Njuškalo biseri

poruka: 5.755
|
čitano: 1.541.274
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Njuškalo biseri

Ove dve grafe koje sam tu stavil su mu kao prodane. 

 

 

U međuvremenu sam ih još pronašao, RX 580 pulse.

 

 

 

Onaj LG televizor kaj prodaje.

 

 

 

GTX 1070 G1 GAMING.

 

 

 

 

 

 

 

njegova njegova
yt yt
tv+njegov tv+njegov
tv+s+yt-a tv+s+yt-a
njegova+gtx1070 njegova+gtx1070
gtx1070+s+yt-a gtx1070+s+yt-a
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 15:18 (Avensac).
9 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Je li moguće da on nas prati na ovoj temi? Ili su kolege napravile više prijava pa je morao maknuti ove oglase.
SSD koliko si mi života uštedio...
10 godina
offline
Njuškalo biseri

Kakvih debila ima... Stvarno ako je netko u mogucnosti da ode "osobno preuzet". Baš me zanima izgovor.

Battlelog: D3lBoy-00
13 godina
offline
Njuškalo biseri

Ima tko auto?
Da skočimo do njega,ja sam između os i vk.

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
7 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri

ma moš misliti kako je on zapravo u VU... da nazoveš i kažeš evo za pola sata dolazim rekao bi ti da je baš morao sad ovaj vikend skočiti u Konavle...

13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
lav1000 kaže...

ma moš misliti kako je on zapravo u VU... da nazoveš i kažeš evo za pola sata dolazim rekao bi ti da je baš morao sad ovaj vikend skočiti u Konavle...

 Ne znam ja sam dobio adresu i sve,ako je tko za idemo. Sad ćemo vidjeti po ovome dali prati temu ;)

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
8 godina
odjavljen
offline
Njuškalo biseri

Pogledaj na google mapsu kako izgleda kuća na toj adresi pa mu pošalji poruku da si stigao ranije i dal je to ta kuća ?

6 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Syncmaster 2032mw

 

Uglavnom, zanimaju me vaša mišljenja kolko realno vrijedi taj monitor?

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 17:41 (Tico_cro).
9 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Bur33k kaže...
Je li moguće da on nas prati na ovoj temi? Ili su kolege napravile više prijava pa je morao maknuti ove oglase.

 

Lik prati ovu temu 100%, zato i je dao "adresu" kolegi tu s foruma, naravno da njega nema tamo.

 

Zašto bi itko normalan uzima screenshote sa yt videa umjesto da slika te svoje grafe i televizor, nema logike, mulja nešto.

 

Prati temu, pa je dao "adresu" jer zna da nitko zapravo neće doći.

13 godina
online
Re: Njuškalo biseri

ja sam uzeo neciju sliku procesora i grafe jer sam bio lijen slikati svoje i uploadati.

6 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri
zeryx kaže...

ja sam uzeo neciju sliku procesora i grafe jer sam bio lijen slikati svoje i uploadati.

 

Radije nemoj stavit nikakvu sliku nego tuđu.

 

9 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

Ako ti se ne da slikati (kao i meni nekad), onda jednostavno uzmem sliku sa službene stranice, a ne "posudim"od nekog.

 

Ajd ono "ukradeš" nekom sliku, ali uzimat screenshote iz yt videa je drugi novo - očito da pokušava na sve načine ostati neotkriven i mulja nešto.

 

 

13 godina
online
Re: Njuškalo biseri

zašto?

 

ako sam fino naveo da se grafa koristi i da je u pcu i tko želi baš sliku mogu mu posebno poslati na wp ili viber.

 

i oboje sam prodao bez problema i dodatnih slika.

 

edit: ne branim ja onog lika što stavlja druge slike i vjv nema taj hw kod sebe. nego sam se samo referirao na komentar da uzima tuđe slike. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 19:39 (zeryx).
14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

možda vas trolla netko sa foruma 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 19:45 (Jim Carrey).
10 godina
offline
Njuškalo biseri

Vjerujem da ako je netko dovoljno pametan da zna baratati bitcoinom, je i dovoljno pametan da ne šalje unaprijed btc random likovima sa sumnjivim oglasima. Mene ne bune ti SS-evi, možda mu tamo bolje izgledaju kartice (!?). Nije mi jasno zašto je tolika razlika u cijeni samo zbog dolaska, prodat ce te stvari kako god bilo. Ili je scammer, ili je abnormalno asocijalan.

Battlelog: D3lBoy-00
9 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Rekli bi stari ljudi da zmija noge skriva.

Hajde ovako, nije problem kada netko ima slike na oglasu sa službenih stranica, ja takve uvijek upitam da pošalju novu sliku ili 2.
Smrdi na prevaranta!

Kad ljudi pošalju onda znam da radim s nekim kojeg je briga. Često lijene ljude preskočim jer ako neće suradnju onda neće ni novce.

Ovaj lik je otvorio 3. Njuškalo račun na kojem je 3. adresa i nikad nije imao slike hw koje je napravio sam. Kada ga nešto upitaš on kaže da je na oglasu sve što trebam znati. Malo reći bahat a da ne kažem kako je kolega ustanovio da manipulira sa tuđim osobnim iskaznicama od onih ljudi koji su mu lakovjerno poslali kao za provjeru.

Edit za tadic-a: pazite se prevaranta


SSD koliko si mi života uštedio...
13 godina
offline
Njuškalo biseri
Bolje je biti mrtav pijan,nego mrtav hladan.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

ne znam na što si mislio ali ako je "Uvijek imam mobitel kraj sebe." onda je valjda logično da čovjek želi reći da je uvijek dostupan u ostalo ne ulazim

 

prijavi ga pod napomenu staviš da ne razumiješ pisca 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 21:10 (Jim Carrey).
8 godina
offline
Njuškalo biseri

Gledam malo na njuskalu i naidem na ovu legendu, prodaje 9 god star procesor... To je isto taj koji gtx 680 prodaje za 2600kn, taj misli da je u 2012.g

8 godina
offline
Njuškalo biseri

Gledam malo na njuskalu i naidem na ovu legendu, prodaje 9 god star procesor... To je isto taj koji gtx 680 prodaje za 2600kn, taj misli da je u 2012.g

8 godina
offline
Njuškalo biseri

Gledam malo na njuskalu i naidem na ovu legendu, prodaje 9 god star procesor... To je isto taj koji gtx 680 prodaje za 2600kn, taj misli da je u 2012.g

8 godina
offline
Njuškalo biseri

Gledam malo na njuskalu i naidem na ovu legendu, prodaje 9 god star procesor... To je isto taj koji gtx 680 prodaje za 2600kn, taj misli da je u 2012.g

9 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

I ti zapeo negdje na internet exploreru.

8 godina
offline
Njuškalo biseri

Gledam njuskalo i naidem nacovu legendu, to je isto onaj koji prodaje gtx 680 za 2600kn...

15 godina
offline
Njuškalo biseri

Ma to se i meni dogada dok sam na m.bug.hr pa posalji par jednakih postova pa moram kasnije u desktop mode pa brisati. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

Tko zna možda vam je ista valna frekfencija pa se razumijete.

Prodaje "AMD Catalyst 1GB memorije..."

Bolje je biti mrtav pijan,nego mrtav hladan.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

pa zato i ima mobitel kod sebe, ako netko nešto ne razumije da se čovjeka kontaktira. Maka sam napisao da u ostalo ne ulazim, ali treba predpostaviti da nisu svi na TI sa svime što prodaju. 

10 godina
offline
Njuškalo biseri

.

Battleog - 191silvinjo
12 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Instar gluposti:
"Kupite bilo koji Windows laptop u periodu od 9. do 26. ožujka u Instaru i pričekajte Uskršnje jutro 1. travnja 2018. U slučaju da na navedeni datum u 7 sati ujutro DHMZ izmjeri 5 cm svježeg snijega na mjernoj postaji Maksimir u Zagrebu, Instar vam vraća 50% iznosa od kupljenog laptopa. Bez obzira na cijenu, bez obzira na kupljenu količinu."

pa 5cm ili nešto više je jedva bilo u veljači...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
9 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Vremenska prognoza kaze da ce biti 15 stupnjeva Celzija. Triple facepalm

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice