Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.445.791
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
EpicFailGuy kaže...

Fascinantno...
inace ne ulazim u diskusije(pogotovo na internetu) jer nema smisla, samo se stvara toksicnost, al eto, dobronamjeran savjet pa idi pa vidi, probaj, mozda ti se svidi...
Kako se ono zove ona dolina gdje ljudi znaju taman tolko da ne znaju da ne znaju?

Cijela obitelj mi se generacijama bavi glazbom te sam imao pristup skoro zadnjih 40 godina gradualnom razvoju svim pickup-ovima,banana jack-ovima(gluposti tipa pozlaceni jack),mixetama,

slusalicama,instumentima itd...

Dat cu samo jedan primjer:PRESONUS® HD7 PROFESSIONAL MONITORING HEADPHONES

Ove slusalice su definitivno eksponencionalno bolje nego ista sta je izbaceno u zadnjih 10-ak godina od kad su ih svi hipsteri poceli nosit ko ogrlicu il od kad je i taj artikal dobio "gamer gear" tag...
Bolje od ikakvog nekog novog imena...tipa stajaznam, najskuplji HyperX il vecina novog od Sennheiser-a...

Fender, Gibson, Les Paul, Technics, Bose, Sennheiser (makar su se ova zadnja dva zarazila iProizvod pomodarstvom i marketingom pa su napucali cijene), al odgovorno

tvrdim da se apsolutno vrhunske slusalice s krajnjim rasponom mogu kupiti za do 100$, jer mogu prodavat bureke hobistima, no profesionalci koji se godinama bave zvukom znaju sta stvarno vrijedi i kosta, 

samo zato jer je netko poklonio nekom YT kanalu par slusalica za recenziju, stavio u sarenu kutiju, kupio ime firme stare 100 godina, napucao cijenu te malo redizajnirao da izgleda "cool" ne znaci da je to dobar proizvod,

ta ekstra cijena proizvoda ide za place marketinskom odjelu, a ljudi placaju nepotraban ekstra novac za apsolutno miniskulne pomake u kvaliteti tona koji opet nisu na nivou osrednjih ozbiljnih slusalica.

BTW.
Ovo vam stvarno spada pod "dobru ponudu", ima jos i PreSonus® HD9 Professional Monitoring ako vam se jos baca 40$ vise, no mislim da bi sedmica zadovoljile svakog.

 

imas i zvucnicku preporuku u ovom duhu?

Beerman
6 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Bloodraven kaže...

Sta mislite kakvi ce biti popusti u linksu ove godine ? :)

 lani su bili sramotni posebno u linksu a ni ostali hr dućani se nisu proslavili

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
EpicFailGuy kaže...
Dat cu samo jedan primjer:PRESONUS® HD7 PROFESSIONAL MONITORING HEADPHONES

 

Ove slusalice su definitivno eksponencionalno bolje nego ista sta je izbaceno u zadnjih 10-ak godina od kad su ih svi hipsteri poceli nosit ko ogrlicu il od kad je i taj artikal dobio "gamer gear" tag...
Bolje od ikakvog nekog novog imena...tipa stajaznam, najskuplji HyperX il vecina novog od Sennheiser-a...
BTW.
Ovo vam stvarno spada pod "dobru ponudu", ima jos i PreSonus® HD9 Professional Monitoring ako vam se jos baca 40$ vise, no mislim da bi sedmica zadovoljile svakog.

 Koja je razlika između tih sluški i ovih 5 puta jeftinijih Superlux HD-681?

Say hello to my little friend
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mislin da su sve kopije akg k240 mk2, ima razlike, meni najbolje zvuce akg al recimo superlux ima jaci bas pa kako kome odgovara.
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Krunoo7 kaže...
EpicFailGuy kaže...
Dat cu samo jedan primjer:PRESONUS® HD7 PROFESSIONAL MONITORING HEADPHONES

 

Ove slusalice su definitivno eksponencionalno bolje nego ista sta je izbaceno u zadnjih 10-ak godina od kad su ih svi hipsteri poceli nosit ko ogrlicu il od kad je i taj artikal dobio "gamer gear" tag...
Bolje od ikakvog nekog novog imena...tipa stajaznam, najskuplji HyperX il vecina novog od Sennheiser-a...
BTW.
Ovo vam stvarno spada pod "dobru ponudu", ima jos i PreSonus® HD9 Professional Monitoring ako vam se jos baca 40$ vise, no mislim da bi sedmica zadovoljile svakog.

 Koja je razlika između tih sluški i ovih 5 puta jeftinijih Superlux HD-681?

 Uff...

Jeftina zamka.
Naljepnica(naravno), studijska verzija, bolji Quality Control, malo bolji matrijal, USB i odvojivi kabl.
Sve se to radi na 1-2 mjesta najvjerovatnije negdje Aziji(Kina?) i kupuje u bulku, samo se isto radi binning slican kao i kod CPUa.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Sve ovisi za što ti treba i koji je cilj. Uvijek je bilo ludo skupih slušalica ali prije nisu ni znali napraviti tak loše proizvode kao danas u jeftinijem rangu. Kaj sad ne valja sa sennheiserom? Proizvode slušalice i ostalu audio opremu već milijun godina i proizvodi nisu loši. Previše puta sam poslušao tak nešto jeftinije i nakon staxa rijetko naletim na nešto bolje zvučno.
Oduvijek je bilo kolko para toliko muzike, samo kaj su cijene otišle gore nevezano za tip proizvoda. Naravno, i dalje tvrdim da mi taj presonus za 350kn ne može ponuditi ono što tražim. Pa ni onaj od 100e
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Homer J. Simpson kaže...
EpicFailGuy kaže...

Fascinantno...
inace ne ulazim u diskusije(pogotovo na internetu) jer nema smisla, samo se stvara toksicnost, al eto, dobronamjeran savjet pa idi pa vidi, probaj, mozda ti se svidi...
Kako se ono zove ona dolina gdje ljudi znaju taman tolko da ne znaju da ne znaju?

Cijela obitelj mi se generacijama bavi glazbom te sam imao pristup skoro zadnjih 40 godina gradualnom razvoju svim pickup-ovima,banana jack-ovima(gluposti tipa pozlaceni jack),mixetama,

slusalicama,instumentima itd...

Dat cu samo jedan primjer:PRESONUS® HD7 PROFESSIONAL MONITORING HEADPHONES

Ove slusalice su definitivno eksponencionalno bolje nego ista sta je izbaceno u zadnjih 10-ak godina od kad su ih svi hipsteri poceli nosit ko ogrlicu il od kad je i taj artikal dobio "gamer gear" tag...
Bolje od ikakvog nekog novog imena...tipa stajaznam, najskuplji HyperX il vecina novog od Sennheiser-a...

Fender, Gibson, Les Paul, Technics, Bose, Sennheiser (makar su se ova zadnja dva zarazila iProizvod pomodarstvom i marketingom pa su napucali cijene), al odgovorno

tvrdim da se apsolutno vrhunske slusalice s krajnjim rasponom mogu kupiti za do 100$, jer mogu prodavat bureke hobistima, no profesionalci koji se godinama bave zvukom znaju sta stvarno vrijedi i kosta, 

samo zato jer je netko poklonio nekom YT kanalu par slusalica za recenziju, stavio u sarenu kutiju, kupio ime firme stare 100 godina, napucao cijenu te malo redizajnirao da izgleda "cool" ne znaci da je to dobar proizvod,

ta ekstra cijena proizvoda ide za place marketinskom odjelu, a ljudi placaju nepotraban ekstra novac za apsolutno miniskulne pomake u kvaliteti tona koji opet nisu na nivou osrednjih ozbiljnih slusalica.

BTW.
Ovo vam stvarno spada pod "dobru ponudu", ima jos i PreSonus® HD9 Professional Monitoring ako vam se jos baca 40$ vise, no mislim da bi sedmica zadovoljile svakog.

 

imas i zvucnicku preporuku u ovom duhu?

 Ne pratim vec godinama tako da najvjerovatnije postoji netko tko moze dat bolji savjet, al Technics i cak stara Aiwa(dok je bila Japanska i bila cak naprednija od starog Sony-a) su znali izbacit dobar zvucnik .
Evo tuzna prica di marketing pobjeduje kvalitetu:
https://en.wikipedia.org/wiki/Aiwa

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dax-lax kaže...
Sve ovisi za što ti treba i koji je cilj. Uvijek je bilo ludo skupih slušalica ali prije nisu ni znali napraviti tak loše proizvode kao danas u jeftinijem rangu. Kaj sad ne valja sa sennheiserom? Proizvode slušalice i ostalu audio opremu već milijun godina i proizvodi nisu loši. Previše puta sam poslušao tak nešto jeftinije i nakon staxa rijetko naletim na nešto bolje zvučno.
Oduvijek je bilo kolko para toliko muzike, samo kaj su cijene otišle gore nevezano za tip proizvoda. Naravno, i dalje tvrdim da mi taj presonus za 350kn ne može ponuditi ono što tražim. Pa ni onaj od 100e

 Nema vise naprosto "dobrih" proizvoda, il je totalno smece koje ne bi uzeo ni da je djabe il ako valja, premija koja se placa je tolko ocigledno napuhana.

Primjecujem to u svim proizvodima, nestanak interesa proizvoda za nekakvu "srednju klasu" koja izumire?

 

@dax-lax

 

Ovako nesto?

 

https://www.amazon.com/dp/B01F59T4HU/ref=sspa_dk_hqp_detail_aax_0?sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9ocXBfc2hhcmVk&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUExQk1YWlRNOUVTTEEwJmVuY3J5cHRlZElkPUEwMjk5NDQ0MTBaMk8ySE05UkxEVSZlbmNyeXB0ZWRBZElkPUEwNzA5Nzg5MVVRSDQ5MDlPM0xORiZ3aWRnZXROYW1lPXNwX2hxcF9zaGFyZWQmYWN0aW9uPWNsaWNrUmVkaXJlY3QmZG9Ob3RMb2dDbGljaz10cnVl&th=1

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2022 9:27 (EpicFailGuy).
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tu se djelomično slažemo. Za normalne pare više nema dobrih proizvoda. Jednostavno danas treba malo dublje u džep ako želiš nekaj kak se spada. Mene trenutno interesiraju neke planarne. Probao fostex ali zvuk u njima mi se baš i ne sviđa. Probao također audeze više modela nedugo, i kad su tak jedne uz druge, razlika je očita u zvuku s cijenom. To kaj utrošeni materijal nije u korelaciji s cijenom je drugi par opanaka i tu se možemo slikat. Činjenica je da se s cijenom mjenja zvuk na bolje ali su pomaci manji.
Da para nije problem, svakako bi kupio više komada preskupih. Za dinamiku focal utopijice, za estat nove stax sr-x9000, a planarke vjerojatno meze elite ili nešto otvoreno od dan clarka.
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
sad kad si spomeni sennheiser sam se sjeti, tamo u temi sam napisa da su ove senn bluetooth hd458 iste ko stare 440 samo s anc, ali nisu. evo nakon koji mjesec koristenja par razlika sta sam primjeti, prvo cvrsce stoje na glavi tj vise pritiscu, mozda jer su nove, imaju usbc za punjenje(pa vjerovatno i drukciji ostatak elektronike) i midrange/glas mi zvuci nekako bolje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Krunoo7 kaže...
EpicFailGuy kaže...
Dat cu samo jedan primjer:PRESONUS® HD7 PROFESSIONAL MONITORING HEADPHONES

 

Ove slusalice su definitivno eksponencionalno bolje nego ista sta je izbaceno u zadnjih 10-ak godina od kad su ih svi hipsteri poceli nosit ko ogrlicu il od kad je i taj artikal dobio "gamer gear" tag...
Bolje od ikakvog nekog novog imena...tipa stajaznam, najskuplji HyperX il vecina novog od Sennheiser-a...
BTW.
Ovo vam stvarno spada pod "dobru ponudu", ima jos i PreSonus® HD9 Professional Monitoring ako vam se jos baca 40$ vise, no mislim da bi sedmica zadovoljile svakog.

 Koja je razlika između tih sluški i ovih 5 puta jeftinijih Superlux HD-681?

 Mislim da je svima superlux oem, na superluxu ako imate vecu glavu tj sitnijih proporcija, nece siskat precise slusalice pa se necete bas zalit na jastucice/spuzvu obloge, koji dodu suhi iz tvornice pa su poprilicno neudobini, malo kreme za ruke pa se popuste, presonus mislim da ima normalne bolje jastucice odmah, dosta popularno je zamjenit na super lux s brainweiws ili nekim s ebaya ako vam smeta, al ne voli svako petljat posto treba strpljnja da se navuce :D

Samo da napomenem to su otvorene(semi open pise na kutiji) slusalice tako da ako imate klince koji trce po stanu ili ukucani gledaju telku sve ce te to cuti, iako oni cuju sto vi slusate, mozete vodit razgovor, tj ako vam je za bus ili izolaciju buke potrazite nesto zatvorenog tipa...

Najbolji univerzalni gejming hedest koji sam probao imam je cooler master mh 752 prepakirane takstar, jako udobne, nemaju puke rgb po sebi i imaju normlan jack( to im je nedostatak iako je 3.5 kako se spajaju u slusalice su neki svoj da se lockaju pa standardni ne moze dohvatit), a onaj usb donge je fin jer zaobilazite integriru s maticnom i ako cete bas bit uber za gaming snjimite korake u igri i s spacter analazerom ustanovite ferkvencije te ih boostate u softveru te tako vam niko ne moze pric u igri jer ga cujete na daleko  A kad ne igrate mozete ih savim normalno nosit u busu ili na poslu bez da izgledaju chringe jer jedino sto ih odaje da su gejmerske je CM logo kojeg bas treba trazit da se razlikuju od basic slusalica...

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

rokonja to ti je cista prevara, cesto se vrte takvi oglasi sa identicnim opisom... Ja sam naletio na 5-6 takvih u proteklih 14 dana

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
rocko9 kaže...

rokonja to ti je cista prevara, cesto se vrte takvi oglasi sa identicnim opisom... Ja sam naletio na 5-6 takvih u proteklih 14 dana

 

Ma HVALA!!! Al ono na prvu vaaaaauuuuuuuuuuu.... malo te ponese..... A jbg. svatko je glup ili pametan na sebi poseban način.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dax-lax kaže...
Tu se djelomično slažemo. Za normalne pare više nema dobrih proizvoda. Jednostavno danas treba malo dublje u džep ako želiš nekaj kak se spada. Mene trenutno interesiraju neke planarne. Probao fostex ali zvuk u njima mi se baš i ne sviđa. Probao također audeze više modela nedugo, i kad su tak jedne uz druge, razlika je očita u zvuku s cijenom. To kaj utrošeni materijal nije u korelaciji s cijenom je drugi par opanaka i tu se možemo slikat. Činjenica je da se s cijenom mjenja zvuk na bolje ali su pomaci manji.
Da para nije problem, svakako bi kupio više komada preskupih. Za dinamiku focal utopijice, za estat nove stax sr-x9000, a planarke vjerojatno meze elite ili nešto otvoreno od dan clarka.

 Eto, neam pojma o tim markama i necu se bezveze pravit pametan, znam za slusalice koje se koriste uz razne instrumente te se ukopcaju ili u studijsku mixetu, razne instrumente, pojacalo koje su slucajno usput i najbolji headset-i sami po sebi.

Ove x9000 spadaju pod onaj nivo gluposti kao sto kupuju kablove za 40.000$/m, ako stvarno netko ima takav sluh(a nema, vjeruj mi, to su samo likovi kojima niko nije procitao:"Car je Gol" dok su bili mali) preporucio bi Siltech Emperor Crown za minimum distorzije il Raidho D-5.1 koji cak nit nema cijenu(jer ko to kupuje nit ne pita).

Mislim, djabe i najskuplje sluse na svijetu ako kabl nije od dijamanta, obmotan platinom i keramikom od silne distorzije koje sigurno svatko cuje, a treba i kabl bit ravno jer svako savijanje stvara zastrasujucu razinu distorzijte tako da treba biti cijelo vrijeme okrenut prema izvoru zvuka da se slucajno ne bi savio kabl te unistio zadnju oktavu "Gena Kamenih" dok se slusa, a kamoli BT5.0 sluse, pa to em ima suh digitalni , ispran zvuk em svak normalan cuje odmak od 0.2 ms, pa...pa to je razlika izmedju zlata i srebra u trcanju na 900 metara u Olimpijadi..nedopustivo!  



BTW. Nedavno kupio earbuds, sve super i sve pet, nekih ~500kn, pogledo dozu YT recenzija, pogledao specifikacije, dodju one, kao ono micro-USB(nitko nikad nije spomenuo, apsolutno nigdje, cak nit u recenzijama), i naravno da ne dobijes micro-usb kabl u kutiji jer:"Ekologija"..
Poludit sam htio,sve djidje i midje modernih tehnologija utrpaju i Kinez mi ga metne, micro-USB je najgori dio tehnologije ikad napravljen
u 7 krugu pakla od najpodmuklijih dusa mrtvih diktatora i odvjetnika, imao sam negdje 5-6 potpuno ispravnih mobitela s lagano svijenim punjacem.
I sad ih gledam i ne znam jel se pune il ne(lampica blinka ON)...

Al eto, ak itko zna, za mene seljacinu su ove top topova(a da ne spadaju pod "ploce daju topli zvuk i CRT monitori su jos uvijek bolji" level coonsumerisma samo ak tko zna dal ima model da je s kablom i bez nepotrebnih djindji:
 https://www.amazon.com/dp/B0863TXGM3/ref=twister_B08DBDSVBC?_encoding=UTF8&psc=1   << znaci ovi zvucnici, skoljke i uske, al 3.5" jack i bez mikrofona?

9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Može netko objasniti zasto toliko downvota za buds pro amazon objavu? Jer sam planirao naruciti, zato pitam

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zato šta ima svakakvih bolesnika na forumu.

Ja sam sebi naručio

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
 
1 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
perix231 kaže...

Može netko objasniti zasto toliko downvota za buds pro amazon objavu? Jer sam planirao naruciti, zato pitam

 

popo kaže...

Zato šta ima svakakvih bolesnika na forumu.

Ja sam sebi naručio

Vjerojatno zato sto je Samsung RH imao bolesnu akciju prije koji tjedan na iste artikle.

 

Mozda i zbog cijene dostave od 30€, umisto uobicajenih 10 za toliku kutijicu.....

 

Survivor - eye of the tiger
15 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dostava je 10 eura

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
metallic kaže...

Mozda i zbog cijene dostave od 30€, umisto uobicajenih 10 za toliku kutijicu.....

 

 Dostava ti je 10€, samo ju moraš odabrati prilikom kupnje. Iz nekog njima poznatog razloga po defaultu stavljaju express shipping za 30€, vjerovatno jer je tad najbrža dostava i njima se tako najviše isplati.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

gnautix moguce da se rasprodalo vec, bilo je moguce kupit kad sam stavio

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

roby27 kaže...

SanDisk Extreme Pro Usb na BF akciji, uglavnom dosta jeftinije nego kod naših lihvara

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5873486_-extreme-pro-usb-3-1-gen1-sandisk.html

 

USB je premoćan, imam već par mjeseci od 256GB, brzine idu do 375MB/s i konstantne su, bez velikih oscilacija u čitanju/pisanju. Hvala kolega, uzeti ću još jednoga da otac ima. Rezultat testiranja

Preporuka 5/5 👌

 

 

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Najbrži kaže...

roby27 kaže...

SanDisk Extreme Pro Usb na BF akciji, uglavnom dosta jeftinije nego kod naših lihvara

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5873486_-extreme-pro-usb-3-1-gen1-sandisk.html

 

USB je premoćan, imam već par mjeseci od 256GB, brzine idu do 375MB/s i konstantne su, bez velikih oscilacija u čitanju/pisanju. Hvala kolega, uzeti ću još jednoga da otac ima. Rezultat testiranja

Preporuka 5/5 👌

 

 

 Hvala! Naručio jedan od 256GB. Imam već jedan od 128GB, top je!!! Dugo već pikiram još jedan ali sam čekao baš takvu neku akciju.

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
display name ivo kaže...
Najbrži kaže...

roby27 kaže...

SanDisk Extreme Pro Usb na BF akciji, uglavnom dosta jeftinije nego kod naših lihvara

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5873486_-extreme-pro-usb-3-1-gen1-sandisk.html

 

USB je premoćan, imam već par mjeseci od 256GB, brzine idu do 375MB/s i konstantne su, bez velikih oscilacija u čitanju/pisanju. Hvala kolega, uzeti ću još jednoga da otac ima. Rezultat testiranja

Preporuka 5/5 👌

 

 

 Hvala! Naručio jedan od 256GB. Imam već jedan od 128GB, top je!!! Dugo već pikiram još jedan ali sam čekao baš takvu neku akciju.

 Govorite o ovom linku: https://www.amazon.de/SANDISK-Extreme-PRO-256GB-USB3-1/dp/B01N7QDO7M?tag=idealode-deals-21&linkCode=df5&ascsubtag=2022-11-19_40ed6e04b0084bc80f492a44b4ff88fd62480bd42213d306485bd405f55a3267&th=1

 

Dostava u hrv se naplaćuje 10€?

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jep, Amazon dostave do nas su 10e za takve stvari.
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Koja je ovo fora sa single i extreme u opcijama ispod opcija veličine, single je 39e, a extreme 43e, s tim da pod extreme pokaže sliku sasvim drugog sticka
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
To su različiti stickovi istog proizvođača. Ne znam kakav je taj extreme ali na papiru ima manju brzinu zapisivanja. Ovaj "obični" imam i odličan mi je. Nakon godina korištenja radi i dalje kao prvi dan, nikad problema, samo su se slova izlizala s njega. Brzine su odlične, za zapisivanje nisam vidio brži. Npr. tko radi backupe svaki dan, skrati vrijeme izrade dosta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Može li mi netko objasniti koja je fora sa tim Fire TV Stickom kada su danas 95% pametni televizori?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

pretpostavljam da je zbog aplikacija, a vjerojatno i fluidnije radi nego televizori

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...
Koja je ovo fora sa single i extreme u opcijama ispod opcija veličine, single je 39e, a extreme 43e, s tim da pod extreme pokaže sliku sasvim drugog sticka

 To amazon malo serucka sa opisom, single je taj Pro ssd flash usb a ovaj Extreme je obican flash usb ali je to novija verzija starog Extreme Go

 

https://www.westerndigital.com/products/usb-flash-drives/sandisk-extreme-go-usb-3-2#SDCZ810-064G-G46

 

Kako god ides na opis gdje piše single

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Cadus kaže...

Dostava u hrv se naplaćuje 10€?

 Tako je, €10 za HR, a kod nas u Austriji je džabe.

roby27 kaže...
picajzla0707 kaže...
Koja je ovo fora sa single i extreme u opcijama

Kako god ides na opis gdje piše single

Upravo tako, ideš na single jer im je opis za kiflu.

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice