Njuškalo biseri

poruka: 5.755
|
čitano: 1.541.099
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri
Valentin17 kaže...
lav1000 kaže...

Ne izigravam ja ništa, taj SSD može koštati i 1500 kn na nabava.net što se mene tiče,

ali za mene to ne vrijedi toliko, dokaz toga je i taj što je dostupan samo u par trgovinama samo,

to su samo zaostala zalihe koje više nitko neće.

Velika mana mu je što ima samo 3 godine garancije, velika mana mu je što nije NVMe nego SATA,

a prednost je svakako što je manjih dimenzija i prigodan za ploču koja nema podrške za NVMe M2 modele.

Ali usprkos svemu ja niti u ludilu ne bih to kupio jer znam da SATA SSD mogu ugraditi na bilo koje mjesto,

ne treba mi nikakav adapter niti išta drugo, imam sa Ebaya "3M naljepnice" i čak i u ITX kućištu uvijek mogu

pronaći mjesto za SSD i učvrstiti ga, lako se skida ako treba.

Ja se slažem s ovim što ti kažeš za cijenkanje, ali isto tako ja imam pravo napisati svoje mišljenje, kao i ti,

ja tebi ne branim ništa, a s druge strane ti meni braniš, ne znam zašto jer ja se tebi nisam obraćao uopće.

ti si prvi koji ide Lucija poklapati, a u tvojim postovima ja ja ja i samo ja...

što si ti službeni orijentir kretanja cijena IT komponenti u RH? što ti smatraš da ne vrijedi navedene novce zakonom treba zabraniti prodaju u RH?

ja i dalje ne vidim za manje od 1000kn m2 ssd 500+ GB kapaciteta, pa ti i dalje trabunjaj po svom.

nitko ti ne brani iznosti mišljenje, ali malo si previše zabrijao... eno stavio si čovjeku argumente u njegov oglas, ali ovo definitvno nije njuškalo biser osim u tvojoj glavi.

ti koji imaš doma 5-6 high end konfiguracija,lijepiš trakama diskove ko kućištu 

 

 

11 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

Valentin17

Ja tebe fakat ne kužim.

 

Ako tebe nešto ne zanima i to ne trebaš zakaj pobogu imaš potrebe komentirati..produži dalje i amen.

Nisam novi u tome i normalno da stavim malo veću cijenu, a za ozbiljnog kupca ju korigiram.

Uvijek sam tako prodavao i uvijek sam sve prodao.

 

Disk koji je u trgovini 1185kn ja prodajem za 950 i za tebe je to biser.

 

Dragi moj kolega ti si jedan jako veliki biser i već mi je lagano muka od tvojih postova, žalosno je da svoje vrijeme ne koristiš malo produktivnije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2018 11:16 (pilgrim_23).
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
pilgrim_23 kaže...
Dragi moj kolega ti si jedan jako veliki biser i već mi je lagano muka od tvojih postova, žalosno je da svoje vrijeme ne koristiš malo produktivnije.

Pa onda ako ti je muka, onda poslušaj svoj savjet i zaobiđi postove,

ja zaobići neću ništa jer imam dužnost da upozorim druge i dam svoje mišljenje,

e sad hoće netko poslušati ili neće, e to je onda njegov problem, do tada je moj.

ps. boli tebe đoko kako ja provodim svoje vrijeme, ako želim bit ću cijeli dan na forumu.

lav1000 kaže...

Pa normalno da JA, ja uvijek izražavam svoje mišljenje, ja nemam ništa niti protiv tvoga mišljenja,

niti protiv Lucijeva, za mene pišite što god hoćete, nisam ja nikakav službeni orijentir i nikada

ne bih htio da se zbog mene zabranjuje prodaja po tim cijenama.

SVATKO IMA PRAVO STAVITI CIJENU KOJU HOĆE, A JA IMAM PRAVO ISKOMENTIRATI TU CIJENU

I DATI SVOJE MIŠLJENJE, JA NE BRANIM TEBI DA KOMENTIRAŠ, NEMOJ NI TI MENI.

lav1000 kaže...
ti koji imaš doma 5-6 high end konfiguracija,lijepiš trakama diskove ko kućištu 

Gdje sam ja rekao da ja u SVOJE računalo ljepim diskove trakama?

Ti si na nekim teškim drogama, odi se igraj sa svojim PREMIUM ENTUZIJAST PRIVJESKOM.

spiderhr kaže...
Čovjek je stavio cijenu za koju misli da je ok i to je njegov problem. Ti kao kupac možeš ponuditi manje a sad hoće li prodavač prihvatiti je na njemu ili ćete se naći negdje na sredini.

Ja isto tako imam pravo iskomentirati njegovu cijenu i dati svoje mišljenje, ovo je forum,

a to što su Lucijevi školski drugari malo ljubomorni, to je njihov problem, ne moj.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2018 12:25 (Valentin17).
14 godina
offline
Njuškalo biseri

Svaki roba nađe svoga kupca tako da može netko staviti i 1 kunu onda će biti što ne valja a ako stavi 950 kn onda opet što ne valja.

 

Čovjek je stavio cijenu za koju misli da je ok i to je njegov problem. Ti kao kupac možeš ponuditi manje a sad hoće li prodavač prihvatiti je na njemu ili ćete se naći negdje na sredini.

7 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri
Valentin17 kaže...
pilgrim_23 kaže...
Dragi moj kolega ti si jedan jako veliki biser i već mi je lagano muka od tvojih postova, žalosno je da svoje vrijeme ne koristiš malo produktivnije.

Pa onda ako ti je muka, onda poslušaj svoj savjet i zaobiđi postove,

ja zaobići neću ništa jer imam dužnost da upozorim druge i dam svoje mišljenje,

e sad hoće netko poslušati ili neće, e to je onda njegov problem, do tada je moj.

ps. boli tebe đoko kako ja provodim svoje vrijeme, ako želim bit ću cijeli dan na forumu.

lav1000 kaže...

Pa normalno da JA, ja uvijek izražavam svoje mišljenje, ja nemam ništa niti protiv tvoga mišljenja,

niti protiv Lucijeva, za mene pišite što god hoćete, nisam ja nikakav službeni orijentir i nikada

ne bih htio da se zbog mene zabranjuje prodaja po tim cijenama.

SVATKO IMA PRAVO STAVITI CIJENU KOJU HOĆE, A JA IMAM PRAVO ISKOMENTIRATI TU CIJENU

I DATI SVOJE MIŠLJENJE, JA NE BRANIM TEBI DA KOMENTIRAŠ, NEMOJ NI TI MENI.

lav1000 kaže...
ti koji imaš doma 5-6 high end konfiguracija,lijepiš trakama diskove ko kućištu 

Gdje sam ja rekao da ja u SVOJE računalo ljepim diskove trakama?

Ti si na nekim teškim drogama, odi se igraj sa svojim PREMIUM ENTUZIJAST PRIVJESKOM.

spiderhr kaže...
Čovjek je stavio cijenu za koju misli da je ok i to je njegov problem. Ti kao kupac možeš ponuditi manje a sad hoće li prodavač prihvatiti je na njemu ili ćete se naći negdje na sredini.

Ja isto tako imam pravo iskomentirati njegovu cijenu i dati svoje mišljenje, ovo je forum,

a to što su Lucijevi školski drugari malo ljubomorni, to je njihov problem, ne moj.

ajde odi plači mami u krilo... ja tebi branim, eto ako ti imaš pravo izreći svoje mišljenje imamo i mi drugi, a to je u ovom slučaju da si ga stvarno pretjerao s neopravdanim pljuvanjem po oglasu i kolegi, jbt ideš govoriti da čovjek "igra nepošteno"

jel znaš možda da je disk pokvaren, ima 20% remaining lifea i sl.???? ajde da se radi o nečem ovakvom bi bio u pravu....

stavio si tamo tamo na njegov oglas solidnu preporuku nekome tko traži disk slično kapaciteta i bok.... što dalje imaš tu srati bezveze po čovjeku i oglasu, ok cijena je takva kakva je, čovjek je jasno rekao da se da pregovarati, ali tebi uzvišenom valentinu i dalje nije po volji??!??!?!?!? malo ti sebi previše dopuštaš, nije ovaj forum tvoja privatna prčija...

 

ti mene prozivaš da ja nekom nešto branim, a prije dva dana se upličeš u raspravu s kojom nemaš veze, prozivajući mene da si odem kupiti komponente ako želim vidjeti rezultate nekog bencha.... ajde odi se uguzivati moderatorima to je jedino što znaš, i uživa u svom imagiranom carstvu premium hardwarea 

 

10 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Pazi ovog novog, kako se razbacuje grafama.Danas se tek prijavio i odmah sto oglasa https://www.njuskalo.hr/korisnik/shinythings Kako je krenuo,uskoro ce otvoriti njuskalo trgovinu. Mozda bih ga trebao staviti pod njuskalo prevarante.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Njuškalo biseri
centis kaže...

Pazi ovog novog, kako se razbacuje grafama.Danas se tek prijavio i odmah sto oglasa https://www.njuskalo.hr/korisnik/shinythings Kako je krenuo,uskoro ce otvoriti njuskalo trgovinu. Mozda bih ga trebao staviti pod njuskalo prevarante.

 Prijavljuj to smeće.

12 godina
offline
Njuškalo biseri

" Ja sam ultimativni "BOG" u muzičkom znanju i KRAJNJE SAM OBJEKTIVAN u svemu što radim!. Definitivno NIJE smiješno što sam sebe toliko hvalim. Nisam ja bilo tko - pa iz tog razloga nemože biti smiješno. Ja sam najveći glazbeni profesionalac, a ne bilo tko. Imam dokaze koje sam vam već pokazao. "

 

 

https://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/ultimativna-youtube-muzicka-playlista-oglas-21573430

 

 

 

znaci ja bi sad volio dogovorit kavu s ovim likom cisto da vidim kakva je to oluja u glavi i da se zabavim malo prije nego mu stisnem 2 odgojne iza usiju. smijem se i lupam glavom od stol u isto vrijeme. 

a dokazi koje je pokazao su 20 recenica hvalospijeva o samome sebi.

7 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

Ovome liku je definitivno kompletna centrala pregorila u glavi 

Kaj veliš? o.O
9 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Valjda poledica na cesti i istekli datumi na lijekovima.

Uglavnom prijavio sam oglas po kratkom postupku.
SSD koliko si mi života uštedio...
7 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
neznalica90 kaže...

 

 

znaci ja bi sad volio dogovorit kavu s ovim likom cisto da vidim kakva je to oluja u glavi i da se zabavim malo prije nego mu stisnem 2 odgojne iza usiju. smijem se i lupam glavom od stol u isto vrijeme. 

a dokazi koje je pokazao su 20 recenica hvalospijeva o samome sebi.

 

MDMA (ecstasy), speed i redovito pljuganje 100%.

Ako uspiješ otići na kavu gledaj jesu li mu oči konstantno otvorene, zjenice raširene i bježe mu na stranu.

I promotri zube, ako mu cijela čeljust konstantno bježi u stranu to je to.

Znam takve pacijente, ima ih kod mene pun k.rac, to ti je ona party generacija, srednje do kasne tridesete.

Svi su isti.

 

 

 

Kruha i igala...
12 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
fer-de-lance kaže...
neznalica90 kaže...

 

 

znaci ja bi sad volio dogovorit kavu s ovim likom cisto da vidim kakva je to oluja u glavi i da se zabavim malo prije nego mu stisnem 2 odgojne iza usiju. smijem se i lupam glavom od stol u isto vrijeme. 

a dokazi koje je pokazao su 20 recenica hvalospijeva o samome sebi.

 

MDMA (ecstasy), speed i redovito pljuganje 100%.

Ako uspiješ otići na kavu gledaj jesu li mu oči konstantno otvorene, zjenice raširene i bježe mu na stranu.

I promotri zube, ako mu cijela čeljust konstantno bježi u stranu to je to.

Znam takve pacijente, ima ih kod mene pun k.rac, to ti je ona party generacija, srednje do kasne tridesete.

Svi su isti.

 

 

 

 

ma čekam da mu neko prepiše stan pa da si spržim cd za auto 

6 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri

Zakaj se palite na te fake oglase koji su napravljeni da bi se vi čudili a lik se vama smijao što razglabate od njegovom oglasu ?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Njuškalo biseri
neznalica90 kaže...

" Ja sam ultimativni "BOG" u muzičkom znanju i KRAJNJE SAM OBJEKTIVAN u svemu što radim!. Definitivno NIJE smiješno što sam sebe toliko hvalim. Nisam ja bilo tko - pa iz tog razloga nemože biti smiješno. Ja sam najveći glazbeni profesionalac, a ne bilo tko. Imam dokaze koje sam vam već pokazao. "

 

 

https://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/ultimativna-youtube-muzicka-playlista-oglas-21573430

 

 

 

znaci ja bi sad volio dogovorit kavu s ovim likom cisto da vidim kakva je to oluja u glavi i da se zabavim malo prije nego mu stisnem 2 odgojne iza usiju. smijem se i lupam glavom od stol u isto vrijeme. 

a dokazi koje je pokazao su 20 recenica hvalospijeva o samome sebi.

 lucidius

13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
fer-de-lance kaže...
neznalica90 kaže...

 

 

znaci ja bi sad volio dogovorit kavu s ovim likom cisto da vidim kakva je to oluja u glavi i da se zabavim malo prije nego mu stisnem 2 odgojne iza usiju. smijem se i lupam glavom od stol u isto vrijeme. 

a dokazi koje je pokazao su 20 recenica hvalospijeva o samome sebi.

 

MDMA (ecstasy), speed i redovito pljuganje 100%.

Ako uspiješ otići na kavu gledaj jesu li mu oči konstantno otvorene, zjenice raširene i bježe mu na stranu.

I promotri zube, ako mu cijela čeljust konstantno bježi u stranu to je to.

Znam takve pacijente, ima ih kod mene pun k.rac, to ti je ona party generacija, srednje do kasne tridesete.

Svi su isti.

 

 

 

 Tipični balkanski mentalitet...nisu svi isti!!
Stari moj 90% sam siguran da iz tvoje ekipe sigurnjak njih par pljuga i udara takve supstance ;)

To ti je kao i kad se kaže ma pusti ga on je umjetnik svi su ti takvi....nije ni čudo što smo u banani...dovoljna je rijeć BALKAN

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
7 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

Slažem se.

Samo kažem, znam ih jako puno, i većina ih je otišla tim putem.

A neki su skroz ok.

Dok su neki na kraju i zabradili, jedan sad guta metadone jer je bio na odvikavanju od horsa.

Ali, kad čitaš onaj tekst kaj je lik napisao na tom oglasu odmah znaš da je lik bio na speedu dan prije i sad se "oporavlja" pa sklapa takve tekstove.

Ne znaš kakve sve rečenične konstrukcije su u stanju sastavit u tom stanju.

Pa Tomislav Ladan je nula za takve likove dok ih drži....

 

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
fer-de-lance kaže...

Slažem se.

Samo kažem, znam ih jako puno, i većina ih je otišla tim putem.

A neki su skroz ok.

Dok su neki na kraju i zabradili, jedan sad guta metadone jer je bio na odvikavanju od horsa.

Ali, kad čitaš onaj tekst kaj je lik napisao na tom oglasu odmah znaš da je lik bio na speedu dan prije i sad se "oporavlja" pa sklapa takve tekstove.

Ne znaš kakve sve rečenične konstrukcije su u stanju sastavit u tom stanju.

Pa Tomislav Ladan je nula za takve likove dok ih drži....

 

 

 U tom slučaju moje velike isprike! Ružno je zvučalo kad si rekao "svi su isti",istina da ima ih gro koji se upetljaju u taj svijet i propadnu! No ima nas dosta koji smo u tom svijetu a kad nas vidiš uživo nikad nebi rekao da alkohol dere a kamoli nešto drugo :)

No sve 5 kužiš kao što i ja kužim pa nema potrebe za daljnjim 

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
16 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
BF3 [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 17:07 (pamark).
9 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Ja mislim da je taj lik onaj rockstar12 ili starcraft12. Slično je bahat u porukama i jednako traži BC a u tvome slučaju sad i gotovinu.
Pazi jer kad je bio pod drugim imenima pisalo je da je iz Sesveta i kasnije se ispostavilo da otvara profile na tuđe podatke (uključujući i oib). Može bit teška prevara i ne šalji mu osobnu iskaznicu ako pita.
SSD koliko si mi života uštedio...
10 godina
offline
Njuškalo biseri

"Cijena 1500kn BTC kriptovaluta placanje, ili osobno doci po njega za 2000kn."

Koja je razlika hoces li mu poslat btc od doma, ili doc preuzet i poslat btc? Cemu tolika razlika u cijeni? Ahhh da, zato sto nakon slanja BTC on može samo rec "nije mi ništa stiglo/niste dobro poslali, doviđenja"

Battlelog: D3lBoy-00
9 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Neki dan sam bio prijavio Njuškalu da je taj profil prevarant i nestao je na 1 dan.

Vratio se sa svim oglasima ali radi sve po starim navikama.
Treba ga ponovno prijaviti od više strana da ga ponovno maknu.
SSD koliko si mi života uštedio...
8 godina
odjavljen
offline
Njuškalo biseri

Dodao je nove oglase.

Potrudio se.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Njuškalo biseri
Bur33k kaže...
Ja mislim da je taj lik onaj rockstar12 ili starcraft12. Slično je bahat u porukama i jednako traži BC a u tvome slučaju sad i gotovinu.
Pazi jer kad je bio pod drugim imenima pisalo je da je iz Sesveta i kasnije se ispostavilo da otvara profile na tuđe podatke (uključujući i oib). Može bit teška prevara i ne šalji mu osobnu iskaznicu ako pita.

 Ma to je on... Placanje bitcoinom i nepismen do zla Boga.

9 godina
offline
Njuškalo biseri

Hahahaha pa koga on farba, skužio je da slike s eBay-a ne prolaze pa sad uzima screenshoteve iz YT videa.

 

Gledam mu oglas za ovu gtxicu 1050Ti i odjednom vidim poznate mi slike od negdje, malo odem potražiti i skužim da je to zapravo screenshot iz YT videa jednog jutjubera kojeg pratim.

 

 

Evo vam kao dokaz dole slike iz oglasa njegovog i moj screenshot s YouTuba.

 

Pošto su mu i ostale slike iz oglasa loše kvalitete i na nekima se vide ruke, najvjerojatnije su i to samo screenshoti iz nekog YT reviewa.

 

 

njegovo njegovo
s yt-a s yt-a
njegovo njegovo
s yt-a s yt-a
njegovo njegovo
s yt-a s yt-a
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 0:36 (Avensac).
9 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Svaka ti čast na oštrom oku. 😀

Ja sam mislio da je opet pokupio slike sa neta i išao sam vidjet preko pretraživača slika ako se može što pronaći. Nije bilo uspješno, a smrdilo mi je na prevaru.

Sad znamo odakle mu slike. Uporan lopov. Ja sam ga već 2 puta prijavio ali valjda je vikend.
SSD koliko si mi života uštedio...
9 godina
offline
Njuškalo biseri

Evo pronašao i drugi video iz kojeg je ukrao slike za MSI GTX 970:

 

 

 

 

 

 

njegovo njegovo
s yt-a s yt-a
njegovo njegovo
s yt-a s yt-a
njegovo njegovo
s yt-a s yt-a
njegovo njegovo
s yt-a s yt-a
7 godina
offline
Njuškalo biseri

Ovo si možete i doma napraviti za đabatelu s dva komada drveta...

 

https://www.njuskalo.hr/pc-audio/stalak-slusalice-oglas-14643312

 

Kaj veliš? o.O
15 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Nego avensac jer jos hladis grafu sa vodom tako da ju pospricas tu i tamo?
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
9 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

Sad preko zime ne, pogotovo dok su temperature u minusu kao ovih dana, ali čim počne ona žega 6/7/8 mjesec, onda upogonjujem štrcaljku s hladnom vodom.

16 godina
offline
Njuškalo biseri

Jel ima ko iz Vukovara da provjeri tog lika. Kao da bi pogledao hardware prije kupnje. Ima vise hardwara u ponudi nego it shopovi

BF3 [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 14:51 (pamark).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice