Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 150.825
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

 cijena je ok, al brzom pretragom vidis da se recimo na amazon.de bez popusta prodaju 180-200 eura.

5 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Pozdrav,

 

zanima me jel ima netko za preporuciti laptop na dobroj akciji za black friday i neki graficki tablet za crtanje, koristili bi se zajedno, vecinom na crtanje, znaci photoshop

4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
icek_picek kaže...

 cijena je ok, al brzom pretragom vidis da se recimo na amazon.de bez popusta prodaju 180-200 eura.

 odnosno hoces reci da i dalje stedis 300-400+kn u odnosu na amazon i ne zajebavas se sa dostavom.

 moj stari je jedne akgice imao preko 25 god odnosno radile do prije 5-6 god :D tad je krepala zadnja

 "citava" skoljka.

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...
icek_picek kaže...

 cijena je ok, al brzom pretragom vidis da se recimo na amazon.de bez popusta prodaju 180-200 eura.

 odnosno hoces reci da i dalje stedis 300-400+kn u odnosu na amazon i ne zajebavas se sa dostavom.

 moj stari je jedne akgice imao preko 25 god odnosno radile do prije 5-6 god :D tad je krepala zadnja

 "citava" skoljka.

 Tako je. Ja sam ciljao na "staru cijenu" :D kao ustaljenu "poštenu" trgovačku praksu kod nas. Čast iznimkama, al znamo svi kako većina domaćih trgovaca oglašava popuste.

12 godina
online
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Za G502 kad se doda HR PDV i shipping ispada 390 kn. Dakle vise nego sto je kod nas na akciji.

 

Bas me zanima hoce li ljudi ikad prestat linkat ove fake amazon cijene na koje ide jos ohoho dodataka ak se narucuje iz HR.

 

EDIT: I koju ti to cifru koristis za preracunavanje? 40 eur = 302 kn a ne 225 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 10:36 (Minneyar).
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
icek_picek kaže...
bloodborne kaže...
icek_picek kaže...

 cijena je ok, al brzom pretragom vidis da se recimo na amazon.de bez popusta prodaju 180-200 eura.

 odnosno hoces reci da i dalje stedis 300-400+kn u odnosu na amazon i ne zajebavas se sa dostavom.

 moj stari je jedne akgice imao preko 25 god odnosno radile do prije 5-6 god :D tad je krepala zadnja

 "citava" skoljka.

 Tako je. Ja sam ciljao na "staru cijenu" :D kao ustaljenu "poštenu" trgovačku praksu kod nas. Čast iznimkama, al znamo svi kako većina domaćih trgovaca oglašava popuste.

 a ježi ga na to smo i navikli, mislim tko prati proizvod koji treba moze

 vidjeti da li ga i koliko tko muljari. ja si pratim par stolova vec tjedan dana

 i mislim da sam nasao neki stol koji cu uzet, nisu napuhavali cijenu pa drasticno spustili

 jer ni nije skup sa 1100 ici ce za 700kn od sutra.

12 godina
online
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Evo 2 solidne ponude iz Future ako nekom treba:

 

Fractal Define 7 bijeli, no TG - 1000 kn (inace po 1300+, cak i u DE je oko 190 eur standard cijena)

 

https://www.futura-it.hr/black-friday-fractal-define-7-white-bijelo-bez-napajanja/132319/product/

 

 

Ryzen 3600X - 1400 kn

 

https://www.futura-it.hr/black-friday-procesor-amd-ryzen-5-3600x-100-100000022box/132274/product/

 

 

Oboje dostupno od sutra u 9h ujutro, samo online kupnja

 

 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

 40€je 300kn i jos na to ide shipping. ispadne vise nego kod nas cijena na kraju za G502.

 

Edit: netko je vec spomenio gore, nisam vidio :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 11:18 (Nazurath).
8 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ja planiram sa amazona naručit komponente za PC pa sad jel ide na to PDV ili nešto dodatno 

14 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ako je amazon.com onda ces platiti carinu i PDV, a ako je .co.uk/.de/.it, uglavnom europski onda neces nista osim postarine.

13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Jaybird Tarah, Wireless Sport Headphones

Neznam jeli ovo dobra ponuda, svugdje gdje tražim su oko 80 EUR, ovdje skupa sa dostavom i pdv-om dođe cca 40 Eura i to samo ovaj plavi model.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ako naručujueš na našu adresu ide ti hrv PDV na neto cijenu umjesto njemačkog, tako da će ti za tolko bit veća cijena + poštarina naravno. I to ti se sve vidi na checkoutu, poslje toga nemaš nikakvih troškova. Al nzn kolko ti se isplati išta s amazona naručivati, cijene im nisu baš nešto, pola komponenti uopće nema itd. Ja sam za sad tamo uzeo samo SSD koji je bio na akciji, i gledam vjerojatno RAM još uzet, ostatak je žali bože.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

A da idem preko Mailboxa svejedno ce mi izračunati naš PDV?

3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Jeftina ova perilica u Eurospinu, još 9kg. Jeftinije ne može.
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Neće, bar meni nije. Al ja sam koristio tu mailboxde adresu i kao billing adress, nek ti se javi neko ko je našu koristil ko billing adress da ti kaze, al mislim da neće isto.

12 godina
online
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Tocno kak kolega kaze! Dakle ovi svi linkovi s amazon.de gdje pise da je cijena recimo 40 eura i free shipping - to je cijena s njemackim PDV (16%). Ako si iz HR u kosarici ce ti se na cijenu dodati razlika do naseg PDV (25-16= 9%), i free shipping nikad ne vrijedi za HR sto znaci da jos nekih 10+ EUR ovisno o velicini artikla placate dostavu. Tako da 90% "dobrih" ponuda s Amazona ispadne losije nego kupnja ovdje kad se to sve zbroji. Doduse, moguce da se trenutacno neke stvari isplati preko Mailboxde - em platis 9% manji PDV em ti je besplatan shipping do njih i samo njima platis par eura za prosljeđivanje - manje nego sto bi inace platio Amazonu samo shipping, i jos ustedis na PDVu.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Rabbit kaže...

Jaybird Tarah, Wireless Sport Headphones

Neznam jeli ovo dobra ponuda, svugdje gdje tražim su oko 80 EUR, ovdje skupa sa dostavom i pdv-om dođe cca 40 Eura i to samo ovaj plavi model.

 znam da nije isti cijenovni trenutnos popustima ja ti imam ove Link

 nekih godinu dana i cisto sam zadovoljan sto kvalitetom zvuka i

 stajanjem u/na uhu unatoc ruznom i cudnom robusnom dizajnu.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Ne, zato jer salju u Njemacku a ne kod nas. Plus sve to vidis na checkout
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 12:44 (AmonZero).
16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ovaj AOC za 1550kn (bio je 1389 nekidan, bit će od sutra vjerojatno opet na popustu sličnom) ili ovaj LG TV koji bude 1500kn u Eurospinu? Koristio bi se kao monitor za računalo, primarna namjena konzumacija sadržaja i produktivnost. AOC se čini best value for money, ali sad za istu lovu dobiješ ovaj tv sa većom rezom i većim ekranom, pa ispada da je on best value for money.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
11 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Taj TV po ovoj stranici ima RGBW strukturu pixela zbog čega baš i nije preporučljiv za korištenje kao monitor. 

 

"Quite literally, reading the fine print is at the core of the RGBW-versus-RGB debate. If the critics are correct, the shared white sub-pixel arrangement renders RGBW TVs incapable of achieving true UHD resolution—defined by the CTA as 3840x2160 active pixels with 8-bit color. This negatively impacts the rendering of fine text, making it a bit fuzzier, which is especially noticeable when a TV is used as a PC monitor."

 

RGB vs RGBW

...but once you get locked into a serious hardware collection, the tendency is to push it as far as you can.
16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Jakic007 kaže...

Ako je amazon.com onda ces platiti carinu i PDV, a ako je .co.uk/.de/.it, uglavnom europski onda neces nista osim postarine.

 

Ja bi rađe uzeo EDIFIER X3

4 godine
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

https://megastore.hr/black-friday/

 

Megastore black friday ponuda, ima par zanimljivih stvari poput ovih zvučnika za smiješnih 36kn https://megastore.hr/proizvod/zvucnici-sonicgear-space-3-m-grey-2-1-snaga-20w/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link  zvučnici su sasvim ok imam jedne doma već skoro dvije godine i nikakve zamjerke nemam.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Trle96 kaže...

https://megastore.hr/black-friday/

 

Megastore black friday ponuda, ima par zanimljivih stvari poput ovih zvučnika za smiješnih 36kn https://megastore.hr/proizvod/zvucnici-sonicgear-space-3-m-grey-2-1-snaga-20w/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link  zvučnici su sasvim ok imam jedne doma već skoro dvije godine i nikakve zamjerke nemam.

 Ovo nije lose tamo za kupiti -

 

HDD 1TB VERBATIM STORE´N´GO USB3.0 2,5″ EXT - 275 kn + jos neku sitnicu za 25kn i imate besplatnu postarinu.

 

https://megastore.hr/proizvod/hdd-1tb-verbatim-storengo-usb3-0-25-ext/

4 godine
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Točno to sam si ja i uzeo!! haha
Uzeo sam taj HDD + par komada zvučnika  
Znači ok je taj HDD? nisam previše u kompovima zadnjih par godina pa ne pratim baš, uzeo sam ovog da spremim slike i videe s moba pošto će google photos naplaćivati u lipnju dogodine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 17:16 (Trle96).
16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Meni liči na scam. Pogledaj druge cijene.

7 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Obzirom da se ovdje dosta priča o Mailboxu jel mi može netko reći kako funkcionira spajanje više pošiljki u jednu?

 

Platim Consolidation ovisno o većini kutije + shipping? Jel se plaća još dodatni i processing fee za svaki paket?

 

https://www.mailboxde.com/pricelist.html

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Jel ja to dobro vidim da imti zvucnici za 36 kn imaju i bluetooth?

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 18:21 (jaZey).
4 godine
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
jaZey kaže...

Jel ja to dobro vidim da imti zvucnici za 36 kn imaju i bluetooth?

 dada, ja sam takve iste prije skoro dvije god platio cca 200kn

12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Ne pravim se lud, pravim se da nisam.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice