Madrac??

poruka: 7
|
čitano: 8.094
|
moderatori: pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Madrac??

pozdrav..uskoro mislim kupiti neki madrac pa me zanima koje su firme dobre?

I gdje uzeti madrac?? (trgovina)

Hvala;D

 

 

3 Hespo
0 italstyle
1 prfectadreams
0 meblojogi
0 Optimo
12 godina
offline
Madrac??

 

 

Trebao bih savjet za nadmadrac, naime imam relativno nov madrac od happy dreams "premier n" koji je dosta tvrd pa razmišljam o nekom udobnom nadmadracu. Gledam slijedeće:

https://www.vitapur.hr/spavaca-soba/...atings-reviews

https://www.vitapur.hr/spavaca-soba/...oo-5-zona-6-cm

Što bi bilo bolje; od memo pjene ili obične pjene za mojih 193cm/105kg?

10 godina
offline
Re: Madrac??

Uzmi bilo koji da ima čisti memo. Ove kombinacije su koma. Utoneš u njih i onda se koprcaš van ko tuljan. I nabavi si obavezno nekakvu presvlaku sa gumama koje se zategnu oko madraca ili nekakve držače za nadmadrac jer se ovi roll up nadmadraci skližu po krevetu ako imaš viši madrac. Pa ti sklizne dole i onda ga moraš svaki dan namještat natrag gore što je gnjavaža, pogotovo ako imaš dupli. Drže se jedino ako ti je nadmadrac u visini ruba kreveta.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
4 godine
odjavljen
offline
Madrac??

Gledam i ja neke akcije tu, jesu li ovo stvarni popusti ili je nabijena cijena pa stavljen popust?

https://www.vitapur.hr/spavaca-soba/madraci

Koje su općenito marke provjerene kvalitetne da znam uopće što gledati? I koliko bi vi osobno dali za kvalitetan madrac bilo za bračni bilo za obični krevet (trebam oba)?

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 21:07 (VladimirLem).
12 godina
offline
Re: Madrac??
Imao dam jastuk s memo pjenom i bio je loš. Nekako više maginjem spužvi ...
10 godina
offline
Re: Madrac??
tomislav10 kaže...
Imao dam jastuk s memo pjenom i bio je loš. Nekako više maginjem spužvi ...

 Onda spužvu, ali čistu. Samo izbjegavaj ove kombinacije 3+2, 5+2 itd.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
10 godina
offline
Madrac??

Zaboravio si Lunasan. Oni jedini imaju baš sve moguće dimenzije i jedini ti ne naplaćuju standardnih 30% ako je nekaj van mjera koje imaju.

 

Uzimao sam za klinku madrac 160x80 i tu dimenziju nemaju. Model 190x80 košta 1600kn a u dimenziji 160x80 me ispao 1150kn. 

 

Svi ostali su mi htjeli napucat 30% gore za MANJI madrac od tog koji imaju u najmanjoj dimenziji. Šupci.

 

Memory pjena meni ne odgovara jer grije ko sam vrag. Mi imamo džepičastu plus 4cm memory pjene i jedva čekam da ga se riješimo. U biti već 4 godine čekam da ga se riješimo al nije bio baš jeftin 

 

 

Prvi madrac za kinderbet sam kupio sa 2cm memory pjene i bio je non stop mokar od znoja. Zato vidi, ak se griješ ko mi onda se drži HR pjene.

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice