Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.444.151
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

eto i ja sam narucio. pa cemo vidjeti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pridruzio bi se i ja ako moze, iako sumnjam 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Za ekipu koja me trazi zvucnike - maksimalan broj setova po osobi/racunu je 2 komada.

Teoretski mogu napraviti jos jedan racun sa istim imenom, adresom i karticom, al to nebi proslo.

 

Tako da, zao mi je, ne mogu pomoci. Da se moze kupiti 10 komada, nema problema, narucio bi i isporucio svima,

nikakve dodatne troskove osim postarine (circa 17€ sa osiguranjem) nebi morali platit, al posto se ne moze, da ne ispadnem baba roga.

Moj PC  
8 0 hvala 6
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

jel nema nikakav forwarding service u austriji jebemu zivot?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Znači 8 frendova sam pitao jel imaju koga u austriji i nula bodova. Su baš svi za irsku otišli? 

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koliko ja znam, ne. Iz DE ima, jer puno proizvoda sa Amazona ne dostavljaju iz DE u AT,

pa iz DE u AT paketshopom, ili kako to ja radim, odaberem adresu dostave neki od paket-shopova u DE,

koji mi je blizu, pa se provezem tih 150km (ako je nesto zaista sta mi treba i sto ne mogu kupiti nigdje drugdje).

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Joooj što zelim te zvucnike ajme. Moji su svi u njemackoj. Dodje mi da pitam u nekoj grupi Hrvati u Beču ili nešto

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Je-emu kakvu sam pomamu napravio u temi

A samo sam tražio prijenosni BT zvučnik i nabasao na ove koji se i meni svidjeli. Proizvođač je iz Francuske... Kod nas u HR se mogu naći pojačala u Dacco

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
spiderhr kaže...

Je-emu kakvu sam pomamu napravio u temi

A samo sam tražio prijenosni BT zvučnik i nabasao na ove koji se i meni svidjeli. Proizvođač je iz Francuske... Kod nas u HR se mogu naći pojačala u Dacco

 

 

Daj ti link za hrvate u becu.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
nhooydz kaže...
spiderhr kaže...

Je-emu kakvu sam pomamu napravio u temi

A samo sam tražio prijenosni BT zvučnik i nabasao na ove koji se i meni svidjeli. Proizvođač je iz Francuske... Kod nas u HR se mogu naći pojačala u Dacco

 

 

Daj ti link za hrvate u becu.

 

Evo :)

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ispravili su cijenu. Tko je jamio, jamio je (vjerojatno nije)
:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da li se jos nekom od vas koji pratite temu "Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]" ta tema se ne vidi na popisu?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kod mene isti slučaj. Nema je na popisu tema koje pratim. 

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
darkborg kaže...
Ispravili su cijenu. Tko je jamio, jamio je (vjerojatno nije)
:D

 

Sad čekamo da vidimo što su odgovorili Čitatelju i ostalima koji su uspjeli naručiti...

11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
darkborg kaže...
Ispravili su cijenu. Tko je jamio, jamio je (vjerojatno nije)
:D

 Ja sam onda naručio među zadnjima danas oko 11 sati dok je još bilo 20€.

Javim ako mi otkažu naruđžbu.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
darkborg kaže...
Ispravili su cijenu. Tko je jamio, jamio je (vjerojatno nije)
:D

 Također sam uspio naručiti, sad se nadamo da budu priznali poraz i poslali nam poklone za Valentinovo 

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...

Da li se jos nekom od vas koji pratite temu "Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]" ta tema se ne vidi na popisu?

 Vidljivo

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 17:08 (Najbrži).
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
...sad su popravili...
Poslao sam isti problem na drugu pa su valjda sredili.
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Luka123 kaže...

Evo za mall popusti

 Ne vidim za Logitech koji je točno, MDHR20101?

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 19:19 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...
MasterG kaže...

 ...na to jos ide 15% popusta pa je krajnja cijena - 594kn (Akcija traje do 16.2.2020. ili do prodaje zaliha.)

  da ih imam gdje stavit uzeo bih odmah...i da zaboravio sam napomenuti još -15%

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
MasterG kaže...
djigibao kaže...
MasterG kaže...

 ...na to jos ide 15% popusta pa je krajnja cijena - 594kn (Akcija traje do 16.2.2020. ili do prodaje zaliha.)

  da ih imam gdje stavit uzeo bih odmah...i da zaboravio sam napomenuti još -15%

 Primamljiva cijena. I sam sam bio na zadnjem kliku za kupnju, ali čitajući malo rivjuove po internetu (reddit + audio forumi), odustajem lagano. Samo negativni komentari, osim youtube rivjuova gdje logitech sponzorira youtubere da dizu u nebo njih i njihove artikle. Sve manje uopće gledam po youtubeu kad tražim nešto za kupnju. Ako niste primjetili, rijetko tko kaže išta negativno o artiklu za koji radi recenziju. Pa kad kupiš isti, ispadneš naivna budala. Pa eto, čisto da spomenem, možda natjeram nekoga da se ne zaleti. Iako imam logitech zvucnike 2.1 za pc, koji traju već 10ak godina, te stvarno nisam zahtjevan korisnik.. Kao i svi, želim najbolje za svoje novce. Ako ima netko osobno iskustvo sa z607, neka napiše par crtica vrlina/mana. Hvala i lp.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
birra kaže...
MasterG kaže...
djigibao kaže...
MasterG kaže...

 ...na to jos ide 15% popusta pa je krajnja cijena - 594kn (Akcija traje do 16.2.2020. ili do prodaje zaliha.)

  da ih imam gdje stavit uzeo bih odmah...i da zaboravio sam napomenuti još -15%

 Primamljiva cijena. I sam sam bio na zadnjem kliku za kupnju, ali čitajući malo rivjuove po internetu (reddit + audio forumi), odustajem lagano. Samo negativni komentari, osim youtube rivjuova gdje logitech sponzorira youtubere da dizu u nebo njih i njihove artikle. Sve manje uopće gledam po youtubeu kad tražim nešto za kupnju. Ako niste primjetili, rijetko tko kaže išta negativno o artiklu za koji radi recenziju. Pa kad kupiš isti, ispadneš naivna budala. Pa eto, čisto da spomenem, možda natjeram nekoga da se ne zaleti. Iako imam logitech zvucnike 2.1 za pc, koji traju već 10ak godina, te stvarno nisam zahtjevan korisnik.. Kao i svi, želim najbolje za svoje novce. Ako ima netko osobno iskustvo sa z607, neka napiše par crtica vrlina/mana. Hvala i lp.

 Jebeš reVJuvjove samo kupi i uživaj nemogu biti loši za tu lovu.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nije loša cijena, ali to je blizu cijene nekih dobrih studijskih monitora kao Presonus Eris 3.5 ili Edifier R1280T i sl. Zavisi za kaj se kupuju zvučnici. Ako je u pitanju kućno kino ti Logitechi su vjerojatno dobri, a za sve ostali neki studijski monitori bliže 800kn su vjerujem bolji odabir.

13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Čitatelj kaže...
birra kaže...

 Znači, ne mogu te za*ebat nikako i naplatit punu cijenu, već samo stornirat i vratit lovu? 
Evo ja bio na klik od kupnje, a onda primjetim da mi piše za adresu da je u Austriji i poštanski broj promjenjen od onoga kojeg sam napisao. 

Sumnjičav sam trenutno :/ 
Jel tebi piše da iz hrv uzimas i tocna adresa stoji?

Zivim u Austriji, mislim da ne mozes naruciti za van AT.

Ne mogu me zajebat nikako, jer idem na SofortÜberweisung, dakle "odmah placanje",

taj servis se spaja na moju eBanku i naplacuje mi trazeni iznos, tocno 44,97€ (19,99+19,99+4,99).

Taj iznos je skinut s racuna i prebacen vec na racun MediaMarkta.

 

Dakle sad mi eventualno sutra mogu mail sa isprikom da su se zayebali,

ili ce popushiti bar 760€ za oba seta (u sto cisto sumnjam).

 

spiderhr kaže...

 

 U Kantogra... ovaj Zagrebu sam :) Da je cijena lijepa je.

 

Imaju BT i još dosta ulaza.. Smiješna cijena, mislim da je greška u tipkanju...

 

Da, bas zbog BT-a su mi zanimljivi, kakvi god da bili, bolji su od malih prijenosnih BT od 20€.

Taman za ugradit pod strop na terasi, za ljetno uzivanje u rostilju.

 

Ako dodju, kad sam u HR, sjednes u afto i dodjes na klopu u SK i dobijes zvucnike.

 za sad nisam dobio e-mail storna :)

7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nisam ni ja, al ni status se nije promjenio, jos uvjek stoji "In Bearbeitung" (u obradi).

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Čitatelj kaže...

Nisam ni ja, al ni status se nije promjenio, jos uvjek stoji "In Bearbeitung" (u obradi).

 pa pise da treba 2-3 tjedna... mozda se smiju kako su nas zaj**li i tamo za 20 dana dode mail... 

VenAtoR#2231
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa imam 15ak narudzbi iz MM-a, obicno kroz 3 radna dana dobijes potvrdu o slanju.

Jedino sam dobio dva maila o potvrdi placanja, no to ne znaci nista, to se dobije uvjek.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Čitatelj kaže...

Pa imam 15ak narudzbi iz MM-a, obicno kroz 3 radna dana dobijes potvrdu o slanju.

Jedino sam dobio dva maila o potvrdi placanja, no to ne znaci nista, to se dobije uvjek.

 a cuj prode prode...ako neprode nikom nista.... svakako sve zahvale kolegi za tip...

VenAtoR#2231
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ja nekako vjerujem da ce vam proc jer po iskustvu to prolazi kod vecih firmi koje drze do ugleda. Tako su se kod nas zajebali na ekupi pa su ipak poslali sve telefone.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

A gle, ne vjerujem, zato kod kupnje je iznimno navedeno da u slucaju greske zadrzavaju prava prekida ugovora.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice