Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.443.538
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
5 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
marushin kaže...

S dostavom dode oko 660kn, kao onaj u Futuri, pa se ne isplati zajebancija obzirom da za reklamaciju bi morao slati van

 
7 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kandzijalega kaže...

vi koji ste narucili taj ssd samsung s amazona. ja sam ga narucio 24.9. kad je bio na sličnom takvom popustu i nisu ga poslali do kraja 10. mjeseca kad sam otkazo narudzbu na kraju. prijateljica takoder narucila laptop preko amazona.de i isto ceka vec 2 mj misli otkazati narudzbu. je li ikome stigao taj ssd s amazona i koliko su cekali?

 Jel seller bio amazon.eu ili netko treći?
Ja sam bio naručio sat u petak oko 13h, i došao mi je doma u ponedjeljak u 9h

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozdrav, imam TCL 4k android tv, malo mi nekada djeluje sporo android, pa me zanima jel ima smisla da kupim fire tv stick 4k max?

TCL ima          4xarm cortex A55 1.1GHz & 2GB ram

Fire tv stick4k max  4xarm cortex A53 1.8GHz & 2GB ram

Tako da spec for spec razlika tcl ima noviji i jači procesor koji radi malo sproije

Jedino ne znam koliko je sami OS optimiziran, zato vas i pitam mišljenje

Gledam amazon prime, hbo go, netflix i youtube 90% vremena

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Fire tv je iz mog iskustva dosta fluidan, pogotovo ako se stavi custom launcher.

Ako i uzmeš stick i skužiš da ti nije baš puno bolje, vjerujem da ga možeš za sličnu lovu prodati dalje.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Samsung Store je bio 

Mods By KNDZ
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
brka911 kaže...

Mall.hr

Hyperx cloud ii (i crne i crvene) 469 kn + 20 kn dostava (kao na amazon.de cijena)

Arozzi Enzo stolac  (crna ili siva, tkanina) 765 kn + dostava 

Itko probao taj stolac??? Izgleda nelose, ali nez kolko je pametno napamet kupovat stolac bez probe..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni osobno stolac izgleda ogavno. Ko neka usminkanija verzija obicnih uredskih.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Po jutub videjima bi trebali bit udobni ti stolci, ali nosivost od samo 90kg mi stvara dojam da nije najcvrsci i najkvalitetniji s obzirom da je na akciji i kofol vrijedi blizu 1500kn..

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mda, fali mu bočnog oslonca da te drži dok ulijećeš u zavoje
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stolci koji su bili 350€ i deklarirani 200+ kg se raspadnu nakon 2-3 godine pod covjekom od 80-90 kg.
Sto mislis koliko ce ovaj izdrzati kada ni proizvodac nema hrabrosti ici do 100kg??

Ako zelite kvalitetanu stolicu ili kupite auto sjedalo i navarite na stalak koji ste sami napravili ili kupujte svaki 5-6 mjeseci novu.
Ja s 120kg jos nisam nasao stolicu koja ce mi potrajati vise od godinu dana.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
qwertYxoZ kaže...
1samek kaže...

Tko dostavlja stvari naručene s Amazona? Jel to HP preuzeo ili kako to šalju do nas?

 Dostavlja GLS (oni su najjeftiji)

 Meni je posta nasa. I jos sam imao opciju preusmjeravanja na paketomat. Narucio wifi6 extender stigao za 3 dana.

Kill or be killed!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Niti Secretlab nije/ne bi izdrzao?

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kupi marcus, nisam ni ja daleko od tvoje kilaže i niti da škripne nakon godinu dana
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne znam kaj radite po tim stolcima, ali ima Arozzi nešto iz Linksa (onaj tipični gejmerski) deklariran na 110kg, ja imam 80kg i kupljen 2018 u ovo doba i stolac je ko iz dućana. Niti kaj šripLJe niti je ishaban, ništa. Osim što je magnet za dlake od psa (akita u ovom slučaju). Na poslu imam Marcusa, doduše kraće, ali isto tak, niti zvuka iz njega, ko iz dućana. 

 

Moguće da vam vage lažu, pa ste malo iznad dopuštenog. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kosturko1 kaže...

Stolci koji su bili 350€ i deklarirani 200+ kg se raspadnu nakon 2-3 godine pod covjekom od 80-90 kg.
Sto mislis koliko ce ovaj izdrzati kada ni proizvodac nema hrabrosti ici do 100kg??

Ako zelite kvalitetanu stolicu ili kupite auto sjedalo i navarite na stalak koji ste sami napravili ili kupujte svaki 5-6 mjeseci novu.
Ja s 120kg jos nisam nasao stolicu koja ce mi potrajati vise od godinu dana.

Imam par frendova koji su kupili ovaj stolac: https://shop.friendlyfireesports.com/hr/product/master-seat, ali po manjoj cijeni. Ne znam otkad je i zasto taj stolac presao 2000kn. Jbg, ak hoces kvalitetno da drzi dugi niz godina preporuka, iako je u tom rangu vjerojatno opaka konkurencija, al ne kuzim se tolko u stolce.

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bio je prije par mjeseci na akciji za 1549 s 1999..pri put je sad preko 2000,za te novce radje secretlab omega ak imaju neku akciju

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2021 11:57 (mariolla79).
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Što se ponude za Mi 11 lite 5G tiče, osobno ne bih preporučio taj telefon. Koristim ga i prvi put da sam požalio. Mjesec dana stari s njuškala, ko da nema baterije. Nije problem u ovom primjerku, svi su takvi. Kao nešto usrali oko ekrana koji troši ko ruski tenk. Ja koji razgovaram 5min dnevno i imam 4h SOT, a telefon sad navečer 22% :D Za usporedbu Redmi note 9 pro, taj na papiru ima 5000mah bateriju, u praksi 10000 :D Ionako imate 14 dana za povrat ako niste zadovoljni, pa svakako tko uzme javite dojmove za bateriju :D Možda vrijedi razmisliti o Mi 11 lite 5G NE, jedino nisam skužio da li su ispravili po pitanju baterije išta. 

TLDR, telefon je mrak (mi 11 lite 5g), ali tko je naviko imati 50-60% baterije navečer, dream on bez punjenja barem na kratko na QC :)

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2021 23:02 (srcipesak).
 
0 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ali se mob zato strasno brzo puni. Ja npr. dolazim sa Mi8 pa sam navikao da baterija traje 1 dan ili malo duze, ak se ne koristi puno. Treba napomenut da je Mi 11 Lite vjerojatno najlaksi mob u klasi i zato nema preveliku bateriju, ali opet, puni se brzo i dobis posten punjac s njim, a ne neko 15W sranje od punjaca kao npr. kod konkurentnog Samsunga A52S.
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Slaba je to isprika kolega moj.

Survivor - eye of the tiger
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
srcipesak kaže...

Što se ponude za Mi 11 lite 5G tiče, osobno ne bih preporučio taj telefon. Koristim ga i prvi put da sam požalio. Mjesec dana stari s njuškala, ko da nema baterije. Nije problem u ovom primjerku, svi su takvi. Kao nešto usrali oko ekrana koji troši ko ruski tenk. Ja koji razgovaram 5min dnevno i imam 4h SOT, a telefon sad navečer 22% :D Za usporedbu Redmi note 9 pro, taj na papiru ima 5000mah bateriju, u praksi 10000 :D Ionako imate 14 dana za povrat ako niste zadovoljni, pa svakako tko uzme javite dojmove za bateriju :D Možda vrijedi razmisliti o Mi 11 lite 5G NE, jedino nisam skužio da li su ispravili po pitanju baterije išta. 

TLDR, telefon je mrak (mi 11 lite 5g), ali tko je naviko imati 50-60% baterije navečer, dream on bez punjenja barem na kratko na QC :)

 Moj je prva dva tjedna bio meh, isto tak bih s 20% bio na kraju dana. Sad imam 6h SOT i 40%, uglavnom surfanje i Youtube. Za mene je mob genijalan i mislim da nema boljeg u klasi.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koliko vidim, to je NE verzija (SD 778 umjesto 780) ?

 

jel to možda doprinosi boljem trajanju baterije?

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stric_Jura kaže...

Koliko vidim, to je NE verzija (SD 778 umjesto 780) ?

 

jel to možda doprinosi boljem trajanju baterije?

 Malo bolja baterija i kako sam citao graficki slabiji chipset.

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo da napišem tu i pohvalim kolegu assassin.st, uručio mi danas onaj firestick što je bio na popustu na amazon.de
Bez puno priče i pametovanja. Slobodno ga stavite u svoju listu normalnih ljudi na forumu 
Hvala stari!

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 21:33 (birra).
Moj PC  
19 0 hvala 9
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

na bazzaru ima isti monitor za 2400kn (Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34")

 

https://bazzar.hr/p/Z6E3JJM

kod: MUSKIRECENZIRAJ37

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Taj Xiaomi je postao carska firma. Simbol solidnog, štoviše kvalitetnog proizvoda po mjeri i cijeni za običnoga čovjeka.

Od mobitela do romobila. Nebih se čudio da za koju godinu krenu u električne automobile.

 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Bilo je samo 15 komada... Al planuli su... Ako netko nije vidio u hgspotu se u oola cijene moze dokupiti garancija na 4 ili 5 godina... 190 i 260 kn...
VenAtoR#2231
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Korny1603987 kaže...

Taj Xiaomi je postao carska firma. Simbol solidnog, štoviše kvalitetnog proizvoda po mjeri i cijeni za običnoga čovjeka.

Od mobitela do romobila. Nebih se čudio da za koju godinu krenu u električne automobile.

 Odgovor na tvoju izjavu je vec na pomolu lagano.

Kovačić
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dustY kaže...

na bazzaru ima isti monitor za 2400kn (Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34")

 

https://bazzar.hr/p/Z6E3JJM

kod: MUSKIRECENZIRAJ37

 Na što sve vrijedi taj popust?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Korny1603987 kaže...

Taj Xiaomi je postao carska firma. Simbol solidnog, štoviše kvalitetnog proizvoda po mjeri i cijeni za običnoga čovjeka.

Od mobitela do romobila. Nebih se čudio da za koju godinu krenu u električne automobile.

Osim sto im je software i podrska za mobitele smece.

 

EDIT: Dezurni fanboyevi lupaju td jer istina boli jel? Nikad nisam cuo da flagship mobiteli imaju bugove koji se mjesecima ne rjesavaju iz generacije u generaciju.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2021 13:25 (monsieur).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice