Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 150.378
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
zeryx kaže...

niti narudzba niti email.

Samo onaj prvi email potvrde.

 

Uzeo sam placanje pouzecem pa se ne brinem. (iako je to sada samo za malogradane...)

 Ista stvar i kod mene..

Sto sam Boze tako proklet, jucer lag, danas opet.. // R.I.P. EP LoL/WoT/PoE nick: Strongtoni
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
tictactoe kaže...

ako nekom jos stigne nenadano vise komada go pro kamera, voljan sam i vise platit :) 

 

btw, cini mi se da je chipoteka na kraju prodala puno vise od najavljenih 5 kamera. Jer evo samo kolega je dobio 3, a na njuskalu jos 10ak oglasa u kojima svi prodaju nove kamere sa racunom 1.12 ili 2.12, znaci vjerojatno sve iz chipoteke

Drago mi je sto ce sami sebi rusiti cijenu tako da oni kojima treba dobiju za manju cijenu.

 

A oni kojima i uspjeli su cestitam. Chipoteka se pokazala kao fer trgovac, za razliku od Linksa prije 2god.

 

13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Da, ja sam nekoliko mjeseci u potrazi za kamerom i ova akcija mi je sjela ko budali šamar. Bio sam od ujutro na webu, potratio cijeli dan no nisam uspio uhvatit. Zapravo sam par puta i dosao do zadnjeg koraka ali nikakav mail potvrde nisam dobio. Imali su vjerojatno u planu prodati 5 komada no desio im se cijeli shitshow i na kraju su prodali sve sto su imali jer su neki ljudi dobili po vise mailova potvrde (jer je cijeli web štekao).


Eto drago mi je što je forumaš T-bone's odlucio prodati svoje viškove nama forumašima po fer cijeni i javno mu se zahvaljujem zbog toga. 

A ovima što su uzeli samo da preprodaju, i to namjerno više komada, drzim fige da si što više spuste cijenu. Posebno ekipa koja prodaje za 3k a na go pro stranici full bundle je kostao cca 2700.

9 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Upiknuo 1MORE Stylish TWS na BF akciji (€36.19), prvenstveno za posao / conf call-ove. Dosta nahvaljene ovdje na Bug-u. I dalje snižena cijena ali sada €67.90.

My redemption lies in your demise
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
T-bone's kaže...

Došao Sv. Nikola s 3 Kinder surprise-a

Čekaj, nije bilo ograničenja artikla po narudžbi? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 15:55 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Marko :D kaže...
T-bone's kaže...

Došao Sv. Nikola s 3 Kinder surprise-a

Čekaj, nije bilo ograničenja artikla po narudžbi? 

 Da, da. Čak je i sam napisao da ne zna kako mu je ovo prošlo :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
online
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

mozda je ogranicenje da u jednoj narudzbi mozes samo 1 artikl.

ako se ne varam on je imao 4 razlicite narudzbe a 3 su prosle

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ma da. Baš bi u tom roku od 10 sekundi uspio napraviti tri narudžbe i još sa svim silnim problemima sa stranicom.

4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Marko :D kaže...

Ma da. Baš bi u tom roku od 10 sekundi uspio napraviti tri narudžbe i još sa svim silnim problemima sa stranicom.

 covjek uzo da okrene lovu na forumasima :D

13 godina
online
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Marko :D kaže...

Ma da. Baš bi u tom roku od 10 sekundi uspio napraviti tri narudžbe i još sa svim silnim problemima sa stranicom.

 Ovo je napisao:

"A kako je to prošlo ne znam, jer pisalo je da može samo jedna po kupcu.

A pošto im je šteko web-shop, a uspio sam doći do zadnjeg koraka Predaj narudžbu, a uvijek me nakon toga vraćalo u košaricu, te se nakon svega srušila stranica.

Da bi nakon 30min na mail dobio 4 narudžbe u mail, različitih brojeva."

 

Razliciti brojevi, razlicite narudzbe.

 

12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Možda je baš "kolega" koji je kupio 3 Go pro uređaja srušio website Chipoteke. :)

Powered by Vino
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 17:35 (Gamerx:)xxx).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Gamerx:)xxx kaže...

Možda je baš "kolega" koji je kupio 3 Go pro uređaja srušio website Chipoteke. :)

 Mozda je netko odvrtio 10ak taskova i srusio 

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
zeryx kaže...
Marko :D kaže...

Ma da. Baš bi u tom roku od 10 sekundi uspio napraviti tri narudžbe i još sa svim silnim problemima sa stranicom.

 Ovo je napisao:

"A kako je to prošlo ne znam, jer pisalo je da može samo jedna po kupcu.

A pošto im je šteko web-shop, a uspio sam doći do zadnjeg koraka Predaj narudžbu, a uvijek me nakon toga vraćalo u košaricu, te se nakon svega srušila stranica.

Da bi nakon 30min na mail dobio 4 narudžbe u mail, različitih brojeva."

 

Razliciti brojevi, razlicite narudzbe.

Nisam vidio tu poruku. Onda su igrom slučaja otišle četiri narudžbe. 

14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Da pohvalim chipoteku. Narucio sam onu rumbu 604 za 599 kn. Nakon par dana dolazi mail: neka komplikacija, malo cemo kasniti. Sutradan, drugi mail: ispricavamo se, zaprimili smo vise narudzbi nego sto smo imali uređaja, i zato ce te dobiti skuplji model, 675. Ja im vratim: ok, ali po kojoj cijeni? Oni odvrate: 599 kn, naravno.

Ugl, od jucer rumbica usisava starcima kucu. 675 se cak spaja na mob, ima wi fi i tako to.. 👍
6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

to je firma a ne links na prošlim BF 

14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Možda su planirali taj marketinški potez!? Da ih se po medijima hvale kasnije, kao najpoštenijeg trgovca, za razliku od drugih. 

ali svakako, pohvale za Chipoteku!

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 8:06 (dado314).
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
dado314 kaže...

Možda su planirali taj marketinški potez!? Da ih se po medijima hvale kasnije, kao najpoštenijeg trgovca, za razliku od drugih. 

ali svakako, pohvale za Chipoteku!

 cak i da jesu ne umanjava gestu koju su napravili. cinjenica jest da je navala bila veca

 putem web-a nego putem fizickih trgovina. kamoli boze da se vise tih lihvara ugleda

 na "marketniski potez" chipoteke.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
dado314 kaže...

Možda su planirali taj marketinški potez!? Da ih se po medijima hvale kasnije, kao najpoštenijeg trgovca, za razliku od drugih. 

ali svakako, pohvale za Chipoteku!

 Razmisljo sam i ja o tome, al onda imas i drugu stranu, tj ove koji su izvisili. Brdo ljudi koji nisu mogli pristupit stranici i koji su garant ljuti jer nisu ni imali sansu kupit neki proizvod koji su htjeli.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Meni Tv još viši u košarci po akcijskoj cijeni pa suza krene čim spazim kad otvorim stranicu. Došao do zadnjeg koraka i ni za živu glavu dalje. Mislim da sam do 13 sati pokušavao.

 

Mislim da si Chipoteka ne može priuštiti gaf i loši publicitet zbog klijentele koju imaju dok je Links druga priča.

 

Jel dobio netko nekakav update od mega stora?

 

 

4 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

eto kom treba go pro 9

3 godine
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Jimmy kaže...

Meni Tv još viši u košarci po akcijskoj cijeni pa suza krene čim spazim kad otvorim stranicu. Došao do zadnjeg koraka i ni za živu glavu dalje. Mislim da sam do 13 sati pokušavao.

 

Mislim da si Chipoteka ne može priuštiti gaf i loši publicitet zbog klijentele koju imaju dok je Links druga priča.

 

Jel dobio netko nekakav update od mega stora?

 

 

 Još uvijek ništa. Slao sam i mail da mi samo jave da li je narudžba prošla ili ne. Da znam što očekivati, ali kikakvog odgovora nema. Dobro pa sam stavio plačanje pouzećem :)

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

 

Evo, ja danas dobio prijenosni hard i mobitelčić od njih. Ja zadovoljan  Od Hangara, tj megastore.

14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Došao tv od SD i SSD sa amazona.de u roku 7 dana.

4 godine
online
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ja sam TV sa Extreme digitala čekao 18 dana nakon uplate :D

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
ajeto007 kaže...

 

Evo, ja danas dobio prijenosni hard i mobitelčić od njih. Ja zadovoljan  Od Hangara, tj megastore.

 kada si narucio?

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

26.11. u 17:30 , dobio odmah mail da su zaprimili narudžbu i čekaju potvrdu uplate (plaćen odmah karticom). 27.11 u 12:36 došao mail da se narudžba obrađuje i nakon par minuta još jedan mail da je narudžba dovršena.

12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ja sam 28.11. narucio oko 13h i samo dobio da je zaprimljena, znaci mogu bit sretan ako dođe za tjedan dana.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Tony1999 kaže...

Ja sam 28.11. narucio oko 13h i samo dobio da je zaprimljena, znaci mogu bit sretan ako dođe za tjedan dana.

 
Možeš biti sretan ako ti narudžba uopće i dođe jer robe nema.

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
IH2010 kaže...
Možeš biti sretan ako ti narudžba uopće i dođe jer robe nema.

 pitanje dali je i firma još tamo ili je ugašena ;)

11 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
mp3david kaže...
Prodalo se.Ocito su imali par komada samo.
A da pokusaa sa Poco M3, u pretprodaji je na mobisu.Za cijenu od 1139kn mislim da je mob strava!

 Pa ne znam bas da je best buy, slicne je cijene kao Realme 6 i 6s a dimenzijama i tezinom su manji sto mi je bolje...

 

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10599&idPhone2=10268&idPhone3=10113

 

 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice