Gdje kupiti Paysafecard??

poruka: 57
|
čitano: 126.489
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

U trafici kaze teta da bon od 50kn ne prihvaca.. je li netko naletio na ovaj problem? Koliko se treba cekat da bude dostupan? Ova iz trafike kaze da nista nezna..

 

Inace od 100kn sam mogao kupit.

play2much
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Jel moze neko potvrdit jel radi PSC iz tiska na G2play.net

BF3, BF4: [G] Pamark
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

E ljudi.. mozete mi uciniti uslugi.. ako je nekom osta paysafecard.. od par kuna.. nema ga di iskoristiti.. nek mi posalje na milisicfilip@gmail.com

hvala unaprijed <33

 
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Pozdrav, posto nisam pronasao odgovor na svoje pitanje.. zanima me slijedece, imam psc od 10e, fali mi jos 7.59 ( za Rust na g2play ) i planiram kupiti jos od 10e, onaj ostatak od 2,41e ostaje ili ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??problem sa psc na steamu

Znate li kako kupiti igre preko steama koristeći paysafecard? krenem kupiti ali očito nema podržano PSC za hrvatsku, a kod origina može. navodno postoji neka caka i rješenje al ne znam koje.

možete li mi pomoći?

 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??problem sa psc na ste
Tamo ti je u STEAM temi odgovor.Inače ne sviđa mi se što PSC uzima 2% provozija radi konverzije na ukupan iznos.
9 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

http://www.tisak.hr/hr-HR/O-Tisku/Tisak-Media.html <--- Na ovoj stranici možete pronači tisak koji prodaje paysafe card {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
syler_kid kaže...

http://www.tisak.hr/hr-HR/O-Tisku/Tisak-Media.html <--- Na ovoj stranici možete pronači tisak koji prodaje paysafe card {#}

Za pola gradova nije navedeno.  Jednostavnije je ovdje, samo upises ime grada i izbacit će sva prodajna mjesta gdje mozes kupit psc.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??

Pozdrav

 

recite mi onda na kraju jel se moze s psc na pay pal racun stavit novac i kupiti  nesto sa e bay-a

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
14 godina
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
Nemože. Stavi na Skrill pa sa njim kupuj na e-bay.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??

Hmmm a ono na e bayu svaki  prodavac  prihvaca jedino pay pal

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
14 godina
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Tako je najsigurnije. Ja sam jednom ili dvaput platio direktno sa računa na račun u banci. Ali to je iznimno ako prodavac navede da prima i takve transakcije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??

znaci pay pal om nemogu placati nikako osim preko kartice tj banke?

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
13 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Evo PSC kod na njemu mi ostalo ovo siće tj. 0.25€ ako neko fali ili nešo poslužite se {#} 

0286 7333 7145 4779

Ivan
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Jeli itko zna jeli se moze prebaciti novac s psc-a na karticu ili nesto da se taj novac moze unovciti, oprostite na mozda glupim pitanjima ali nemam vremena za googlanje pa ako itko zna bio bih jako zahvalan na pomoci.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

ima li netko možda na psc-u euro-dva, fali mi za transakciju??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Imam 4 x 10 GBP PSC, pa ako nekoga zanima kupovina, neka se javi u inbox

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Molim vas ovako treba mi 10 dolara na paysafecardu saljem preko paypala ili nesto kupujem dogovorit cemo se :D Hitno!!!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Hitno fali mi 4 kune za kupnju ako mi moze neko donirat paysafe na kojem je ostalo 4 kune sto je priblizno 0,53 eura
Hvala!!!

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Pozdrav!

Fali mi 0.39€ na PSC pa ako netko slucajno ima za dat' bio bih mu jako zahvalan.

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
Znaci iso sam kroz cijeli ovaj chat forum kaj vise ne i skuzio sam da ljudi imaju najnormalnije probleme a to su sljedeci:
1. Ne radi na steamu(Da tako je ne radi na steamu pa morate ici na g2a ili bilo koju drugu stranicu da kupite igricu za steam)
2.Nece na kladionicarskim stranicama(Iskreno ja se uopce ne kladim pa nemogu rec ako je ovo istina ili ne ali paysafecard radi samo na odredenim stranicama)
3.Kune a trebaju euri(Na kojoj god da ste stranici i recimo imate 100 kn na psc a vama treba 10 eura kune ce ju vam se automaktski prebaciti u valutu koju trebate)
Evo vjerovatno pomaze
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
I da paysafecard se nemoze prebacivat na paypal kolko ja znam
14 godina
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
Pogledaj datume kad je pisano u ovoj temi
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
Pozdrav. Hitno mi treba pomoc ako netko moze pomoc. Kupio sam paysafe u Njemackoj ali nece mi ga prihvatiti ni na skrill ni paysafe stranica jer nije kupljen u zemlji u kojoj sam registriran a to je Hrvatska. Sta napraviti? :(
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gdje kupiti Paysafecard??
Imam paysafecard od 20 eura kupljen u Njemačkoj, ali ga ne mogu iskoristiti na računu jer sam registriran za Hrvatsku, pa ako netko ima registriran u Njemačkoj neka se javi... 
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 9:30 (NoOne1).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gdje kupiti Paysafecard??
Bump, jos uvijek trazim nekog tko ima otvoren paysafe racun u Njemackoj ili moze otvoriti racun, nudim naknadu...

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
NoOne1
probam ti slat vec 5 put poruku. Imam njemacki racun paysafe ako oces javi se tu ili mail leopavic999@gmail.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice