Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 150.253
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

zakljucavajte temu, ovo je ocajno..neki misevi i usisavaci 20kn jeftiniji nego na nabavi.net nego iance.nijedan proizvod vrijedan spomen. jebali ih misevi.

bar se neki kurac desavao proslih godina,sranja s linksom itd. ove nista. Nakace svi "popust do 80 posto" a 80 posto jedino kabel za VGA monitor.vidimo se sljedece godine.

Nadam se da ce amazon dokrajcit domace trgovce sad kad pomalo ulaze na trziste.

doslovno kurcina od black fridaya, jos kad vidim ovaj obican puk koji nije toliko u IT svijetu i tek ove godine culi za BF kad usred korone kampiraju sa 30 ljudi ispred najveceg srota popur new yorkera za 30kn jeftiniju krpicu..

uzas..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
markec997 kaže...

Nakace svi "popust do 80 posto" a 80 posto jedino kabel za VGA monitor.

 Di??? 😲😲😂

14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Uzo ja kućište i par gluposti iz tog megastora pa javim kad dođe
Sto sam Boze tako proklet, jucer lag, danas opet.. // R.I.P. EP LoL/WoT/PoE nick: Strongtoni
12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Don Strongtoni kaže...
Uzo ja kućište i par gluposti iz tog megastora pa javim kad dođe

 Ja baš gledam dal da složim konfu s tim i R5-1600X sa ebaya iz za*ebancije 😂 Al se brinem da mi ne naplate carinu dodatno...

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 20:56 (goranmactavish).
14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Imaju kakvi dobri 2.1 zvucnici za pc na akciji? Oko 200-300 kn

http://trakt.tv/user/MjezZza
3 godine
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
dv14 kaže...

Što je sa ovim Mega Store-om? Jel uzimao netko? Neke cijene mi se čine smiješno niske.

 Uzeo sam nekoliko stvari (zvučnike, tipkovnicu, miš, slušalice) u prosjeku 15/20 kn po komadu. Sniženo za 80%.

Nemam prevelika očekivanja, tako da mogu javiti dojmove kad stigne paket.

5 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

ajde ja sam vidio tvoj post pa sam i ja uzeo tih par gluposti 

 

6 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

ja sam narucio zvucnike sa megastorea sto je neko linkao par stranica prije i javili su mi se kasnije mailom da se ispricavaju zbog neugodnosti, al zbog prevelikih narudzbi nemaju vise toga pa nazalost storniraju moju kupnju haha

11 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Yep , meni istu poruku poslali  za neke sitnice da nemaju, velika potražnja , bla,bla,bla...  

6 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Gdje je najbolje (najjeftinije) kupiti Pixel 4 ili 5?

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
markec997 kaže...

 

Nadam se da ce amazon dokrajcit domace trgovce sad kad pomalo ulaze na trziste.

U kojem smislu ulazi na tržište? Da će sve slati ili?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
azzie kaže...

Yep , meni istu poruku poslali  za neke sitnice da nemaju, velika potražnja , bla,bla,bla...  

 

 

može li se nešto poduzeti po tom pitanju?

jer u trenutku naručivanja stoji kako je nešto na zalihi.

slično je bilo prije 2 godine s onom jednom poznatom firmom pa su na kraju neki ljudi ipak dobili robu po tim sniženim cijenama.

 

ja sam osta tada bez nekih lipih popusta ali se nisam bunija. sad bi ipak moga ako će biti kakve osnove.

nije nešto pretjerano bitno ali eto uzeja sam onaj hdd i još neke gluposti. očekujem da će javit kako nemaju artikala više na zalihi.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 23:54 (talmad).
12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Uvijek mozes zaprijetiti inspekcijom.

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
tictactoe kaže...

ja sam narucio zvucnike sa megastorea sto je neko linkao par stranica prije i javili su mi se kasnije mailom da se ispricavaju zbog neugodnosti, al zbog prevelikih narudzbi nemaju vise toga pa nazalost storniraju moju kupnju haha

 Koje zvucnike si uzeo da ih vise nemaju?

13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ako nekome treba vanjski disk.

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/external-drives/wd-my-book-usb-3-0-hdd-recertified#RWDBFJK0040HBK-EESN

 

Ja imam takva dva (Recertified) 2TB i 3TB rade već 2 godine bez problema.

Mislim da cijena nije loša.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Tony1999 kaže...
tictactoe kaže...

ja sam narucio zvucnike sa megastorea sto je neko linkao par stranica prije i javili su mi se kasnije mailom da se ispricavaju zbog neugodnosti, al zbog prevelikih narudzbi nemaju vise toga pa nazalost storniraju moju kupnju haha

 Koje zvucnike si uzeo da ih vise nemaju?

 Sonicgear space 3, one za 37kn

11 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

jedno pitanjce, nevezano uz tehniku

tražio sam nekakvu hudicu za klinku sa slikom igrice koju gejma i našao neke obične po 200+ kuna kod nas, a ne izgledaju bogzna što

na amazonu sam našao ovo, čini se kvalitetna i debela

MINIDORA Boys Hoodie Among Us 3D Printed Hoodie Game Role Pullover Sweatshirts for Boys Gift 100,Game 55254: Amazon.co.uk: Clothing

 

e sad, starija ćerce mi je rekla da je lako moguće da neću dobiti hudicu koja ovako izgleda

jesu li na amazonu skloni takvim sranjima da jedno prikažu, a pošalju neko smeće i jel postoji mogućnost povrata preko amazona 

 

(i još jedno pitanjce - jel svejedno uzmem li ovu 'boys' hudicu za klinku od 12 godina ili baš moram tražiti žensku)

14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

koje su dimenzije stola i visina?

4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

136 širina

 60 dubina

 74 visina

4 godine
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

@picajzla0707

Seller je vidim iz Kine tako da tko zna kakva bude hudica stigla. Istu mozete onda i na Aliexpressu uzeti pretpostavljam uz jeftiniji ili cak free shipping.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 11:27 (buglady).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
To mi baš i nema smisla da naruciš nešto određeno a dobiješ random sličan artikl. Za amazon ne znam jer od toma nisam nikad garderobu narucivao alo obicno ti šopovi jave ili izbace iz košarice i naprave povrat ako si nešto narucio i platio a u međuvremenu nestalo. Što se tiće povrata nisam imao nikad problem sa povratom robe u amazon ukoliko ti nešto ne odgovara.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 11:34 (JackIsBack).
9 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
picajzla0707 kaže...

jedno pitanjce, nevezano uz tehniku

tražio sam nekakvu hudicu za klinku sa slikom igrice koju gejma i našao neke obične po 200+ kuna kod nas, a ne izgledaju bogzna što

na amazonu sam našao ovo, čini se kvalitetna i debela

MINIDORA Boys Hoodie Among Us 3D Printed Hoodie Game Role Pullover Sweatshirts for Boys Gift 100,Game 55254: Amazon.co.uk: Clothing

 

e sad, starija ćerce mi je rekla da je lako moguće da neću dobiti hudicu koja ovako izgleda

jesu li na amazonu skloni takvim sranjima da jedno prikažu, a pošalju neko smeće i jel postoji mogućnost povrata preko amazona 

 

(i još jedno pitanjce - jel svejedno uzmem li ovu 'boys' hudicu za klinku od 12 godina ili baš moram tražiti žensku)

 Probaj naci na https://www.redbubble.com, poznata stranica

 

Funkcionira tako da ljudi naprave svoj dizajn npr majice/hudice i to prodaju preko stranice, redbubble ima ugovore s firmama koje se bave tiskanjem odjece (ako si iz eu, šalju iz eu, meni su poslali iz njemačke), kad napravis narudzbu, odjeca ide na tiskanje i kad bude gotovo, šalje se tebi. Meni je majica stigla za par dana od narudzbe (to je bilo u listopadu, mozda sad sve ide sporije zbog lockdowna), zadovoljan sam. Malo jesu skuplji, mozda ima i nekih popusta sada..

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 11:48 (Avensac).
12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Mystery box sa 10 kratkih majica, uzeo prosle godine i stvarno bude dobro.

 

https://www.zavvi.com/clothing/mystery-geek-t-shirt-10-pack/11359184.html

 

EDIT: Shipa se iz UK, postarina 7£

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 16:52 (shadowlapy).
13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ovi u hangaru valjda testiraju funkcionalnost webshopa. Naručio 2x: kad je bilo rukometno i sad ove zvučnike za 30 i nešto kuna. Nikad ništa dobio.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
buglady kaže...

@picajzla0707

Seller je vidim iz Kine tako da tko zna kakva bude hudica stigla. Istu mozete onda i na Aliexpressu uzeti pretpostavljam uz jeftiniji ili cak free shipping.

 fala na info, problem je što gledam da šalju iz eu kako bi stiglo što prije - poklon za božić, pa plus neke bojice koje mislim uzet u millera i tako

ovo iz kine sve ima 15-30 dana rok, a kakve sam sreće i obzirom na probleme s koronom, vjerojatno bi stigla negdje u siječnju

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Pa u sijecnju je Bozic. Riskiraj.
10 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Umjesto da BF bude bolji nakon kritika svake godine ovaj je valjda najgori do sad. 

 

Jedino kaj sam uzeo bio je energetski certifikat na Crnom jajetu za 384kn. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
dustY kaže...

Ovi u hangaru valjda testiraju funkcionalnost webshopa. Naručio 2x: kad je bilo rukometno i sad ove zvučnike za 30 i nešto kuna. Nikad ništa dobio.

 Ovo mi je najbolje što sam doživio od njih. Prodaju računalo koje koriste u poslovnici.

13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Baš i ja naručio par sitnica sa MegaStora, stsvio plaćanje pouzećem za svaki slučaj. Baš me zanima hoće li što doći ili će otkazati u međuvremenu..

 

@bloodborne gdje si uzeo taj stol? Imaš link? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Tony1999 kaže...
dustY kaže...

Ovi u hangaru valjda testiraju funkcionalnost webshopa. Naručio 2x: kad je bilo rukometno i sad ove zvučnike za 30 i nešto kuna. Nikad ništa dobio.

 Ovo mi je najbolje što sam doživio od njih. Prodaju računalo koje koriste u poslovnici.

 😂😂😂

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice