Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.444.636
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
6 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja dok otkrijem za neku rasprodaju kao ovo u Linksa sve što valja od monitora rasprodano. Ne bi me čudilo da ljudi vrebaju stalno i kupuju pa odmah preprodaju na njuškalu slično kao rabljene automobile jer nešto na akciji u Hrvatskoj uhvatiti je nemoguće :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kakve veze Zalman ima s raspravom jesu li baš sva MS kućišta katastrofa ko što tvrdi kolega?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Uf 450kn za tu limenku je puno - cak se i ljepilo vidi gdje su ljepili "filter" za prasinu, tako da doslovno

taj donji red usisnih rupica ne sluzi nicemu.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...

 taj zalman je loš, cijeli je šupljikav, nema nikakvih filtera, vidljivo je lim tanji, pcie limići se moraju kidati umjesto da imaju šarafe

tebi je možda bolji, meni sigurno nije - a bogme i kvalitetom je klasu ispod

 

plastičnu bočnu stranu da ne spominjem

 Ma gdje je los ? Gdje je supljikav ? Supljikav je zato jer je mesh, a mesh koriste sva "high end" kucista tipa H500P Mesh koji je top end kuciste. Tanji lim ? Kakve veze ima tanji lim sa icime, pa neces sutat kuciste da ce ti se negdje polomit. Kad jednom sastavis komp, onda ga ne dirat ovisno kak tko cisti (par mjeseci, pol god, god, 2god)... 

 

Edit: nemoj mi molim te slat video od ovog pejica, svako svali svog konja, on ima sponzore sa njima kao i sa jednim od "najboljih" SSDova patriot burstom i njegovim imenom na njemu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 18:19 (hahhaajaads).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Čitatelj kaže...

Uf 450kn za tu limenku je puno - cak se i ljepilo vidi gdje su ljepili "filter" za prasinu, tako da doslovno

taj donji red usisnih rupica ne sluzi nicemu.

 

 

 nije limenka, nema ništa tanji lim od mojeg fractala

filter nije zaljepljen, odvaja se, griješiš 

hahhaajaads kaže...

 Ma gdje je los ? Gdje je supljikav ? Supljikav je zato jer je mesh, a mesh koriste sva "high end" kucista tipa H500P Mesh koji je top end kuciste. Tanji lim ? Kakve veze ima tanji lim sa icime, pa neces sutat kuciste da ce ti se negdje polomit. Kad jednom sastavis komp, onda ga ne dirat ovisno kak tko cisti (par mjeseci, pol god, god, 2god)... 

 

Edit: nemoj mi molim te slat video od ovog pejica, svako svali svog konja, on ima sponzore sa njima kao i sa jednim od "najboljih" SSDova patriot burstom i njegovim imenom na njemu...

 straga je šupljikav, ne volim takva kućišta

naprijed je mesh bez ikakvog filtera, kućište je magnet za prašinu 

pejic barem ima kvalitetne recenzije, za tog zalmana moraš svijećom tražit recenziju i nemereš je nać

 

zalman je kvalitetom klasu ispod, nema staklo nego plastiku, lošije je kvalitete, nema filtera, pcie limiće moraš trgati, lim je loš... 

tebi te stvari možda nisu bitne, meni osobno jesu

metropolis je za svoju cjenovnu klasu super kućište, doduše nije za vruće komponente 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mambinjo kaže...

Ja dok otkrijem za neku rasprodaju kao ovo u Linksa sve što valja od monitora rasprodano. Ne bi me čudilo da ljudi vrebaju stalno i kupuju pa odmah preprodaju na njuškalu slično kao rabljene automobile jer nešto na akciji u Hrvatskoj uhvatiti je nemoguće :D

https://www.links.hr/hr/monitor-34-lc-power-m34-va-100hz-4ms-300cd-m2-3000-1-zakrivljeni-srebrno-bijeli-razred-energetske-ucinkovitosti-b-100300446 Ovo je po meni jako dobar monitor, ali bi ga trebalo isprobat. Pogledaj si, ako volis ultrawide..

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 23:40 (The_Fichek).
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Asrockica 5700xt sto je danas bila u linksu za 2579kn je bila super ponuda...

Napravis underclock, instaliras najnovije drivere i cjenovno je nitko ne moze nadmasiti.

Toliko, lp.

Powered by Vino
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 22:10 (Gamerx:)xxx).
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Ako ima jos budnih, jos par sati akcija na OBD2 alat za dijagnostiku auta od nonda.co iz SAD-a koji je za dzabe, a inace kosta 60 USD, postarina je 8,74 USD:

Refferal link (nemam pojma sta dobijem s tim): https://www.nonda.co/products/smart-vehicle-health-monitor-lite?cus_name=Filip&?utm_source=Userop&utm_medium=Referral&utm_campaign=OBD

Obicni link: https://www.nonda.co/products/smart-vehicle-health-monitor-mini?utm_source=fbads

 

Random naletio na mobu kao neki oglas pa narucio, makar bilo sranje (vidjet cemo). Ako neko ima kakve dojmove slicnog alata neka slobodno napise u P&O temi..

 

Sta se vremena dostave tice kaze ovako:

"Please allow 3-8 business days (United States) or 12-18 business days (International) for delivery. Shipping might be delayed due to the COVID-19 pandemic, we will try our best to get the product into your hands in a safe and timely manner."

Ja sam ti slicnu stvar (drugi model) narucio iz kine prije koju godinu.

Mali uredjaj koji spojis sa autom i onda imas na google playu brdo aplikacija s kojima se na isti povezes na BT i prikaze ti na mobitelu kodove greske (ukoliko su registrirane na tvom autu).

Uredjaj sam platio tipa 2-3$.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

The_Fichek

 

Napisi neki osvrt kad dodje, budem je onda i ja uzeo ak je dobra, sljedeci put 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ok, ali treba to stic.. ocekujem barem mj dana.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Ok, ali treba to stic.. ocekujem barem mj dana.

 ja sam isto uzeo... pa cemo vidit... imam kineza al nije mi bas pouzdan.... nez jel ovaj sta bolji....

VenAtoR#2231
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima li negdje na akciji neka grafička u stilu one Asrockice? Gledam i njuškalo, trenutno nema ništa. 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Hexfire kaže...
Kakve veze Zalman ima s raspravom jesu li baš sva MS kućišta katastrofa ko što tvrdi kolega?

 uzeo MS CYCLOPS V za 250kn i mogu reci best buy kuciste!!

al doslovce!

protocnist zraka odlicno,kablovi skriveni....

 

8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Tebi je odlično zato jer si do sad radio samo s kućištima reda 100 kn. Komu su kroz ruke prošla kvalitetnija kućišta zna kako to može biti jednostavnije za sastaviti komp. Meni je kroz ruke prošlo desetak njihovih kućišta koja su između 200-300 kn i sva imaju isti unutarnji kostur. Sva su smeća. Nimalo nisu "user friendly". Nedavno sam mijenjao napajanje u MS Metropolisa, pa to je užas kakvo je to smeće. Užas za montažu. Dno dna. Nista ispod black widow nije vrijedno spomena kod njih.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2020 11:07 (Vader).
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Vader kaže...

Tebi je odlično zato jer si do sad radio samo s kućištima reda 100 kn. Komu su kroz ruke prošla kvalitetnija kućišta zna kako to može biti jednostavnije za sastaviti komp. Meni je kroz ruke prošlo desetak njihovih kućišta koja su između 200-300 kn i sva imaju isti unutarnji kostur. Sva su smeća. Nimalo nisu "user friendly". Nedavno sam mijenjao napajanje u MS Metropolisa, pa to je užas kakvo je to smeće. Užas za montažu. Dno dna. Nista ispod black widow nije vrijedno spomena kod njih.

 navedi mi 3 dobra razloga zasto je smece?

btw proslo mi kroz ruke oho kucista.. 

zasto ti uzas za montazu metropolis? mozda sesko spojit zice audia,usb na maticnu? 

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Cyclops V je sve samo nije smece, mozda izgleda jeftino ali protok zraka je na razini nekih dosta skupljih kucista. Za svega ima mjesta, cable management, veliki cooler/grafu i sl...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam odustao od MS kucista (u tom rangu koji i sto sad ove spominjete. Zadji put kad sam kupio dobio neko koje nije proslo ni quality control. Ovaj tempered glass bio ko da gledas s dioptrijom od -6 kroz njega. Kvaliteta unutar bila losa od sarafa do svega. Reklamiro ga, izj*bo je dok sam to radio i jos ga moro na ruke u ZG donijet u trgovinu, a onda sam bio u OS. Imate cijelo moje iskustvo tam u temi za kucista. Ja kazem bjezi od MS kucista.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

nezz kakvih sta vi imali problema sa tim ms kucistima ali meni je ovo prvu i iznenaden sam.

mozda u proslosti su bili losi ali sada skidam im kapu.

govorim iz svog osobnog iskustva. mislim svatko ima svoje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo kog zanima, moja donekle detaljna usporedba MS Black Widow i Fractal Define S iz 10.mj prosle godine: https://forum.bug.hr/forum/topic/kucista-napajanja/vodic-odabir-kucista/146466.aspx?page=189&jumpto=5991672&sort=asc&view=flat

 

Btw. sretan Uskrs onima koji slave..

 

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
lange kaže...
Hexfire kaže...

 uzeo MS CYCLOPS V za 250kn i mogu reci best buy kuciste!!

 Gdje si ga nasao za 250kn?

8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bilo je do nedavno Cyclops IV i V po tim cijenama u dućanima, sad nema Cyclops V ispod 289 kn u centro.hr, u svim ostalim dućanima je preko 300, a kućište nije vrijedno spomena. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kosturko1 kaže...
lange kaže...
Hexfire kaže...

 uzeo MS CYCLOPS V za 250kn i mogu reci best buy kuciste!!

 Gdje si ga nasao za 250kn?

 https://comel.hr/ms-cyclops-v-gaming-kuciste-02-0151358-proizvod-18217/

kuciste za moje komponente odlicno!

mam 5 vent od 120mm meni cist dovoljno

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
lange kaže...
Kosturko1 kaže...
lange kaže...
Hexfire kaže...

 uzeo MS CYCLOPS V za 250kn i mogu reci best buy kuciste!!

 Gdje si ga nasao za 250kn?

 https://comel.hr/ms-cyclops-v-gaming-kuciste-02-0151358-proizvod-18217/

kuciste za moje komponente odlicno!

mam 5 vent od 120mm meni cist dovoljno

 Ja sam prije par dana dobio salve thumbsdownova kad sam pitao forumaše zašto preporučuju, ljudima na budžetu, kućišta od 400-500 kn, ako ih se nađe slične kvalitete za 100-200 (tipa MS).
A kad sam ih pitao koje su to, za život bitne, karakteristike i prednosti koje imaju potonja 500kn kućišta naspram onih od 200kn - svi junaci mukom zamukoše. 

7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Do 250kn je recimo i OK, al kad je puna cijena od 400-500kn,

ma da dodje i sa 10 ventilatora, ne vrijedi.

 

Al svejedno bi do 250kn prije odabrao Zalman S2/S3/S4.

 

Zasto? Zato sto znam da ima OK ventilatore, koji su efikasni,

nisu najtisi na svijetu, al tri komada dobrih ventilatora nasprem 5 upitne kvalitete, sto bi odabrao?

 

https://www.nabava.net/kucista/zalman-s2-kuciste-cijena-midi-bez-napajanja-atx-90555671

https://www.nabava.net/kucista/zalman-s3-kuciste-cijena-midi-bez-napajanja-atx-90555691

https://www.nabava.net/kucista/kuciste-zalman-s4-cijena-prozirna-bocna-stranica-2x-12-cm-fan-1x-usb-30-103371151

 

https://geizhals.at/?cmp=1948260&cmp=1948288&cmp=2241456&active=1

 

 

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ovo MS dolazi bez ventilatora.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Onda je definitivno preskupo dati skoro 250kn za konzervu bez ventilatora.

S2/S3 su bolji izbor.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

S2/S3 dolazi s jednim ventom pozadi

Ali da, jako je dobro kuciste, slagao sam 3 komada i svida mi se

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Odkad se pojavila kristina mandarina izgubili su kompas pa vise ne znaju kaj je dobro, a kaj nije.

 

Vezano za MS, najveća je fora kaj već par godina uvaljivaju jedan te isti unutarnji izgled, a cijena prilično porasla. MS Panthera je prije koju godinu koštala 150 kn u dućanu. To je ovakvo kućište.

https://www.protis.hr/products/details/kuciste-midi-ms-panthera-bez-napajanja-crno/120942

 

Unutra isto izgleda ko i ova sadašnja, samo malo mijenjaju izgled rupica na ovom limu koji skriva napajanje, kvaliteta izrade loša ko i na današnjim, kavez za diskove krivo pozicioniran, ujedno se i kuha disk u njemu. Ako imaš nemodularno napajanje, mučiš se da sakriješ višak kablova, premali je razmak između MBO traya i zadnjeg poklopca, fulane rupe za montažu...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 0:42 (Vader).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

i lijepo izgledaju

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice