Njuškalo biseri

poruka: 5.755
|
čitano: 1.541.592
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
razermario kaže...

Nije njuskalo, FB je... Navali narode , jer je HITNO! 

 Od ta tri auto radija, jedan je stari kazetofon. Hahahahha... a oni zvučnici 500W, aha, moš si mislit.

 

Live long and prosper.
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Filox kaže...
razermario kaže...

Nije njuskalo, FB je... Navali narode , jer je HITNO! 

 Od ta tri auto radija, jedan je stari kazetofon. Hahahahha... a oni zvučnici 500W, aha, moš si mislit.

 

 500w sigurnih stari! Ali peaka :D 

RMS-a jedno 75w

Isto kao i oni bluetooth zvučnici, 800w maaa moš mislit, bass bin 18" mi toliko nema a ne ti šrotovi...

Techno DJ and Producer
5 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
kruskar kaže...

 500w sigurnih stari! Ali peaka :D 

RMS-a jedno 75w

Isto kao i oni bluetooth zvučnici, 800w maaa moš mislit, bass bin 18" mi toliko nema a ne ti šrotovi...

 Ja ti garantiram da ako se u onaj zvučnik pusti 75W konstantne snage da će trebat aparati za gašenje požara. Peak, preko 200 bi ispalio membranu i zavojnicu kao metak.   

 

Live long and prosper.
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Filox kaže...
kruskar kaže...

 500w sigurnih stari! Ali peaka :D 

RMS-a jedno 75w

Isto kao i oni bluetooth zvučnici, 800w maaa moš mislit, bass bin 18" mi toliko nema a ne ti šrotovi...

 Ja ti garantiram da ako se u onaj zvučnik pusti 75W konstantne snage da će trebat aparati za gašenje požara. Peak, preko 200 bi ispalio membranu i zavojnicu kao metak.   

 

 75W je ;) Imam više komada takvih trosistemaca, idu 75W sigurno.

Techno DJ and Producer
5 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
kruskar kaže...

 

 75W je ;) Imam više komada takvih trosistemaca, idu 75W sigurno.

 Aj, onda OK.

 

Live long and prosper.
11 godina
offline
Njuškalo biseri

KLIK

 

 

I am a man who walks alone And when I'm walking a dark road
6 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
razermario kaže...

Nije njuskalo, FB je... Navali narode , jer je HITNO! 

 neveroWATTni ! ! !

NULL!=NULL
12 godina
odjavljen
offline
Njuškalo biseri

Volvo V40 D2,Nov!Garancija 12 mjeseci!, 2013 god. (njuskalo.hr)

 

Nov s tvorničkih 163tkm(sa ili bez skidanja, pitanje je sada!) 

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
15 godina
offline
Njuškalo biseri

"OTKUPITELJ" 

 

A, pazi mu spike:

 

"Gaming Računalo - OTKUPITELJ

Prodajem Gaming Rig „Otkupitelj“ - custom made gamersko računalo slagano s iznimno mnogo ljubavi i pažnje te vrhunskim komponentama.
PC još uvijek bez problema na FHD rezoluciji (1920x1080) s lakoćom vrti najnovije naslove na ultra postavkama preko 60 FPS-a, a uz 144Hz monitor nudi stvarno odlično gaming iskustvo.

Drugim riječima, melje sve pred sobom uz veliki smiješak na Vašem licu!!!



Molim samo ozbiljno zainteresirane kupce za javljanje!"

 

 

Cijena!? Prava sitnica :P Cijena!? Prava sitnica :P
Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 9:12 (fromcelltohell).
9 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

"...melje sve pred sobom uz veliki smiješak na Vašem licu!!!"

 

a je prodavač puška ga ubila.

8 godina
offline
Njuškalo biseri

Smjesni su mi ovi sto stavljaju i7 4790 za 900+kn i i5 4690k za 800+ kn , pa i3 10100f za 680 kn novi ih pojede 

13 godina
offline
Njuškalo biseri

Legenda prodaje 8 godina star procesor za 1k kuna, još nije ni naveo kad ga je kupio.

Opis te praktički tjera da uzmeš procesor i zahvališ se čovjeku što te educirao, pogotovo ovim prijedovom cache-a na predmemorija.

 

Inače, jedna poznata persona u Brodu, o razlozima ne bih.

 

+bonus kad je prodavao grafičku prije 3 mjeseca, izgleda da se neka budala i uhvatila... (novu RX560 je tad bilo moguće nabaviti za 800kn).

Say hello to my little friend
9 godina
offline
Njuškalo biseri

Ti procesori tipa fx serija, i5 do 7. gen vrijede max 300 kn. Sad kad imamo ryzen 3 i i3 10100 koji su odlični procesori za oko 100€ i NEMA nikakvog smisla kupiti neko staro smeće. 

Ovaj moj i5 4590 sam 2017. kupio za 1000 kn s matičnom i coolerom. 

13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
pqweasdyxc kaže...

Ti procesori tipa fx serija, i5 do 7. gen vrijede max 300 kn. Sad kad imamo ryzen 3 i i3 10100 koji su odlični procesori za oko 100€ i NEMA nikakvog smisla kupiti neko staro smeće. 

Ovaj moj i5 4590 sam 2017. kupio za 1000 kn s matičnom i coolerom. 

 Naravno da nema apsolutno nikakvog smisla, kad za iste novce možeš kupiti i novi 1600 AF koji je miljama ispred ovog FX-a.

 

Ali, lik il se samo pravi glup il je zaprave glup, čitavši po opisu, vjerojatno se nada će netko tko se slabije razumije u računala popušit ovu foru da sve igrice lete na njemu itd. i kupiti svom djetetu, laganih 1000kn.

Say hello to my little friend
8 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.1.2021 11:40 (Damir22).
3 godine
offline
Re: Njuškalo biseri

 Ima takvih zbogom pameti more

Jedan u nizu..Ali nisam osoba da tako javno ali ovaj me je fascinirao

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/msi-geforce-gtx-1050ti-gaming-x-4gb-gddr5-oglas-33328186

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.1.2021 10:59 (renato1977).
8 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri

što onda ovim debilima reći?

8 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
ivanlotz kaže...

što onda ovim debilima reći?

 Pa cuj, to je trgovina, ta cijena vjerovatno stoji pitaj boga koliko, od vremena kad je ta kartica stvarno kostala toliko, pise da je nedostupno.

 

Svaka trgovina ima takve cijene, za neki artikl kojeg vec nemaju godinama u ponudi, no kad gledas cjenovno, da, tu je, i kosta toliko, no nije da oni stvarno prodaju to po toj cijeni....

 

S druge strane, njuskalo ekipa - e to je posebna kategorija ludosti, pa za te pare kupis 4 takve kartice......

Children Shouldnt Play with Dead Things
11 godina
offline
Njuškalo biseri

nisu bas ni u adm normalni..5600xt po cijeni 5700xt i 2070s po cijeni 3070 kao i gtx 1660super po cijeni 2060 super

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
3 godine
offline
Re: Njuškalo biseri
mariolla79 kaže...

nisu bas ni u adm normalni..5600xt po cijeni 5700xt i 2070s po cijeni 3070 kao i gtx 1660super po cijeni 2060 super

 svugdje ti je tak-na žalost

11 godina
offline
Njuškalo biseri

ja aam 5700 xt asrock taichi platio 3900 i onda mjenajao uz doplatu nest sitno za frendovu msi trio 2070s koju je on kupio 13.11.2020 za 4500

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 21:37 (mariolla79).
11 godina
offline
Njuškalo biseri

zasto mi se cini da je ovo augi-jeva konfa? svi dijelovi nekak odgovaraju kaj je prodavao ispod cijene 

https://www.njuskalo.hr/pc-racunala/hight-end-gaming-pc-garancija-i9-10850k-rtx-3070.32gb-ram-oglas-33320221

 jep to je nas augi..vidin iz prodaje komponenata .i broj moba se slaze..sam neznam zasto je tu prodavao za 7500 a na njusci je 14k

 

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 10:29 (mariolla79).
15 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
mariolla79 kaže...

zasto mi se cini da je ovo augi-jeva konfa? svi dijelovi nekak odgovaraju kaj je prodavao ispod cijene 

https://www.njuskalo.hr/pc-racunala/hight-end-gaming-pc-garancija-i9-10850k-rtx-3070.32gb-ram-oglas-33320221

 jep to je nas augi..vidin iz prodaje komponenata .i broj moba se slaze..sam neznam zasto je tu prodavao za 7500 a na njusci je 14k

 

 

E, al' na Njuški je postavio slike kako triba, zato je cijena takva kakva jest 

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
mariolla79 kaže...

zasto mi se cini da je ovo augi-jeva konfa? svi dijelovi nekak odgovaraju kaj je prodavao ispod cijene 

https://www.njuskalo.hr/pc-racunala/hight-end-gaming-pc-garancija-i9-10850k-rtx-3070.32gb-ram-oglas-33320221

 jep to je nas augi..vidin iz prodaje komponenata .i broj moba se slaze..sam neznam zasto je tu prodavao za 7500 a na njusci je 14k

 

 Prodaje 2080ti zasebno za 6k, cak i nije losa cijena s obzirom da za tu lovu ide RTX 2060  Moram sam napravit screen da on to nebi vidio i povecao cijenu na ko zna kolko 

11 godina
offline
Njuškalo biseri

cak se i pitam dal je netko s foruma i kupio po niskim cijenama nesto od njega ili je to samo bilo malo attenciona da privuce...mislim da nitko ko si moze kupit to sto on ima koliko god para da ima da proda u pol cijene novoga nije toliko glup...mislim svatko moze radit s svojim parama sto hoce...i augi ak ovo procitas nije napad na tebe nego samo ne shvacam tu tvoju politiku..peace out

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 21:36 (mariolla79).
13 godina
offline
Njuškalo biseri

Ratnici moji, kako uređaj, automobil, nešto treće nebitno, što je staro fuckin 3 GODINE i još K TOME KORIŠTENO, može biti novo? Dajte iz dana u dan mi nije dobro od ovakvih oglasa.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
13 godina
offline
Njuškalo biseri

Ma šta je bajo moj, nebu meni niko travu kosil.

 

Eto, šta je tu čudno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2021 19:02 (DiRT).
8 godina
offline
Njuškalo biseri

Ode ovaj svijet u tri krasne....

 

 

Doduse, oglas 2 (rx570) nudi za tu cijenu 3 kartice, dakle, platite samo 2500kn za rx570 8gb model....

 

Navali narode....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2021 21:05 (Damir22).
10 godina
offline
Njuškalo biseri

Ne znam je li bilo :D ali "ultra postavkama u 4K rezoluciji"

https://www.njuskalo.hr/pc-racunala/gaming-pc-oglas-33291237

 

 

6 godina
offline
Njuškalo biseri
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice