Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.445.068
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
10 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
J(CRO) kaže...
Jure123321 kaže...
Ako imas Hyperx core ne znam jesi li na kontroleru od slušalica mijenjao. Ja sam imao isti prvi dojam kad sam na windowsu pojacao i onda primijetio da ima kotač na slušalicama za pojačati. S time pojačanim su mi poprilično glasne.

 Hyperx Cloud Alpha imam, i u pravu si nisam primijetio kotačić na žici skroz je sitan ... navrnuo sam ga do kraja sad dere guzove kolko je dobar zvuk.

 Copy paste od kolege...

 

 

Synthium kaže...

U slučaju da se netko odluči za HyperX Cloud 2 sluške i usput je audiofil, možda uvidite da je treble jako visok, dok je bass jako slab. Inače, danas sam ih osobno kupio i zamjenio Logitechove koje sam dosada koristio ali sam primjetio da je low end dosta nizak. Iz tog razloga sam nakon guglanja naišao na fix:

 

 

2. Odaberite HyperX Cloud 2 tijekom instalacije

 

3. Nakon instalacije, napravite reboot kompa

 

4. Nađite installation folder - pokrenite config.exe

 

5. Ovo će startati aplikaciju "config", nakon toga samo obrišite 3 preseta koja su ponuđena klikom na crveni X

 

6. Kliknite na mali notepad gumb i upišite slijedeće: "GraphicEQ: 25 1.8; 40 1.4; 63 1.4; 100 0.6; 160 0; 250 -3; 400 -4.6; 630 -4.6; 1000 -4.6; 1600 -4.6; 2500 -4.2; 4000 -4.6; 6300 -5.8; 10000 -7.8; 16000 -9"  (ofc bez navodnika)

 

7. Kliknite na gumb za gašenje preseta, te nakon toga na paljenje

 

 

Voila! HyperX Cloud 2 sada zvuči onako kako je trebao odmah iz kutije.

 

 Ne znam dal je Alpha tolko bolji od Cloud 2, ali svakako bi pokusao ovo i na Alphi, prakticki ovo mi je jedan od prvih koraka kad radim clean install windowsa jer dobrano popravi kvalitetu...

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ljudovi da li netko zna koja trgovina kod nas ima ovakvih kabela ( ribon za 2,5 hdd ) ? Thx
Spija
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima li kod nas ventilator 50*50 ili manji ali da je odmah USB prikljucak? Iz Kine mi stize prekasno

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da li je netko bio na otvaranju na Jankomiru?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

bio do tamo jutros u 8:30, vidio red vani duboko u parking i okrenuo se

kako sam trebao do lesnine i bauhausa oko 10:30-11 bilo ljudi do ulaznih vrata u centar

tako da mislim što god dobro da je bilo je otišlo

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.4.2022 16:21 (Makić).
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bio jucer ujutro: dosao oko 8 30, zmija ljudi protezala se vani ispred ulaza, neki 50-ak metara sigurno. S tim da je red pocinjao unutar King Crossa ispred Mall trgovine, rekao bih barem 200-injakljudi ispred mene.

 

Kako sam dosao po pizdarije koje nisu PS5, nije me brinula guzva 

 

Ljudi su bili normalni, nije bilo naguravanja niti nekih frustracija, par slabih karika je otislo iz reda kad su vidjeli koliko to sve skupa traje pičkice 

 

Dijelili su boce vode (svima) i legiće (samo djeci  )

 

  • 9: na ulazu u King Cross
  • 10: usao unutra, najsporija 3 metra pomaka ikad
  • 11: pred mall hr ducanom
  • 11:30 pred mall hr ducanom, zavrsena trgovina

 

Ulov uspjesan 100%, upecao galaxy buds i jos neke manje kucanske aparate

 

Brojao sam plejke, koliko se sjecam bilo je navedeno cca 38 komada da ce biti raspolozivo, 3800kn za Disc Edition je dobar deal, bas me zanimalo hoce li biti posteni

 

Izbrojao sam 35 prolaznika s golemim PS5 kutijama: ova 3 su mozda otisli na drugi izlaz il se prosuljali dok sam zijevao

 

Dosao sam s malim ocekivanjima jer nikad nisam radio ovakve "sačekuše". Moj dojam: dealovi su bili dobri, stvari su vecinom bile -30% u odnosu na najnizu cijenu na nabavi, bile su dobre kolicine (npr galaxy buds 80ak komada). Da bi uhvatio plejku, imam osjecaj da bi morao doci minimum u 7 ujutro ili ranije. Za moj dolazak pola h prije otvaranja, puna šaka brade 

 

E i informativno, moj racun je bio cca 600-ti po redu. S tim da je moguce vise racuna po osobi, al eto možda nekome posluzi kao orijentacija. Kad sam odlazio bilo je jos pun k ljudi, red se protezao skroz van

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2022 2:27 (encoding).
 
21 0 hvala 4
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam došao u cca pol 7 i kolona se protezala do ulaza u centar. Ekipa je došla u pol noći kampirati ispred vrata.

Prvih 38 kupaca je kupilo 38 plejki.

Know your limits.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

koja je bila cijena plejki?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
3800 disk verzija
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Spiridon kaže...
Boris grozni kaže...

https://www.links.hr/hr/smartphone-realme-8-6-4-4gb-64gb-android-11-punk-crni-0401001072?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Nedavno je bila akcija i na Razer mis gdje sam napravio naruđbu (ostalo jos cca 5 komada), mišonja je netragom nestao, jedina obavijest koju sam dobio je bila da cu biti obavijesten mailom kad dode bla bla

 U 3 sata sinoć je tako već stajalo (rasprodano) ali je kolega Cryogenic jutros nazvao Links i dogovorio ipak kupovinu po toj cijeni (824,50 kuna).

Moš probati i ti u ponedjeljak...

Post kolege Cryogenic gdje je to rekao je, nažalost, obrisan u temi "Popusti, akcije hardver"...

 

Pozdrav ekipa. Trebao bih pomoć, odnosno informaciju.
Pitanje za one koji su kupili Realme 8 u Links rasprodaji prošli tjedan. Jedan kolega je naručio i čini se da mu je stigao otvarani/korišteni primjerak (izložbeni ili nešto). Nije bio vakumiran (kutija nje bila zapakirana u plastičnoj foliji), a nije ni imao onu sigurnosnu traku/naljepnicu na kutiji koju mnogi uređaji imaju. Na "košuljici" u kojoj je bio uređaj vidljivi su tragovi korištenja.

 

Jeste vi dobili vakumirano pakiranje?

3 Bilo je vakumirano (ili traka)
2 Nije bilo ni vakum. ni trake
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ista stvar. Zalijepljeno obicnim selotejpom. Za 800 kuna se ne žalim. Ne čini mi se da je bio paljen, vjerojatno samo u staklenim ormarima otvoren (nadam se)
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam osobno po njega isao (bas iz tog razloga, iako je bila besplatna dostava i zivim nekih 10ak km od Linksa), full vakumiran i sa svim zastitama...

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj nije bio vakumiran. Folija je bila pažljivo izrezana s donje strane. Mobitel je bez ikakvih tragova korištenja. "Povukao" je tri velika updeta i završio na Androidu 12.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako naletite na dobru ponudu mobitela oko 1000 kuna, javite. Moze i u Njemackoj ali idealnije HR. Kcerka danas razbila ekran na Nokia 6.1 pa je jednostavnije kupiti novi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2022 22:06 (Kosturko1).
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kosturko1 kaže...

Ako naletite na dobru ponudu mobitela oko 1000 kuna, javite. Moze i u Njemackoj ali idealnije HR. Kcerka danas razbila ekran na Nokia 6.1 pa je jednostavnije kupiti novi.

Ako nije problem, imas tjedan dana star (ali stavljen pod novo) Realme 8 na njusci za 1000kn (mozda ga cimnut dole za 50-100kn kad naglasis da je isti takav bio 800kn).. Istina da je covjek malo supacki htio zaradit 200kn ali jbg, takvi su danas ljudi... Mislim da za tih 1000kn nema nista pametnije a da je novo za uzet, inace doticni mob je vrh, Realme UI je dobar (nisam primjetio nikakve bugove), baterija odlicna, stock kamera iskreno nije nesto ali google camera (gcam) rijesi to...

8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

još jedna odlična stvar kod realme 8 je allways on display... za 800kn je odlična kupnja. ima i čitač otiska u ekranu, što je uglavnom u flagshipovima i ponekim midrangerom... ja sam isto išao po njega u links i bio je vakumiran. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

MOžda netko pronadje za sebe Logitech na popustu

 

https://www.instar-informatika.hr/logitech/manufacture/14/

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
deephouse kaže...

MOžda netko pronadje za sebe Logitech na popustu

 

https://www.instar-informatika.hr/logitech/manufacture/14/

 

Sta si ti to linkao? Niti je na popustu, niti je dostupno...

8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stric_Jura linkao Anker Liberty 2 Pro koje su snižene s 999 na 699kn u linksu no ima ih na mall.hr po 499kn osim ako sam u krivu pa se ne radi o identičnom modelu

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Je isti model, još 100 kn jeftinije... bravo!

 

ma nije mi žao, ionako je poklon za moju klinku

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stric_Jura kaže...

Je isti model, još 100 kn jeftinije... bravo!

 

ma nije mi žao, ionako je poklon za moju klinku

 Čak je i 200 kn jeftinije...

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

u jebemu, onda ih vraćam...

 

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hahhaajaads kaže...

Ako nije problem, imas tjedan dana star (ali stavljen pod novo) Realme 8 na njusci za 1000kn (mozda ga cimnut dole za 50-100kn kad naglasis da je isti takav bio 800kn).. Istina da je covjek malo supacki htio zaradit 200kn ali jbg, takvi su danas ljudi... Mislim da za tih 1000kn nema nista pametnije a da je novo za uzet, inace doticni mob je vrh, Realme UI je dobar (nisam primjetio nikakve bugove), baterija odlicna, stock kamera iskreno nije nesto ali google camera (gcam) rijesi to...

 :) koga briga koliko je takav bio? vidim da neki ne kuže kako tržište funkcionira, de mi reci čovjek mi hoće prodati mobitel koji je na pretplatu platio 100kn, radi se o s21 fe, da mu ponudim 200 i kazem da bude sretan ?

Beerman
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

HARDWELLGO

 

S obzirom da su se takve dijelile uz prednarudžbu S22, ima ih popriličan broj na oglasima od 700 kn. No koliko vidim po otpremnicama je jamstvo na njih 12 mjeseci, a za ove iz trgovine 24 mjeseca pa ova ponuda možda može poslužiti za dodatno rušenje cijena na oglasima.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kiwi_91 kaže...

HARDWELLGO

 

S obzirom da su se takve dijelile uz prednarudžbu S22, ima ih popriličan broj na oglasima od 700 kn. No koliko vidim po otpremnicama je jamstvo na njih 12 mjeseci, a za ove iz trgovine 24 mjeseca pa ova ponuda možda može poslužiti za dodatno rušenje cijena na oglasima.

Ne mozes specijalcima na njuskalu objasniti, nekakvu xiaomi kameru sam kupovao bila je po ducanima na akciji za 350 kn, na njuskalu traze po 400-500 (novo),

reko da se dogovorimo barem za 300 kn jer je u ducanu 350 kn, odgovor pa kupi onda u ducanu.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ovo za MX Keys Mini je top cijena, taman sam se mislio hocu li uzet na Linksu za 650kn :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
creat1n kaže...
kiwi_91 kaže...

HARDWELLGO

 

S obzirom da su se takve dijelile uz prednarudžbu S22, ima ih popriličan broj na oglasima od 700 kn. No koliko vidim po otpremnicama je jamstvo na njih 12 mjeseci, a za ove iz trgovine 24 mjeseca pa ova ponuda možda može poslužiti za dodatno rušenje cijena na oglasima.

Ne mozes specijalcima na njuskalu objasniti, nekakvu xiaomi kameru sam kupovao bila je po ducanima na akciji za 350 kn, na njuskalu traze po 400-500 (novo),

reko da se dogovorimo barem za 300 kn jer je u ducanu 350 kn, odgovor pa kupi onda u ducanu.

 Na njuškalu ih je dosta s visokim cijenama, ako su u ducanu sada 850 kn na njuski bi trebale biti 550-600 kn max.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2022 17:24 (HARDWELLGO).
2 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
creat1n kaže...

Ne mozes specijalcima na njuskalu objasniti, nekakvu xiaomi kameru sam kupovao bila je po ducanima na akciji za 350 kn, na njuskalu traze po 400-500 (novo),

reko da se dogovorimo barem za 300 kn jer je u ducanu 350 kn, odgovor pa kupi onda u ducanu.

 Pa dobro su ti odgovorili, šta imaš ti nekom govorit za koliko će prodat? Može on prodavat i za 2000 kn, a ti idi u trgovinu ako ti ne paše cijena.

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice