Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.417
|
čitano: 2.440.274
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
popo kaže...

Iskreno, za cca 60 kuna razlike kod nas mislim da se ne isplati.

 

a gle, realno, ak uzimaš nekoliko stvari odjednom sa amazon.de - nakupi ti se već malo osjetljiviji popust... 60kn sim, 50kn tam...

 

znam da sam ja prije nekoliko godina finu cifru uštedio već sa 3 komponente, pače - toliko da sam u istom paketu uzeo i Sony sluške za tu razliku...

 

ovak ak uzmeš samo ram - slažem se, i ja bi ga tu rađe kupio za tih 60kn razlike...

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Postoji li i koristi li itko mailbox za druge domene amazona, osim njemačkog? Tipa francuski, talijanski..
Ipak je razlika u dostavi 20+ €, pa nije šteta pitati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Čitatelj Dakle za Titan 2020 su digli cijenu, konkretno "obican" Stealth sa 2.0 PU Leather. Evo moj račun koliko sam stolac platio 25.12.2019....

 

PS : I imao sam besplatnu dostavu.

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 12:18 (Fake_Alert).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Fake_Alert kaže...

 Čitatelj Dakle za Titan 2020 su digli cijenu, konkretno "obican" Stealth sa 2.0 PU Leather. Evo moj račun koliko sam stolac platio 25.12.2019....

 

PS : I imao sam besplatnu dostavu.

 

 kako te služi stolica, interesantna mi je u tom cjenovnom rangu

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 12:22 (Del_Boy97).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Del_Boy97 kaže...
Fake_Alert kaže...

 Čitatelj Dakle za Titan 2020 su digli cijenu, konkretno "obican" Stealth sa 2.0 PU Leather. Evo moj račun koliko sam stolac platio 25.12.2019....

 

PS : I imao sam besplatnu dostavu.

 

 kako te služi stolica, interesantna mi je u tom cjenovnom rangu

 Fantasticna. Nisam nikada prije imao 'skuplju' stolicu, ali sam gledao one stolice po 2000 kn, gejmerske u Harvey normanu, koje gluposti oni prodaju za tu cijenu, a neudobne totalno.

 

Preporucam ovu i neces pozaliti. Malo je tvrda spuzva, ali meni to pase.

Kad gledam film mi je milina 'spustit sic' , zabolkirat ga u lezeci polozaj, dici noge i gledati ( kokice ofc )

 

 

PS : Stolica je cak izdrzala akciju ( if you know what i mean ) i nije otkazala.

 

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Našao sam laptop s RTX2060 za 8031kn.. neki popup mi je iskočio i kliknuo sam na nj..

Iskreno, na li-la sam dal je to povoljno(il je točno kolko zapravo i treba bit), no kad vidim kakvih blesavih cijena ima uokolo..

Ne mogu se sjetit u kojem ducanu, no neki poznat je.. pol minute google-fua i naci ce te ga

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
EpicFailGuy kaže...

Našao sam laptop s RTX2060 za 8031kn.. neki popup mi je iskočio i kliknuo sam na nj..

Iskreno, na li-la sam dal je to povoljno(il je točno kolko zapravo i treba bit), no kad vidim kakvih blesavih cijena ima uokolo..

Ne mogu se sjetit u kojem ducanu, no neki poznat je.. pol minute google-fua i naci ce te ga

 

https://www.nabava.net/prijenosna-racunala?q=rtx2060

AMD Fanboyčina
7 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Fake_Alert kaže...
Čitatelj Dakle za Titan 2020 su digli cijenu, konkretno "obican" Stealth sa 2.0 PU Leather. Evo moj račun koliko sam stolac platio 25.12.2019....

 

PS : I imao sam besplatnu dostavu.

 

 

Pa nije da je poskupila - nego je extra ako narucujes nekakav special edition.

Obicna je jeftinija. A ti si tu imai i Xmas promo i dodatne popuste, pa ti je postarina

isto ispala besplatna.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
birra kaže...

Postoji li i koristi li itko mailbox za druge domene amazona, osim njemačkog? Tipa francuski, talijanski..
Ipak je razlika u dostavi 20+ €, pa nije šteta pitati.

 To i mene zanima! Često načem nešto zanimljivo u austrijskom media marktu, ali nikako doć do toga pošto ne dostavljaju u Hrvatsku...

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Secretlab Omega stolica je također poskupila, uzeo sam je prošle godine za BF, bez popusta je bila 359 €, a danas ista košta 419 €.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
daniel2809 kaže...
birra kaže...

Postoji li i koristi li itko mailbox za druge domene amazona, osim njemačkog? Tipa francuski, talijanski..
Ipak je razlika u dostavi 20+ €, pa nije šteta pitati.

 To i mene zanima! Često načem nešto zanimljivo u austrijskom media marktu, ali nikako doć do toga pošto ne dostavljaju u Hrvatsku...

 Svaki amazon dostavlja u DE i cesto razlika u pdvu pokrije poatarinu do DE..

Sto se tice mediamarkta i saturna, oni rejectaju dostavu na mailboxde, barem ja ove godine nisam uspio platiti nikako u vise pokusaja (mastercard, revolut, paypal) tako da ne znam u cemu je problem.. prihvate narudzbu pa poslije admin otkaze..

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

djigibao

 

Mijenja se cijena stalno, ja kad sam prvi put pogledao bio je 71€ i sa svakim satom ide gore, sad evo gledam 86€ dok je danas oko 13:00 bilo 71€.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
assassin.st kaže...
daniel2809 kaže...
birra kaže...

Postoji li i koristi li itko mailbox za druge domene amazona, osim njemačkog? Tipa francuski, talijanski..
Ipak je razlika u dostavi 20+ €, pa nije šteta pitati.

 To i mene zanima! Često načem nešto zanimljivo u austrijskom media marktu, ali nikako doć do toga pošto ne dostavljaju u Hrvatsku...

 Svaki amazon dostavlja u DE i cesto razlika u pdvu pokrije poatarinu do DE..

Sto se tice mediamarkta i saturna, oni rejectaju dostavu na mailboxde, barem ja ove godine nisam uspio platiti nikako u vise pokusaja (mastercard, revolut, paypal) tako da ne znam u cemu je problem.. prihvate narudzbu pa poslije admin otkaze..

 

Ovo je razočaravajuća informacija, baš sam se nadao preko mailboxa uzet nešto preko njih sad na black friday ako se nađe... Vjerojatno imaju problema s jamstvima, zamjenom i povratom robe. Odnosno, u slučaju zamjene ili jamstva moraju slat korisniku nazad u Hrvatsku. To mi jedino pada na pamet kao razlog odbijanja.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima li što bolje od ove gaming stolice za istu ili sličnu cijenu?

https://edigital.hr/gamer-stolica/gamdias-achilles-e2-l-b-gamer-stolica-crna-achilles-e2-l-b-p612758

Powered by Vino
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://www.ikea.com/hr/hr/p/markus-uredska-stolica-glose-crna-40103100/

 

Za 200kn više kupiš ovo.

Usudio bih se reći da ne postoji "gejmerski" stolac do 250 eura, a da je udobniji. 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 8:57 (pavlovs_dog).
 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
pavlovs_dog kaže...

https://www.ikea.com/hr/hr/p/markus-uredska-stolica-glose-crna-40103100/

 

Za 200kn više kupiš ovo.

Usudio bih se reći da ne postoji "gejmerski" stolac do 250 eura, a da je udobniji. 

 

Kakav markus te spopao, pogledaj sliku one Gamdias pa nazad sliku ove. Markus ne vrijedi lipe vise od 1000kn, precijenjen je kao i vecina stvari iz Ikeae. Gamdias izgleda kao kopija izmedju ostaloga i ovog: https://shop.friendlyfireesports.com/en/product/master-seat koji je za te novce po meni najbolja kupovina. 2 osobe preko 100kg koje znam ga koriste god dana te im je i dalje super.

11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jebeš sliku, jedino ako ti stolica mora izgledat kao iz sportskog auta što je nonsens samo po sebi jer doma nemaš nikakvih g-sila koje te bacaju da ti trebaju bočne potpore.
Imam 110 kila i markus je dosad jedina stolica koja to podnosi bez ikakvih problema i nakon godinu dana, potpuna suprotnost riječi precijenjeno. Jedino je lumbalna potpora problem ako si niži jer možda neće 'sjest' na mjesto, a nepomična je
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meh, da, ergonomski je ok i dobra po ljeti, ali to je to, podesivost je slaba ili nikakva. Friendly fire ima alu konstrukciju tako da bez problema isto podnosi kile, ali naspram Markusa mozes sve pozicionirati kako got oces, a eto kosta 500-injak kn vise. Markus je super samo ako te bas potrefi, ta je za ljude tocno odredjene visine s tocno odredjenom navikom sjedenja i to je to. Nemres ju kupiti prije nego ju isprobas.

11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ma ok, nema tu podešavanja i ja sam je kupio za 700 kuna na akciji, no ove fore o izgledu mi nikak nisu jasne.
Da mora izgledat ko recaro da bi se smatrala 'boljom' po defoltu mi je bedasto, kao da ti trebaju bočne potpore... jedino ako treba da salo drži na okupu :))))
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jbg, gaming = izgled = marketing, ali nisam to gledao, nego sa gledista konstrukcije i podesivosti. To pouzdano znam za Friendly fire, a Gamdias izgleda kao kopija iste, makar sve te gamerske izgledaju vrlo slicno pa je tesko skuzit koja je kvalitetna koja ne. Ne kazem da je Markus losa, nego se isplati upravo tako kako si ju uzeo, na akciji za 700kn, a Ikea tih akcija ima svako malo. Tko got uzimao bilokakvu stolicu, neka samo pazi na kvalitetu umjetne koze..

11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Zato sam uzeo onu s tkaninom, ne vidim baš nikakve prednosti od 'kože'. Em se izliže i puca nakon nekog vremena, em po zimi hladi, a po ljetu grije i znojiš se
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...
Jebeš sliku, jedino ako ti stolica mora izgledat kao iz sportskog auta što je nonsens samo po sebi jer doma nemaš nikakvih g-sila koje te bacaju da ti trebaju bočne potpore.
Imam 110 kila i markus je dosad jedina stolica koja to podnosi bez ikakvih problema i nakon godinu dana, potpuna suprotnost riječi precijenjeno. Jedino je lumbalna potpora problem ako si niži jer možda neće 'sjest' na mjesto, a nepomična je

 Meni je problem naslon za leđa u globalu kad ju koristim u nagnutom položaju. Ova mreža sama po sebi nije baš predviđena za to, a ni moja kilaža ne pomaže puno. Za sjedenje mi je ok, ali za neki poluležeći položaj baš i ne. Pogotovo za dulje gaming seanse. Morati će na njuškalo kad tad, ali čeka se popust na Secretlab/Noblechair/Dxracer. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

meni je markus cijelo vrijeme u donjoj poziciji, ležečem položaju i skroz mi je OK. robusna stolica koja ni da mrdne po pitanju konstrukcije i izdržljivosti, i dalje je kao nova u svakom pogledu a gazim ju bez pardona.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni je Markus najbolje sjeo od svih stolaca koje sam probao, a probao sam ih hrpetinu u rasponu od 500-2000kn. Nažalost, nije se uklapao u estetiku prostora pa sam na nagovor djevojke nevoljko iskrvario 400 eura za Titana. Ne vidim značajnu razliku u udobnosti. Vjerojatno mi je kao što Fichek kaže, Markus bio baš po mjeri. Sve u svemu, ne treba olako kupit stolac u kojem ćeš provesti 5+ sati dnevno. Treba isprobati. Ako je stolac gejmerski cirkus ne mora automatski značiti da je bolji za dugotrajne gejming sešne od običnog uredskog. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vec sam pisao, i opet se vracam na to - gamdias achilies, godinu i nesto dana, izgleda i ponasa se kao nova, sjedi se u njoj 5-8 sati dnevno, minimalno....

 

188, 90+kg.... do sada je mozda tri puta obrisana vlaznom krpom, i dvaput su dotegnuti vijci od naslona za ruke... sve ostalo nije dirano od kako je sastavljena.

 

Nisam isprobao ostale, tesko je ista onda tvrditi, no, nakon pocetnog navikavanja na skoljkasti oblik, osjecaj sjedenja je fenomenalan, stolica je masivna i ogromna, jako veliki ledjni dio.....

 

Kao i sve "kozne" stolice, preko ljeta je malo zeznuto jer se zaljepis za nju, no...

 

Meni se pokazala kao dobra investicija. 


Dakle, odabir stolice je individualan, sto meni pase tebi ne mora, i obratno....

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 12:23 (Damir22).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
assassin.st kaže...
daniel2809 kaže...
birra kaže...

Postoji li i koristi li itko mailbox za druge domene amazona, osim njemačkog? Tipa francuski, talijanski..
Ipak je razlika u dostavi 20+ €, pa nije šteta pitati.

 To i mene zanima! Često načem nešto zanimljivo u austrijskom media marktu, ali nikako doć do toga pošto ne dostavljaju u Hrvatsku...

 Svaki amazon dostavlja u DE i cesto razlika u pdvu pokrije poatarinu do DE..

Sto se tice mediamarkta i saturna, oni rejectaju dostavu na mailboxde, barem ja ove godine nisam uspio platiti nikako u vise pokusaja (mastercard, revolut, paypal) tako da ne znam u cemu je problem.. prihvate narudzbu pa poslije admin otkaze..

 

Da. Nazalost moram potvrditi ovo za Mediamarkt i Saturn, sto je po svemu sudeci u biti ista firma...

 

Uglavnom, narucio sam oralni tus i usb(256gb SanDisk za 21eur) u Mediamarkta i sve super prode, iskoristio i onih 10eur za newsletter i potvrde narudzbu...

Sutra ujutro odbijeno jer kao sistem je naisao na neku gresku(po njihovom citaj prevaru) i onda poslije vratili novce na paypal, poslije nakon par mailova sto su zaobilazili konkretan razlog napisu da su otkazali jer ja to uzimam kao veleprodaju, kao preprodavac i da se javim njihovom odjelu za veleprodaju, eeej, za 2razlicita proizvoda...

 

I ja im napisao da pretpostavljam da je to zato sto je na adresi za slanje naveden mailboxde ali da nije za preprodaju nego da je to nacin na koji tu robu mogu dobiti u hrvatsku i poslao im mailbox stranicu da vide o cemu se radi i ponovno narucim i sve isto ali drugi put mi kazu da je to do razlicitih adresa, jedna od racuna a druga za slanje i da sistem odmah sumnja...

 

Treci put sam probao preko Saturna i kod njih je proslo ali su stavili moju Hr adresu kao da se nalazi u njemackoj i ja im posaljem mail da je doslo do greske i ako mogu promijenit u njemacku adresu za mailboxde a oni prvo da im posaljem vise podataka da znaju da sam to ja i kad sam poslao da ne smiju mijenjati i ja im kazem sta sad, necete mijenjati pa da paket zavrsi nigdje i nista od odgovora, i tako, paket je na putu za nigdje :) , tako da sad cekam ponedjeljak i nadam se otkazivanju jer sam nasao jeftiniju opciju da narucim te 2stvari iz 2razlicite trgovine...

 

 

Btw. Pricao sam na tel. 2put s mediamarktom(i oba puta se potrefili nasi ljudi s balkana 😂) i jedanput sa Saturnom s nekim tko jedva nabada engleski, ovi s mediamarkta su dobro baratali engleskim pa onda hrvatsko/bosanskim :D

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 17:49 (Chriss).
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni zbilja žao što si toliko puta nastradao, nadam se da će ovo sad riješit čim prije i vratit pare. Samo da taj paket još netko negdje ne preuzme 

 

Šta reći, kompliciraju bez veze, debilana...

4 godine
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

vidim da spominjete secret lab, ja mislim da cu nakon

omege opet kupiti omegu. stolica je naprosto preudobna za sjedenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ja kad saljem na Mailbox stavljam i adresu dostave i naplate na mailboxovu.

Cak mi je i amazon support rekao jednom prilikom da mi nisu nest mogli napravit jer su sam za dostavu koristio mailbox a za naplatu svoju adresu u hr
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...
Ja kad saljem na Mailbox stavljam i adresu dostave i naplate na mailboxovu.

Cak mi je i amazon support rekao jednom prilikom da mi nisu nest mogli napravit jer su sam za dostavu koristio mailbox a za naplatu svoju adresu u hr

 To uvijek prolazi za sve osim za mediamartk saturn.. bas cu probat iduci put obje iste adrese stavit..

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice