Gdje kupiti Paysafecard??

poruka: 57
|
čitano: 126.452
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Zanima me gdje je najjeftinije i najsigurnije za kupiti Paysafecard.

Hvala unaprijed.

robimarko@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
robimarko kaže...

Zanima me gdje je najjeftinije i najsigurnije za kupiti Paysafecard.

Hvala unaprijed.

Jednostavno googlanje me je dovelo do ovoga. Čak je i na hrvatskom. Za ovakvu lijenost nema opravdanja... {#}

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Kad je vec otvorena tema. Jel mi moze netko objasnit kako ide placanje s tom karticom? :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
13 godina
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
Znam ja za kupovanje na tisku.Ali meni treba online i da platim paypalom jer mi treba u eurima
robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??

Zdravo, ja sam nova na forumu, i zanima me jeste li već pokušali sa uplatom putem paysafecard bona kupljenog u Hrvatskoj??
Ja sam kupila bon neki dan, ali nigdje ga ne prihvaćaju, na ni jednoj kladionici, igrici! Naravno, na informacije se nitko ne javlja, da ne kažem koliko sam mailova poslala! Imate li i vi takvih iskustava? Hvala 

DFranic
12 godina
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
lanamer kaže...

Zdravo, ja sam nova na forumu, i zanima me jeste li već pokušali sa uplatom putem paysafecard bona kupljenog u Hrvatskoj??
Ja sam kupila bon neki dan, ali nigdje ga ne prihvaćaju, na ni jednoj kladionici, igrici! Naravno, na informacije se nitko ne javlja, da ne kažem koliko sam mailova poslala! Imate li i vi takvih iskustava? Hvala 

 

Nisi jedina, ja sam danas kupio i neradi ni meni, a guglanjem sam vidio da i ostalima neradi vec vise od tjedan dana .... http://www.thpkr.com/pay-safe-card-novi-nacin-uplate/ (komentari)

11 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Javili su iz paysafecarda, da tek prikupljaju partnere, te da će samo oni koji su navedeni na njihovim stranicama primati paysafecard kartice kupljene u Hrvatskoj. Pa ne žurite s kupnjom kao ja... meni je to osobno bez veze... sve kladionice imaju ugovor s njima, a ni na jednu ne možeš uplatiti iz Hrvatske... 

DFranic
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Ja već dosta dugo muku mučim sa ovim PSC-om....

 

Rekla mi je prodavačica na kiosku Tisak da ako kupim bon od recimo 200 kn taj iznos s druge strane (onaj koji ukuca kod za iznos) NEĆE biti u eurima nego u kunama -.-

Samim time se čini beskorisno ako je valuta "fiksna". Ne znam da li je to istina i nemam love na bacanje da provjerim.

 

S druge strane, pronašao sam na službenoj PSC stranici nekoliko linkova za kupnju bonova online, ali sve stranice su iz 2009 i vrlo sumnjive, jedna ima i Kineski prefix.

 

Ako netko ima bogatije iskustvo s PSC-om, molim da se javi :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
1samek kaže...

Ja već dosta dugo muku mučim sa ovim PSC-om....

 

Rekla mi je prodavačica na kiosku Tisak da ako kupim bon od recimo 200 kn taj iznos s druge strane (onaj koji ukuca kod za iznos) NEĆE biti u eurima nego u kunama -.-

Samim time se čini beskorisno ako je valuta "fiksna". Ne znam da li je to istina i nemam love na bacanje da provjerim.

 

S druge strane, pronašao sam na službenoj PSC stranici nekoliko linkova za kupnju bonova online, ali sve stranice su iz 2009 i vrlo sumnjive, jedna ima i Kineski prefix.

 

Ako netko ima bogatije iskustvo s PSC-om, molim da se javi :)

 

 

Ma te prodavačice nemaju pojma, moja nije ni znala sta je PSC... nego drugi put citaj na njihovoj stranici: http://www.paysafecard.com/hr/placanje/
[quote]

Jednostavan preračun

 

Želite li platiti u nekoj inozemnoj internet trgovini? 

 

paysafecard, naravno, možete koristiti i za plaćanje u stranim valutama, kao npr. US dolar. Konverter valuta pomaže ti prilikom preračunavanja.

 
[/quote]

 

 

EDIT:

"
Poštovani,


hvala Vam na obavještavanju o web adresama. U najkraćem roku ćemo provjeriti.

Našu internet stranicu ćemo ažurirati sukladno aktivacijama pojedinih web shopova, iako nećemo zbog zakonskih odredbi moći objaviti sve web shopove koji prihvaćaju paysafecard (gambling stranice nije dopušteno reklamirati).

Još jednom Vam zahvaljujemo na razumijevanju sukladno našem tek započetom poslovanju u Hrvatskoj.

Srdačan pozdrav.

Vaš paysafecard!" 

 

Tako da nemojte cekat da oni objave u kojim kladionicama mozete koristit nego to treba redovito provjeravati!

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2012 14:21 (KiCo77).
12 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

A radi li PSC na Steamu?

 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Takoder kupio sam psc bon na tisku,naivno odma prvi dan kada sam na tv-u vidio reklamu, i naravno jos uvijek nijedna online kladionica ne prihvaca jos uvijek bon... Kupio sam bon od 500kn... Posto mi se stvarno vise neda cekat do se oni sjete ako ima itko tko je voljan cekat spreman sam prodat taj bon za 350kn...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
psc89 kaže...

Takoder kupio sam psc bon na tisku,naivno odma prvi dan kada sam na tv-u vidio reklamu, i naravno jos uvijek nijedna online kladionica ne prihvaca jos uvijek bon... Kupio sam bon od 500kn... Posto mi se stvarno vise neda cekat do se oni sjete ako ima itko tko je voljan cekat spreman sam prodat taj bon za 350kn...

Bet-at-home prihvaća.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
Liverpool1892 kaže...
psc89 kaže...

Takoder kupio sam psc bon na tisku,naivno odma prvi dan kada sam na tv-u vidio reklamu, i naravno jos uvijek nijedna online kladionica ne prihvaca jos uvijek bon... Kupio sam bon od 500kn... Posto mi se stvarno vise neda cekat do se oni sjete ako ima itko tko je voljan cekat spreman sam prodat taj bon za 350kn...

Bet-at-home prihvaća.

Evo probao i ne prihvacaju... kazu isto sto i svi ostali,da taj kod nije registriran kod ponuđača usluga(bet-at-home)..odem na psc na provjeru stanja i kod je i dalje aktivan i sva sredstva su raspoloziva

11 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Na william hillu ti prihvaćaju sigurno. Ja sam jučer kod njih stavio novce i ugodno sam iznenađen koeficijentima.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
ban001 kaže...

Na william hillu ti prihvaćaju sigurno. Ja sam jučer kod njih stavio novce i ugodno sam iznenađen koeficijentima.

a jesi ti uplatio preko psc koda kupljenog u hrvatskoj??

13 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

jel ja mogu nekako naplatit pay safe card... jer mi prijatelj iz belgije zeli poslat neke novce sa paysafe cardom... ali ja ne znam sta mogu sa tim codom ?

 

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

E mene zanima jel to radi na Steamu!?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??

Da to radi na Steamu ali neznam dali u kunama prodaju

13 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Hello svima!

 

Samo da vas izvjestim kako sam uspješno kupio netload premium acconut od 3 mjeseca.

 

Bio sam uzeo Paysafecard bon od 200kn na kiosku Tiska u kvartu.

 

Međutim na nekim drugim file hosterima mi nije htio prihvatiti kod. Prvi izbor mi je bio premiumize.me

 

Zato ljudi oprez da ne bude slomljenih srca!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Ima li netko 13 kuna viška na nekoj od svojih paysafecard bonova? želim nešto kupiti, kupio sam već bon od 100 kn, a to dode 112.63 kune i sad mi fali tih 13 kuna a sad nisam u mogučnosti da kupim jos jedan od 50 kn.

Može li mi netko posuditi tih 13 kuna ako mu netreba? Bio bih mu nadasve zahvalan. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

jel mi neko moze rec kako to radi na steamu jel meni uopce na steamu nema opcije paysafecarda..??

a imam 50 kn na kartici pa bi si htio uzet cs go a nezz kak..:O

pa ako nije problem moze malo pomoći..:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
tomislavivic kaže...

jel mi neko moze rec kako to radi na steamu jel meni uopce na steamu nema opcije paysafecarda..??

a imam 50 kn na kartici pa bi si htio uzet cs go a nezz kak..:O

pa ako nije problem moze malo pomoći..:)

Postoji opcija pri odabiru plaćanja,no, da li STEAM prihvaća Paysafecard iz Hrvatske,to ne znam,treba provjeriti..na Paysafecard Hrvatska stranici linkaju da je omogućeno plaćanje na STEAM-u..

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2013 15:16 (redneck).
12 godina
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

ja nisam uspio nać tj nema mi omogućeno..:(

tj gledao sam da uplatim na steam wallet pa nije moglo..

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2013 20:23 (tomislavivic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Post od kolege sa topica o Steamu..

 

"..odes na steam stranicu preko ovog linka http://store.steampowered.com/?cc=si ..onda na svoj profil tamo di mozes uzet taj wallet.. odaberes wallet od 5-10€.(koliko zelis uzet).. i nasstavis dalje..i onda ces dobit error neki... taj error uslikas i posaljes steam supportu..i dobit ces odgovor u roku 24h mislim..poslat ce taj neki link i imat ces mogucnost kupovat s paysafecardom.. "

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

o hvala sad tamo na stranici ima pscard ali mi pise da potvrdim da sam iz slovenije tako da sam ih oko toga morao kontaktirat..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Pozdrav, želim kupiti igricu na stranici G2 play. Kupio bih Paysafecard  u tisku.

Na navedenoj stranici ako bih išao plaćati Paysafecardom iznos mora biti u eurima.

Zanima me postoji li mogućnost pri kupnji Paysafecarda odabrati da mi valuta na racunu bude u eurima.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??
Armageddon 2033 kaže...

Pozdrav, želim kupiti igricu na stranici G2 play. Kupio bih Paysafecard  u tisku.

Na navedenoj stranici ako bih išao plaćati Paysafecardom iznos mora biti u eurima.

Zanima me postoji li mogućnost pri kupnji Paysafecarda odabrati da mi valuta na racunu bude u eurima.

Ako kupujes u hrvatskoj onda ti je u kunama, ak o u njemackoj onda ti je u eurima itd.

 

Imas njihov konverter valute ovdje pa provjeri kolko ti vrijedi trenutno tvoj PSC u drugim valutama. 

 

https://www.paysafecard.com/hr-hr/tecajni-kalkulator/

EUW: FerritinCRO
12 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Paysafecard??

Prodajem paysafecard od 500 kn za 400 kn zagreb. javiti se PM

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gdje kupiti Paysafecard??

I jel na kraju rade te hr kartice na netu tocnije zanima me za beat at home jer mi je preko vise electron minimalna uplata 10eura a preko ovog 5 i kod vise mi uzmu 2% . Pa ako neko ima iskustva s ovim nek odgovori.

You got to lose to know how to win
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice