Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.504
|
čitano: 2.602.203
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vidio sam barem 2 tu na forumu uvzadnje vrime!

coffe,coffe,coffe.....
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
It'sMe932 kaže...

gtx 950 850 kn - stara mjesec dana...

 

Da li za tu GPU treba napajanje?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...
It'sMe932 kaže...

gtx 950 850 kn - stara mjesec dana...

 

Da li za tu GPU treba napajanje?

 Izgleda da netreba ali provjeri sam: link

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 21:10 (It'sMe932).
16 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Fixcar kaže...
I7 980X + Asus Rampage III Extreme 2500 kn
http://www.njuskalo.hr/procesori/intel-i7-980x-asus-rampage-iii-extreme-ploca-oglas-19715766
Izgleda mi ko fer ponuda, ispravite me ako se varam

 

 Jel to onaj kolega s foruma prodaje?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stvarno nebih znao. Naletio na oglas na njuskalu jer i za sebe trezim nesto novo.
e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
9 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja bih rekao da je to skupo.

 

Zaboravljate na činjenicu da je to rijedak socket i ako se nedaj bože ploča pokvari polovne su rijetke i skupe, a naravno i bez pisane garancije.

 

Tko već ima ploču, za taj socket se može preko ebaya nabaviti šestjezgrenog Xeona X5660 za oko 500 kn, negdje drugdje vjerojatno i manje. Taj Xeon se naravno može i klokati.

 

Čak i kad bi se išlo od nule, te tražilo s1366 6-core Xeona i pripadajuću ploču koja ga podržava, može se puno povoljnije proći od te ponude na njuškalu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2016 16:59 (Vader).
 
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Vader kaže...

Ja bih rekao da je to skupo.

 

Zaboravljate na činjenicu da je to rijedak socket i ako se nedaj bože ploča pokvari polovne su rijetke i skupe, a naravno i bez pisane garancije.

 

Tko već ima ploču, za taj socket se može preko ebaya nabaviti šestjezgrenog Xeona X5660 za oko 500 kn, negdje drugdje vjerojatno i manje. Taj Xeon se naravno može i klokati.

 

Čak i kad bi se išlo od nule, te tražilo s1366 6-core Xeona i pripadajuću ploču koja ga podržava, može se puno povoljnije proći od te ponude na njuškalu.

 Slažem se, preskupo, ako kupuješ za gaming onda proc sa 6 jezgri nije potreban, za 2500kn se može kupit i7 4770 (k) na njuškalu i neka Z 1150 ploča sa garancijom nova, nakon izlska Skylakea su im cijene otišle dolje.

Battlelog: Glavas_ZG
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2016 17:09 (Glavas_ZG).
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@NiDJO7Z7 Nekako mi izgleda totalno bezveze bez onog gornjeg nastavka kao da kupuješ porsche-a bez ikakve opreme dobar je on, ali nije to to (imo). lp

If you have nothing to lose, try.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

kućište je kolko vidim sad na akciji i sad mu je cijena još manja-768kn

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Burek s mesom
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2016 14:09 (KKristijan).
 
5 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

PALIT GeForce GTX 1060, 6GB DDR5

 

300-400kn jeftinija nego u ostalim dućanima

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne isplati mi se sa R9 380 4gb prelazit na 1060?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stryder kaže...

Ne isplati mi se sa R9 380 4gb prelazit na 1060?

 Pod kojim uvjetima? Ovu ako prodaš kao polovnu za 1400-1500 što bi bila realna cijena morao bi nadoplatiti 1000kn za 1060. Rast u preformansama jest osjetan al jel ti to vrijedi 1000kn ovisi o tebi.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ova je stara 2 mjeseca a nisam siguran kako ce se razvijati stvari sto se tice Vulkana u nadolazecim naslovima

16 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stryder kaže...

Ova je stara 2 mjeseca a nisam siguran kako ce se razvijati stvari sto se tice Vulkana u nadolazecim naslovima

 Ako želiš DX12 i Vulkan grafu, tvoja 380ka to već je. Ostaje ti da tu svoju prodaš, dodaš 500kn i uzmeš 480 od 4GB. Opet kažem ovisi koliko para misliš potrošit.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stryder kaže...

Ne isplati mi se sa R9 380 4gb prelazit na 1060?

 Ne.

Battlelog: Glavas_ZG
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@ Links vikend akcija - Što nisu stavili DDR4 memoriju :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@ansha

Mislim da je to kolega ovdje na forumu uzeo.

Battlelog: Glavas_ZG
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jopaa991 kaže...

i5 6600k - novo, zapakirano +garancija, 1600 kuna.

 

 

To je i5 6600, bez K. Taj prodaje i i5-6600K + Asus Z170-P za 2500kn, a isti komplet prodaje Caesar et Brutus na Bugu..

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...
jopaa991 kaže...

i5 6600k - novo, zapakirano +garancija, 1600 kuna.

 

 

To je i5 6600, bez K. Taj prodaje i i5-6600K + Asus Z170-P za 2500kn, a isti komplet prodaje Caesar et Brutus na Bugu..

 Istina, malo sam se zajebao :D

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

i5 6500 - novo, zapakirano + garancija, 1400 kuna.

 

Ovaj sam ja uzeo ... dobio račun, zapakiran, susretljiv.

Čekam matičnu(naručeno) i memoriju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kolega jopaa991 njuskaj i ubuduce ovako :) Dobro ce doci nekome tkome se "neda" ili ne zna dali su neke cijene dobre. A i dobiti ces koji hvala gumb 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja uzeo onog XFX-a danas, hvala kolegi za link!

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Tu smo da pomazemo jedni drugima 

Moj PC  
5 0 hvala 3
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

jopaa991 Svaka čast

 

I sviam ostalima koji tu i tamo skupe ovako lijepu kolekciju. Npr Stjepanj 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ljudi, je li tko poslovao sa zalagaonicom Inter Credo??

 

Znam da nije najprigodnija tema za pitat, ali mi trebaju informacije..

16 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Ljudi, je li tko poslovao sa zalagaonicom Inter Credo??

 

Znam da nije najprigodnija tema za pitat, ali mi trebaju informacije..

 sto si stavio na oglas ? nazvali su te?

 

ja kada sam stavljao onaj skupi laptop na njuskalo lik me nazvao da bi otkupili laptop od mene reko dajte recite okvirno kolko mislite ponudit i mozda dodem. 

kaze meni lik dodite pa cemo provjeriti bla bla bla,, reko ajde bok..

 

sigurno ti ponude duplo manje nego što ti mozes dobiti samo ti s kešom mašu ispred glave pa ce netko i pristat, ocajni pristaju

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stavio sam laptop na oglas, ne skup koliko tvoj bivsi ROG, ali i dalje relativno skup laptop (ovaj iz mojPC..). Sad ga prodajem za 3850kn i ne mislim bas spustati cijenu. To sam im odmah rekao, a oni meni vele upravo to sta kazes, da dodjem kod njih pa da oni to pregledaju i ponude cijenu. Nije problem doci, ali takvim ljudima zapravo nebih ni dao da prckaju po laptopu. Jos sam lijepo stavio slike unutrasnjosti laptopa i slikao sa svih kuteva, koji k uopce imaju gledat..

 

Uglavnom hvala ti na feedbacku 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2016 20:49 (The_Fichek).
13 godina
protjeran
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Ljudi, je li tko poslovao sa zalagaonicom Inter Credo??

 

Znam da nije najprigodnija tema za pitat, ali mi trebaju informacije..

Zaboravi dobru procjenu i prodaju stvari kod njih, em sto ti daju nemoralno nisku cijenu k tome jos ne gledaju cijenu istih stvari u trgovinama pa te njihove cijene nemaju nikakvog smisla jer ih odreduje tamo neki "znj" njihov suradnik...

 

Dakle jedino ako ti je lova za "glave"i ocajno potrebna te ako si recimo dobio neku stvar za poklon, a svoje se stvari hoces rijesiti odmah za bilo kakve novce (opet ovdje preporucujem njuskalo jer ces tamo izvuci opet par sto kuna vise)...

 

U ovom tvom slucaju ne racunaj ni 2500 kn da ce ti oni ponudit i platiti, a kada bi ga prodavali isao bi za min 800 kn vecu cijenu da zarade...

 

Isplati se jedino kupovati jer zna naletit stvari po ajmo reci solidnim cijenama u dobrom stanju, samo sto preporucujem detaljna testiranja svih stvari koje se uzimaju kod njih posto nekad ni oni nemaju pojma kako stvarno testirati neki uredaj pa im se nesto moze i podvaliti, a onda naletis ti i kupis tu istu podvaljenu stvar...

 

 

Recimo ja sam cisto iz radoznalosti, posto su mi blizu, odnio jedan Samsungov laptop, (novi u trgovini takav sigurno nema ispod 2700 kn) u dobrom stanju (potrgana kvacica od jednog drzaca za ekran i vidi se da je koristen, ali cuvan max) sa solidnim i3 procesorom, 4 gb rama, intel hd 3000 integriranom grafom i 500 gb hard diskom i pitao koliko bi mi oni platili ocekujuci ajde bar 1000 kn jer ipak nije neka stara kram (rekao sam da ocekujem bar 1200 kn da mogu dobiti jer im kao moras rec neku cifru), a oni rekose 100 eura... Reko hvala lijepo, laptop pod ruku i dovidenja...

 

Jos jedan primjer cu ti dati za mobitel, huwei p7, sa racunom i grancijom do 10 mj. ove godine, kutijom i skoro svom opremom u jako dobrom stanju (9.5/10), uzet na produzenje ugovora, nov na nabavi bio cca 1500 kn prije 2 mjeseca, rekao da ocekujem 1200 kn (namjerno da vidim koliko ima veze kada im ja kazem vecu cifru , naravno da nema veze) i taj njihov suradnik je procjenio da mi oni mogu dati 500 kn... Mobitel u dzep i dovidenja, hvala nisam rekao... 

 

Isto tako sam saznao (ne pitaj kako ) da je jedan lik pristao prodati svoj huawei p8 lite, (placen 2000 kn u trgovini, na nabavi je novi 1400 kn) samo sa racunom i punjacem u odlicnom stanju, za 500 kn jer je dobio novi iphone na poklon...  Kasnije su oni taj isti huawei prodali za 900 kn...

 

Nadam se da ti ne trebam dalje nista pisati...

 

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2016 3:29 (Tomo53nja).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne treba dalje pisat. Necu ic tamo 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice