Jeftina odijela gdje kupiti

poruka: 7
|
čitano: 1.034
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Jeftina odijela gdje kupiti

Zna li netko neki web shop gdje bi se moglo nabaviti jeftino odijelo ili neka kineska imitacija ? bitno je samo da izgleda kao odijelo

Ja sam inžinjer bez fakulteta, ja sam onaj što voli da šeta
15 godina
odjavljen
offline
Re: Jeftina odijela gdje kupiti

Koliko jeftino? Siromašan si i želiš da ti sin izgleda pristojno na maturalnoj jeftino ili treba ti za maškare i uništiti ćeš jeftino?

 

Za prvi slučaj možeš proći za cca 1000 kn u C&A, a za drugi slučaj bi ti vjerojatno najbolja šansa bila sex shop - oprema za strippere (osim što eventualno postoji opasnost da ti ispade dupe).

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
neaktivan
offline
Jeftina odijela gdje kupiti

Definitivno je siromasan,Athlon II ima.

Kako nekako zvuci cudno siromasan si i zelis da ti sin izgleda dobro. 

Ako ti ne treba za neki poseban dogadaj odi u 2nd hand shop. 

Ja Sam imao odijelo od 200 eura za krizmu i cini mi se bezveze sad,otislo dalje besplatno sa cipelama. 

9 godina
offline
Jeftina odijela gdje kupiti

Znači odmah ste iz njegovog posta zaključili da ima sina maturanta i da je bogec siromak, super. Inače C&A, Zara, H&M i ti tipovi ili možda pogledat u nekom outletu.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Jeftina odijela gdje kupiti

Pa nismo ništa zaključili, već je jeftino širok pojam. Ovo je čisto bilo nekakvo okvirno definiranje razine jeftinosti koju traži.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
offline
Re: Jeftina odijela gdje kupiti
Prosle godine sam u mani za nekih 600kn kupio sako i hlace pa pogledaj tamo.. nije mi se bas htjelo dat puno novaca za nesto sto cu odjenuti rijetko kada i prerasti ubrzo pa sam isto gledao di najjeftinije proci :D
9 godina
neaktivan
offline
Jeftina odijela gdje kupiti

Moj komentar je bio sarkasticne prirode. 

Mislim besmisleno mi je pretpostaviti da je netko siromasan. 

Autor bi trebao navesti zbog cega mu treba pa bi dobio i bolje prijedloge.

Ako Sam td dobio zbog mog odijela za krizmu jbg i dalje Mi je glupo da je dano 200eura za nesto u cemu se nisam osjecao ugodno i sto je noseno samo 2 sata. Ali ajde bar je otislo dalje nije stajalo u ormaru. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice