Kupnja rabljenih dijelova i kupoprodajni ugovor

poruka: 5
|
čitano: 1.132
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Kupnja rabljenih dijelova i kupoprodajni ugovor

Koliko sam informiran od par dučana ako kupim recimo rabljenu grafičku i na računu piše ime i prezime od vlasnika (koji nisam ja) i ako grafička rikne ja ne mogu dobit povrat novaca na svoje ime nego na ime vlasnika, to bi značilo da bih mogao ostvariti garanciju obavezan je kupoprodajni ugovor ili sam ja to krivo shvatio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kupnja rabljenih dijelova i kupoprodajni ugovo

Mislim da je garancija prenosiva, a zakonska obveza za materijalni nedostatak nije.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
10 godina
offline
Kupnja rabljenih dijelova i kupoprodajni ugovor

garancija nije prenosiva ako na računu pise ime i prezime,tako su mi rekli u dučanu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja rabljenih dijelova i kupoprodajni ugovo

koliko ja znam garanvija je vezana uz proizvod a ne uz osobu .... molim te ime shopa da ga znamo izbjegavat

10 godina
offline
Re: Kupnja rabljenih dijelova i kupoprodajni ugovo
Giopriest kaže...

koliko ja znam garanvija je vezana uz proizvod a ne uz osobu .... molim te ime shopa da ga znamo izbjegavat

 Kako ce ti netko refundirat novce na ime koje ne pise na racunu? naravno da je garancija vezana uz ime ako ga ima na racunu, ako nema ime na racunu garancija vrijedi ,bas sam gledao neke starije racune, neki su na moje ime ,a na nekima ne pise nista.Nazovi par ducana i provjeri, neki ducani ce progledat kroz prste ako imas kutiju sa serijskim brojem ,racun i graficku mada nije na tvoje ime.Zato je najbolje napravit kupoprodajni ugovor  ako na računu piše ime.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice