Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 150.421
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
AmonZero kaže...
Hacker002 kaže...

Imate Hawkers naočale 3 za cijenu jednih na njihovom webshopu, s obzirom koliko koštaju odlične su, imam jedan par kupljen prije pola godine i ovako za casual nošenje su super.

Ja sam brdo nocala tamo kupio. Al ak me sjecanje dobro sluzi cijene prije 2 godine (kad sam ja kupovo neke od tih modela) su bile dosta manje i jos su onda furali akciju svakih mjesec-2. Kupis jedne, dobis druge gratis. Just for info.

Ja sam super zadovoljan sa svojima, koje i dan danas nosim.

 Ima ta akcija 2 za 1 često, ja sam tako kupio prije pola godine, ali ovo sad je još bolje.

dv14 kaže...

 Jel akcija stvarno traje još samo 12h ili bi mogli produžiti?

 

Baš htio platiti i skužim da nemam para na PayPalu/deviznom računu, a danas nedjelja pa od prebacivanja para sa računa na račun nema ništa. 

 Mislim da stvarno traje koliko piše, iako bi ju mogli imati i za CM.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
LeonOsijek kaže...

Jel netko kupovao s Rost Sporta nesto?

Dobio sam samo ovaj mail. A nikako da potvrde.

Vec je placeno naravno. I sad nzm koliko im treba ako je netko uzimao.

Pa imaju super popuste.

https://www.rost-sport.hr/

 

 
Nisu im nešto ponude (tj. cijene), imaš bolje dućane izvan HR. Ali ako baš iz HR oćeš ja sa factool-a znam naručiti tu i tamo, a i brzi su.
GLS-om dostave za 2-3 dana te možeš platiti po preuzimanju čak, jer se zna desiti da fale broj/boju i slično ( u mom slučaju još nisu).

everyday i'm shuffling...
9 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Luka123 kaže...
.....

 
Nisu im nešto ponude (tj. cijene), imaš bolje dućane izvan HR. Ali ako baš iz HR oćeš ja sa factool-a znam naručiti tu i tamo, a i brzi su.
GLS-om dostave za 2-3 dana te možeš platiti po preuzimanju čak, jer se zna desiti da fale broj/boju i slično ( u mom slučaju još nisu).

 Factcool salje iz hrv? Kolko ja znam to su česi

4 godine
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Nema zemljenza starce i muškarce koji ne stanu u tajice. 😷

 

Od cijelog BF, zaključio sam s Yoga prostirkom u Polleu tako da je suma -112kn.

 

A lijepo sam izvadio novce i rekao, uzmite ih...sljedeća postaja, paketići, paketići... 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Koliko znam, Factcool i Aliatic šalju s hrvatske adrese...

12 godina
online
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Vidim da ni hawkers nije imun na dizanje cijena prije većih akcija. Neki modeli koji su inače 20ak eura su sada 30-35, a ovi koji su bili 30ak su 40-45 eura.

Ali po meni i dalje ok akcija, inače zna biti uglavnom 2for1, a sad je 3for1 +besplatna poštarina koja je inače 10ak eura ako se dobro sjećam.
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Avensac kaže...
Luka123 kaže...
.....

 
Nisu im nešto ponude (tj. cijene), imaš bolje dućane izvan HR. Ali ako baš iz HR oćeš ja sa factool-a znam naručiti tu i tamo, a i brzi su.
GLS-om dostave za 2-3 dana te možeš platiti po preuzimanju čak, jer se zna desiti da fale broj/boju i slično ( u mom slučaju još nisu).

 Factcool salje iz hrv? Kolko ja znam to su česi

 
Neznam, imaju skladište u HR koliko znam i roba stigne za 2-3 dana, iznad 400 kn besplatna dostava GLS-om, imaš pravo i na povrat robe etc.
Isto tako, mogao si provjeriti to sve na stranici njihovoj???? https://hr.factcool.com/information/about_us

everyday i'm shuffling...
5 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Iskreno onu sliku sto sam stavio i narucio mi se cini dosta jeftino i skoro sve 70% sto se tice cijene ja sam zadovoljan. A sad kad ce isporucit to ne znam. A Factcool sta god pogledam kao snizeno s 1000kn na 150, a ne vrijedi 150. Jel imas mozda neki primjer s Factcoola da se baš isplati?
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Nije HW al sport je... Sto je zdravo 😁..

Asics de ima BF...i jako dobre cijene su... Nazalost nesalju u Hr pa ili nekom saljite ili na Mailbox idite...

https://outlet.asics.com/de/de-de/mens-shoes/c/ao101010000/
VenAtoR#2231
5 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Imamo li se ičemu novom nadati za sutrašnji Cyber Monday ? Pretpostavljam da ne.

Apoc
16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Ima li negdje bušilica na akcijama? Treba mi neka za po kući kada budem trebao bušiti zidove.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
LeonOsijek kaže...
Iskreno onu sliku sto sam stavio i narucio mi se cini dosta jeftino i skoro sve 70% sto se tice cijene ja sam zadovoljan. A sad kad ce isporucit to ne znam. A Factcool sta god pogledam kao snizeno s 1000kn na 150, a ne vrijedi 150. Jel imas mozda neki primjer s Factcoola da se baš isplati?

 Ta stranica nije ništa drugo, nego sports direct s debelom provizijom.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
darkborg kaže...
Vidim da ni hawkers nije imun na dizanje cijena prije većih akcija. Neki modeli koji su inače 20ak eura su sada 30-35, a ovi koji su bili 30ak su 40-45 eura.

Ali po meni i dalje ok akcija, inače zna biti uglavnom 2for1, a sad je 3for1 +besplatna poštarina koja je inače 10ak eura ako se dobro sjećam.

 Ne znam detaljno cijene svih, ali model koji sam ja kupio je bio 45€ i prije pola godine i sada, i par drugih modela koje sam gledao su bili po 20,30,35€, isto koliko i sada koštaju.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
5 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Mislim da je ovo dosta dobra ponuda ako neko traži gamerski laptop. Najjači skoro mogući laptop cpu, super grafika, nvme ssd 512GB, 8gb ram, 144hz ekran, dobra izrada i hlađenje. 7149kn za gotovinu/pouzeće

 

https://www.instar-informatika.hr/notebook-asus-gaming-tuf-a15-fa506ii-al016-156-fhd-ips-144hz-amd-ryzen-7-4800h-up-to-42ghz-8gb-ddr4-/ASU-0581/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

 

 

 

 

Divide et impera!
16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ova stolica mi se čini best buyza 700kn?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
9 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Hacker002 kaže...

Ova stolica mi se čini best buyza 700kn?

 Izbjegavaj umjetnu kozu.

Ikea markus bude svako malo na akciji za 700kn. A i ovako za soma kn je best buy.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Hacker002 kaže...

Ova stolica mi se čini best buyza 700kn?

Ja ju imam, prva se zgulila nakon god i pol dana, tako nesto. Kad sam se isao zalit nije proslo, kad se majka isla zalit, tj. pregovarat onda je proslo. Njoj je to u opisu posla pa eto.. Sad, druga takva stolica me odlicno sluzi, ali ne gejmam ko manijak kao nekad pa je i to mozda razlog. To sto je umjetna koza ne treba znaciti da ju treba izbjegavati, nego po meni pametno koristiti. Znaci po ljeti po mogucnosti zamijeniti s mrezastom stolicom. Ako imas para samo za jednu stolicu i preferiras mrezu po svim godisnjim dobima, onda je i moja preporuka Markus ili nesto slicno, ali naravno samo ako ti odgovara velicina. Markus je dosta vislja od Tjele. Meni je Tjele taman, visok sam 180cm.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Pero Dinamit kaže...
Ima li negdje bušilica na akcijama? Treba mi neka za po kući kada budem trebao bušiti zidove.

 

Kupiš Iskrinu za 100-150 kn kad bude u katalogu ili one iz Kauflanda. Ako ne misliš sto rupa bušiti kroz armirani beton i ne znam šta dobra je.

 

Imam jednu takvu za backup i odlično se drži. Nekad za te novce nisi mogao pošteno svrdlo kupiti.

10 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

sve kaj vidite na factcool na nekakvoj akciji vam je vrlo vjerojatno još jeftinije s dostavom drito sa sportsdirecta i dođe vam iz UK za 5-7 dana max... 

 

da nađete i tenisice za 200kn na SD-u koje su kod nas 400, platite 16€ dostave (100kn) i opet ste u plusu 100kn... a kad se već kupuje sa Sportsa, vjerojatno se uzme par stvari odjednom...

16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
The_Fichek kaže...

Ja ju imam, prva se zgulila nakon god i pol dana, tako nesto. Kad sam se isao zalit nije proslo, kad se majka isla zalit, tj. pregovarat onda je proslo. Njoj je to u opisu posla pa eto.. Sad, druga takva stolica me odlicno sluzi, ali ne gejmam ko manijak kao nekad pa je i to mozda razlog. To sto je umjetna koza ne treba znaciti da ju treba izbjegavati, nego po meni pametno koristiti. Znaci po ljeti po mogucnosti zamijeniti s mrezastom stolicom. Ako imas para samo za jednu stolicu i preferiras mrezu po svim godisnjim dobima, onda je i moja preporuka Markus ili nesto slicno, ali naravno samo ako ti odgovara velicina. Markus je dosta vislja od Tjele. Meni je Tjele taman, visok sam 180cm.

 Ako ću već ići na platnenu onda mogu i ovu od 375kn uzeti, zašto davati više. Tjele mi se ipak čini da pruža više supporta za tijelo od ove platnene npr, zato ju i gledam.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Factcool je dosta skuplji od SportsDirecta. Doduše, nekada bude nešto jeftinije, ali dosta rijetko. Ja sam prije znao pronaći nešto na Factcool, usporediti cijenu sa SportsDirectom i ako je jeftinije u istom, otići do trgovine i tamo kupiti. Sad, otkad je počela pandemija, nisam išao, ali jednom kad završi, mogao bih opet, zašto ne...

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 20:13 (Marko :D).
3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
60nine kaže...

sve kaj vidite na factcool na nekakvoj akciji vam je vrlo vjerojatno još jeftinije s dostavom drito sa sportsdirecta i dođe vam iz UK za 5-7 dana max... 

 

da nađete i tenisice za 200kn na SD-u koje su kod nas 400, platite 16€ dostave (100kn) i opet ste u plusu 100kn... a kad se već kupuje sa Sportsa, vjerojatno se uzme par stvari odjednom...

 sportsdirect je smeće od trgovine koje ni malo ne poštuje kupce.

Prije 2 mjeseca su mi od njih stigle tenisice manji broj od onoga što sam naručio.

Morao sam o svom trošku slati u englesku (20 eura) nazad da bi mi oni poslali ispravne.

Obećali vratiti poštarinu koju još uvijek nisam dobio niti ću vjerovatno dobiti, natežem se već 2 mjeseca, mejlove očito ne čitaju, samo šalju generičke odgovore.

 

Ovo je drugi puta da mi šalju krivi broj tenisica i ne žele nadoknaditi moj trošak slanja njima, obrisao sam ih iz bookmarksa i završio sam s tim jadnicima.

Zaobilaziti.

4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Hacker002 kaže...

Ova stolica mi se čini best buyza 700kn?

 ja ti sjedim na njoj, cca god dana nije se jos zgulila.

 po pitanju udobnosti 7/10, platio ju 600kn.

 kupio ovaj set u ikei 230kn ( bez popusta ), i u dechatlonu piknuo puminu duksu za 160kn.
 bratic mi dosta narucuje under armour preko sport directa i dosta ih hvali za okej cijene

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 20:38 (bloodborne).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
hummer0 kaže...

Ako nekome treba vanjski disk.

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/external-drives/wd-my-book-usb-3-0-hdd-recertified#RWDBFJK0040HBK-EESN

 

Ja imam takva dva (Recertified) 2TB i 3TB rade već 2 godine bez problema.

Mislim da cijena nije loša.

 

Koja je razlika izmedju ova 2 modela?

Jel ovo kao neki noviji model ?

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/external-drives/wd-my-book-2018-usb-3-0-hdd-recertified#RWDBBGB0040HBK-EESN

Mislim uzet jedan, za jos jedan dodatan backup

 

EDIT: Crap, sad vidim da je sve prodano.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 21:24 (AmonZero).
7 godina
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

https://www.mediamarkt.at/de/product/_seagate-8tb-festplatte-extern-expansion-desktop-steb8000402-1673675.html

https://www.mediamarkt.at/de/product/_seagate-6tb-festplatte-expansion-desktop-hdd-usb-3-0-micro-b-steb6000403-1673674.html

 

Jako dobar deal, osobito ovaj od 8TB - unutra je Seagate Barracuda Compute ST8000DM004:

https://geizhals.at/seagate-barracuda-compute-8tb-st8000dm004-a1627294.html

https://geizhals.at/seagate-barracuda-compute-6tb-st6000dm003-a1700243.html

 

Sam disk je bar 160€ (8TB) i jako je dobar deal, dok je 6TB OK deal (usteda 30€ + besplatna ladica).

 

Narucio sam ovaj 8TB, makar je SMR disk, za dodatni backup ce biti dobar. Najpovoljniji HDD od 8TB

je 160€, dakle ipak usteda 50€, odnosno skoro 30%:

https://geizhals.at/?cat=hde7s&xf=1080_SATA+6Gb%2Fs%7E11512_1.1%7E958_8000

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
5 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ides preko mailboxa? 

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Hacker002 kaže...
The_Fichek kaže...

Ja ju imam, prva se zgulila nakon god i pol dana, tako nesto. Kad sam se isao zalit nije proslo, kad se majka isla zalit, tj. pregovarat onda je proslo. Njoj je to u opisu posla pa eto.. Sad, druga takva stolica me odlicno sluzi, ali ne gejmam ko manijak kao nekad pa je i to mozda razlog. To sto je umjetna koza ne treba znaciti da ju treba izbjegavati, nego po meni pametno koristiti. Znaci po ljeti po mogucnosti zamijeniti s mrezastom stolicom. Ako imas para samo za jednu stolicu i preferiras mrezu po svim godisnjim dobima, onda je i moja preporuka Markus ili nesto slicno, ali naravno samo ako ti odgovara velicina. Markus je dosta vislja od Tjele. Meni je Tjele taman, visok sam 180cm.

 Ako ću već ići na platnenu onda mogu i ovu od 375kn uzeti, zašto davati više. Tjele mi se ipak čini da pruža više supporta za tijelo od ove platnene npr, zato ju i gledam.

Hah, takvu mrežastu vrlo sličnu imamo u dnevnom boravku. Tjele ti daje više supporta, ali ne i lumbalnog supporta i to je po meni najveća mana stolice, ali se donekle rješi kakvim jastučićem. S druge strane lumbalni suport je vjerojatno najvažnija funkcija stolca tako da si dobro razmisli. Baš kao i Markus i ta Tjele je kao i hrpa Jysk stolaca svako malo na akciji tako da nemoj žurit nego probaj prije kupovine, ako već nisi.

4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

ja sam sad u ikei opet sjeo na taj markus, ne znam da li je do mene

ali te stolice sa visokim naslonom su mi uvijek bile neudobne,

markus mi ne ulijeva bas povjerenje koje ima kod ljudi. ne znam

nisam jos sjeo na stolicu viskog naslona i da mi je bila udobna za sjedenje.

+ ta mreza mi je uzas, markus je trenutno 1000kn inace 1100

snizenje boli glava.

10 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

da ne quotam... 

nikad nekih posebnih problema nismo imali ni žena ni ja sa Sportsdirectom... 

 

ako bi nam nekaj i došlo nešto manje veličine, bilo je za pola broja možda i to je po meni isključivo do različitih kalupa... 

nismo nikad slali natrag već bi prodali frendovima po nabavnoj ili poklonili nekome iz obitelji... 

 

ak mi jedna od 5 stvari iz paketa ne odgovara - i dalje sam u plusu kaj se potrošenog i dobivenog tiče... 

 

i kaj,  da idem sad pljuvat po nekome zbog toga kaj mi je došla tenisica pol broja manja? neću... ne smatram to njihovom greškom

 

10 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

ja pričam isključivo o kalupima, nekad mi je 45 ok, nekad moram uzet 44.5, nekad 46... jbg. nemrem baš uvijek ovak preko ekrana znat koji proizvođač ima kakve kalupe, nekad one tablice i mjere znaju pomoć, ali ne uvijek...

 

to što naručim - to mi i dođe... nikad u 5-6 narudžbi do sad mi ništa nije došlo drugačije od onog što sam naručio... true story

 

razumijem da nekome greškom mogu poslat nešto krivo, dešava se vjerojatno tu i tamo u masi ljudi koja naručuje - al čisto sumnjam da to rade namjerno...

 

a kaj se korisničke tiče, nemrem komentirat jer je, na sreću, nisam još trebao do sad (osim za neke sitne upite)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice