Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.162
|
čitano: 6.258.160
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

PzKpfw je lijevo-liberalno nastrojeni lik. Nekoć se povela neka rasprava i netko mu je rekao nešto u stilu: "S obzirom na tvoju profilnu sliku i nadimak, netko bi mogao zaključiti da si huligan i ekstremni ultra desničar" U tome stilu. A u zadnje vrijeme piše nekako čudne poruke sa nekakvim nabrijanim i "euforičnim" tonom. Smajlići, naoružani smajlići...

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2020 20:18 (Izzy).
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Anđeo bez falinge kaže... 

 Jesi li ti stvarno psihički pacijent, muljaš li s lažnim profilom ili nešto slično...

...

  A dobro jutro Kalimero, kaj si ga tek sad skužio? Pa već godinama ima takve prosere okolo po forumu. 

Maskota foruma koju nitko više ne shvaća ozbiljno. 

Ja ga više ni ne čitam, kad vidim avatar samo preskrolam. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Izzy kaže...

PzKpfw je lijevo-liberalno nastrojeni lik. 

To je u redu. Čovjek ima svoje stavove.

 

Problem je kad zabrazdi u sferu čudoređa.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
10 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

 

 

Hm, ljudi čim se vi bavite, ne mogu vam odgovarati svakome pojedinačno, jer mi se neda zezati sa vama. To mi je dosadno.

Ne mogu biti šampion u nikakvim Internet borbama. Nije to za mene. Ne vidim se u tome.

Rađe ostvarujem privatne pobjede za koje znam samo ja ili nekolicina ljudi. Ne treba forum i cijeli Internet da ste tako dobri ljudi.

 

 

Da u Zagrebu  se malo "ljuljalo".

I, da pjevao sam malo po kvartu ne može nam niko ništa...

Kaj mogu kada ne volim ove apokalitične, negativne, mesijanske poruke i komentare. Ta, statiska oko korone se prati kao neki sportski rezultati. 

To je sve puno toksičnosti i gdje ljudi pišu nepovezane bedastoće.

Pa, je tako shodno tome trebalo poslije prvog zagrebačkog ljuljanja doći još neko tobože jače ljuljanje. Tako je kolala informacija među ljudima sa Interneta.

Naravno, kaj bi vi slušali nekog seizmolog? Čovjeka od znanja? Ne, Zemlja je ravna, cjepiva ubijaju, ovi, oni, urota ta, urota ona....itd.

 

Nažalost na razini Balkana, uvjetovano sa korona-manijom i potresom u Zagrebu, upravo su kolektivne slabosti sistema došle na vidjelo.

Ali, ljudi umjesto da se drže zajedno po klasnom modelu, još se više dijele, podjele još više dolaze do izražaja, ljudske slabosti, ljudi gube strpljenje kada trebaju u dućkasima čekati u redu, ne poštuju distancu, ne druže se na javnim i polujavnim mjestima, nego na privatnim partyima, itd....

Radnička klasa iznaša najveći teret u ovim kriznim vremenima. A, sitna i ona viša buržoazija, vratila se sa sezonskog skijanja, te od radničke klase sa Dalekog istoka, donijela virus, radničkoj klasi u svoja mjesta gdje žive. 

 

Baš me zanima koliko se ljudi stavilo na raspologanje onima koji su u potrebi u ova burna vremena?

Ne mora cijeli svemir znati za to, nego samo oni kojima ste pomogli.

 

Ostavite se nebitnih stvari u životu, te se fokusirajte na sebe.

Upravo će aktivni život, rad na sebi, obavljanje nekoga posla i pozitivno razmišljanje, promijeniti vas i okolinu oko sebe.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Petkovna razbibriga, koja puca ima največe dude? Imate samo jedan pokušaj fučkaj ga sad.

 

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
rambox kaže...

Petkovna razbibriga, koja puca ima največe dude? Imate samo jedan pokušaj fučkaj ga sad.

 

 

 

 

 Box, nisi ti malo prestar da pises o dudama :? :P :D

 

 

Nego, moram podijelit sa vama kak mi se sere od samog spomena na sveprisutnu koronu, #ostanitedoma i sl...

Nisu me spomenuti laksativi natjerali na piskaranje ovog posta nego opetovana "kriza" ! 

Da nije takvih bolesnih nesrazmjera o vrednovanju ljudi koji rade na razvitku drustva i onih koji mlate praznu slamu i zato budu placeno do umobolesnih cifri - niti k od kurceve krize ne bi bilo.

 

Tak mi svega ak ne bi stisnul crveni gumb da mogu i ljudi bi nestali sa ovog planeta...

Truth in engineering.
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Batista kaže...
rambox kaže...

 

 

Tak mi svega ak ne bi stisnul crveni gumb da mogu i ljudi bi nestali sa ovog planeta...

Drmni Jeger ili bocu vina, biće ti lakše....

10 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

 

 

Ima Batista pravo. Ovo ludilo oko C-19 najbolje pokazuje sve slabosti i probleme sistema. Lako heštegati ostanimado, kada plaća ide, malo se prošetaš do trgovine, kada dođe 8h navečer pjevaš tzv. "moju domovinu"(BTW, to je himna "najdržavotvornije kriminalne organizacije)u znak tobožnje potpore, onima koji su prvi na udaru.

Dobro da nisu organizirali kolektivno moljenje...

Ne bi se čudio da netko i na ovim donacijama medicinske opreme ne okreće pare. Kao na oružju, ratnom materijalu, nafti, itd...

Prilika čini lopova, a  kriza profitera.

 

Proleterijat, radni narod najviše ispašta teret ove karantene vezano za C-19. Kulaci i buržoazija čeka razvoj situacije, te kada opet do kraja unište ekonomiju, onda oni dolaze kao spasitelji naroda.

Kako se vodio rat, tako se sada i vodi ova borba kontra C-19. 

Opet će teret krize najviše osjetiti najniži slojevi.

 

Ovo je izborna kampanja, a ne samo borba kontra C-19.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
PzKpfw kaže...

 

 

Ima Batista pravo. Ovo ludilo oko C-19 najbolje pokazuje sve slabosti i probleme sistema. Lako heštegati ostanimado, kada plaća ide, malo se prošetaš do trgovine, kada dođe 8h navečer pjevaš tzv. "moju domovinu"(BTW, to je himna "najdržavotvornije kriminalne organizacije)u znak tobožnje potpore, onima koji su prvi na udaru.

Dobro da nisu organizirali kolektivno moljenje...

Ne bi se čudio da netko i na ovim donacijama medicinske opreme ne okreće pare. Kao na oružju, ratnom materijalu, nafti, itd...

Prilika čini lopova, a  kriza profitera.

 

Proleterijat, radni narod najviše ispašta teret ove karantene vezano za C-19. Kulaci i buržoazija čeka razvoj situacije, te kada opet do kraja unište ekonomiju, onda oni dolaze kao spasitelji naroda.

Kako se vodio rat, tako se sada i vodi ova borba kontra C-19. 

Opet će teret krize najviše osjetiti najniži slojevi.

 

Ovo je izborna kampanja, a ne samo borba kontra C-19.

 

 Siromasni su uvijek podnosili najtezi teret... Samo da bi bogati mogli srat zlato...

Truth in engineering.
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Batista kaže...
PzKpfw kaže...

Opet će teret krize najviše osjetiti najniži slojevi.

 Siromasni su uvijek podnosili najtezi teret... Samo da bi bogati mogli srat zlato...

 Ne predaj se nikad, osim kad moraš...

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Batista kaže...
rambox kaže...

Petkovna razbibriga, koja puca ima največe dude? Imate samo jedan pokušaj fučkaj ga sad.

 

 

 

 

 Box, nisi ti malo prestar da pises o dudama :? :P :D

 

 

 

 Ne, uostalom znanstveno je dokazano da buljenje u njih djeluje vrlo ljekovito i osvježavajuče.I dalje nisi dal odgovor, dakle baci se na posel koja puca ima največe sisurde.

 

https://vimeo.com/221032805

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
11 godina
neaktivan
offline
15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
rambox kaže...

 Ne, uostalom znanstveno je dokazano da buljenje u njih djeluje vrlo ljekovito i osvježavajuče.I dalje nisi dal odgovor, dakle baci se na posel koja puca ima največe sisurde.

 

https://vimeo.com/221032805

Koji je ovo klinac - di je social distancing!?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
MrBlc kaže...
rambox kaže...

 Ne, uostalom znanstveno je dokazano da buljenje u njih djeluje vrlo ljekovito i osvježavajuče.I dalje nisi dal odgovor, dakle baci se na posel koja puca ima največe sisurde.

 

https://vimeo.com/221032805

Koji je ovo klinac - di je social distancing!?

sve to treba privest i dobro ispendrečit 

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
MrBlc kaže...
rambox kaže...

 Ne, uostalom znanstveno je dokazano da buljenje u njih djeluje vrlo ljekovito i osvježavajuče.I dalje nisi dal odgovor, dakle baci se na posel koja puca ima največe sisurde.

 

https://vimeo.com/221032805

Koji je ovo klinac - di je social distancing!?

 A čuj Ruska posla, lovaši pa ogromne jahte dakle višak love i eto ti Vimeo umjetnički video.

picajzla0707 kaže...

sve to treba privest i dobro ispendrečit 

 Ok može i tak isti autor, iako nema pendreka nadam se da niko nema nekog prigovora.

 

https://vimeo.com/346236299

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
rambox kaže...

 A čuj Ruska posla, lovaši pa ogromne jahte dakle višak love i eto ti Vimeo umjetnički video.

picajzla0707 kaže...

sve to treba privest i dobro ispendrečit 

 Ok može i tak isti autor, iako nema pendreka...

 ma 'pendrečenje' je bilo u prenesenom značenju 

10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Batista kaže... 

 Box, nisi ti malo prestar da pises o dudama :? :P :D

 

 Kod njega je obrnuta situacija. Što je stariji to je ugroženiji. 

Sve me strah kaj bude za 25 godina. Bumo čitali u novinama naslove:  Korisnik staračkog doma od ustanove napravio svoj harem. Štefica(84) kroz suze iznosi svoje potresno svjedočanstvo: "Ponedjeljkom sam mu ja bila najvažnija, ali odkad je došla Agneza(72) moram čekati dva tjedna. Ne znam kako ću preživjeti ako mu ponestane viagre." 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Znaš i sama da se on pali na čips i palačinke sve drugo mu je manje bitno. 🤣🤣🤣
Stručnjak za odmaganje...
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...
Znaš i sama da se on pali na čips i palačinke sve drugo mu je manje bitno. 🤣🤣🤣

 Aj čkomi, taman je prestao gnjavit sa palačinkama odkad nema birtije i sad ti blebneš. 

Znaš da se njega ne smije hranit čipsom i palačinkama ko kak gremline ne smiješ polit vodom. Isti su. Samo što kod njega unos ovih namirnica potiče drobljenje o AMD-u dok se voza po sobi u krug na biciklu. To svakako želimo izbjeć. Pomislit će mu susjedi da je opet potres. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Za Petrovu se skupljaju donacije, Klaićeva u rasulu nakon potresa, a oni lagano 43 mil "sazad" u Mostar.

 

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bruno11 kaže...

Za Petrovu se skupljaju donacije, Klaićeva u rasulu nakon potresa, a oni lagano 43 mil "sazad" u Mostar.

 

 Ušli nam sazada. Tiho...

 

Naš prijatelj Vili ipak je isto govno kao i ostali.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
14 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bruno11 kaže...

Za Petrovu se skupljaju donacije, Klaićeva u rasulu nakon potresa, a oni lagano 43 mil "sazad" u Mostar.

 

 Nek se ljudi sjete ovoga sljedeći put kada kažu da je HDZ=SDP. Jer jednostavno nije.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...

 

Naš prijatelj Vili ipak je isto govno kao i ostali.

 Čini mi se da su ljudi prebrzo zaboravili iz koje stranke potječe.

10 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

 

Dok cijeli svijet prati "sportsku statistiku" i heštegostajemado, mene bi zanimalo vaše mišljenje?

 

 

 

Well, drugovi, kaj mislite kako će ova C-19 kriza i nedavno ljuljanje u ZGB utjecati na cijene nekretnina i rente?

Link na jedan članak na tu temu.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
PzKpfw kaže...

 

Dok cijeli svijet prati "sportsku statistiku" i heštegostajemado, mene bi zanimalo vaše mišljenje?

 

 

 

Well, drugovi, kaj mislite kako će ova C-19 kriza i nedavno ljuljanje u ZGB utjecati na cijene nekretnina i rente?

Link na jedan članak na tu temu.

Moguće da se stvari vrate na pred-2015. stanje, volio bih zapravo, ciljam neki stan u zg, ivan_dragi je malo pametnijim po tom pitanju.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
PzKpfw kaže...

 

 Well, drugovi, kaj mislite kako će ova C-19 kriza i nedavno ljuljanje u ZGB utjecati na cijene nekretnina i rente?

Link na jedan članak na tu temu.

 C-19 nekako, potres nikako. Ono što je vrijedilo prije, vrijedi i sad. Korona utječe na stanje privrede i raspoloživost poslova. Ako ovdje nemaš posao onda ti tu ne treba niti stan. Oni koji kupuju kvalitetne stanove (to su u ZG oni od najmanje 3-4k€/m2) ionako uglavnom ne ovise o domaćem tržištu a globalno će se oporaviti sigurno prije od našeg. 

10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

@jozef

 

Uf, frendač!

 

E, frendač ovo kaj pišeš za stanove po kvadratu od 3 - 4 kika jurića po kvadratu, pa brate mili to su top stanovi na top lokacijama.

Već za 2.5k eura po kvadratu nude se odlični stanovi. 

Na top lokacije mislim kada gledam od centra ZGB, odnosno od Trga Republike, pa nadalje.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Ja ciljam Petrovu ili bližu okolicu, ako se nekad odlučim vratiti u HR. 3 godine sam bio u Krugama i Sigečici, ali mi je taj dio prema Maksimiru prvi pick. Za sad samo hipotetski.

 

ivan dragi je agent za nekretnine?

14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Moje mišljenje je da se cijene nekretnina za sada neće značajno mijenjati iz razloga što su banke zdrave i stabilne. Ovo oko Korone neće trajati duže od ljeta tako da će se do Nove godine sve vratiti u normalu (ako ne i ranije).

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 21:46 (phoenix2003).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
PzKpfw kaže...

@jozef

 

Uf, frendač!

 

E, frendač ovo kaj pišeš za stanove po kvadratu od 3 - 4 kika jurića po kvadratu, pa brate mili to su top stanovi na top lokacijama.

Već za 2.5k eura po kvadratu nude se odlični stanovi. 

Na top lokacije mislim kada gledam od centra ZGB, odnosno od Trga Republike, pa nadalje.

 na žalost nije tako jednostavno. Evo, frend nedavno kupio stan u Veslačkoj, ona novogradnja za čini mi se 2700... više od godinu dana se natezao s raznim reklamacijama i popravcima. Dođem kod njega doma, čuje se susjeda kako nabija štiklama po podu. Po tim mjerilima ispada da je 3k stvarno minimum za nešto dobro.
Može se kupit nešto dobro i za manje ako ti se poklopi, uz malo sreće, ali nije pravilo.
Evo, tu kod mene neki mafijoze sagradili zgradu, izgleda da nije loša. Ako si znao gazdu mogao si navodno kupit stan za 6-7000€, ali samo ako ga poznaješ. Toliko o top stanovima na top lokaciji za 3-4k. Nađe se sigurno, ali nije to vrhunsko. Najjadniji stan u Ban centru (dvorišna strana - bez pogleda) je 5000, i kad uđeš unutra to ti je prosječna novogradnja, stvarno niš posebno. 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice