UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5

poruka: 15
|
čitano: 5.783
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5

Pozdrav

Tražim ups za PS5 + 65 inch XR Sony 120 HZ tv

Mislio sam 1000VA - 600W UPS, ali svaki koji nađem piše radna frekvencija 50-60 hz

Pa eto, ja kao noob pitam sad, da li to znači da bi mogao nastati problem kod tv 120hz koji je s 2.1 hdmi spojen na ps5 i igram nešto što radi na 120hz?

Ili to nema apsolutno nikakve veze.

Hvala

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
2 godine
offline
UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5

Nema nikakve veze 60Hz UPS-a s 60/ili 120 Hz tv brzinom osvježavanja slike.

60 Hz predstavlja frekvenciju na kojoj napon u žici oscilira na UPS-u

 

Kruške i jabuke.

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivoga zaključka.
 
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5

UPS za plejku? E to je ozbiljan gejmer, svaka cas!

Moj PC  
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5
Moraš dva u seriju spojit da bi dobio 120Hz 😆
5 godina
offline
Re: UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5
Ošla fizika osnovne škole u k
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5
Iggivaggi kaže...
Ošla fizika osnovne škole u k

 To sigurno nema u osnovnoj školi, inače imam fakultet i magisterij. Opet ide ti na ruku i to što i mene čudi kakvi sve ljudi rade u Saboru i u direktorskim foteljama pa eto, možda sam se imao sreće jer to pitanje nije bilo na testu iz "fizike"

13 godina
offline
Re: UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5
ansha kaže...

UPS za plejku? E to je ozbiljan gejmer, svaka cas!

 Ma to je preventiva neka jer često u ovom dijelu grada budu radovi, koji traju već 4 god i nikako da se završe ili dođu novi i onda znaju d*kat po trafostanici i zna bit jako puno oscilacija u voltaži i gasi neke uređaje tipa komp i tv, a kako već imam i centralno i hladnjak i komp na ups-u zašto ne bi spojio i tv + ps5 ipak su zajedno vrijedni više nego što mi ode iz džepa za ups, a znam da bi imao je*adu sa reklamacijom da odu iz takvog razloga.

5 godina
offline
Re: UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5
Uh, da, sori
Otišla fizike srednje škole u k
Nisi ti niš kriv
13 godina
offline
Re: UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5
Iggivaggi kaže...
Uh, da, sori
Otišla fizike srednje škole u k
Nisi ti niš kriv

Nisam, al vidim da je sad srednja škola, više nije osnovna?

Hm, dam se kladit da ja ovako glup imam veću neto plaću od tebe za jedno 40% :)

Drži se ti fizike jer u tome leži budućnost svake osobe.

 

 

2 godine
offline
UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5

A dobro.

 

Nije ni srednja škola, a ni fakultet mjerilo pameti, niti moraš biti iznadprosječno inteligentan da bi završio fakultet, osobito sad po Bolonji, magistrirati.

Ja sam ti odgovorio, pomogao, (nisi mi čak ni kliknuo HVALA, što nešto govori o osobi), jer su me oduvijek oduvijek u životu zanimala šira područja, nisam se ograničio na jedno, a završio sam društveni fakultet još u yugi).

 

Znam nekoliko likova koji su odrasli na selu, bilo ih je po sedmero djece, nisu svi mogli u srednju školu, no imaju iznadprosječne intelektualne sposobnosti, znanje matematike bolje od mojega, svoje uspješne firme već godinama.

 

Sve se je okrenulo s dolaskom kapitalizma.

Nekada je bilo vauuu kad netko kaže; "ono je profesor/ica na srednjoj školi"...bili su u rangu Doktora medicine.

Danas su nebitni.

 

Danas se samo gleda tko koliko ima "gute", koji automobil se vozi, imaš li na moru apartmane, gliser, koliko ti kuća ima soba, talijanske pločice itd.

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivoga zaključka.
 
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5
Malo sirovo, ali lepo 😂
13 godina
offline
Re: UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5
Zaporožac kaže...

A dobro.

 

Nije ni srednja škola, a ni fakultet mjerilo pameti, niti moraš biti iznadprosječno inteligentan da bi završio fakultet, osobito sad po Bolonji, magistrirati.

Ja sam ti odgovorio, pomogao, (nisi mi čak ni kliknuo HVALA, što nešto govori o osobi), jer su me oduvijek oduvijek u životu zanimala šira područja, nisam se ograničio na jedno, a završio sam društveni fakultet još u yugi).

 

Znam nekoliko likova koji su odrasli na selu, bilo ih je po sedmero djece, nisu svi mogli u srednju školu, no imaju iznadprosječne intelektualne sposobnosti, znanje matematike bolje od mojega, svoje uspješne firme već godinama.

 

Sve se je okrenulo s dolaskom kapitalizma.

Nekada je bilo vauuu kad netko kaže; "ono je profesor/ica na srednjoj školi"...bili su u rangu Doktora medicine.

Danas su nebitni.

 

Danas se samo gleda tko koliko ima "gute", koji automobil se vozi, imaš li na moru apartmane, gliser, koliko ti kuća ima soba, talijanske pločice itd.

 Koliko zaradiš toliko vrijediš.

6 godina
offline
Re: UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5
Zaporožac kaže...

 talijanske pločice itd.

WTF?

5 godina
offline
Re: UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5
Ma uživaj samo. Dobre su ti vrijednosti, sigurno i prijateljstva.
13 godina
offline
Re: UPS 50-60hz na TV 120HZ i PS5
crocro23 kaže...

Postoje teme za ovakve upite: UPS-škola, Preporuka UPS-a (neprekidnog napajanja).

Tvoja televizija radi na standardnom napajanju, 220V i 50 Hz i 99 posto UPS napajanja iz naših šopova su ono što tebi treba, sada jedino što treba gledati je snaga koju isporučuju, što više to će duže trajati, moja preporuka su modeli koji imaju standarne "šuko" utičnice pa samo uštekaš televiziju kao i u zidnu utičnicu/produžni kabel. Preporuka za tebe, KLIK. Osvježenje ekrana je 120 Hz i to nema nikakve veze sa odabirom UPSa, bilo ono 60 Hz ili 240 Hz, UPS nema veze s time.

ps. neki dan sam promjenio baterije u ovakvom UPSu jer su po isteku garancije od godinu dana ove ugrađene dale svoje, uzeo sam ove: LINK 2X, spajaju se u seriju i UPS opet radi kao i prije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2022 18:55 (Valentin17).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice