Problem sa "htc desire 630 dual sim"

poruka: 12
|
čitano: 1.345
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Problem sa "htc desire 630 dual sim"

Poštovani. Molio bi pomoć radi se o mobitelu "htc desire 630 dual sim", odjedamput je nastao problem na displeju sve je se pobrakalo i samo se malo nazire nešto malo u pozadini . Sad mi je problem kako doći do podataka koje imam na njemu, kad ga spojim na računalo pojavi se zvuk ali ga ne registrira, izvadio sam dodatnu karticu što je bila u njemu i na računalu i na drugom mobitelu pokazuje da je treba formatirat, ako je formatiram nestaju i svi podaci s nje. Mobitel mi nikad nije ispao, niti je pretrpio bilo kakve udarce. Imali netko možda kakvu ideju.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Problem sa "htc desire 630 dual sim"

Probaj na pamet potegnuti status bar prema dolje i kliknuti da se spoji na računalo (MTP) nakon kaj si uštekao kabelom u računalo.

Nekaj ovak, vjerovatno pri vrhu kad spustiš status bar:

 

Kruha i igala...
4 godine
neaktivan
offline
Re: Problem sa "htc desire 630 dual sim"
fer-de-lance kaže...

Probaj na pamet potegnuti status bar prema dolje i kliknuti da se spoji na računalo (MTP) nakon kaj si uštekao kabelom u računalo.

Nekaj ovak, vjerovatno pri vrhu kad spustiš status bar:

 

 Problem je u tome što je displej iz neznam kakovog razloga neupotrebljiv, kažem nije bilo nikakvih padova i udaraca ili je bio na stolu ili u džepu od jakne.

 

4 godine
neaktivan
offline
Problem sa "htc desire 630 dual sim"

Može li mi netko reći kako povezati ovaj mobitel bez bilo kakve vidljivost na displejui na računalo. Imaju neki programi ali oni traže neki "debbuging mode" koji vjerojatno nije uključen na mobitelu. Uspio sam jednom povezati , ali sam tada samo prebacio sadržaj sa sd kartice na računalo, a ovo ostalo nisam tada stigao odradit zbog drugi obaveza i bio sam uvjeren da ću i drugi put nekako uspjet ali nažalost ne ide. Znači trebao bi kontakte,poruke, ono što je na unutarnjoj memoriji mobitela.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Problem sa "htc desire 630 dual sim"
kezol kaže...

Može li mi netko reći kako povezati ovaj mobitel bez bilo kakve vidljivost na displejui na računalo. Imaju neki programi ali oni traže neki "debbuging mode" koji vjerojatno nije uključen na mobitelu. Uspio sam jednom povezati , ali sam tada samo prebacio sadržaj sa sd kartice na računalo, a ovo ostalo nisam tada stigao odradit zbog drugi obaveza i bio sam uvjeren da ću i drugi put nekako uspjet ali nažalost ne ide. Znači trebao bi kontakte,poruke, ono što je na unutarnjoj memoriji mobitela.

 Jesi li bio povezao svoj google acc s mobitelom na način da ti automatski snima gore kontakte i fotke? Ako jesi tada bi kontakte mogao povući uz pomoć google accounta, a fotke bi ti se također trebale nalaziti unutar photos od googla. Whatsapp, Viber i ostale app imaju zaseban backup uz pomoć kojega ako si naštimao bi s lakoćom trebao vratiti sve podatke koje si tamo imao + kontakte s mobitela.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
4 godine
neaktivan
offline
Re: Problem sa "htc desire 630 dual sim"
Branimir2412 kaže...
kezol kaže...

Može li mi netko reći kako povezati ovaj mobitel bez bilo kakve vidljivost na displejui na računalo. Imaju neki programi ali oni traže neki "debbuging mode" koji vjerojatno nije uključen na mobitelu. Uspio sam jednom povezati , ali sam tada samo prebacio sadržaj sa sd kartice na računalo, a ovo ostalo nisam tada stigao odradit zbog drugi obaveza i bio sam uvjeren da ću i drugi put nekako uspjet ali nažalost ne ide. Znači trebao bi kontakte,poruke, ono što je na unutarnjoj memoriji mobitela.

 Jesi li bio povezao svoj google acc s mobitelom na način da ti automatski snima gore kontakte i fotke? Ako jesi tada bi kontakte mogao povući uz pomoć google accounta, a fotke bi ti se također trebale nalaziti unutar photos od googla. Whatsapp, Viber i ostale app imaju zaseban backup uz pomoć kojega ako si naštimao bi s lakoćom trebao vratiti sve podatke

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 7:35 (kezol).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Problem sa "htc desire 630 dual sim"

Problem je što sam zaboravio lozinku za  google acc, a negdje sam je zabilježio na neki papirić koji mi se zagubio, ali moraću ga potražit.

16 godina
offline
Re: Problem sa "htc desire 630 dual sim"
kezol kaže...

Problem je što sam zaboravio lozinku za  google acc, a negdje sam je zabilježio na neki papirić koji mi se zagubio, ali moraću ga potražit.

 Uvijek se možeš javiti supportu u vezi toga pa slijediti njihove upute kako da dođeš do svojeg accounta, bitno je da imaš nekakav dokaz da je to tvoj acc, kao npr. da još uvijek koristiš broj mobitela koji si prijavio kod njih.

Ili možda najbolja solucija bi bila da ako imaš spremljenu lozinku na nekom od preglednika koje koristiš na osobnom računalu pa od tamo povućeš lozinku koju koristiš.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
4 godine
neaktivan
offline
Problem sa "htc desire 630 dual sim"

Može li netko pomoći, da mi kaže o čemu se ovdje radi i imali mu pomoći?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Problem sa "htc desire 630 dual sim"

Razvaljen ekran, ima mu spasa ako negdje nađeš jeftini ekran a da valja, i sam si zamijeniš.

 

Kruha i igala...
4 godine
neaktivan
offline
Re: Problem sa "htc desire 630 dual sim"
fer-de-lance kaže...

Razvaljen ekran, ima mu spasa ako negdje nađeš jeftini ekran a da valja, i sam si zamijeniš.

 

 Ali nije slomljen ekran.

7 godina
offline
Re: Problem sa "htc desire 630 dual sim"

Izgleda kao da je.

Može on puknuti a da staklo ostane čitavo.

Jedina druga mogućnost je da je konektor ekrana izgubio kontakt, to se da popraviti ako nije sjeban konektor.

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice