Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.453.894
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mael kaže...

Evo slike :D

 

Ventovi su odozgo jer nestane unutar kućišta

hm, naljepnica...ne kuzim :S

 

i ti ventovi, to gura zrak ili vuce? jer kako mi se cini to bi trebalo metnuti naupacke, da vuce zrak van iz kucista...

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005212124705
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 10:08 (FakeDeath).
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Evo odgovora iz Raijinteka što se tiče boje, izgleda da se ne gubi garancija što bi i imalo smisla pošto sami daju boju uz cooler.

"Hello Ivan,

thx a lot for your mail and interest! Don’t worry… you can take it off and dye the coolant… Meanwhile, make sure you will not fasten the screw too much when you close the loop again… Just use normal finger power and not more… and make sure the rubber is in between the acrylic housing and the screw…."
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
itomic009 kaže...
Evo odgovora iz Raijinteka što se tiče boje, izgleda da se ne gubi garancija što bi i imalo smisla pošto sami daju boju uz cooler.

"Hello Ivan,

thx a lot for your mail and interest! Don’t worry… you can take it off and dye the coolant… Meanwhile, make sure you will not fasten the screw too much when you close the loop again… Just use normal finger power and not more… and make sure the rubber is in between the acrylic housing and the screw…."

 

to sam si i mislio da ce ti odgovorit,  bilo bi retardirano da se gubi garancija

[19xx]C3c1l
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Gledam ove akcije SSD-a na Alzashopu.. pa nisu baš jeftini :(

Npr, stari intel 520, 120GB košta 540kn. Još dostava, i to ide preko 600kn.

 

Pa kod nas su bili daleko povoljniji :(

 

Kako su ostalima cijene?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 19:33 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
6 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Intel 520 kao sto se lijepo vidi nije na akciji, dok velika vecina drugih je. Nisu neke akcije, ali su akcije, a cijene uglavnom ipak nesto nize nego u Hrvatskoj, pogotovo za one koji izbjegavaju manje popularne ducane... Onaj kojeg zanima kupnja treba vidit kolko kosta ta dostava ako je cijena proizvoda ispod 100 eura.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 20:21 (The_Fichek).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

i ispricavam se na linku koji sam stavio, sa moba je islo pa sad otvara retardirano.

Da, nisu svi na akciji ali ima dosta dobrih ponuda..

[19xx]C3c1l
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Intel 520 kao sto se lijepo vidi nije na akciji, dok velika vecina drugih je. Nisu neke akcije, ali su akcije, a cijene uglavnom ipak nesto nize nego u Hrvatskoj, pogotovo za one koji izbjegavaju manje popularne ducane... Onaj kojeg zanima kupnja treba vidit kolko kosta ta dostava ako je cijena proizvoda ispod 100 eura.

Hvala.

 

Da, dostava preko 100 Eura je free, a ispod 100 Eura je obično oko 10 Eura :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 20:34 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...

Evo covjek prodaje skoro pa novu(garancija jos 21mj./rs magazin) 7870xt ali s "tahiti le" cipom dakle "malo" okrljastena 7950!

stvarno odlicna ponuda za 800kn s obzirom da se za te novce prodaju djecje igracke tipa gtx750/260x/7850/7870 itd{#}!

http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/odlicna-ponuda-radeon-xfx-7870-2gb-tahiti-chip-7950-jaca-verzija-oglas-13723974

 

 

zar je prije 3mj bilo tih grafi u trgovini? :S

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005212124705
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
http://valid.canardpc.com/2gp8dx
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 22:46 (Ivanjino96).
 
2 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ivanjino96 kaže...

mozes kupiti ali samo referentnu, izvedba 970 cipa s tri venta ne postoji ispod 3000-3200kn! a niti sam rekao da je cijena boli glava{#}! vec za one koji su mozda mislili iskesirati toliko za recimo r9 290...

kaj se pak tice odnosa snagi 780 vs 970 sve se zna samo ne da je 970 podosta jaca{#}, ova u testu ima pozamasan boost i kod nas je nema ispod 3500kn, tako da je to vec drugi par gaca kao i cijena s 2400 na preko 3500{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 22:34 (Stjepanj).
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...
Ivanjino96 kaže...

mozes kupiti ali samo referentnu, izvedba 970 cipa s tri venta ne postoji ispod 3000-3200kn! a niti sam rekao da je cijena boli glava{#}! vec za one koji su mozda mislili iskesirati toliko za recimo r9 290...

kaj se pak tice odnosa snagi 780 vs 970 sve se zna samo ne da je 970 podosta jaca{#}, ova u testu ima pozamasan boost i kod nas je nema ispod 3500kn, tako da je to vec drugi par gaca kao i cijena s 2400 na preko 3500{#}

Baš mi ne ovo ne liči na referentnu 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

dobro stvarno ne kuzim, ja o jednom ti o drugom, sebi uzmi tu vrelu izvedbu od ino3d onda kad je vec tako dobra ponuda! sebi je nebi uzeo ni u ludilu! a trenutno dostupna 970 s 3x venta nema ispod 3000+kn, pa necemo sad stavljati izvedebe svega i svacega u isti kos!lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
3 8 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...

dobro stvarno ne kuzim, ja o jednom ti o drugom, sebi uzmi tu vrelu izvedbu od ino3d onda kad je vec tako dobra ponuda! sebi je nebi uzeo ni u ludilu! a trenutno dostupna 970 s 3x venta nema ispod 3000+kn, pa necemo sad stavljati izvedebe svega i svacega u isti kos!lp

Kolko sam čuo iz osobnog iskustva ljudi i čitao po forumima nije ni gainward phantom baš nešto posebno.. tj. nije u rangu Gigabyte, MSI-a i Asus-a.

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ne kužim ovo pre*eravanje s cijenama tipa "nema ispod 3.000-3.200"

pa bar je lako ukucati na nabava.net i vidjeti cijene

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=gtx+970

 

eto giga s tri venta najjeftinija 2.700 kuna, ako ćeš izbjeći kontraverzni edigital onda ista grafa u sljedećoj trgovini 30 kuna više

dakle niti blizu 3.000 a kamo li 3.200 kuna

 

u krajnjem slučaju ta 780 je polovna, što samo po sebi spušta cijenu u odnosu na nove

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 8:37 (picajzla0707).
Moj PC  
5 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...

 

eto giga s tri venta najjeftinija 2.700 kuna, ako ćeš izbjeći kontraverzni edigital onda ista grafa u sljedećoj trgovini 30 kuna više

dakle niti blizu 3.000 a kamo li 3.200 kuna

I onda klikneš na tu slijedeći trgovinu za 30kn više i vidiš da ustvari nemaju tu grafičku.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Texpi kaže...
picajzla0707 kaže...

 

eto giga s tri venta najjeftinija 2.700 kuna, ako ćeš izbjeći kontraverzni edigital onda ista grafa u sljedećoj trgovini 30 kuna više

dakle niti blizu 3.000 a kamo li 3.200 kuna

I onda klikneš na tu slijedeći trgovinu za 30kn više i vidiš da ustvari nemaju tu grafičku.

onda ideš na sljedeću gdje je 65 kuna skuplje, ali još uvijek daleko od tri soma kuna

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...
Texpi kaže...
picajzla0707 kaže...

 

eto giga s tri venta najjeftinija 2.700 kuna, ako ćeš izbjeći kontraverzni edigital onda ista grafa u sljedećoj trgovini 30 kuna više

dakle niti blizu 3.000 a kamo li 3.200 kuna

I onda klikneš na tu slijedeći trgovinu za 30kn više i vidiš da ustvari nemaju tu grafičku.

onda ideš na sljedeću gdje je 65 kuna skuplje, ali još uvijek daleko od tri soma kuna

Onda tražim i tražim i tražim i ne vidim WF3 s 3 ventilatora ispod 2940, što i nije tako daleko od 3000kn:

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=gtx+970+wf3

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...

ne kužim ovo pre*eravanje s cijenama tipa "nema ispod 3.000-3.200"

pa bar je lako ukucati na nabava.net i vidjeti cijene

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=gtx+970

 

eto giga s tri venta najjeftinija 2.700 kuna, ako ćeš izbjeći kontraverzni edigital onda ista grafa u sljedećoj trgovini 30 kuna više

dakle niti blizu 3.000 a kamo li 3.200 kuna

 

u krajnjem slučaju ta 780 je polovna, što samo po sebi spušta cijenu u odnosu na nove

 

 

 

 

 

Kolega da prostiš na izrazu ali ga serendaš sve u 16...

Uspoređivati firme kao giga, asus i msi s inno i palit zaista nema smisla, onaj tko se imalo razumije u osnove hw znao bude o ćemu se radi.

Zaboravljaš kako gtx 780 postoji više verzija nego gtx 970, od nekih proizvođaća gtx 780 su ćak i mrvicu bolje od 970 ili su tu negdje.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Texpi kaže...

Onda tražim i tražim i tražim i ne vidim WF3 s 3 ventilatora ispod 2940, što i nije tako daleko od 3000kn:

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=gtx+970+wf3

onda kad si toliko "uporan" tražiš pod gigabyte jer neke trgovine ne navode WF3 u nazivu i nabava.net ih ne nađe u pretraživanju, nazoveš uzi shop i raspitaš se da ti nabave gigu za 2.760 kuna što će i napraviti 

ili u krajnjem slučaju naručiš u alzashopu tu karticu za 2.600 kuna ...

 

ili ako si totalni tudum, naručiš tu polovnu 780 za 2.400 kuna (i dobiješ ciglu)

 

EDIT:

@Tiby

kad smo već kod serendanja, gdje si ti pročitao da sam i spomenuo inno ili palit

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 12:17 (picajzla0707).
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Onda upišeš bez WF3

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=gigabyte+gtx970

 

I opet nema s 3 venta za te novce. A na taj način da se nekom javiš pa ti nabavi, se možeš javiti i susjedu da ti nabavi iz njemačke kad će ići po špeceraj.

 

NHF, ali samo govorim da nije tako kao što pišeš, ne branim nikoga.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...

EDIT:

@Tiby

kad smo već kod serendanja, gdje si ti pročitao da sam i spomenuo inno ili palit

Linkao si od svih proizvođaća gtx 970 ili se varam.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Texpi kaže...

 

I opet nema s 3 venta za te novce. A na taj način da se nekom javiš pa ti nabavi, se možeš javiti i susjedu da ti nabavi iz njemačke kad će ići po špeceraj.

 

NHF, ali samo govorim da nije tako kao što pišeš, ne branim nikoga.

a miša mu jarca, pa zoveš trgovinu ne susjeda iz njemačke, zato kontakt u trgovinama i postoji

osobno sam tako napravio i dobio što sam tražio u uzi shopu, jedino što je trajalo dva dana duže nego inače, u drugom slučaju i u drugoj trgovini sam se dogovorio i za popust pa sam fractal kućište od 570 kuna dobio za 500

 

ako već kupuješ hw od dva i po ili tri soma kuna, valjda se možeš malo potruditi...a ne vidim i kakav je problem naručiti iz tog famoznog alzashopa za 2.600 kuna, masa ljudi je od tamo uzela i dobila hw u roku 4 dana

 

ili je valjda bolje uzeti 200 kuna jeftiniju i, opet ističem polovnu 780-tku, koja također nije ni asus ni giga

 

EDIT:

@tiby

pa valjda si pročitao i ono ispod linka i opet ponavljam, nigdje nisam spomenuo inno ili palit, nego gigu

 

 

pa ćeš ti onda opet da te gige nema zasad, pa blablabla do unedogled, ne da mi se više - uzmite si faking polovnu 780 i ušparajte 200 kuna

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 12:33 (picajzla0707).
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jedno glupo pitanje. Jel zna netko koja trgovina u Zagrebu daje kupovinu na rate preko HPB-a? {#}

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kakva je procedura sa reklamacijom sa tim Alzashopom? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
crocked kaže...

Kakva je procedura sa reklamacijom sa tim Alzashopom? :)

I mene bi zanimalo ako ima tko iskustva...

Na mail od jučer mi još nisu odgovorili.

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kada se registriras imas "My Alza" Account.

Tamo imas "Warranty Claims & Returns", nikada nisam dobio proizvod da je bio DOA ali vjerujem

da su posteni, po iskustvu koje sam imao do sada sa njima.

 

Mozes sve vidjeti na slikama dolje.

Vjerovatno se ide na opciju "Return by post"

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 850 PRO 256GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 13:56 (Marcuskac).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...

onda kad si toliko "uporan" tražiš pod gigabyte jer neke trgovine ne navode WF3 u nazivu i nabava.net ih ne nađe u pretraživanju, nazoveš uzi shop i raspitaš se da ti nabave gigu za 2.760 kuna što će i napraviti 

ili u krajnjem slučaju naručiš u alzashopu tu karticu za 2.600 kuna ...

 

https://www.uzishop.hr/nvidia-gpu/2900-gigabyte-nvidia-geforce-gtx-970-4gb.html

 

Ok evo ti link iz Uzi shoa, oduzmi 3% ako samo spomeneš kako si registriran na Bugu i opet te ispada mrvicu ispod 3k kuna.

To je ono što znam "kod nas", a naručivanje iz vana lako spominješ Alzashop s tim uvjetima nisam upoznat i iskreno ne razmišljam.

Bdw. kod kolege Zlatka sam kupio cpu, mbo i gpu i sve se možeš dogovoriti bez obzira što je čovjek protjeran s foruma ( ipak i dalje za članove Bug foruma postoji popust ), što reči osim ljudina...

 

 

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

uf, i onda sam ja sebi dao nick picajzla {#}

 

ajd još kratko za tu gigu u uziju i da završimo s picajzlanjem, to je ipak gaming verzija od tri soma kuna, a bez problema će ti nabaviti i onu običnu wf3 za cijenu koju sam ti rekao

i da zlatko je ok, i ja sam tamo nabavio cpu, mbo i rame i sve se lako dogovori sa čovjekom, pa vjerujem i neki popust kad uzimaš više robe, samo što se ja ne volim cjenkati pa sam platio koliko traži (a i nije preskup)

i ovo sa kućištem mi je bilo malo u šturcu tražiti popust, no nagovorio me kolega s buga za jednu trgovinu u sisku gdje su valjda navikli

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Malo samo da bacim komentar posto sam i sam preko njuskala kupio isti cooler za 250kn i jos uvijek mi stoji.. Ukratko to cudo je ogromno i fino dizajnirano s obzirom da je namjena da hladi pasivno. Trebao bi doci sa fan ductom ako je uredan oglas. Evo ovdje review da ne objasnjavam sto je to, sve je jasno uslikano, objasnjeno, ima i testova. Znaci ventilator dolazi sa 2 fan ducta, jedan za 120mm jedan za 140mm, crvene i zute boje (neda mi se gledat koji je koji), a ne dolazi sa ventilatorom i to je ono na sto sam htio obratit pozornost, iako je cooler bez ventilatora prebrutalan, kao i cijena. Eventualni problem vidim u tezini od 1.1kg, tu je sluzbena stranica. Ostali su mi ti linkovi kad sam ga i sam isao prodavat, ali sam ga radje sacuvao za buducu konficu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2014 15:30 (The_Fichek).
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice