Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.443.840
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Edugenije kaže...

Sta si nasao u saturna

 

 

Ma nista toliko bitno za ovaj forum :)

 

Tuš za zube i dodao SanDisk usb stick od 256gb(21eur) posto je dobra cijena i pomoglo mi za besplatnu postarinu..

 

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Najbrži kaže...

https://www.chipoteka.hr/vijest/blackfriday2020

 

GoPro Hero 9 - 5 komada po 1899kn

 

Petak - 27.11

 

Super cijena, al mislim da su ti prakticki vec prodani ili ce biti prodani u prve 2 sekunde.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...

Super cijena, al mislim da su ti prakticki vec prodani ili ce biti prodani u prve 2 sekunde.

 Pokušati ću biti najbrži prst, ali mislim da je to već prodano. Navlakuša sa 5 kom na web-shop za cijelu RH.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 1:18 (Najbrži).
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ista stvar ko i oni PS4 prije koju god u Links, di je lik koji je bio 2. u redu za cekanje ostao bez istog iako su ih imali xx komada.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...

Ista stvar ko i oni PS4 prije koju god u Links, di je lik koji je bio 2. u redu za cekanje ostao bez istog iako su ih imali xx komada.

Svi se sjećamo toga u Dubravi. Kontao sam bio poslati tetka da mi kupi, ali sam odustao jer sam mislio da će biti muljaža, kao što je na kraju i bilo.

LOL: Crobrother
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

mislim da je ipak dobio ps4 s nekom igrom. po toj cijeni. jer je bilo svuda u novinama, bla bla

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Poštovani kolege forumaši,

isplati vi se ovo kupiti?

https://www.hgshop.hr/mobilni-telefon-apple-iphone-7-32gb-gold-mn902cn-a/proizvod/278402

2k kn?

 

1 Da
46 Ne!
Powered by Vino
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 13:13 (Gamerx:)xxx).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

links PS4

 

evo od prošle godine

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Najbrži kaže...
AmonZero kaže...

Ista stvar ko i oni PS4 prije koju god u Links, di je lik koji je bio 2. u redu za cekanje ostao bez istog iako su ih imali xx komada.

Svi se sjećamo toga u Dubravi. Kontao sam bio poslati tetka da mi kupi, ali sam odustao jer sam mislio da će biti muljaža, kao što je na kraju i bilo.

Stavili su dosta toga na Cyber Monday pa naknadno otkazivali, ali prijavom inspekcijii su svima koji su se zalili ispunili narudzbe :)

 

Mene je dopao MX Anywhere 2S za 195kn..

6 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozdrav ljudi, da se pohvalim i ja sam uzeo Mizuno wave daichi 5. Ali moje je pitanje vezano uz dell monitor p2719h za kojeg sam dobio preporuke u mikronisu šta se tiče programiranja. Pošto već duže pratim cijenu varira od 1550 do oko 1800 kuna. Čekam crni petak kad ono u instaru prodaju staru foru. Cijena prije je bila 1550 sad su povisili na 1630 i naravno daju popust od 5% i to ispada 1550 kuna. Ima li tko kakav savjet u vezi ovoga.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imam navedeni monitor - P2719H, koristio sam ga neko vrijeme ali ne bih preporučio, bolje idi na 2K rezoluciju na toj dijagonali. Nije lose sve dok ne vidis kako lijepo izgleda 2K na 27". I dalje ga koristim ali kao 2. monitor uz Xiaomi 34".

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Obzirom da sam na laptopu 70% vremena, 60hz iako imam novaca za bolji monitor mislim da gtx 1050 nebi mogla bolje od toga 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ta ti je preporuka prijatelju samo da ti ga prodaju LOL, programiranje na full hd rezoluciji i 27 incha? to ti nece nimalo ostro izgledat

GTX 1050 moze gurat i 4k 144 hz ako ces samo programirati tako da ti to nije istina da graficka nemoze. igre su druga stvar. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 0:21 (markec997).
6 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bi li onda preporučili ovaj:

 

Aoc 27 Q27P1

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Equi kaže...

Pozdrav ljudi, da se pohvalim i ja sam uzeo Mizuno wave daichi 5. Ali moje je pitanje vezano uz dell monitor p2719h za kojeg sam dobio preporuke u mikronisu šta se tiče programiranja. Pošto već duže pratim cijenu varira od 1550 do oko 1800 kuna. Čekam crni petak kad ono u instaru prodaju staru foru. Cijena prije je bila 1550 sad su povisili na 1630 i naravno daju popust od 5% i to ispada 1550 kuna. Ima li tko kakav savjet u vezi ovoga.

 ako imaš skrinšote prijavi ih mingo.hr

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Best buy sa future it od navedenih popusta?

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx?page=209&jumpto=6259548

 

Trenutno imam Ryzen 2600, Vega 56, 16gb ram 2666mhz

 

Jel bi bilo dobro upecat nešto id navednih komponenti za gaming konfiguriraciju?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CindX kaže...

Best buy sa future it od navedenih popusta?

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx?page=209&jumpto=6259548

 

Trenutno imam Ryzen 2600, Vega 56, 16gb ram 2666mhz

 

Jel bi bilo dobro upecat nešto id navednih komponenti za gaming konfiguriraciju?

 Ram bi valjao bolji, ali ja bi izbjegao ove za 450kn i dodao 100kn za Ballistixa, jednostavno je "future proof" zbog klokanja, pa tak ak ides poslije na 3600/X ili 5600/X on ce ti donest dodatnih 10-15-20 fpsa.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozdrav. Ovo mi je slozeno za konfu sa monitorom do 8000 kn - link.

 

Sutra ganjam akcije u Futuri i isao bi na sljedece.

 

 

Maticna B450M PRO4-F - Ima boljeg izbora ili je u redu?

 

Procesor - AMD Ryzen 5 3600X - 1400kn. No brainer.

 

Graficka - izbor izmedu Gigabyte RX 5600 XT ili 2060 mini.  RX 5600 XT ima godinu vise garancije tako da bi isao na to. Na Futuri ima vise proizvodaca po istoj cijenu vise manje. Koji je najbolji?

 

SSD - link ILI link. Neki drugi bolji izbor?

 

HDD - link

 

Napajanje - Predlozeno trenutno nije dostupno. Da li je ovo dostotna zamjena ili mozda neko drugo? 

 

Rami - link ILI link

 

Monitor - link

Kuciste i cooler mogu i sam izabrat. Hvala na odgovorima. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 0:29 (monsieur).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima sta posteno za BF sto se tice eksternih hardova?

 

4 i 6TB pozeljno...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Od popusta ni p, osim ovo malo u Futuri. Kak je bilo za crni tjedan, tak je i za crni petak u velikoj vecini ducana.

5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Chipoteka Black Friday akcija koja pocinje danas od 09:00 i funkcionira po principu - tko prvi njegovo, se ne moze vec 15 minuta otvoriti.
Pokusao sam s 2 razlicite mreze.
Sve sto trebate znati o Black Friday-u u Hrvatskoj

Lp
 

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa? Kakve su sad ovo gluposti ovdje, pala im je stranica radi povisene potraznje, ni prvi ni zadnji put. Nekakvom Nike-u padaju stranice od potraznje, a kamoli ne Chipoteci. Nema to veze sa Hrvatskom 

 

Nije uopce bitno jel pala stranica ili ne, bitno je samo je li bilo 5-9 kameri koliko su rekli i to je to, ocekivano je da ce stranica past pogotovo ako je netko vrtio bot i pokupio sve.

 

 

(I sad ce uslijedit novo plakanje, zasto Chipoteka nema zastitu od botova...)

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 9:09 (ivanoile).
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel netko od forumaša uspio uhvatiti GoPro sa Chipoteke? Ja ga niti u jednom trenutku nisam vidio da je dostupan. 

Pikiram GoPro vec nekoliko mjeseci no nisam imao prevelike nade da cu ga uhvatiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Edigital trenutno, just saying...

 
17 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stryder kaže...

Jel netko od forumaša uspio uhvatiti GoPro sa Chipoteke? Ja ga niti u jednom trenutku nisam vidio da je dostupan. 

Pikiram GoPro vec nekoliko mjeseci no nisam imao prevelike nade da cu ga uhvatiti.

 Je, pogledaj u drugoj temi za BF.

 

 

 

Di2 & EPS FTW!
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

chipoteka steka i kad nije crni petak

Beerman
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
R4zOR229 kaže...

MSI MAG B550M MORTAR WIFI na britanskom amazonu, 950kn do mailboxa. Mislim da je ok cijena jel kolko mi se cini ima najbolji vrm od b550 ploca

 Nije sve u vrmu, a ne triba baš ni obadavat onog momka buildzoida. Primjerice, potpuno je pogriješio u svezi b450 tuf pro; tvrdi da se 8-jezgreni ryzeni na njoj koriste isključivo na tvorničkim postavkama, odnosno da je ploča prilično loša, a s druge strane podosta ljudi na toj ploči koristi 8-jezgrene na maksimalnom overclocku i pritom odličnim temperaturama, zapravo najboljim temperaturama u tom rangu ploča. Neki na njoj čak overclockaju i 12-jezgrene.  

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nije to ploca za svakoga, ali cijena je po meni jako dobra. Vecini niti netreba nikakva b550 ploca a kamoli ovakva, dosta je midrange b450. Ja sam osobno uzeo jel planiram kasnije stavljat 16 jezgri gore, a uz to ploca mora biti mATX a izbor istih i nije nesto(doduse kod b550 puno bolje nego prije).

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jospi kaže...

Edigital trenutno, just saying...

 laganini na mingo.hr

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice