Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 150.791
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
hummer0 kaže...

Ako nekome treba vanjski disk.

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/external-drives/wd-my-book-usb-3-0-hdd-recertified#RWDBFJK0040HBK-EESN

 

Ja imam takva dva (Recertified) 2TB i 3TB rade već 2 godine bez problema.

Mislim da cijena nije loša.

 

to su korišteni diskovi? otkud se to shipa, iz EU?

vidim da je free shipping za Hr i da je dostava cca 3-5dana... 350kn za 2TB je bargain ako je sve ok s njima...

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
60nine kaže...
hummer0 kaže...

Ako nekome treba vanjski disk.

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/external-drives/wd-my-book-usb-3-0-hdd-recertified#RWDBFJK0040HBK-EESN

 

Ja imam takva dva (Recertified) 2TB i 3TB rade već 2 godine bez problema.

Mislim da cijena nije loša.

 

to su korišteni diskovi? otkud se to shipa, iz EU?

vidim da je free shipping za Hr i da je dostava cca 3-5dana... 350kn za 2TB je bargain ako je sve ok s njima...

 60nine

Ne znam jer  recertified znači i popravljani.

Uglavnom  provjereni su od WD-a i sad ih prodaju povoljnije garancija je 1 godina.

Možda je tu u igri i onaj povrat od 14 dana u trgovinu ili je otišla elektronika pa ih oni poprave i ponovo prodaju.

Uglavnom moji rade bez problema.

Moji su došli iz Nizozemske valjda WD ima tamo skladište za EU.

P.S. ne znam zašto je ovaj od 3TB skuplji od ovoga od 4TB.

Ima i drugih vrsta:

 

https://shop.westerndigital.com/en-ie/c/recertified

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 13:47 (hummer0).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
shadowlapy kaže...

Mystery box sa 10 kratkih majica, uzeo prosle godine i stvarno bude dobro.

 

https://www.zavvi.com/clothing/mystery-geek-t-shirt-10-pack/11359184.html

 

to se shipa iz EU? za koliko ti je došlo otprilike? jesi zadovoljan kvalitetom majica/tiska?

7 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition
7 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

A bome i drugi hot artikl došao na njušku, popratim svaki dan da vidim kak budu cijenili:

https://www.njuskalo.hr/led-tv/lg-uhd-led-tv-smart-43um7400-novoo-oglas-33033285

 

Kruha i igala...
4 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ja sad bio u areni, zali boze potrosenog vremena

i benzina a u santu bolje da nisam ni ulazio. 😂

 

Sad je frajer do mene u linksu uzimao hero8

Divim se jucer liku u hg spotu sta je uzo ps4 pro 

last of us2 edition za 3100 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 14:50 (bloodborne).
7 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...

Divim se jucer liku u hg spotu sta je uzo ps4 pro 

last of us2 edition za 3100 

Ziher ima bogatog dečka koji financira, pa pare nisu problem 

 

Here comes the TDGBT army 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 14:53 (fer-de-lance).
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
fer-de-lance kaže...
bloodborne kaže...

Divim se jucer liku u hg spotu sta je uzo ps4 pro 

last of us2 edition za 3100 

Ziher ima bogatog dečka koji financira, pa pare nisu problem 

 

Here comes the TDGBT army 

 

 Ma ne zbog tog nego cifra ono ps5 digital 3100.

 Jbg jedino sad kad dode.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ryzen 3600x - 1300kn

MSI MAG B550 TOMAHAWK  - 1100kn

Crucial Ballistix 2x8GB (16GB Kit) DDR4 3200MT/s CL16 - 400kn

 

mislim da sam prošao ok?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
MasterG kaže...

Ryzen 3600x - 1300kn

MSI MAG B550 TOMAHAWK  - 1100kn

Crucial Ballistix 2x8GB (16GB Kit) DDR4 3200MT/s CL16 - 400kn

 

mislim da sam prošao ok?

 

fina cijena za Ballistix, a ja mislio da je mojih 550kn bio bargain prije tjedan dana :D gdje si ubo?

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
To dobijes kao neke random majice za koje ne znas dizajn dok ne otvoris paket?
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

U zadnjih mjesec-dva sam kupio par stvari tipa sat, električni odvlaživač zraka, 200e vrijednosti ručnog alata sa Amazona.de i kad usporedim cijene sa ovim "popustima", apsolutno ništa nebi uštedio da sam kupio ovih dana umjesto prije mjesec dana. Očekivao sam bar nešto. 

 

Hardver osobno nisam pratio, ali ako gledam 20ak stvari što imam u košarici na Amazonu, nikakav popust nije bio. Sve je +- par eura. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
AmonZero kaže...
To dobijes kao neke random majice za koje ne znas dizajn dok ne otvoris paket?

 Da, iz gejming i filmskih fransiza. Dobio sam npr majice resident evil i zelda koje su odlicne.

10 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

shadowlapy - nisi mi odgovorio - to se shipa iz EU? koliko brzo ti je došlo i koliko ti je bio shipping?

 

btw bilo bi super kad bi ovakve informacije ljudi odmah napisali kad pišu za neke akcije i ponude, just saying - no hard feelings :)

4 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Mislim da se sljedece godine to mora zvati blacked friday.

Jer sve sto smo dosad vidjeli je kak nas crnci ( citaj korporacije ) guze sa "popustima".

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...

Mislim da se sljedece godine to mora zvati blacked friday.

Jer sve sto smo dosad vidjeli je kak nas crnci ( citaj korporacije ) guze sa "popustima".

 Uozbilji se, samo netko tko nema veze sa stvarnosti je mogao ocekivat "klasicni" BF kada je pola Europe u lockdownu i nikad gora ekonomska situacija. A sve sto je povezano sa Azijom je dozivjelo takoder odredeni udarac na proizvodnju, tako da nitko ne zeli ispraznit svoje skladiste tek tako.

 

Proci ce jos vremena do klasicnih BF-a.

 

 

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 16:11 (ivanoile).
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

@60nine sorry nisam uopce vidio poruku. Postarina 7£, 3-6 radnih dana dostava shipa se iz UK, tako im pise na webu a ne sjecam se koliko je dugo trebalo da stigne. 

Sto se tice kvalitete zadovoljan sam i svaka se jos super drzi. Ne tiskaju oni vec je to sluzbeni merch tako da nisu sve majice iste.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
shadowlapy kaže...

@60nine sorry nisam uopce vidio poruku. Postarina 7£, 3-6 radnih dana dostava shipa se iz UK, tako im pise na webu a ne sjecam se koliko je dugo trebalo da stigne. 

Sto se tice kvalitete zadovoljan sam i svaka se jos super drzi. Ne tiskaju oni vec je to sluzbeni merch tako da nisu sve majice iste.

nije frka :)

u međuvremenu sam već naručio neke stvari :D hvala svejedno... 

 

da, shiping me ispao 7,99€ - piše da je dostava kak si i rekao... skužio sam da je to stranica tipa Europosteri i slične koje vjerojatno prodaju isti službeni merch i ostale stvari...

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
shadowlapy kaže...

@60nine sorry nisam uopce vidio poruku. Postarina 7£, 3-6 radnih dana dostava shipa se iz UK, tako im pise na webu a ne sjecam se koliko je dugo trebalo da stigne. 

Sto se tice kvalitete zadovoljan sam i svaka se jos super drzi. Ne tiskaju oni vec je to sluzbeni merch tako da nisu sve majice iste.

 8 funti je dostava, gledao sam malo prije.

 

Već sam stavio u košaricu, ali ipak nisam uzeo. Prema komentarima ispada da kvaliteta samih majica jako varira te je moguće dobiti 2 identične majice ili iz iste "teme". Netko je komentirao da je dobio 5 Transformers majica. 

 

Kakva su tvoja iskustva?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Definitivno nisu sve iste kvalitete i ima boljih i losijih, ali kad usporedim cijenu po majici sa kvalitetom nemam zamjerki. Dobio sam svih 10 razlicith.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 16:49 (shadowlapy).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
shadowlapy kaže...

Definitivno nisu sve iste kvalitete i ima boljih i losijih, ali kad usporedim cijenu po majici sa kvalitetom nemam zamjerki. Dobio sam svih 10 razlicith.

 Zajeb mi je to jer u teoriji mogu dobiti svih 10 loših. Realno cijena je i dalje ok čak i da jesu malo "običnije", ispadne cca 35kn po majici. Mislio uzeti cijeli paket za poklon, ali ne znam baš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Hexfire kaže...

 8 funti je dostava, gledao sam malo prije.

 

8 eura meni... vidi screenshot - https://prnt.sc/vruvt4

 

nisam naručivao te bundleove od više majica već popikao ono kaj me baš zanimalo, a da je bilo na akcijama s kodom "BLACK40"...

 

inače, ak gledaš da te majica ispada 35kn, a nisi 100% ziher kakva će ti doći - uzmi u obzir da su majice po raznim HM-ovima i Newyorkerima po toj cijeni na akciji i većina ih je bez ikakvog printa i također peri-deri kvalitete :) (bar ja tak gledam na to)

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 17:13 (60nine).
15 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Pogledajte si i ovdje, dio ih je na akciji 3-5 eura:

https://www.qwertee.com/shop?sort=price

 

dostava 3-4 eura, ovisno koliko komada narucis, prije je bilo 1 eura ako uzmes 6kom, ali od kad je covid mislim da vise nema. Uz to sada posalju i gratis carape, i gumene bombone :-D

 

narucivao sam 5-6 puta, dodje za desetak dana iz UK. 

 

kvaliteta je ok, Gildan Softstyle, ugodne su, malo su deblje, kod zenskih brojeva je bolje uzetio broj vece. 

 

 

13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Heh, na Otvorenom se još vrti Eurospin reklama u kojoj spominju BF ponudu; perilica rublja i televizor. Sol na ranu za one koji nisu uspjeli uhvatiti televizor. 😄

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 17:26 (Marko :D).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
zorz112 kaže...

Pogledajte si i ovdje, dio ih je na akciji 3-5 eura:

https://www.qwertee.com/shop?sort=price

 

dostava 3-4 eura, ovisno koliko komada narucis, prije je bilo 1 eura ako uzmes 6kom, ali od kad je covid mislim da vise nema. Uz to sada posalju i gratis carape, i gumene bombone :-D

 

narucivao sam 5-6 puta, dodje za desetak dana iz UK. 

 

kvaliteta je ok, Gildan Softstyle, ugodne su, malo su deblje, kod zenskih brojeva je bolje uzetio broj vece. 

 

 

 

od quertee-a sam bio odustao iz par razloga:

prvi je bio po dosta lošim komentarima ljudi o kvaliteti majica - neki su bili super zadovoljni, a neki ultra nezadovoljni (vjerojatno zato jer koriste različite tiskare za majice or smtn)...

drugi razlog - jako, al baš jako su invanzivni sa spamom, znali su mi dolaziti njihovi mailovi po 5 puta na dan... (i dan danas dolaze iako sam odjavljen s mailing liste + dodao ih u block listu pa idu u spam folder automatski, ali dolaze)

treći razlog - stranica nema ama baš nikakav search i užasna je za browsanje, pogotovo na mobitelima...

 

a te iste printeve se da naći na još bar 5 mjesta, tak da :)

 

možda su ove kaj rade u EU bolje kvalitete, ne znam... al dat ću se nagovorit za ubuduće ak me netko razuvjeri u gore napisano :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 17:31 (60nine).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Marko :D kaže...

Heh, na Otvorenom se još vrti Eurospin reklama u kojoj spominju BF ponudu; perilica rublja i televizor. Sol na ranu za one koji nisu uspjeli uhvatiti televizor. 😄

 Bome je bila dobra kupnja jer je Tv odličan za te novce.

Stari je bio u 6.30h ispred i bio je sedmi redu(znači već je kasnio ;)...

Kaže da su bile dvije palete, u 7.02h nije bilo niti jednog TV-a...

Planule su i mikrovalne i perilice za čas..

 

14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Galaxy S20 FE za 4000 kn u galaxy storeu arena dobar deal ili ne. Jel bi vi uzeli nekaj drugo za te pare?

1 Dobar deal ili
16 ne
8 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Mislite li da će Sancta Domenica u ponedjeljak staviti kakve dodatne popuste na Cyber monday ili je to to s obzirom da im Black friday traje do 30.11.? Sjeća li se tko kako je kod njih bilo prošle godine za Cyber monday?

Pikiram mikrovalnu pa da ne bih uranio kupovinom danas/sutra i da pričekam ponedjeljak.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
60nine kaže...
MasterG kaže...

Ryzen 3600x - 1300kn

MSI MAG B550 TOMAHAWK  - 1100kn

Crucial Ballistix 2x8GB (16GB Kit) DDR4 3200MT/s CL16 - 400kn

 

mislim da sam prošao ok?

 

fina cijena za Ballistix, a ja mislio da je mojih 550kn bio bargain prije tjedan dana :D gdje si ubo?

 ajmo reć da uz BF imam i kolegu u jednom od dućana...jedino mi žao kaj nisam 1660 super skužio da je na akciji isto...:/

Tak ad sam jučer još ubo 1800kn GTX 1660 ghost..reko jbga, to je moj fail

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ja sam naručio prošle godine 3 majce sa te stranice ( https://www.qwertee.com/ ) i mogu reći da sam zadovoljan tiskom i kvalitetom. Imaju dobar izbora tiskova pa si svako izabere što mu je po volji, vjerojatno ću i ove godine nešto naručiti. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 18:41 (Rabbit).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice