Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 150.950
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Pozdrav, u potrazi sam za laptopom i zanima me vrijedi li čekati Cyber monday ili neće biti ništa specijalno nasprem ovoga danas?

11 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Pozdrav jeli ima kakvih gaming miševa na akciji neka zlatna sredina.Hvala 

9 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Rondo9 kaže...

Pozdrav jeli ima kakvih gaming miševa na akciji neka zlatna sredina.Hvala 

 https://www.links.hr/hr/mis-logitech-gaming-g203-prodigy-opticki-8000dpi-crni-usb-101500161

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition
4 godine
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Nek mi netko objasni shemu od hg spota gdje za ovakav BF jedino mozes osobno doc i kupit nesto na snizenju, sprdacina

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 16:57 (Zugi23).
7 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
fruti111 kaže...

uspio staviti gopro u chipoteci u košaricu,nekako uspio upisat sve podatke i dođem do zadnje stavke gdje treba samo pritisnuti naruči i to je to ali normalno več 45min ništa

 Do ovog trenutka sam mislio da je bila prevara u pitanju s gopro kamerama i roomba usisavačima u chipoteki. Ja refresham ko lud od 9 ujutro i stranica nikako da radi, vrti u nedogled i dođe greška da se stranica ne odaziva. Onda oko 9:20 su počeli 502 errori i otvorilo mi je ponudu, ali usisavača i kamere opće nije bilo na popisu!! Mislio sam da su maknuli rasprodane artikle, a sad pak vidim da su navedeni oba artikla u ponudi, ali kad se klikne piše rasprodano... Jadno i tužno kakva organizacija.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Rondo9 kaže...

Pozdrav jeli ima kakvih gaming miševa na akciji neka zlatna sredina.Hvala 

 ja imam ovog vec preko godinu dana i prezadovoljan sam https://www.protis.hr/products/details/mis-logitech-g305-gaming-opticki-12000dpi-crni-usb/133714?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
dhorasoo kaže...
Rondo9 kaže...

Pozdrav jeli ima kakvih gaming miševa na akciji neka zlatna sredina.Hvala 

 ja imam ovog vec preko godinu dana i prezadovoljan sam https://www.protis.hr/products/details/mis-logitech-g305-gaming-opticki-12000dpi-crni-usb/133714?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 i to zato jer sam htio wireless-a. inace bi gledao mozda zowie ili steeseries, ali ovaj je stvarno odlican, koristim ga i za rad i za gejmanje

16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

 

LOL: Crobrother
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
@daniel2809:

Ja se jutros spremam za krenut na posao. Bilo je oko 5:35. Prije izlaska odem na chipotekin web da copiram link od roombe pa da ga posaljem zeni oko 5 do 9 da ga ova pokusa kupiti. Ona radi u uredu i ima vremena za za_ebanciju i drkanje po webu, ja nemam jeli..

Na moje sveopce iznenađenje, uspio sam ga tada staviti u kosaricu i kupiti..?!

20 minuta kasnije, na poslu sa frendovog mobitela pokusam kupiti jos jedan, rasprodano. Pokusam uzeti gopro, rasprodano..
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 17:21 (freddie).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
daniel2809 kaže...
fruti111 kaže...

uspio staviti gopro u chipoteci u košaricu,nekako uspio upisat sve podatke i dođem do zadnje stavke gdje treba samo pritisnuti naruči i to je to ali normalno več 45min ništa

 Do ovog trenutka sam mislio da je bila prevara u pitanju s gopro kamerama i roomba usisavačima u chipoteki. Ja refresham ko lud od 9 ujutro i stranica nikako da radi, vrti u nedogled i dođe greška da se stranica ne odaziva. Onda oko 9:20 su počeli 502 errori i otvorilo mi je ponudu, ali usisavača i kamere opće nije bilo na popisu!! Mislio sam da su maknuli rasprodane artikle, a sad pak vidim da su navedeni oba artikla u ponudi, ali kad se klikne piše rasprodano... Jadno i tužno kakva organizacija.

sad mi nije ništa jasno,idem na email pod promocije i vidim email od chipoteke gdje su zaprimljene 2 narudžbe za gopro,kako je to prošlo nemam pojma,a cijelo vrijeme mi bacalo errore

 

8 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Kučišta nema ništa na sniženju ?

14 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Kratak osvrt na black friday u rvata...

 

Dođem u hgspot s utrine s namjerom da možda kupim hyperx cloudx(xbox al je to sve isto) slušalice danas oko 17 h popodne. Imaju te slušalice u dučanu al koštaju 472 kn. Pitam dečka koji tamo radi koji k****, na internetu vam piše cijena 330kn. Bla bla, cijena je koja ovdje piše.

 

Na kraju sam moro otići u ronis na velesajam i kupiti ove 350 bt za 520kn, ali ipak, nabijem na K**** hg spot, napišu jednu cijenu na internetu za bf, a druga ispadne kad čovjek ode u dučan da kupi. 

16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Nisam ništa kupio, a želio sam da su BF akcije kako bi trebale biti. Nema veze što mi je bankovni račun blokiran

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 18:08 (Najbrži).
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

traljavo su to odradili bilo je stvari na webu s black fridaya odnosno cijene vrijede samo u poslovnicama.

doso danas isto u utrine uzeto stol, produzni i tak neke sitnice. htio sam i uzet neki divlji stalak za slusalice

koji je kakti snizen na 90kn na kraju kurac. a cijenu za stol mi je decko obracunavao na pcu.

uopce im nisu bile azurne cijene za bf. skroz cudno ugl, ponuda li la

 

10 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

nekako mi se cini slabijim black friday ove godine i na vanjskim trgovinama (amazon.de i slicni), a to mi nema nikakve logike s obzirom da su zbog covida vjerojatno manje prodali, mozda se varam, ocekivao sam da ce skladista bit zatrpana.
Ne kuzim zasto je to tako, ima tko kakvu ideju?
Mozda se trgovci, s obzirom na covid, nisu usudili narucivat nove zalihe tako da nema potrebe za velikim rasprodajama ove godine...

3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
kurjeoko kaže...

nekako mi se cini slabijim black friday ove godine i na vanjskim trgovinama (amazon.de i slicni), a to mi nema nikakve logike s obzirom da su zbog covida vjerojatno manje prodali, mozda se varam, ocekivao sam da ce skladista bit zatrpana.
Ne kuzim zasto je to tako, ima tko kakvu ideju?

 Joj daj, ajmo sad zatrpat temu filozofiranjem zašto popusti nisu veći, zašto nema onoga što ti želiš i zašto nije popust taj koji ti ili netko smatra da treba biti.

Koga briga?

Ako imaš kakav link akcije okači ga, ako nemaš onda nemoj ni biti dosadan.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Jedino na ovo sam naišao što se kučišta tiče: https://megastore.hr/proizvod/kuciste-powerlogic-futura-neo-100xv-m-blue-450w/

 

E sad, kakva je kvaliteta, u to ne ulazim

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 19:23 (M_S33).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
M_S33 kaže...

Jedino na ovo sam naišao što se kučišta tiče: https://megastore.hr/proizvod/kuciste-powerlogic-futura-neo-100xv-m-blue-450w/

 

E sad, kakva je kvaliteta, u to ne ulazim

 

Tko u Hrvatskoj uspije napravit kuciste s napajanjem za 40 kn dajem mu 400 odmah cisto radi motivacije i inspiracije za dalje.

14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Bas  gledam trenutno nema ništa. Cura je uzela lenovo ip3 prije 2mj za 3300kn ali ima ryzen 3 4th gen, 8gb ram,512GB SSD

Taj ryzen je jaci od svih tih intela u tom rangu pa mozda bolje da probas sacekat.

 

Edit: zelio sam citirati Django78 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 19:37 (DISPLAY).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Tkozna kaže...
M_S33 kaže...

Jedino na ovo sam naišao što se kučišta tiče: https://megastore.hr/proizvod/kuciste-powerlogic-futura-neo-100xv-m-blue-450w/

 

E sad, kakva je kvaliteta, u to ne ulazim

 

Tko u Hrvatskoj uspije napravit kuciste s napajanjem za 40 kn dajem mu 400 odmah cisto radi motivacije i inspiracije za dalje.

Možda zato i jesu u stečaju :D    A možda se samo rješavaju zaliha.

 

Naručio sam par sitnica, pa ću vidjeti kvalitetu kad stigne paket.

14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...

Ja piknuo stol moram priznat da me nekad ip11pm sokira

koliko lose slika, al aj ovo je auto shoot na brzaka :D

holder za pivčinu prejaka stvar :D

 Da nisi napisao da je ip11 mislio bih da je nekakv jeftini kinez 

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Lenovo33 kaže...

Ako imaš kakav link akcije okači ga, ako nemaš onda nemoj ni biti dosadan.

 za ovakve poput tebe, uvijek

4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
DISPLAY kaže...
bloodborne kaže...

Ja piknuo stol moram priznat da me nekad ip11pm sokira

koliko lose slika, al aj ovo je auto shoot na brzaka :D

holder za pivčinu prejaka stvar :D

 Da nisi napisao da je ip11 mislio bih da je nekakv jeftini kinez 

 uzas i to pro max. ccc nije ni ajfon sto je bio. :D

5 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Quick question: jel ludo od mene što mi 1400kn za 3600X nije bio dovoljan popust da se potrudim nabavit ga ? 

Apoc
3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
kurjeoko kaže...

 za ovakve poput tebe, uvijek

 dobro je, sad si otkrio kakve stvari tražiš po amazonu...

 

Apocalypso722 kaže...

Quick question: jel ludo od mene što mi 1400kn za 3600X nije bio dovoljan popust da se potrudim nabavit ga ? 

 hm, prilično teško pitanje, najbolje bi bilo da svi zajedno sjednemo i napravimo raspravu oko toga, teško je ovako nabrzinu reći.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 20:24 (Lenovo33).
13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Što je sa ovim Mega Store-om? Jel uzimao netko? Neke cijene mi se čine smiješno niske.

Ništa ne ostavljam nezavrš
3 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

može jedno pitanje, trebao bi odgovor do ponoći, jel kupovao netko na Bazzar.hr ?, nije mi baš poznata stranica.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
SimeKZ kaže...
Stane256 kaže...

jel to sigurno preko amazona kupovat? platis a pitanje sta ce poslat i ako opce hoce

 Nadam se da je ovo zajebancija.

 Možda čovjek ne zna. 

Amazon pouzdano šalje pakete ali dešava se da ljud dobe rabljenu robu, nepotpun sadržaj, oštećene artikle itd. Nekome je to ok jer je besplatan povrat i možda ti nije hitno ali ako naručiš nešto iz druge države, dobiješ nečiji povrat i onda još to moraš slati svojim troškom..

 

Zugi23 kaže...

Nek mi netko objasni shemu od hg spota gdje za ovakav BF jedino mozes osobno doc i kupit nesto na snizenju, sprdacina

 Black Friday je oduvijek bio fizički sale u dućanu. Zato se Cyber Monday zove Cyber Monday.

 

daniel2809 kaže...
fruti111 kaže...

uspio staviti gopro u chipoteci u košaricu,nekako uspio upisat sve podatke i dođem do zadnje stavke gdje treba samo pritisnuti naruči i to je to ali normalno več 45min ništa

 Do ovog trenutka sam mislio da je bila prevara u pitanju s gopro kamerama i roomba usisavačima u chipoteki. Ja refresham ko lud od 9 ujutro i stranica nikako da radi, vrti u nedogled i dođe greška da se stranica ne odaziva. Onda oko 9:20 su počeli 502 errori i otvorilo mi je ponudu, ali usisavača i kamere opće nije bilo na popisu!! Mislio sam da su maknuli rasprodane artikle, a sad pak vidim da su navedeni oba artikla u ponudi, ali kad se klikne piše rasprodano... Jadno i tužno kakva organizacija.

 

Ja sam htio uzeti TV. Niti ga ne gledam ali za te novce bi bio ok za YouTube i Filmove. Od 8:45 nisam mogao otvoriti stranicu a doslovno svake sekunde sam refrešao. Ništa nisam od posla napravio. Poludio sam. Do 13 sati nisam mogao stranicu otvoriti osim par navrata kad sam dodao TV u košaricu ali nikako napraviti checkout koliko god da sam osvježivao. 

Dabog da ih zbog korone zatvorili 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice