Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.418
|
čitano: 2.442.982
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
FileFicho kaže...

Može li mi netko objasniti koja je fora sa tim Fire TV Stickom kada su danas 95% pametni televizori?

 Fora je u tome da od starijeg televizora napraviš funkcionalni smart TV opet. Ja recimo imam LG TV star 6 godina koji je što se ažuriranja tiče ostao na web OS-u 1.4 što ne podržava većinu novih aplikacija i uz to je i užasno tromo. A tv 42", slika dobra (ima i 3D), za dječju sobu super.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hoffer austrija

Lg monitor, 34", nisam zapamtio tocan model(LG 34WL500-B, nasao na netu ovaj), ravni, ips ekran, freesync, 200 €  

 

Isplativo za uzeti?

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

34" na full hd? Nope.

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

34" na full hd? Nope.

Da se složim s kolegom. Koristio sam 27" 1080 i 27" 1440p side by side i razlika je (za mene osobno) vrlo zamjetna. Tako da 1080p na 34" je bol za oči...

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
FileFicho kaže...
ibme74 kaže...

34" na full hd? Nope.

Da se složim s kolegom. Koristio sam 27" 1080 i 27" 1440p side by side i razlika je (za mene osobno) vrlo zamjetna. Tako da 1080p na 34" je bol za oči...

 Kako gledate TV ove nacionalne programe pitam za frenda  Ovisi i o udaljenosti na kojoj ce se monitor koristit kao i namjeni , al generalno za stavit na stol i koristit  upitno, no s druge strane ovo je ultra wide tako da nije 16/9  vec 21/9 pa vjerovatno drugacije izgleda. 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Taj 34" UW je isto što i 27" na 1080p, može proći a ima i jako dobru stranu, 2560 x 1080 je kikiriki za današnje grafe, pogotovo uz DLSS/FSR. Također 21:9 je super za igre i filmove, loše za 16:9 serije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Gago4 kaže...

Lenovo Legion 5 - 15.6" WQHD 165Hz AMD Ryzen 7 5800H, 16GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3070-8GB


https://www.amazon.es/gp/aw/d/B09Y9K9DX4?ref=ppx_pt2_mob_b_prod_image

 

Ispadne 1217 eura odnosno 9179 kuna, a ako imate nekog u Njemačkoj 1156 eura odnosno 8719 kuna.

 

Za usporedbu, na nabavi najjeftiniji s tim komponentama 14650 kuna na laptopi.hr sa sumnjivom podrškom i porijeklom.

 

 Sto je to Spanish QWERTY? Na slici mi izgleda ko US.

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jesam samo ja ili ove godine nema bas neki popusta za Crni petak?
Dosta slaba ponuda, vecina je neka kozmetika.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

šefe nije još prvi petak i imam dojam da se svake godine ovo isto priča

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dart sam odmah naručio iz Linksa... super miš za te novce.

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dart imam sve preporuke

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Samo imati na umu da je taj Dart dosta težak miš, 110g, tako da nije baš potpuno pogodan za gaming.

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako je ljudima dobar G502 koji je žičan i teži 120g, mislim da je Dartovih 110 i više nego dobro za bežični miš.

 

Ja volim lagane miševe ali sam uzeo Dart iz znatiželje.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
FileFicho kaže...
ibme74 kaže...

34" na full hd? Nope.

Da se složim s kolegom. Koristio sam 27" 1080 i 27" 1440p side by side i razlika je (za mene osobno) vrlo zamjetna. Tako da 1080p na 34" je bol za oči...

 Njemu govoriš a ibme34 i sam ima 27" Asus full hd  glavno da ovom drugom govori da ne full hd na 34" 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Krunoo7 kaže...

Samo imati na umu da je taj Dart dosta težak miš, 110g, tako da nije baš potpuno pogodan za gaming.

 Yap, da ima 60-80g odma bi narucio...

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
roby27 kaže...
FileFicho kaže...
ibme74 kaže...

34" na full hd? Nope.

Da se složim s kolegom. Koristio sam 27" 1080 i 27" 1440p side by side i razlika je (za mene osobno) vrlo zamjetna. Tako da 1080p na 34" je bol za oči...

 Njemu govoriš a ibme34 i sam ima 27" Asus full hd  glavno da ovom drugom govori da ne full hd na 34" 

 

Inače 27" i 34" je ista stvar 

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Po visini su isti da, a u širini ima vecu rezu 

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nisam uzeo lg, nasao u mediamarktu philips 27m1c5500vl za 229€ pa uzeo njega

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima neki nacin da saznam koje su cijene bile prije par dana, tjedan dana?

Da mogu usporediti i vidjeti da li su stvarno snizili cijene jer puno varaju pa ne zelim nista kupovati prije nego provjerim...

JYSK me zanima. Nisam nasao nikakav alat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
tigerija kaže...

Ima neki nacin da saznam koje su cijene bile prije par dana, tjedan dana?

Da mogu usporediti i vidjeti da li su stvarno snizili cijene jer puno varaju pa ne zelim nista kupovati prije nego provjerim...

JYSK me zanima. Nisam nasao nikakav alat.

 Nema nekih alata, ali trgovac je dužan prema ZZP istaknuti najnižu cijenu unazad 30 dana, te postotni popust iskazati u odnosu na tu cijenu

 

Ako to ne rade, možeš im poslati reklamaciju pa ako ignoriraju, prijavu povjerenstvu za rješavanje prigovora ili inspektoratu 

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
tigerija kaže...

Ima neki nacin da saznam koje su cijene bile prije par dana, tjedan dana?

Da mogu usporediti i vidjeti da li su stvarno snizili cijene jer puno varaju pa ne zelim nista kupovati prije nego provjerim...

JYSK me zanima. Nisam nasao nikakav alat.

 

Nabava.net ima tu opciju (slike dolje)

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2022 13:44 (ibme74).
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

jel ovo najgori black friday ikad? svi digli cijene prije petka i onda kao imaju popuste (a artikli opet skuplji nego prije popusta)

 

 

najjace mi je dodjem u ghetaldus po okvir za naocale - prije godinu dana nije bio na akciji i kostao je 1200kn, jucer na akciji snizen 30% a cijena sa popustom 1314kn (za doslovni isti okvir naocala)

 

 

koje prevare, nabijem sve trgovce

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 10:17 (Fanu).
Moj PC  
28 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Fanu kaže...

jel ovo najgori black friday ikad? svi digli cijene prije petka i onda kao imaju popuste (a artikli opet skuplji nego prije popusta)

 

 

najjace mi je dodjem u ghetaldus po okvir za naocale - prije godinu dana nije bio na akciji i kostao je 1200kn, jucer na akciji snizen 30% a cijena sa popustom 1314kn (za doslovni isti okvir naocala)

 

 

koje prevare, nabijem sve trgovce

 Instar informatika vodeći prevarant, kao black friday akcije, a u rangu najeftinijih cijena sa nabave.net.  Znači da imaju bolesne marže, zaobidjite Instar.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 10:48 (Cryogenic).
4 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Neznam šta vi očekujete, nema ni u Americi onaj klasični Black Friday a kamoli kod nas.

Sve je poskupjelo, fali čipova, nema bijele tehnike.

Samo obleka i gluposti su na popustu, ovo drugo zaboravite

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Može se tu i tamo neki proizvod pronaći povoljnije nego inače, tipa SSD neke slušalice miš ili tako nešto. Neku grafičku, procesor ili neki veći ili ozbiljniji komad tehnike teško jer nabiju cijene bezobrazno kao stave "popust" standardna praksa kod nas. Instar i Hg spot su ove godine čak nadmašili sami sebe.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
herya kaže...

Neznam šta vi očekujete, nema ni u Americi onaj klasični Black Friday a kamoli kod nas.

Sve je poskupjelo, fali čipova, nema bijele tehnike.

Samo obleka i gluposti su na popustu, ovo drugo zaboravite

 

ocekujem da trgovci koji dignu cijene netom prije black fridaya i onda oglasavaju snizene cijene za vrijeme black fridaya, a koje ispadnu vece nego prije, da budu kaznjeni od strane drzave.

 

btw sve je poskupjelo jer svi zele rekordne profite - rat u ukrajini, covid i sve ostalu su bijedni izgovori koji vise nemaju uporiste (pogotovo cijene hrane kod nas nemaju nikakvo uporiste za rasti - cijene transporta bi trebale biti nize jer nafta nije na rekordnim razinama, dapace dosta je pojeftinila). da inflacija je, ali ona je na nekih 12%, a cijene idu gore debelo iznad tih 12%

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 11:20 (Fanu).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Fanu kaže...

ocekujem da trgovci koji dignu cijene netom prije black fridaya i onda oglasavaju snizene cijene za vrijeme black fridaya, a koje ispadnu vece nego prije, da budu kaznjeni od strane drzave.

 pa prijavi, bar te to ne košta ništa

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...
Fanu kaže...

ocekujem da trgovci koji dignu cijene netom prije black fridaya i onda oglasavaju snizene cijene za vrijeme black fridaya, a koje ispadnu vece nego prije, da budu kaznjeni od strane drzave.

 pa prijavi, bar te to ne košta ništa

kosta me vremena kojeg nemam uz posao i dvoje male djece - a komotno se moze prijaviti valjda 90% trgovina na trzistu

ocekujem da nadlezni inspektorat radi neki kurac od posla (doduse shvacam i da njih ima malo, tj da se vecina za drzavu zaposli u administraciji gdje ne moras mrdnuti guzicom iz stolice cijeli dan)

4 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dobro  ne budi toliko ogorčen jer nisi kupio sve što si mislio po bar 50 % popusta, opusti se.

 
0 5 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice