Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.162
|
čitano: 6.239.672
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neutrino kaže...
dreadmoore kaže...
Ne zivim u hrvatskoj, ne placam porez ne glasam i ako imam pravo glasa, nikad jos nisam iskoristio to pravo.Sinoc sam gledao 1vs1 Skoru, sad se dobro razmisljam da li cu za ove izbore prvi put iskoristiti to pravo.Jer iskreno dopizdilo mi je gledat crvene i plave kako guraju svoje uhljebe.A pogotovo plava posto zivim u drzavi gdje joj je sestrinska stranka. Ono sto je covjek sinoc rekao, sve stoji da Hrvatska pod hitno treba promjene, ali ne promjene u smislu da svake 4 godine dvije vodeće stranke vode politiku u drzavi.Samo nemojte sa spinom reci a gdje je Skoro bio 91 ili 95, jer ni ona dvojica vodecih stranaka nisu nigdje bili.Nego su proveli svoje najbolje godine, negdje u trezoru daleko od sranja.

 Čak i ak se zajebeš (što je dosta izgledno), nije da ćeš patit 

 Na žalost lik je ozbiljan.

 

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Upravo to necu nista ni izgubiti ni dobiti, samo malo promijeniti status na izbornoj ploci.
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Tako je, boli te briga. To što će Hrvati pojesti govno to se tebe ne tiče.

 

Malo se poigraš i smiješ se iz druge države kad se stoka sitnog zuba krene klat.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Pa u cemu je problem oni se kolju snama i bez nas, svaki dan im je showtime u političkoj sceni.Zato treba 3 ruda da to razjebe.
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...

 Na žalost lik je ozbiljan.

 Nije ti on problem, već ovi koji žive oko tebe, oni drže na vlasti HDZ/SDP duopol. Oni čine većinu, a ne ljudi koji su emigrirali. I ja sam vani, ali meni se iskreno jebe za izbore, nije vrijedno sekunde mog života.

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neutrino kaže...
DarthMarkus kaže...

 Na žalost lik je ozbiljan.

 Nije ti on problem, već ovi koji žive oko tebe, oni drže na vlasti HDZ/SDP duopol. Oni čine većinu, a ne ljudi koji su emigrirali. I ja sam vani, ali meni se iskreno jebe za izbore, nije vrijedno sekunde mog života.

 Nije glavni problem, ali jedan od tekućih problema je.

 

Svaka država ima vlast kakvu zaslužuje.

 

Uopće nemam problem ako netko tko radi i privređuje u ovoj truloj državi glasa za bilo koga. 

 

To je unutranje pitanje koje mi sami trebamo riješiti, bez uplitanja sa strane.

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Eto zivi zid je bio pa sta su napravili, razjebali stranku radi 7k€ i pozicije u eu parlamentu.Pernar ce opet biti zastupnik jer u saboru treba jedna dvorska luda nebi im dan bio ispunjen a da on nije u njemu.Slazem se da se netko sa strane ne treba uplitati u drzavna pitanja, jer se Hrvatska uplice u pitanja Bosne i Hercegovine od 95 pa sve dosad, da se nisu uplitali mozda bi bilo puno drugačije.Kako vlada hdz-a tako vlada sdp-a sve je to isto.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 15:34 (dreadmoore).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...
neutrino kaže...
DarthMarkus kaže...

 Na žalost lik je ozbiljan.

 Nije ti on problem, već ovi koji žive oko tebe, oni drže na vlasti HDZ/SDP duopol. Oni čine većinu, a ne ljudi koji su emigrirali. I ja sam vani, ali meni se iskreno jebe za izbore, nije vrijedno sekunde mog života.

 Nije glavni problem, ali jedan od tekućih problema je.

 

Svaka država ima vlast kakvu zaslužuje.

 

Uopće nemam problem ako netko tko radi i privređuje u ovoj truloj državi glasa za bilo koga. 

 

To je unutranje pitanje koje mi sami trebamo riješiti, bez uplitanja sa strane.

 

 

Ma koji tekući problem.... busevi bosanskih glasača ti nisu problem, kao ni mrtvi koji glasaju. A RH kao ima osobne iskaznice s čipom. Možda da tom problemu dodaš epitet tekućeg?

 

Ali ti smeta legalni državljanin koji je emigrirao jer nije više mogao u kaljuži živjeti. Takav ne smije imati glas. 

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
dreadmoore kaže...
Eto zivi zid je bio pa sta su napravili, razjebali stranku radi 7k€ i pozicije u eu parlamentu.Pernar ce opet biti zastupnik jer u saboru treba jedna dvorska luda nebi im dan bio ispunjen a da on nije u njemu.Slazem se da se netko sa strane ne treba uplitati u drzavna pitanja, jer se Hrvatska uplice u pitanja Bosne i Hercegovine od 95 pa sve dosad, da se nisu uplitali mozda bi bilo puno drugačije.Kako vlada hdz-a tako vlada sdp-a sve je to isto.

Upravo tako, HR se uopće ne treba uplitati u unutarnja pitanja BiH, niti je to ikada trebala raditi.

 

crack kaže...

Ma daj prljavi desničaru kako možeš pisati po forumu uopće , daj se tu fino raspitaj kod dežurne ekipe mladih komunista Bugovog foruma za kog da glasaš. I zapamti oni su jedini dovoljno intelektualno sposobni da donesu tu odluku, nemoj da se ti se ponovo dogodi ovakav ispad pa da ti moraju dodatno objašnjavati neke stvari, znaš ti kakvi su oni kad moraju nešto radit.

E sad smo došli do pravog problema, a to su desničari - desničarima bi općenito trebalo oduzeti pravo glasa jer se kroz povijest pokazalo da su zadrti, nekonstruktivni i nesposobni za bilo što osim za busanje u prsa i krađu.

Dakle prvo desničarima oduzeti pravo glasa a onda možemo dalje vidjeti što i kako možemo s državnim ustrojem, sudstvom, policijom, vladom, saborom, državnim tajnicima i tajnicama...

Gledam te!
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neutrino kaže...
DarthMarkus kaže...
neutrino kaže...
DarthMarkus kaže...

 Na žalost lik je ozbiljan.

 Nije ti on problem, već ovi koji žive oko tebe, oni drže na vlasti HDZ/SDP duopol. Oni čine većinu, a ne ljudi koji su emigrirali. I ja sam vani, ali meni se iskreno jebe za izbore, nije vrijedno sekunde mog života.

 Nije glavni problem, ali jedan od tekućih problema je.

 

Svaka država ima vlast kakvu zaslužuje.

 

Uopće nemam problem ako netko tko radi i privređuje u ovoj truloj državi glasa za bilo koga. 

 

To je unutranje pitanje koje mi sami trebamo riješiti, bez uplitanja sa strane.

 

 

Ma koji tekući problem.... busevi bosanskih glasača ti nisu problem, kao ni mrtvi koji glasaju. A RH kao ima osobne iskaznice s čipom. Možda da tom problemu dodaš epitet tekućeg?

 

Ali ti smeta legalni državljanin koji je emigrirao jer nije više mogao u kaljuži živjeti. Takav ne smije imati glas. 

O Bože... 

 

Emigriarao je - činjenica. Kad se vrati i jede govna sa nama koji nismo emigrirali neka glasa za koga hoće.

 

Ja da emigriram znaš koliko bi me bolio kc za Hrvatsku i glasanje ?

 

Nikad nisam shvaćao tu potrebu da određuješ nekome nešto iako nemaš nikakve veze sa njim ...

 

To je boleština. Na žalost imam i ja familiju vani koja obožava glasat i sve zna, samo ne živi ovdje.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...

E sad smo došli do pravog problema, a to su desničari - desničarima bi općenito trebalo oduzeti pravo glasa jer se kroz povijest pokazalo da su zadrti, nekonstruktivni i nesposobni za bilo što osim za busanje u prsa i krađu.

Dakle prvo desničarima oduzeti pravo glasa a onda možemo dalje vidjeti što i kako možemo s državnim ustrojem, sudstvom, policijom, vladom, saborom, državnim tajnicima i tajnicama...

 

Da, ovi s etiketom "lijevih" su se pokazali kao drugačiji   

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...

 

To je boleština. Na žalost imam i ja familiju vani koja obožava glasat i sve zna, samo ne živi ovdje.

eh.. kad smo isli kod zeninih u kanadu, koji su pak stara emigracija tamo negdje iz 60-ih, i doso je drugi dio familije iz australije u isto vrijeme, takodjer stara emigracija.. kakve su to teme bile, i svi najpametniji kad se nacne tema glasanja. strasno nesto

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neutrino kaže...
Veliki Brat kaže...

E sad smo došli do pravog problema, a to su desničari - desničarima bi općenito trebalo oduzeti pravo glasa jer se kroz povijest pokazalo da su zadrti, nekonstruktivni i nesposobni za bilo što osim za busanje u prsa i krađu.

Dakle prvo desničarima oduzeti pravo glasa a onda možemo dalje vidjeti što i kako možemo s državnim ustrojem, sudstvom, policijom, vladom, saborom, državnim tajnicima i tajnicama...

 

Da, ovi s etiketom "lijevih" su se pokazali kao drugačiji   

 Ni ljevi ni desni nisu nista drugačiji, sad su dosli oni koji su u nesvrtanim. Pa im se pripisuje nekad da su zestoki desnicarI nekad ljevicari.A takvi trebaju da nastupe na scenu, sad su dobili malo iskustva pa su naucili neke stvari.Ima li su uspona i padova zadnje 4 godine te nam dva nova lica ulaze u politiku Skoro i Raspudic koji ce to malo da razbucaju.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
dreadmoore kaže...

 Ni ljevi ni desni nisu nista drugačiji, sad su dosli oni koji su u nesvrtanim. Pa im se pripisuje nekad da su zestoki desnicarI nekad ljevicari.A takvi trebaju da nastupe na scenu, sad su dobili malo iskustva pa su naucili neke stvari.Ima li su uspona i padova zadnje 4 godine te nam dva nova lica ulaze u politiku Skoro i Raspudic koji ce to malo da razbucaju.

 

Nova? Na kojim si ti drogama? Škoro je davno sjedio u saborskoj klupi za HDZ, ubirao pare a nije kurca radio. I sada je okupio oko sebe najgore od najgoreg od hr politike (sve extremna desnica i religiozni fanatici ako nisi skužio) koj također nisu nova lica, dapače.

 

 

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Jakovp kaže...
dreadmoore kaže...

 Ni ljevi ni desni nisu nista drugačiji, sad su dosli oni koji su u nesvrtanim. Pa im se pripisuje nekad da su zestoki desnicarI nekad ljevicari.A takvi trebaju da nastupe na scenu, sad su dobili malo iskustva pa su naucili neke stvari.Ima li su uspona i padova zadnje 4 godine te nam dva nova lica ulaze u politiku Skoro i Raspudic koji ce to malo da razbucaju.

 

Nova? Na kojim si ti drogama? Škoro je davno sjedio u saborskoj klupi za HDZ, ubirao pare a nije kurca radio. I sada je okupio oko sebe najgore od najgoreg od hr politike (sve extremna desnica i religiozni fanatici ako nisi skužio) koj također nisu nova lica, dapače.

 

 

 Ma tad su bili sitna buranija sad su se uhvatili veceg zalogaja.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Tako je, sad si treba malo više pribaviti.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Kakva je ova stranka sa imenom i prezimenom? 

Inace ja cu glasat za juricana ako se kandidira mislim ako ce krast neka i meni da :)

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
dreadmoore kaže...
Ne zivim u hrvatskoj, ne placam porez ne glasam i ako imam pravo glasa, nikad jos nisam iskoristio to pravo.Sinoc sam gledao 1vs1 Skoru, sad se dobro razmisljam da li cu za ove izbore prvi put iskoristiti to pravo.Jer iskreno dopizdilo mi je gledat crvene i plave kako guraju svoje uhljebe.A pogotovo plava posto zivim u drzavi gdje joj je sestrinska stranka. Ono sto je covjek sinoc rekao, sve stoji da Hrvatska pod hitno treba promjene, ali ne promjene u smislu da svake 4 godine dvije vodeće stranke vode politiku u drzavi.Samo nemojte sa spinom reci a gdje je Skoro bio 91 ili 95, jer ni ona dvojica vodecih stranaka nisu nigdje bili.Nego su proveli svoje najbolje godine, negdje u trezoru daleko od sranja.

 Skoro govori kao i ostatak politicara u Hr. Da mu maknes ime iz nekog intervuja nebi znao da je to on nego neki HDZ-ovac. Samim time sta je prije bio pajac hadezeovaca sve govori o njemu.

 

Ja na ove izbore ne izlazim. Imam 30 godina, na svake parlamentarne, predsjednicke i referndume sam izlazio ali ove preskacem. HDZ=SDP. Jednima puna usta rata, crkve i domoljublja a drugima socijalne politike, prava manjina, starijih i "europske" hrvatske. U sustini su i jedni i drugi isti lopovi, SDP jedino ima srece da ne drma toliko dugo kao HDZ pa se nisu uspjeli toliko nakrast. Ostale satelite necu niti spominjati.

Ako sam ti pomogao opali TD!
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Hrvatski narod je jedan od glupljih naroda na planeti, ne izlazu na izbore i samo kukaju, a oni sta izadu glasaju ili za hdz kojima ni mafija nije do koljena ili sdp koji pokusavaju biti kriminalanci kao hdz ali toliko su glupi i nesposobni da ne uspjevaju toliko koliko bi htjeli. Sudstvo nam je u banani, a o uskoku poskoku dorhu policiji je suvisno govorit. Sve dok narod pasivno promatra nema kruha za narod ali zato za kriminalce od hrv. Politicara i ostalih korumpiranih institucija ima koliko oces.
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nike098 kaže...
Hrvatski narod je jedan od glupljih naroda na planeti, ne izlazu na izbore i samo kukaju, a oni sta izadu glasaju ili za hdz kojima ni mafija nije do koljena ili sdp koji pokusavaju biti kriminalanci kao hdz ali toliko su glupi i nesposobni da ne uspjevaju toliko koliko bi htjeli. Sudstvo nam je u banani, a o uskoku poskoku dorhu policiji je suvisno govorit. Sve dok narod pasivno promatra nema kruha za narod ali zato za kriminalce od hrv. Politicara i ostalih korumpiranih institucija ima koliko oces.

Možeš ti natjerat sve na birališta i opet će birati HDZ/SDP. Šaka ljudi ne podnosi te stranke i njihove podguzne muhe.

 

Ovo za kunjavu je istina, Rvatima još kičma nije izrasla, ali i da je, opet bi se bunila šačica ljudi. Većini paše ovakvo stanje.

 

11 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
nike098 kaže...
Hrvatski narod je jedan od glupljih naroda na planeti...

 preseliš se fino u jameriku, tamo pametno biraju

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...
nike098 kaže...
Hrvatski narod je jedan od glupljih naroda na planeti...

 preseliš se fino u jameriku, tamo pametno biraju

 

5 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

Bez obzira na sve samo maloumni mogu usporediti SDP sa zločinačkom organizacijom. Pa tamo (HDZ) imaju i ženski odjel za pljačku?? Digli su pljačku na neku novu razinu. Svijet to još nije zabilježio, a ni vidio! Što tek reći o anemičnom šefu stranke, premijeru koji izabere 11 ministara i onda ih uz puno protesta i negodovanja ipak mora odstranti iz vlade (zbog petljanja , laganja i krađe) jer su dokazi neumoljivi. No on i dalje govori da su otišli zbog pritisaka, ali nisu to napravili?? I on onda proziva Milanovića za nešto, a Bernardića da je nesposoban i da ne zna? Eto ti si anemični sposoban za izabrati lopove u vladu? On i pijani Šeks dijele moralne lekcije Milanoviću?

P.S. A Škoro zvani "moj narod"? Bože spasi nas ove pošasti, navale debila na naše tanke novčanike!

6 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bananaman1 kaže...

Bez obzira na sve samo maloumni mogu usporediti SDP sa zločinačkom organizacijom. Pa tamo (HDZ) imaju i ženski odjel za pljačku?? Digli su pljačku na neku novu razinu. Svijet to još nije zabilježio, a ni vidio! Što tek reći o anemičnom šefu stranke, premijeru koji izabere 11 ministara i onda ih uz puno protesta i negodovanja ipak mora odstranti iz vlade (zbog petljanja , laganja i krađe) jer su dokazi neumoljivi. No on i dalje govori da su otišli zbog pritisaka, ali nisu to napravili?? I on onda proziva Milanovića za nešto, a Bernardića da je nesposoban i da ne zna? Eto ti si anemični sposoban za izabrati lopove u vladu? On i pijani Šeks dijele moralne lekcije Milanoviću?

P.S. A Škoro zvani "moj narod"? Bože spasi nas ove pošasti, navale debila na naše tanke novčanike!

SDP je nešto manje loš od HDZ-a. Nama treba netko treći, bilo tko. Bilo tko je bolji od ova dva spomenuta (i njihovih satelita).

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...

E sad smo došli do pravog problema, a to su desničari - desničarima bi općenito trebalo oduzeti pravo glasa jer se kroz povijest pokazalo da su zadrti, nekonstruktivni i nesposobni za bilo što osim za busanje u prsa i krađu.

 Na kakvim si ti drogama sinko, ovo vrijedi jedino ako pričaš o našim "desničarima", zapravo ljevičarima koji bi provodili diktaturu i nesposobnost kao i ti 

5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
love2ml86 kaže...
bananaman1 kaže...

Bez obzira na sve samo maloumni mogu usporediti SDP sa zločinačkom organizacijom. Pa tamo (HDZ) imaju i ženski odjel za pljačku?? Digli su pljačku na neku novu razinu. Svijet to još nije zabilježio, a ni vidio! Što tek reći o anemičnom šefu stranke, premijeru koji izabere 11 ministara i onda ih uz puno protesta i negodovanja ipak mora odstranti iz vlade (zbog petljanja , laganja i krađe) jer su dokazi neumoljivi. No on i dalje govori da su otišli zbog pritisaka, ali nisu to napravili?? I on onda proziva Milanovića za nešto, a Bernardića da je nesposoban i da ne zna? Eto ti si anemični sposoban za izabrati lopove u vladu? On i pijani Šeks dijele moralne lekcije Milanoviću?

P.S. A Škoro zvani "moj narod"? Bože spasi nas ove pošasti, navale debila na naše tanke novčanike!

SDP je nešto manje loš od HDZ-a. Nama treba netko treći, bilo tko. Bilo tko je bolji od ova dva spomenuta (i njihovih satelita).

 Nema ti tu trećeg. Ja biram između ova dva, naravno biram SDP. Nisu idealni, nisu ni nešto posebo, ali su za HDZ hajdučiju čisto poštenje! Što mi vrijedi zanositi se sa nekim ,kao dobrim kad on dobije 17 glasova? 

5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
loky4i4 kaže...
Veliki Brat kaže...

E sad smo došli do pravog problema, a to su desničari - desničarima bi općenito trebalo oduzeti pravo glasa jer se kroz povijest pokazalo da su zadrti, nekonstruktivni i nesposobni za bilo što osim za busanje u prsa i krađu.

 Na kakvim si ti drogama sinko, ovo vrijedi jedino ako pričaš o našim "desničarima", zapravo ljevičarima koji bi provodili diktaturu i nesposobnost kao i ti 

 Desničari su smijurija za sebe. Majka, ognjište i ljubljena domovina,četnik iza ugla..........pa majka, ognjište, Gospa, krunica???

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bananaman1 kaže...
loky4i4 kaže...
Veliki Brat kaže...

E sad smo došli do pravog problema, a to su desničari - desničarima bi općenito trebalo oduzeti pravo glasa jer se kroz povijest pokazalo da su zadrti, nekonstruktivni i nesposobni za bilo što osim za busanje u prsa i krađu.

 Na kakvim si ti drogama sinko, ovo vrijedi jedino ako pričaš o našim "desničarima", zapravo ljevičarima koji bi provodili diktaturu i nesposobnost kao i ti 

 Desničari su smijurija za sebe. Majka, ognjište i ljubljena domovina,četnik iza ugla..........pa majka, ognjište, Gospa, krunica???

 LOL

 

A priziv savjesti vam je priskrbio tko ono? R....Rrrr....Račan koji se uvukao crkvi u pak.

 

Da, bitno su odmaknuti od Gospe i krunice 

6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
dreadmoore kaže...
Ne zivim u hrvatskoj, ne placam porez ne glasam i ako imam pravo glasa, nikad jos nisam iskoristio to pravo.Sinoc sam gledao 1vs1 Skoru, sad se dobro razmisljam da li cu za ove izbore prvi put iskoristiti to pravo.Jer iskreno dopizdilo mi je gledat crvene i plave kako guraju svoje uhljebe.A pogotovo plava posto zivim u drzavi gdje joj je sestrinska stranka. Ono sto je covjek sinoc rekao, sve stoji da Hrvatska pod hitno treba promjene, ali ne promjene u smislu da svake 4 godine dvije vodeće stranke vode politiku u drzavi.Samo nemojte sa spinom reci a gdje je Skoro bio 91 ili 95, jer ni ona dvojica vodecih stranaka nisu nigdje bili.Nego su proveli svoje najbolje godine, negdje u trezoru daleko od sranja.

hahahaha stari moj čime se ti trpaš 
još mogu ignorirati to što ne živiš u hrvatskoj i izlaziš na izbore, ima svakakvih ljudi, ali koliko moraš biti glup da povjeruješ u gluposti koje škoro priča  Pa da si malo pratio predsjedničke izbore, Juričan je lijepo pokazao s kime se škoro druži, koliko firmi ima što radi sa državom, sve ista ekipa samo malo upakirano. Jedina svrha škore je da ne bude velike koalicije da panjevi ne shvate kako je hdz=sdp, ovako će škoro biti 3. opcija i koalirat sa hdz-om za vlast, jedva čekam čuti te izlike i razloge zašto su ipak koalirali sa vragom i kako će oni promjeniti hrvatsku  

Stvarno me šokirala tvoja objava, smatrao sam da su svi Bugovi forumaši inteligentniji od prosječne raje 

6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bananaman1 kaže...
love2ml86 kaže...
bananaman1 kaže...

Bez obzira na sve samo maloumni mogu usporediti SDP sa zločinačkom organizacijom. Pa tamo (HDZ) imaju i ženski odjel za pljačku?? Digli su pljačku na neku novu razinu. Svijet to još nije zabilježio, a ni vidio! Što tek reći o anemičnom šefu stranke, premijeru koji izabere 11 ministara i onda ih uz puno protesta i negodovanja ipak mora odstranti iz vlade (zbog petljanja , laganja i krađe) jer su dokazi neumoljivi. No on i dalje govori da su otišli zbog pritisaka, ali nisu to napravili?? I on onda proziva Milanovića za nešto, a Bernardića da je nesposoban i da ne zna? Eto ti si anemični sposoban za izabrati lopove u vladu? On i pijani Šeks dijele moralne lekcije Milanoviću?

P.S. A Škoro zvani "moj narod"? Bože spasi nas ove pošasti, navale debila na naše tanke novčanike!

SDP je nešto manje loš od HDZ-a. Nama treba netko treći, bilo tko. Bilo tko je bolji od ova dva spomenuta (i njihovih satelita).

 Nema ti tu trećeg. Ja biram između ova dva, naravno biram SDP. Nisu idealni, nisu ni nešto posebo, ali su za HDZ hajdučiju čisto poštenje! Što mi vrijedi zanositi se sa nekim ,kao dobrim kad on dobije 17 glasova? 

 ne kužim šta se treba dogoditi da ljudi shvate da je hdz i sdp ista stvar? podijeliš zemlju na 2 strane i kad jedna strana napravi previše sranja dolazi druga strana koja radi isto, pa se vrati prva strana i tako izmjenjuju ljude, a ništa se ne mijenja. Osim ako nisi zaposlen u državnoj firmi, onda đabe pričam, sve mi je jasno 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice