Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.417
|
čitano: 2.442.758
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Čitatelj kaže...

Sta fali? Grupna kupnja, fino vas 7-8 uzme misa, jos lupite kod "ABANDONEDCART10" i dobijete dodatnih 10%,

dakle mis ispadne bagatela - senzor je odlican, za te novce se prodaju MS Industrial sroteksi.

 Govoriš o laserskom mišu kao da ima 3360 ili neki drugi top-tier optički senzor. Za 200tinjak kuna kupiš G102 s odličnim optičkim senzorom, ne znam zašto bi itko kupovao laserski gaming miš u 2021. pa makar kao rezervu.

7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zapravo ima PixArt PMW 3310, koji je gotovo isto senzor kao 3360,

sa manjom maksimalnom razlucivosti - al s obzirom da danas svi pate na brojeve,

svejedno ne znam niti jednu osobu koja igra na 9000 ili 12000 DPI-a.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mi pričamo o istom mišu? Avior 8200 ima laserski senzor, nema optički a kamoli ne na razini 3310.

7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Za 4€ vise imas Avior 7000 sa PWM 3310.

A Avior 8200 isto tako nije los, sa Avago ADNS-9800,

ako je dobar za SteelSeries Sensei misa, ili ASUS ROG GX1000, GX860 i Spatha,

koji su od 70€ do 150€, pa onda taj senzor ne moze biti los i na misu koji je na popustu 15€ umjesto 50€.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jel puno 145 eura za Crucial BX500?
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jocommb kaže...
Jel puno 145 eura za Crucial BX500?

Za onaj od 480GB ili 1TB jest, za 2TB nije :)

 

3 godine
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Fanu kaže...

Wifi 6 router za 525kn - mislim da je ovo najjeftinija cijena tog routera u europi

 

https://mi.hr/mi-aiot-router-ax3600

 

slike sucelja:

https://imgur.com/a/VUix6Bz

 

 Na koji način funkcionira taj ruter? Spojim ga s onim od Telekoma i to je to, ili taj Telekomov mičem skroz?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Od ISP-a router/modem prebacis u bridge mode i spojis ovaj i na njega upises PPPoE podatke od ISP-a.

 

Bas sam prije neki dan gledo taj router. Min za sto se prodaje je 850-900kn. Dobar popust mogo bi cak uzet koliko vidim ima jako dobar range. Jedino sto san uspio nac od negativa je da nije wifi6e (vecina RH konekcija ne mogu 5GHz-a zasitit) i da je kinez iako ne vidin problem s tim imam vec 2 xiaomi routera i pokazala se masu bolja od ostatka proizvodaca.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2021 9:42 (GeneralPag1997).
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
WiFi 6E ti je iovako ilegalan igdje osim u SAD-u dok ne otvore taj spektar.
robimarko@gmail.com
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

abrakadabra popusti:

Neon gaming stol - 500kn

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-Racunala-i-periferija-Ostala-dodatna-oprema/gaming-stol-eSports-Gamer/p/300FEZE

Redmi Note 10 4/64 - 1279kn

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-TV%2C-mobiteli-i-elektronika-Mobiteli-i-dodaci/Redmi-NOTE-10-4-64-GB/p/X00G9XU

 

možda ima još kaj zanimljivo na shopu pošto slave 5. godišnjicu, ovo je iz maila...

 

edit:

ima i na ekupi Redmi Note 10 4/64 još 20kn jeftinije...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 13:37 (60nine).
Moj PC  
6 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ako imaš mastercard ili maestro 1133kn redmi note 10 4/64 na ekupi
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 14:41 (dejo74).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dejo74 kaže...
ako imaš mastercard ili maestro 1133kn redmi note 10 4/64 na ekupi

 

da, mislim da i Abrakadabra ima dodatnih 10% na neke kartice... ugl. sve piše na linkovima

3 godine
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
metallic kaže...

Old school G_amin_G miš! 249KN 

 

LOGI mx518.

 Imam ga i dosta sam razočaran, nema opleten kabel i scroll kotač škripi, al ajd za ovu cijenu je ok.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pleteni kabel je minus a ne plus. Nerijetko stvaraju nepotreban otpor i dodatno usporavaju miš. Zadnja stvar koja ti treba na mišu teškom preko 100g je pleteni kabel.

7 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
user2206 kaže...
Imam ga i dosta sam razočaran, nema opleten kabel i scroll kotač škripi, al ajd za ovu cijenu je ok.

 

Ni original MX500/510/518 nije imao opletenu zicu, da smanji struganje po tkanini. Opletena zica je meni mana,

zbog bar dva razloga - struze po tkanini, a kad se mota, zna ispucati ili se sfrkati.

 

Gumi vulgaris je najbolji izbor. A guma je jako mekana i savitljiva, ne smeta.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dinoman255 kaže...
metallic kaže...

Old school G_amin_G miš! 249KN 

 

LOGI mx518.

Da li se isplati uzimati ovaj miš? Trenutno imam logitechov g300s

 Ne, G102/G203 je jeftiniji bez ikakvih akcija a generalno je daleko bolji miš. Ovo je miš samo za nostalgičare.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam imao G203, super brz mis za gaming, ali loša ergonomija tko imalo naginje palm gripu, za claw je super i za to je ustvari napravljen. G603 mi npr. ima bolju ergonomiju, ali vjerojatno i jer volim palm grip, odnosno ne naprezati zglob. MX518 bi stoga generalno trebao imati bolju ergonomiju. Scroll kotac je nesto na cemu se obicno stedi, ali ako je to jedina mana misa onda super za tu cijenu. Opcenito su oduvijek bili bolji gumeni kablovi za gaming, ali su vrlo dobri i novi lagani opleteni kablovi.

 

Kad smo kod miševa, ima li netko G102, a da je prije toga imao G203, je li glasnoća klika imalo tiša?

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imao sam G203 i G102IC (verzija za internet cafeove u Koreji) i nisam kužio nikakve razlike. Tonalitet klika je mrvicu drugačiji (na G203 sam čuo da RMB klik malo više "zvoni" ali to je sigurno razlika u proizvodnji, odstupanja uvijek postoje. Da imaš 10 komada G203 sigurno bi ih par zvučalo malo drugačije od prosjeka.

 

G102IC sam kupio iz znatiželje jer ne zanimalo kako može biti cca. 25% jeftiniji od retail G203, očekivao sam da je osjetna razlika ali na kraju je jedina prava razlika bulk pakiranje.

4 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Best buy monitor do 1000 kn? koristim za igrice ali ne treba mi nešto svemirski ili profesionalno, tolko da služi svrsi. Dal bolje kupit novo pa jeftinije ili bolje pa rabljeno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stane256 kaže...

Best buy monitor do 1000 kn? koristim za igrice ali ne treba mi nešto svemirski ili profesionalno, tolko da služi svrsi. Dal bolje kupit novo pa jeftinije ili bolje pa rabljeno?

 https://forum.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=593&jumpto=6349995&sort=asc&view=flat

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Prijatelj kupuje u Ikea i Elipsu za stan puno stvari.
Sigurno će biti oko 15k kn iznos.
Vidio sam da ima nekih likova na Njuškalu s bonovima i -10/15%.
Dali netko ima iskustva s njima?
Dali su to zaposlenici ili?
Također, jako je veliki iznos, ne bi htio dati pare pa da bon nije valjan.
Pretpostavljam da je jedini način da se to izbjegne da lik čeka na blagajni sa njime?
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &

Mislim da za elipso 99 posto nema toga, osim ak se nekaj nije promijenilo od kad sam radio tam.

Mislim da je fejk, ali provjeri si jos

4 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
x360gamer kaže...
Prijatelj kupuje u Ikea i Elipsu za stan puno stvari.
Sigurno će biti oko 15k kn iznos.
Vidio sam da ima nekih likova na Njuškalu s bonovima i -10/15%.
Dali netko ima iskustva s njima?
Dali su to zaposlenici ili?
Također, jako je veliki iznos, ne bi htio dati pare pa da bon nije valjan.
Pretpostavljam da je jedini način da se to izbjegne da lik čeka na blagajni sa njime?

Bonovi za Elipso postoje i funkcioniraju, to su preko dinersa ili tako nečega ne sjećam se točno.

Osobno kupujem te bonove preko prijateljevog poznanika i nisam imao problema nikad, a cijena bude za 10% manja.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koji je razlog tolikim broju TD na 1BITov post za napajanja?

Wolt 30kn kupon: GKD47
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ove Evge za 200 i 300 kn su ok, ostalo nije. Tim više što fale kablovi, a minerima kao vjerojatno ciljanoj skupiti oni jesu bitni, odnosno, treba mu ih dodatno platiti, što dovodi do neisplativosti kupnje 

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kolege,

 

Imam ovu ISIC karticu, i nude mi svakakve studentske popuste od alze shop, xiaomi do hp i lenovo dućana. Ako treba nekom nekakav popust nek mi se javi pa cemo skombat nesto. Uglavnom u međuvremenu ja cu pokusat pronac neke ponude pa cu stavljat u grupu. Ne garantiram da sve salju u hrvatsku, ali vjerujem da se nesto moze naci.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ima li tko kakav popust kod za mall.hr?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
srcipesak kaže...

S drugog foruma :D

 

My Cloud Home 8TB
 170E 130kom (na nabavi normalni je 2000kn)

WD Gaming Drive - Works With PlayStation™ 4, 4TB
 78E 388kom

WD My Cloud EX2 Ultra NAS 2-bay 0TB
 99E 28kom PRAZNI 2 BAY 0TB

WD My Passport Portable Hard Drive 4TB
 80E razne boje, preko 1000kom ukupno

WD My Passport Portable Hard Drive 2TB
 48E razne boje preko 500kom ukupno

My Passport Gaming Storage 2TB / 4TB
 49E 70kom 2TB / 79E 1kom 4TB

Još -8% preko topcashback, a neke možete još s -15% kuponom spustiti...
Ima još diskova, ali ovo mi se činilo ko zanimljiviji modeli

 Da li netko zna odakle se ovo salje?

Da li je iz EU ili iz Engleske?

 

Interesira me radi PDV i carine.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ja sam narucio prije koji mjesec i nikakva dodatna davanja nema. Sve dodje kroz nekoliko dana.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Trebalo bi i dalje ici iz Nizozemske ako se ne varam. Sve dosad je tako dolazilo.

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice