..

 Haha.

 

Kada (unbiased) nepristrani ljevičar Šprajc komentira sa (unbiased) nepristranom komunjarom Pu'ovskim i (unbiased) nepristranim bivšim Plenkijevim uposlenikom (posebnim savjetnikom sa plaćom od 9.000kn) o upravo zavšenoj debati i tako kreiraju javni diskurs sljedećih dana, radi se zapravo o vrhušci novinarske nepristranosti.

 

Zdrav razum ti nalaže da tu nema ništa nepristrano. Još gore, Bero uopće nije ljevičar i nije mi jasno koji se kurac ljevica sili s njim "na čelu".

 

Najveći poraz naše države je što u zadnje 4 godine "sumiranih grijeha Plenkijeve vlade" ta vrla ljevica nije iznjedrila jednog normalnog političara kojem netrebaju pomoćni kotačići.

 

A ti sad kao nepolitičan i nepristran, nabroji nam eto 2 grijeha Plenkovićeve "desne" vlade, a pritom nam kaži po čemu je to Bero ljevičar.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice