Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.219.933
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: pepi74
 
Kupac: novogodisnjak

Predmet: DFI Lanparty P35-T2+E2160+2*1GB DDR2

Iskustvo:
Uf, nesto me zeza komp (da nebude krivo, ove komponente me nezezaju), a bas sam krasan opis napisao, nemogu ga se bas sjetiti vise :(
Ali ovako nesto: Daklem, ja se javio da sam zainteresiran i dao broj mobilnoga jer nisam cesto na forumu. Covjek me nazvao i vecinu ostalog razgovora i dogovora smo obavili preko mail-a, jer ja, kao sto rekoh, nisam cesto na forumu :D Uplatio ja novce i javio se da je uplaceno, odma isti dan je sve bilo poslano i sutradan stiglo na moju adresu. Sve na broju i onako kako je i opisano. Covjek zasluzuje i vise od 5 :)

Ocjena: 5/5

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ovako, samo da vas obavijestim u vezi jednog forumasa s foruma, koji me naveliko zahebo al oglas je s njuskala

 

Prodavač: Najbrži
 
Kupac: Nocio

Predmet: LG LG540

Iskustvo:
Uhh al sam i dalje nadrkhan radi tog. Navedenog forumasa zovem i pitam za mobitel i sve super pitam ga jel stanje kao sta pise na oglasniku 9/10 kaze da je i sve 5. Predstavim mu se i kazem da sam ja nocio s ovog foruma bla bla. Kaze on meni da ima dogovor za sutra za taj mob da bi ga prodao, ja kazem ako ga ne proda da mi javi. I nakon dan il dva javlja on meni da je navedeni kupac kupio Iphone 3 i pitam ga dal mogu kupit mob i kaze da mogu. Sad ja sav sretan jer cu napokon imat mob ko u starim danima jer mi je mob savrsen bio i ostao je (iako je zastario) i dogovorimo se mi da mu uplatim 435kn na racun zbog postarine i da ce ga poslat isti dan kad uplatim. Međudim tu je nastao prvi zajeb nazovem ga i kazem da je uplaceno on kaze da ce ga poslat taj dan, medjutim nista od toga, ne javlja da je poslo ni nista, prolaze 2 dana, ja mu javim da mi je na kraju zao para jer imam osjecaj kao da me zajebo sta se svega tice, i kaze da mu je zao sta mob nije poslo jer nije mogo izac radi pljuska. Ajde tu sam progurao govno. i napokon mi mob stigne nakon skoro nakon 5 dana, a trebo je nakon 2 i sad sav radostan, otvaram paket kad ono mob je u stanju 5 il 6/10 a ne 9/10. i sad reko nista da vidim kak radi jer se maska da zamjenit i na njemu CM7 i gledam skroz nekalibriran ekran, stisnem B on meni ispise C, meni je mob skroz neupotrebljiv jer mi danas odlazi samsung galaxy s pa sam mislio LG-a koristit. rekoh vratit cu se na 2.1 da probam kalibrirat. ja stisnem u centar ne prizvaca kaze da je izvan dometa stisnem 3mm od centra prihvaca, bla bla, ugl javim ja njemu javim da mob nije vrjedio tih 435kn i kakvo je stanje i on se pocne ispricavat da mu je mob pao na voznji s biciklom pri brzini od 30km/h prije 3 tjedna i da je zaboravio oglas azurirat. ali tu nije kraj gledam mob i s njim mi nije ni memorijsku isporucio i power tipka koja ujedno sluzi za otkljucavanje ne reagira najbolje tj ne reagira kak bi trebala neg se mora pritisnut malo jace. ja se na kraju odlucim trazit povrat novca i kaze da su novci potroseni jer su mu trebali, a na oglasu pise da daje usmenu garanciju 7 dana. sve u svemu jako neposten forumas i jedno jako lose iskustvo s njegove strane

 

Ocjena: 0/5 (da mogu dao bi mu i nizu ocjenu)

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2012 12:45 (Nocio).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ma razočarao sam se doslovno, probao sam 10x loginati se od očaja {#} 

Znam mail od toga accounta pa zna li netko hackirati gmail? 

 

Također majstor ignorira moje poruke. Ma boli njega qurac pare ima, a ostalo ko ga hebe... {#}

 

Vratiti će se sve to njemu. Pitanje je vremena. 

 

...
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Fila2mad



Kupac: b4rt!mej



Predmet: WD 750GB Caviar Black



Iskustvo: sve je proslo po dogovoru bez nekih poteskoca.. istina, da je moglo bit i malo brze, no obojica nemam puno slobodnog vremena tako da i nije strasno..
sto se harda tice onakav je kako je opisano u oglasu.. dakle sa garancijom i radno sposoban! :)
ugl. preporuka za kolegu! ;)

Ocjena: 5/5

PS: vec drugi put pisem ovo posto mi je prvi (detaljnije napisani) post misteriozno nestao.. nadam se da nece i ovaj! -.-

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Evo da predočim svoja dva negativna iskustva kao prodavača.

 

1)

Prodavač: KASA

Kupac: Franjo130

Predmet: Back to karkand key

 

Cijena je bila 50kn,ja sam dao unaprijed 26.03 jer rekoh pa neće nitko varat zbog 50kn. Otada sam mu poslao par poruka da nije platio,al nije si ni udostojio odgovorit- pa bio bi zadovoljan i  da se barem pravi lud il nešto slaže :)

Znam da se ovo ne broji al nek se zna ako će prevarit za 50kn....... Al dobro razumijem vjerojatno ima najviše 14god. a tada se nema baš novaca.

 

 

2)

Prodavač: KASA

Kupac: frrikk

Predmet: Razmjena moj WOW account za njegova 2 steam accounta

 

Dakle javio se da bi ponudio 2 steama accounta za wow acc koji sam ja imao u posjedu. Njegova ponuda je bila prilično dobra.Steam acc sa mw3 (rekao da nije ruski,a je al ne smeta),l4d i l4d2 i ponudio je steam acc sa gta 4,la noire i gta ekspanzija(al acc je bio prazan tj.steam je maknuo igre zbog nečega s karticom). Dogovorili se da će on uplatit još 50kn jer taj drugi acc je bezvrijedan. Na prvi acc nemam prigovora i osobno razmjena je i sa samo tim prvim acc bila solidna al on je rekao da će uplatit još 50kn. Dakle bilo je to 30.03. Nije uplatio makar je on rekao da je,al ispostavilo se na krivi račun (ako mu je za vjerovati). Na zadnju poruku mi nije odgovorio pa ako ovo čita neka mi se javi,ne treba mi 50kn samo neka mi odgovori na zadnju poruku u vezi steam acc sa mw3

 

Tolko od mene

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 19:33 (KASA).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Stvarno jadno da idu varat za 50Kn.

 

Sorry 4 OffTopic. 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Asta

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Scythe Mugen 3

 

Iskustvo: Forumaš se javio na moj oglas i ponudio je navedeni hladnjak, sve smo riješili brzo i u ugodnom tonu, preporuka za trgovanje.

 

Ocjena: 5/5

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Buyer:BuG_Cezar

 

Seller:donator_ bubrega

 

Item:Playstation 2

 

 

Feedback: Kolega posalo poštom, po dogovoru. Živimo dosta blizu, ali nismo mogli primopredaju obaviti jer sam bio zauzet. Začudio sam se brzinom dostave, isti dan došlo. Konzola stigla točno onako kako je i kolega opisao u oglasu, sa par malih ogrebotina. Ništa strašno. Sve odlično upakirano, u originalno pakiranje sa dva mjeseca usmene garancije. Uz nju dobio i dva gamepada te dosta oriđi igrica koji nisu bili u oglasu. Dodao ga na Skype, u par poruka sve dogovorili. Sve pohvale i preporuka za trgovanje s navedenim forumašem. 

 

Napomena: Čak je platio i poštarinu, takvih nema mnogo. Respect!

 

Ocjena: +5/5

 

{#}

xfire:directx9
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2012 15:22 (BuG_Cezar).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodacač: cale

 

Kupac: Deathreper

 

Predmet: 8600gt

 

Ocjena: 2/5

 

ja mu dao ponudu 110 kn sa postom, on rekao da je to ok i da ce poslat, prvo sam ga tjedan dana molio da posalje i onda kad je napokon stiglo grafa bila samo u onoj omotnici sa mjehuricima (da sam ja bio u trenutku kad je postar donijeo paket nebi ga preuzeo) ali eto nekim cudom GRAFA I RADI.

nakon kontaktiranja njega rekao je kako moze ocekivati da upakuje paket za samo 110 kn, na sto sam ja odgovorimo jesi ti rekao da pristajes? treba je reci da  ce postarina biti veca i ok, a ne ovak slati paket na bozjoj volji oce radit ili ne

 

 

P.S

 

ako slucajno neko zna D. B. iz krapine nek mi se javi ima pice od mene

s.... me za 180kn, uplatio za paket koji nikad nism dobio

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2012 21:50 (XXX-Man).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:Ja

Prodavač:roosewelt91

 

Predmet:proc i mbo

 

 

Niska cijena,dogovorili se,nasli se u Zagrebu,sve pohvale

 

 

5/5

http://www.youtube.com/watch?v=DP71Uv40Umk&feature=related
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2012 23:02 (nbafan).
13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:letece_prase

 

Kupac:MARKOZD15

 

Predmet:ASRock M3A UCC

 

Iskustvo: Vidio sam oglas, a ploča mi je hitno trebala. Čovjek je bio susretljiv i spustio cijenu na 200kn. Našli se i napravili razmjenu. Rekao mi je ako ploča ne bude radila da vraća novce. Isprobao-ploča radi bez problema. Možete biti sigurni u prodavača da je pouzdan.

 

Ocjena: 5/5

Lobo - The Wolf That Changed The World
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : mikic89

 

Kupac : ja

 

Predmet : GTX 570

 

Opis : U zadnjih par godina ovo mi je jedno od najboljih iskustava,čovjek je prva liga i da se fino popričati o svemu i svačem i debela preporuka od mene za trgovinu.

 

Ocjena : 5/5

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Quake6

 

Kupac: Ja

 

Predmet: MBO Foxconn blackops

 

Iskustvo: Vidio oglas,covjek me pricekao dan-dva. Uplatio sam mu novce(spustili smo cijenu na 400+njegova posta)tako da sam ja prezadovoljan,maticnoj je malo dulje trebalo da stigne do mene,ali nije bilo do njega nego do nase odlicne hrvatske poste. Dobio sam puno vise u bundle-u nego sam ocekivao,dosta stvari uopce nije bilo niti koristeno.Dobio i ram-e tako da nema sretnijeg od mene. Sve pohvale i preporuka za trgovanje s navedenim clanom.

 

ocjena: 5/5

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Vokhee 

 

Kupac: Ja

 

Predmet: DDR3 Corsair Vengeance Blue 4gb

 

Iskustvo: po obicaju covjek me pricekao 2-3 dana dok sam se premisljao jel budem uzeo ili nebudem. Doslo do mene u roku od 2 dana,odlicna memorija,skoro kao nova.Sve pohvale i preporuka za trgovanje sa navedenim clanom.

 

Ocjena: 5/5


14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Chilly383

 

Kupac: Ivan 992

 

Predmet: Biostar TPower I45

 

Iskustvo: Ja trazio maticnu i naletim na temu di se trazi procjena komponenti, kontaktirao kolegu forumasa preko pm-a da vidim jel moze u dijelovima komponente kaze moze i nema problema. Drugi dan sve dogovorili, jos mi covjek izasao u susret i pricekao tjedan dana s uplatom te mi dao sve moguce podatke koje sam trazio + video ploce u radu. Dogovorili da je postarina njegova i tako je i bilo (potvrđeno uz sliku potvrde slanja) ploca poslana u petak i stigla danas (trazio sam hp ekspes sto sam i dobio), nisam jos isprobao jel radi ali kroz par dana cu rijesiti i to pitanje. Ploca stigla u originalnom pakiranju uredno spakovana u antistaticku vrecicu + bundle sto nisam ni trazio te dodatni vent za hlađenje ploce. Dakle svakako preporuka...

 

Ocjena: 5/5

 

EDIT: Ploca uredno radi...

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2012 22:21 (Ivan 992).
13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: fakEEE

Kupac: Ja, očigledno.

Predmet: Samsung Galaxy S5770i

 

Ja sam stavio oglas da kupujem mobitel, kolega se javio isti dan, dogovorili smo se u par poruka, došlo danas, mobitel radi, nov novcat, samo je upaljen jedan puta kod kolege da se otključa na sve mreže i provjeri jel ide na Vip, jedino trebamo još riješiti garanciju ali to kad kolegi dođe račun na kojem je ona.

 

Ocjena 5+/5

 

Imate moju preporuku za trgovanje sa dotičnim forumašem.

 

LP

 

 

 

 

R.I.P Tupac 1971. - 1996.
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

PRODAVAČ:yeo

KUPAC:volegradele

Predmet kupovine:http://www.bug.hr/forum/topic/procesori-maticne-ploce/prodaja-asus-striker-ii-formula/151320.aspx (Q9550 i DDR2)

 

 

Iskustvo:Dogovorili se u par poruka,uplatio mu pola iznosa odmah i pola kad su komponente došle,sve preporuke!

 

Ocjena:5/5

[url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2349188][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2349188.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 9:22 (volegradele).
12 godina
protjeran
online
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Luka Ivankovic-http://www.bug.hr/forum/user/luka-ivankovic/41610.aspx

Kupac: Tomo53nja- http://www.bug.hr/forum/user/tomo53nja/47157.aspx

Predmet: MBO MSI 870-C45 i RAMI DDR3 OCZ 4 GB

 

Vidio da navedeni prodavac prodaje plocu i rame u paketu a posto sam se planirao malo obnovit odlucio sam to kupit...Javio se prodavacu on rekao da ce jos malo pricekati da vidi hoce tko kupit komplet za 400 kn jer sam ja nudio 350 kn...Nakon dva dana prodavac se javio da ce prodati meni i da cu ja uplatit novce na racun...Malo smo se duze dogovorali oko nacina slanja i uplate,te sam malo duze cekao odgovore da li je poslao i hoce li poslat da sam umalo htio ici trazit drugu plocu ali se na kraju ipak javio i rekao tocan dan kad ce poslat..Ja uplatio jedan dan ujutro pola love,on odmah ujutro poslao plocu koja je cak stigla i brze od predvidenog,dobro zapakirana,dobro ocuavana,sa svom opremom,racunima i kablovima...Ploca i rami nakon malih problema uspjesno napravljeni da rade kao beba...Preporuka za prodavaca,malo treba strpljenja ali je ok...:D

 

OCJENA: 4/5


 

TL
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2012 13:00 (Tomo53nja).
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

PRODAVAČ: gamer001

KUPAC:Ja

PREDMET KUPOVINE:Battlefield 3 Premium (Indijski, 22 eura)

 

ISKUSTVO: Evo imam same pohvale. Lik je najjači! Poslao sam upit na forum tko je voljan kupit mi Premium pošto nemam kreditnu karticu. Gamer001 se dobrovoljno javio.

Fino smo se dogovorili, dečko se držao dogovora. Imam same pohvale!

Nabavio je ključ preko Indijskog proxya, ja mu uplaćujem novce na račun.

Inače je aktivan forumaš spreman pomoći. Detaljno je objasnio kako doći do Indijskog Premium ključa za 22 ojra.

 

OCJENA: 5/5

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: ZVONJOLA

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Bezicni mis i tipkovnica

 

Iskustvo: taman sam mislio kupit bezicnog misa i tipkovnicu kada sam vidio oglas,pa sam kontaktirao navedenog clana i uspjeli se dogovorit da cemo obavit primopredaju kad ce ga zvat iz servisa da dode u zg po auto. Tako da smo sjeli na kavu,popricali malo,razmjenili iskustva itd. Uglavno sve radi super,upravo se koristi. Sve pohvale i preporuka za trgovanje sa navedenim clanom.

 

Ocjena: 5/5

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: SPLICO212

 

Kupac:ja

 

Predmet:Logitech Z 2300

 

Iskustvo: ja tražio baš te zvučnike i kolega uletio sa svojima. Izmjenili par PM-ova i telefonoski poziv, opisao mi njihovo slanje, na moj zahtjev poslao mi slike. Zvučnici stigli u original pakiranju sa full bundleom i u onakvom stanju kakvo je član opisao. Sve u svemu jako sam zadovoljan i preporučam za trgovanje.

 

Ocjena: 5/5

 

 

My BF3 Battlelog: MasterChurner
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Vex

Kupac:Mighty_Grga


Predmet:2x1GB DDR 400 Cruical memorija


Iskustvo: Izmjenili smo nekoliko poruka preko foruma, ostalo smo nastavili preko emaila. Cijena je odlična kao i cijena poštarine jer je kolega poslao preporučeno umjesto paketom tako da sam prošao nešto jeftinije i odlično je upakirao pošiljku tako da se memorija nije mogla oštetit tijekom transporta. Uglavnom, memorija radi savršeno i sve preporuke za prodavača.


Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2012 12:32 (Mighty_Grga).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Davor

Kupac: Svrzic

Predmet: Corsair Dominator CM2X1024-6400C4D PC2-6400 2Gb (2x1Gb, 800MHz, 4-4-4-12)

Iskustvo: Dogovorili smo se u par poruka, pricekao me 2 dana, danas otisao do Bug studia, preuzeo, sve radi, sve 5. Preporuka!

Ocjena: 5/5

Autoclimb kills more people than AIDS
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: CrnaBitanga

 

Kupac:joker385

 

Predmet: Thrustmaster Ferrari F430 Force Feedback

 

Iskustvo: Brzo se dogovorili, našli, popričali, sve prošlo bez ikakvih problema. Volan perfektan, odlično stanje, odlična cijena. Apsolutna preporuka.

 

 

Ocjena: 5/5

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Buyer:BuG_Cezar

 

Seller:donator_bubrega

 

Item:PowerColor PCS+ HD4870 512MB

 

 

Feedback: Popričali na Skype-u, našli se u Splitu, kartica došla odlično upakirana i sa svim bundleom. Kolega je prije čak i promjenio pastu da se ne brinem oko toga. Sve pohvale i preporuka za daljnje trgovanje s kolegom!

 

Ocjena: 5+/5

 

{#}

 

 

xfire:directx9
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: (ja)

 

Kupac: Gigabyte091

 

Predmet:Microsd 8GB

 

Iskustvo: Prošlu srijedu mi se član javio da ga zanima kartica i da mi nudi HDMI kabel 1.8m za nju. Ja sam pristao i rekao da u petak šaljem karticu. On je odgovorio i rekao da isto šalje u petak. Evo prošlo je malo više od tjedan dana, kabel još nisam dobio, a karticu sam poslao. Svoju stranu trgovine mogu potvrditi potvrdom, jer sam poslao preporućeno. Poslao sam članu i 2 PP u protekla 2 dana, ali odgovora nisam dobio nikakvog, iako je bio online. Eto pažnja svima, povući ću ovo ukoliko sobijem navedeni kabel.

 

 

Ocjena: 0/5

Samsung Galaxy S, Firmware: CyanogenMod 7 , Version: 7.1 stable, Android: 2.3.7, Modem: XXJVT, Kernel: Stock-2.6.35.12, Launcher: Launcher pro, Theme: Rover's Cyan
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Davor

 

Kupac:ja

 

Predmet:Kingston HyperX DDR2 4 GB (2x2 GB kit)


Nakon što sam Davoru poslao poruku na pm, dogovorili smo se oko preuzimanja robe. Bilo je malih poteškoća jer je morao na put, pa sam ga pričekao dva dana. Našli se u Sesvetama kod Konzuma ugodno popričali i to je to. Memorija očuvana i ispravna, kao da je sad došla iz dućana.

Svaka čast {#}

 

Ocjena: 5/5

11 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:Tomek82

 

Kupac:Vegeta

 

Objekt kupnje:MBO/CPU/CPU cooler

 

Navedeni clan je posten, spreman za dogovor.Za njega imam samo rijeci hvale.

 

Ocjena: 5/5

 

 

Prodavac:Toxic

 

Kupac:Vegeta

 

Objekt kupnje: LC GP3 460(link za temu nemam jer nije otvarana)

 

Navedeni clan je posten, takoder spreman za dogovor.Takoder samo rijeci hvale.

 

Ocjena: 5/5

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2012 13:34 (Vegeta).
13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: elina08

 

Kupac: Galini62 (Zapravo JA, ali se javljao sa rođakovog ACC-a)

 

Predmet: AMD Athlon II + MBO

 

Iskustvo: Javio sam se kolegi da mi rezervira. Rezervirao je po dogovoru. Našli smo se i napravili primopredaju. Kolega je pošten i opis artikla je odličan. Sve radi i proc je otključan.

 

Ocjena: 5/5

Ej beba, Johnny Bravo ''in da house'' :D
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Juka_91

 

Kupac: Nocio

 

Predmet:HTC Evo 3d za Samsung Galaxy S2

 

Iskustvo: napokon neko dobro iskustvo u zadnjis 2mj na ovom forumu sta se tice. naime navedeni kolega je naveo da bi i prodaja dolazila u obzir posto, pa sam se javio na taj oglas i pristao je sacekat najkasnije do subote. dogovorili smo se sve u par poruka, i meni je placa trebala sjest u petak, i taj dan sam ga bui zvao da bi se nasli oko 4 ako bude placa. naime posto placa do 3 nije sjela nazvao sam ga i odgodio ipak za subotu na sta je pristao bez ikakvog uzdisanja il znakova nezadovoljstva u glasu. i u subotu kad sam podigao novce nazovem kolegu da vidim jel moze tad i tad doc na glavni kolodvor da obavimo to i pristao je bez problema. tako smo se nasli (ja sam bio s curom) i krenuo sam mu davat novce ali on je htjeo da se prvo uvijerim da sve radi na mobitelu kako spada, i stvarno mobitel je ko u opisu oglasa, ko novi, sve radi besprijekorno. Cak nemam potrebu ni root-at ga kolko je dobar. Zahvaljujem navedenom forumasu na svemu, jer je stvarno ljudina i pol i nezeli zajebat covjeka ko jedan forumas(znat ce sam koji je) koji me hebeno zajebo i stvarno sam se iznenadio koliko je simpatican covjek i uljudan i svakome ga preporucujem ak bi htjeo kupit nesto od njega sta mu treba.

 

Ocjena: +5/5

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice