Najbolja Gaming godina

poruka: 9
|
čitano: 2.374
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Najbolja Gaming godina

U ovoj temi se radi koja godina od gaminga vam je najdraža ja ču poćet

 

meni negdje između 1998-2000 kad je svatko imao skoro pa različite konzole pa se svatko išao kod svakog igrati jer nisu mogli posuđivati igre neki ali u 2000 godini su masovno kupovali ps1 pa nije više bilo društvenije igranje igrica kako je bilo prije 

15 godina
protjeran
offline
Najbolja Gaming godina

da, slazem se, ja se jos uvijek sjecam 2000 godine (sad imam 14 god da nebude ispadnem glup) kada sam za zakljucnu peticu na kraju 3 ili 4. razreda dobio ps1 pa sam zvao drugove da dodju, a uvijek sam mogao kupovati igre na pijaci jer sam bio 100 metara od nje, to su bila dobra vremena, a sad umjesto da se tako druzimo mi igramo na netu... i to pola mojih drugova su se zaljepili na meni najgluplju igru tj. counter-strike 1.6

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
protjeran
offline
Najbolja Gaming godina

ajoj

1999 do 2002 ps1

2002 do 2004 ps 2

2004 do 2006 PC

jedino sto 2007 je izaso cod4, bez njega os 2007 pa do sad nema nijedne poštene igre

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolja Gaming godina
doxy kaže...

ajoj

1999 do 2002 ps1

2002 do 2004 ps 2

2004 do 2006 PC

jedino sto 2007 je izaso cod4, bez njega os 2007 pa do sad nema nijedne poštene igre

 i dan danas vrijedi ps2

a i ps1 zato sto ja i dan danas na svom ps1 sa jaranima igram digimon rumble arena (nemojte se smijat igra je dobra)
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 9:58 (Bes7).
15 godina
protjeran
offline
Najbolja Gaming godina

ma vrijedi ps2, al igre nisu dobre kao onda

 

dok se sjetim Ratchet i Clank

onda medal of honor rising sun

to su bile igre

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolja Gaming godina
doxy kaže...

ma vrijedi ps2, al igre nisu dobre kao onda

 

dok se sjetim Ratchet i Clank

onda medal of honor rising sun

to su bile igre

 da, i svi se sjecamo pomalo morbidne i glupe igre tj. tekken 3
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolja Gaming godina
Bes7 kaže...
doxy kaže...

ma vrijedi ps2, al igre nisu dobre kao onda

 

dok se sjetim Ratchet i Clank

onda medal of honor rising sun

to su bile igre

 da, i svi se sjecamo pomalo morbidne i glupe igre tj. tekken 3
 hm....to je bio ps1
xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolja Gaming godina
doxy kaže...
Bes7 kaže...
doxy kaže...

ma vrijedi ps2, al igre nisu dobre kao onda

 

dok se sjetim Ratchet i Clank

onda medal of honor rising sun

to su bile igre

 da, i svi se sjecamo pomalo morbidne i glupe igre tj. tekken 3
 hm....to je bio ps1
 sorry, htio sam urediti ali si me prestigao
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
offline
Najbolja Gaming godina

hajde da malo oživim ovu temu

Najbolja godina za gaming je po meni 2004. Izašli su stvarno jaki naslovi pa da navedem samo neke 

ne vjerujem da će se ovo ikada nadmašiti 

 

Half Life 2

World Of Warcraft

Far Cry

Unreal Tournament

GTA: San Andreas

Doom 3

The Crtonicles of Riddick EFBB

The Sims 2

Call Of Duty : United Offensive

Counterstrike

Need For Speed Underground 2

Halo 2

Prince Of Persia WW

Lord of the Rings Battle for The Middle Earth

 

 

 

be Cool
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2023 12:43 (Horned Reaer).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice