Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.162
|
čitano: 6.240.161
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...
picajzla0707 kaže...

... ne vidim razlog za padanje u očaj baš sad

Ma nije to "baš sad", to se kuha već dugo, dugo. Samo me jučer neka depra šupila, danas je već bolje.

Al' da mi se gadi gdje živim, to sve i dalje stoji :)

prvi hrvatski izbori za europski parlament, navecer kad su dosli rezultati (zapravo i nije bilo opcije koja bi bila "zadovoljavajuca"), cura (danas zena) i ja otisli na easyjet.com i kupili karte u jednom smjeru.

vjerojatno bi napravili isto bez obzira na izbore, oni su bili samo katalizator.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nixass kaže...

prvi hrvatski izbori za europski parlament, navecer kad su dosli rezultati (zapravo i nije bilo opcije koja bi bila "zadovoljavajuca"), cura (danas zena) i ja otisli na easyjet.com i kupili karte u jednom smjeru.

vjerojatno bi napravili isto bez obzira na izbore, oni su bili samo katalizator.

to i jest ono najpozitivnije od eu, mislim za obične ljude - da više ne moraju vadit vize, jebat se s traženjem tko će im tamo negdje garantirat posao, smještaj i drugih sranja koja su trebala da bi iselio

sad sjedneš na niskotarifni avion za šaku eura i odeš tražiti posao kao da si otišao iz mrduše donje u zagreb, pa kako se snađeš

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

iskreno da je situacija ko prije 40 godina, kad nisi imao silne google maps, online bookinge, fejs grupe za smjestaj, jeftine letove, whatsappove za komunikaciju sa svojima.. tesko da bi ikad nekaj takvoga napravil.

i sad se lijepo vlada moze hvaliti sa smanjenjem nezaposlenosti, stvarno, da nije njih ne bi tolko ljudi "zaposlili"

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nixass kaže...

iskreno da je situacija ko prije 40 godina, kad nisi imao silne google maps, online bookinge, fejs grupe za smjestaj, jeftine letove, whatsappove za komunikaciju sa svojima.. tesko da bi ikad nekaj takvoga napravil.

i sad se lijepo vlada moze hvaliti sa smanjenjem nezaposlenosti, stvarno, da nije njih ne bi tolko ljudi "zaposlili"

gle, i prije 40 godina su ljudi odlazili van, a da su mogli samo sjesti na bus bez viza, radnih dozvola i ostalih sranja, odlazili bi i više

osim toga u novije doba iseljavanje je i počelo bit masovnije čim smo ušli u eu, baš zbog toga jer možeš kad ti se sprdne sjest na bus/avion i otići

 

godine 2012. je iselilo u njemačku 12.000 ljudi, nakon ulaska u eu to se udvostručilo u 2013., pa skočilo na 45.000 u 2014. i 60.000 u 2015.

google maps, booking i fejs grupe nisu baš toliko utjecale na takav boom iseljavanja - razlog je otvorena granica

12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Je, ali su se prije ljudi i vraćali.

 

 

Nikola, oš se ti vratit ?

 

Btw, u Slavoniji je jebena epidemija. Tko tvrdi da je to trend ili pristupačnost otvorene granice, sere i nije realan.

 

Od Broda prema Đakovu te jeza obuzme kad prolaziš kroz sela.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 11:48 (DarthMarkus).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...

Je, ali su se prije ljudi i vraćali.

 

 

Nikola, oš se ti vratit ?

ako mi njemacka ne uspije kak smo si zena i ja zamislili, vracamo se, al ne u hr nego u irsku :D

 

 

>> Od Broda prema Đakovu te jeza obuzme kad prolaziš kroz sela.

 

Meni je zena iz Erduta, kad se skinem sa osijecke obilaznice i vozim tamo prema granici ko da se vozis kroz horor, pretpostavljam da je tak izgledalo neposredno nakon agresije kaj se tice sablasnosti

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 11:49 (nixass).
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nixass kaže...
DarthMarkus kaže...

Je, ali su se prije ljudi i vraćali.

 

 

Nikola, oš se ti vratit ?

ako mi njemacka ne uspije kak smo si zena i ja zamislili, vracamo se, al ne u hr nego u irsku :D

 Znači transfer si bio obavio ? Što ne valja švabo :-)?

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...
nixass kaže...
DarthMarkus kaže...

Je, ali su se prije ljudi i vraćali.

 

 

Nikola, oš se ti vratit ?

ako mi njemacka ne uspije kak smo si zena i ja zamislili, vracamo se, al ne u hr nego u irsku :D

 Znači transfer si bio obavio ? Što ne valja švabo :-)?

transfer je zgovovljen jos ljetos, al bio sam u dublinu jos 5x u medjuvremenu i po europi jos 10x tolko tak da uopce nemam feeling da radim u njemackoj :D

 

sa njemackom je zasad sve ok, preporodili se u dosta stvari u odnosu na irsku, jedino kaj nas moze zeznut je jezik, kojeg smo se zato ozbiljno primili.

meni nije doduse tolko bitan (zapravo mi je nebitan poslovno) dok za zenu skroz suprotno.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...

Je, ali su se prije ljudi i vraćali.

 vraćaju se i danas, ima ih pun kujac koji se ne snađu isto kao i prije

plus što su danas ljudi puno manje spremni trpiti da bi dočekali 'bolje sutra', a ako nisi tražen na tržištu rada vani, treba puno istrpiti da bi došao do normalnog života

15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Ni odvjetnicima nije lako...

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/slokovic-i-prodanovic-kaznjeni-s-10000-kn-nisu-se-pojavili-na-sudjenju-sanaderu/2154023.aspx

 

Prodanović se ispričao zbog nedolaska opravdanjem da je na drugom suđenju i to Marini Lovrić Merzel koje je također bilo zakazano u 9:30 sati na istom sudu.

 

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
online
Što se događa s našim društvom?

Bitna razlika je da su prije odlazili jedan ili oba roditelja samo radi novca dok su djeca ostajala ovdje kod baka i djedova.

Danas nažalost (po nas, demografski) odlaze cijele obitelji sa jako malo šanse da se ikad vrate osim tu i tamo kao turisti ili na neki sprovod :(.

 

10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

 

@Mladen

 

Došli ljudi pameti. Zašto bi se vraćali kada ovdje ako nisu imali života, a negdje drugdje ga pronađu. Samo bi se budala vratila.

Bitno je da ljudi prestanu vjerovati u mitove, kockice i slične gluposti koje su da bi se narod držalo u poslušnosti.

Gdje ti je dobro, tamo ti je i dom, odnosno domovina.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

je li moguće da će 'pravna država' proraditi na političarima makar i samo povremeno

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/nacelnica-lovreca-ostaje-bez-stana-u-zagrebu-i-bez-funkcije-20200207

 

doduše treba pratiti razvoj situacije, no gubitak funkcije, vraćanje subvencija, pa možda i oduzimanje plaće te moguća kaznena prijava, čine se konačno kao nešto što bi se trebalo dogoditi svakom političaru koji prekrši zakon, a ne da se njima oprašta sve, a obične građane se hvata za svaku sitnicu

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

meni je to sve APP.

ako nekoga uhvate novinari onda se nesto kao sankcionira, a ostali neuhvaceni i dalje ispod radara drljaju.

lijepo mi je vidjeti da su joj nakacili sve moguce sankcije, umjesto neke ublazene verzije

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 12:00 (nixass).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

je li moguće da će 'pravna država' proraditi na političarima makar i samo povremeno

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/nacelnica-lovreca-ostaje-bez-stana-u-zagrebu-i-bez-funkcije-20200207

 

doduše treba pratiti razvoj situacije, no gubitak funkcije, vraćanje subvencija, pa možda i oduzimanje plaće te moguća kaznena prijava, čine se konačno kao nešto što bi se trebalo dogoditi svakom političaru koji prekrši zakon, a ne da se njima oprašta sve, a obične građane se hvata za svaku sitnicu

 -da osnova svih zakona (kaznenih) da se počinjenim djelom ne smije ostaviti stanje-stečeno (krađom ili bilo kojim protupravnim načinom) tj da se sve protupravno pribavljeno mora vratiti na nultu točku. To nije čak kazna, to je obično vraćanje, kao što se u slučaju krađe novca iz banke (filmski-kauboski) kad se počinitelj uhvati a pošto govorimo o kazni to se podrazumijeva, zapljenjeno-ukradeno jednostavno vrati vlansiku i to se podrazumijeva. Jedino kod nas za bilo koju funkciju, direktor-politika i sl. ne postoji primjer-klauzula zakona i sl da se to radi (kao i raspon od-do visine neke kazne kad sudovi redovito presuđuju minimum pa i manje kao u slučaju kazne tcomu..).

- nem apovezanosti-automatizma, nema adekvatnog tumačenja zakona jer nije problem 'napisati' zakon, već postoji samo je pitanje tumačenja i primjene, tj političke-sudske želje da se osoba u postupku kazni ili pusti..

- imamo sad primjer pravomoćnosti bivšeg načelnika pu-zadar, immo svjež slučaj apnovih stanova.. i najavu da se upravo to može desiti, tj mada je nešto protupravno, zlouporaba položaja i sl i nakon pravomoćne kazne za neko djelo, ne postoji sigurnost, protokol koji bi jamčio da će po toj osnovi (presudi) biti oduzeta tako stećena imovina.

- još najgore je s plaćom za taj period... odnosno postoji tumačenje da i kriminalac ima pravo na svoju (zarađenu) plaću slično kao što ima pravni mehanizam žalbe i odvjetnika (kao neko osobno pravo, nešto što primarno imaju nevine-normalne osobe ali i kriminalci).

-npr ova nije načelnica i tad nije postojala ni osnova za isplatu, to je sasvim druga osnova, dok oni koji za vrijeme mandata napravo kazneno djelo ili zlouporabu po toj osnovi mogu biti mirni, najgori primjer je autoceste-mravak.. koji je zbog (možda namjerno) blesavog otkaza dobio tužbom naplatu managerskog ugovora mada je kriv i dobio otkaz.. dobio je i presudu i isplatu kaluztule za otkaz, mada je pravomoćno kriv.

-što npr s lažnim diplomama? tad recimo nemaš formalni preduvijet za neko radno mjesto, no bio si zaposlen i radio, time ostvario pravo na plaću, jedino što si do radnog mjesta došao prevarom, ali radio si, bio zaposlen, pa čak i dobar na svom radnom mjestu.. nešto nasuprot uhljeba koji ne moraju nikad ni doći u svoj ured, izmišljeno na teret građana radno mjesto.. itd itd.

 

-vidimo stanje-stvarnost-praksu, vidimo sve teslučajeve i da im se ništa ne dešava, da ne ostaju bez plaće-stečenog za vtijeme tog mandata, a trebalo bi, tj samo treba tumačiti zakon da sve što je stečeno protivno pravnim načinima, mora biti vraćeno, ne smije se ostaviti na uživanje počinitelju djela. Plaća je problem za sebe i bolje to ne dirati, prvo riješiti ovakve stvari kao kredit-stan, ali ako se plaća ostavi 'nedodirljiva', tad teoretski može mafijozo-šef sam sebi isplatiti plaću za krađu npr pink-panter dijamanta i time pravno biti nedodirljiv za povrat. Teško je to pravno riješiti primarno zato jer se krivcima-počiniteljima daje 'previše' prava, tj zloupotreba inače normalnih građanskih prava koje bi trebale uživati samo normalne tj ne kažnjene osobe, koje nisu protupravnim djelom došli do te imovine. (a uz to ministri ne znaju ni ispuniti imovinsku.. to je benigno u odnosu na djela u ovakvim slučajevima, pa opet plate bar kaznu za propust, dok ovima može ostati pljen nedjela.. a to je najgore što se tiče pravednosti u pravu-zakonu, tj to je nepravda) 

 

edit: + ovo iznad nixassovo.. da, sad je izgleda pošto su neki 'gore' teže dohvatljivi, krenulo s kaznama onih 'ispod', možda nakon kazne postanu svjedoci za one gore. No to je tad krah pravde koja priznaje da su neki 'gore' nedohvatljivi mada se desetljećima protiv njih vode postupci kao bandić.. evo, prije tjedan, horvatinčić pobjegao prije uručenja za izdržavanje kazne.. slučajno? Čemu sud, postupak.. čemu presuda ako ni provedba presuđenog nije izvedena na način da krviac bude kažnjen. Realno je to kontraefekt i 'bolje' nam je tad da kriminalce i sl uopće ne lovimo-procesuiramo, jer samo stvaramo sebi trošak + kazne nema. Dok je nešto aktualno u medijima ima strogoće, ali već dan poslje se sve raspadne i krivci-pravomoćni šeću i uživaju u stečenom..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 12:16 (ihush).
13 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

A multi-millionaire Brexit Party candidate has invented a bin for homeless people to sleep in.

 

 

 

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

https://www.index.hr/vijesti/clanak/brkic-zestoko-odgovorio-na-plenkoviceve-optuzbe-porucio-mu-i-da-se-ispovijedi/2155372.aspx

 

Meni je u ovoj prici najzanimljiviji nespomenuti "supporting actor", kad su vec Oscari bili jucer, pa da se tako izrazim.

Dva politicka teskasa sveli su argumente kontra drugog na prepucavanje tko je uopce htio koalicijskog partnera - istog koji ima drzi Vlast i dva bitna resora.

 

Vrdoljak, tj HNS, o svemu ovome sute :D.

 

E sad, koliko losa kurva moras biti kad te dva svodnika preko medija i bez trunke ustezanja odjebavaju i isticu kao protivnikove "prljave gace"?

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Nek vas yebbe Ercegovac! Mošte mislit kak je nama u Bosni?!

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

je li moguće da će 'pravna država' proraditi na političarima makar i samo povremeno

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/nacelnica-lovreca-ostaje-bez-stana-u-zagrebu-i-bez-funkcije-20200207

 

doduše treba pratiti razvoj situacije, no gubitak funkcije, vraćanje subvencija, pa možda i oduzimanje plaće te moguća kaznena prijava, čine se konačno kao nešto što bi se trebalo dogoditi svakom političaru koji prekrši zakon, a ne da se njima oprašta sve, a obične građane se hvata za svaku sitnicu

Na kokoši će se iskaliti jer je nebitna glavonjama. Osim onom glavonji koji ju je špijunirao da ne bi kokoš možda slala hot sex poruke nekom drugom kockoglavcu.

Da je mala Kušćević ili Kujundžić, nakon smjene sa mjesta načelnice dobila bi mjesto predavača na fakultetu, saborsku plaću i redovito tjedno držanje privatne svete mise direktno od strane bozanića.

Treba svu tu bandu najoštrije kazniti. Postavljen si na mjesto gdje trebaš služiti narodu a ne krasti za sebe i sljedećih 5 generacija svojih degenerika.

PSN - darklydexter
11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

zanimljivo kako se pjeni - Čačić zbog duga države poručio Divjak: Tužit ćemo Vas osobno!, a sam je ostao dužan milijune u sličnom projektu izgradnje škole po modelu javno-privatnog partnerstva

link

 

 

 

16 godina
online
Što se događa s našim društvom?

Mali skok u prošlost, fučkaj ga pa ja si ovakvu ludoriju u današnje vrjeme ne mogu niti zamislit.

 

https://hr.rbth.com/povijest/86670-mig-21-nato-berlin

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 18:45 (rambox).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
rambox kaže...

Mali skok u prošlost, fučkaj ga pa ja si ovakvu ludoriju u današnje vrjeme ne mogu niti zamislit.

 

https://hr.rbth.com/povijest/86670-mig-21-nato-berlin

Isto tako je Lewis Hamilton 2013.godine ušao u pogrešan box za vrijeme VN Malezije!

6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
rambox kaže...

Mali skok u prošlost, fučkaj ga pa ja si ovakvu ludoriju u današnje vrjeme ne mogu niti zamislit.

 

https://hr.rbth.com/povijest/86670-mig-21-nato-berlin

 Ne kužim ?!

čovjek se dezorjentirao, krivo sletio i pobjegao je...

 

Nije to nikakva "ludorija".

Ludorija bi bila da je sletio u NATO bazu namjerno.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Nitko ne prica da nam DORH vode masoni!?

 

Ocekivao sam da ce se Thompsona proglasiti prorokom, da ce pola Hrvatske bit na aparatima...

 

Salu na stranu, na samu ideju nekakvih udruga koje kakti rade za dobrobit ljudi, ali kuis tajno, mogu samo reci - de nemojte i odjebite, hvala.

I da, mislim da bi duznosnici, pogotovo sudionici u trodiobi vlasti morali takva "clanstva" prijaviti. Ako je po zakonu kak velite, nema potrebe da bude tajno. Ako zelite tajna djelovanja, odjebi iz javnih ustanova.

 

Ali ova cijela prica je apsurdna jer:

 - Tajna udruga masona u koju su primili najveceg senzacionalistickog novinara koji je pokrenuo valjda 300% sveg zutila u Hrvatskoj (3% istinitog zutila, i ostatak kojeg je sam prouzrocio)

 - Jelinic koji istupa iz jedne tajne udruge kako bi pristupio drugoj a ono kuis sve rade za dobrobit ljudi i ful su kul ugledni

 - Kao rade po zakonu al je zvao DRZAVNOG ODVJETNIKA koji SUBOTOM DODJE OBAVITI RAZGOVOR

 

Je li samo meni ovo sumanuto?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
wyks kaže...

Nitko ne prica da nam DORH vode masoni!?

 

Ocekivao sam da ce se Thompsona proglasiti prorokom, da ce pola Hrvatske bit na aparatima...

 

Salu na stranu, na samu ideju nekakvih udruga koje kakti rade za dobrobit ljudi, ali kuis tajno, mogu samo reci - de nemojte i odjebite, hvala.

I da, mislim da bi duznosnici, pogotovo sudionici u trodiobi vlasti morali takva "clanstva" prijaviti. Ako je po zakonu kak velite, nema potrebe da bude tajno. Ako zelite tajna djelovanja, odjebi iz javnih ustanova.

 

Ali ova cijela prica je apsurdna jer:

 - Tajna udruga masona u koju su primili najveceg senzacionalistickog novinara koji je pokrenuo valjda 300% sveg zutila u Hrvatskoj (3% istinitog zutila, i ostatak kojeg je sam prouzrocio)

 - Jelinic koji istupa iz jedne tajne udruge kako bi pristupio drugoj a ono kuis sve rade za dobrobit ljudi i ful su kul ugledni

 - Kao rade po zakonu al je zvao DRZAVNOG ODVJETNIKA koji SUBOTOM DODJE OBAVITI RAZGOVOR

 

Je li samo meni ovo sumanuto?

Sve je iskvareno, korumpirano od vrha do dna. Toliko je sumanuto da se valjda više nema što za reći. Nekim ljudima je to skroz normalno iako nemaju kruha od tih "visokouglednih" udruženja. Još im se i dive. Stoljeća kmetstva, ropstva, služenja drugima moćnijima su većini u genima. Nemamo ni zatvorskih kapaciteta ni dovoljno vrba za kazniti svu tu dvoličnu, lopovsku, udruženu gamad. Niti ih ima tko kazniti. Svi mjerodavni su u nekim udruženjima/društvima/obiteljskim vezama, usko povezani sa lopovima. Teško je to iskorijeniti bez revolucije tj. seljačke bune, nama primjerenije. Juričan bi trebao biti novi Gubec.

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Masoni - udruženja moćnika/funkcionera za trgovinu utjecajem. Vrlo jednostavno.
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Volos kaže...
Masoni - udruženja moćnika/funkcionera za trgovinu utjecajem. Vrlo jednostavno.

 Pa da. To je poanta masonstva i sličnih udruženja. Glupiranja sa pregačama i mačevima su tu radi održavanja tradicije i dodavanja note mističnosti za one koji ih se trebaju plašiti a da ni ne znaju čega se treba bojati.

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ezio kaže...

Sve je iskvareno, korumpirano od vrha do dna. Toliko je sumanuto da se valjda više nema što za reći. Nekim ljudima je to skroz normalno iako nemaju kruha od tih "visokouglednih" udruženja. Još im se i dive. Stoljeća kmetstva, ropstva, služenja drugima moćnijima su većini u genima. Nemamo ni zatvorskih kapaciteta ni dovoljno vrba za kazniti svu tu dvoličnu, lopovsku, udruženu gamad. Niti ih ima tko kazniti. Svi mjerodavni su u nekim udruženjima/društvima/obiteljskim vezama, usko povezani sa lopovima. Teško je to iskorijeniti bez revolucije tj. seljačke bune, nama primjerenije. Juričan bi trebao biti novi Gubec.

Meni je ovo u biti rule of thumb.

 

Osim ako si zbilja vrhunski lijecnik, sama cinjenica da ulazis u skupine ala masoni po meni te automatski diskvalificira kao normalnog covjeka. Zasto izuzev lijecnika? Jer eto to je jedina bransa koja spasava zivote, pa se takva vjestina tesko moze naci kod druge osobe.

 

Ali za sve ostale branse - idi lijeci svoj egotrip negdje drugdje, drkaj sam u podrumu i mani me se sranja.

Pazi njemu je imponiralo da ga Udruga gradjana zove u svoje redove. Pa da mi brat to kaze, odjebao bi ga dok se se smiri. Kaj si onanirate ugledom do besvijesti? Mislim koji kurac?

Ful smo si ugledni i bogati i ono saljemo si potajice porukice ko desetogodisnjaci na valentinovo!?

 

I na sve bih to mahnuo rukom, jer takve egotripere smatram jadnijim od govna na ulici, ali eto, kod nas je sve moguce pa da i takvi jadnici postanu drzavni odvjetnici - koji bez trunke ustezanja kaze da taj drkaorski klub nije imao utjecaja na njegov posao - ali iz "nekog" razloga je Gabric ne samo zvao njega vec i njegovog zamjenika. Evo ja sam u sah klubu kao i ministar Coric, pa ne mogu zvat predsjednika tog kluba kad me policija ukeba, ili kad mi netko prijeti.

 

Kako bi rekao - sve je zajebancija dok ne postane ozbiljno. Tako i masoni - ili su skupina najjadnijih debila sa bozasnkim kompleksom, ili bogati jadnici koji imaju sumnjive namjere, kako god, nisu vrijedni ovih uvreda. No eto, vise nisu zajebancija, cim mogu sjebati instituciju drzavnog odvjetnika.

 

Konkretno na tvoj komentar - koliko je tek onda snazna financijska, stranačka ili rodna veza, ako je ova drkađijska udruga uspjela sjebati državnog odvjetnika?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
online
Što se događa s našim društvom?

Ma masoni su male bebe prema najgoroj organizaciji    HDZ

14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Realno ni jedan član tajne udruge ne bi smio biti na nekoj "državnoj" poziciji. Samo članstvo udruge je već po sebi "bogato, moćno itd.". Time se i dalje samo radni druga mreža korupcije u kojoj se mogu sve spašavati, a glup narod i dalje plaćati.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice