Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.747
|
čitano: 10.863.360
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Možeš pogledati i Realme X2
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kod nas ili vani?

Kod nas - redmi note 8 pro, xiaomi mi 9t ili ako se nađe pro za te pare, xiaomi mi 9 lite, realme x2. Ne znam kakav je taj color os na njemu pa pogledaj koji YouTube video. 

Vani - mi 9t pro, redmi k30 ili sačekati globalnu verziju koja će vjerojatno biti poco x2 ili f2 (to ću ja) i za kraj realme x2 pro koji je zvijer, ali opet ponavljam "color os".

Eto. Sretno. 

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Što bi rekli koji je najbolji mobitel koji se može kupiti u Hrvatskoj do nekih 3000kn. (searcham po nabavi malo)

 

Konkretno gledam ovaj i sviđa mi se, ima li nešto bolje od toga?

 

P.s. Koristila bi ga žena, bitna joj je kamera i da je brz i da baterija dobro drži. Nije bitna toliko veličina (provjereno :P)

Divide et impera!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2020 14:41 (omeyer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Novo pa je i cijena visoka, "plasticni" telefon sa GG 3 za tolike novce?

 

Eno redmi note 8 PRO na e kupi za 1700, a ne vjerujem ni da je taj samsung puno bolji od obicnog note 8 (ispod 1500kn kod nas)

 

Za tu lovu kupis il mi 9 il mi 9t PRO

 

Jebi ga samsung je ime i kod srednje klase platis samo ime u startu 1000kn

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2020 15:32 (16OR).
 
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Od navedenih Xiaomia  MI9 ima najbolju kameru, a najslabiju bateriju.

Tu je i manji MI 9 SE sa solidnom kamerom kao i navedeni Redmi note 8 pro sa solidnom kamerom, velikom baterijom i ekranom.

U cijenu ti ulaze i Xiaomi mi 9t i 9t pro.

Za par dana izlazi global poco x2 koji će imati sony senzor kamere, ali ne znam kada će doći kod nas. Nadam se brzo jer ga planiram uzeti. 99% da je to rebrandirani redmi k30. Odličan telefon. 

To ti je od xiaomia :-) Ostalo slabo pratim. 

Možda Huawei P30 koji je nešto preko budžeta ili p20 pro - oni su klasika dobri sa kamerama.  Neki Mate sa njuškala? 

Samsunge ne pratim. 

Pozdrav.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2020 16:38 (hardcoree).
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kupio sam ženi Xiaomi Mi A3, 4/128 GB, u Mobisu, cijena 1.367,00 kn. Vlasnik sam Xiaomi Mi 9 Lite kojeg sam kupio na Gearbestu za 1.440,00 kn. Oba sam naručio naslijepo, jer ih nisam vidio prije. Naravno Mi 9 lite je svoja priča. A ovaj A3. Pa to je strava mobitel. Kakva loša rezolucija i gluposti. Slika je savršena. A kako dobro leži u ruci. Ovaj sustav Android One, pa to je predobro. I još nešto -  ima malu notifikacijsku ledicu sprijeda. Puno  jednostavnije za koristiti, a ima sve. A baterija će trajati i trajati... Pa Mi 9 Lite je skuplji kod nas za oko 1000 kn. Imam oba. Nemojte dvojiti. Kupujte Mi A3.

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.1.2020 7:43 (vjeko333).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vjeko333 kaže...

Kupio sam ženi Xiaomi Mi A3, 4/128 GB, u Mobisu, cijena 1.367,00 kn. Vlasnik sam Xiaomi Mi 9 Lite kojeg sam kupio na Gearbestu za 1.440,00 kn. Oba sam naručio naslijepo, jer ih nisam vidio prije. Naravno Mi 9 lite je svoja priča. A ovaj A3. Pa to je strava mobitel. Kakva loša rezolucija i gluposti. Slika je savršena. A kako dobro leži u ruci. Ovaj sustav Android One, pa to je predobro. I još nešto -  ima malu notifikacijsku ledicu sprijeda. Puno  jednostavnije za koristiti, a ima sve. A baterija će trajati i trajati... Pa Mi 9 Lite je skuplji kod nas za oko 1000 kn. Imam oba. Nemojte dvojiti. Kupujte Mi A3.

Slažem se, kupio ga članu obitelji a imam u familiji Mi8, Mi9T i Poco.

7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vjeko333 kaže...

Kupio sam ženi Xiaomi Mi A3, 4/128 GB, u Mobisu, cijena 1.367,00 kn. Vlasnik sam Xiaomi Mi 9 Lite kojeg sam kupio na Gearbestu za 1.440,00 kn. Oba sam naručio naslijepo, jer ih nisam vidio prije. Naravno Mi 9 lite je svoja priča. A ovaj A3. Pa to je strava mobitel. Kakva loša rezolucija i gluposti. Slika je savršena. A kako dobro leži u ruci. Ovaj sustav Android One, pa to je predobro. I još nešto -  ima malu notifikacijsku ledicu sprijeda. Puno  jednostavnije za koristiti, a ima sve. A baterija će trajati i trajati... Pa Mi 9 Lite je skuplji kod nas za oko 1000 kn. Imam oba. Nemojte dvojiti. Kupujte Mi A3.

 
I ja ga isto kupio ženi. Oduševljen sam "overall" mobitelom... Od lijepog izgleda, normalnih gabarita i ergonomije, pa do lijepog zaslona, dobrih kamera, fulidnosti rada i na kraju trajanja baterije.. Da sebi sada kupujem mobitel, to bi bio Mi A3 gotovo sigurno. Moje preporuke svakome. Jedino ako netko preferira MIUI, onda neka gleda RN8..

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

a ja sam se navikao na plaćanje mobom, pa mi je NFC nužan...

 

ali da, Mi A3 je najpametniji odabir...dok vidim balave fufe kak sline za iPhoneom X, smiješno mi je uopće bacati toliku lovu kad imaš strojčić poput A3....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

posto mi je krepao s10+ mojom krivnjom trazim novi mobitel. Za oko mi je trenutno zapeo Xiaomi MI 9T pro. Zanima me koliko je to losiji i da li je uopce losiji mobitel od s10+? Cijenom je duplo jeftiniji od samsunga...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
S10 je ipak Samsungov flagship i bolji je uredjaj u gotovo svim segmentima, posebno u segmentu kamere.
Dok sam kupovao mob razmisljao sam o Mi 9t pro, ali me na kraju odbilo to sto kamera nema OIS i ekipa se zalila na neoptimizirani softver u mi 9t temi. Na kraju sam nadodao malo love i uzeo p30 pro i ful sam zadovoljan. Predlazem da bacis oko na mate 20 pro, nesto je jeftiniji od p30 pro, ali po meni takodjer odlican.
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Mi 9T Pro je strava za pare, ali je gotovo u svim segmentima slabiji od S10+. Međutim kad znaš da ti je ostalo 2500kn više u džepu, lako se oproste neki nedostaci.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

gledam neki solidan mobitel uzet za tatu u rangu 1000-1300 kn. Ne treba nista posebno, koristi fotoaparat, za pozive itd. 4/64 će biti i vise nego dovoljno. Posto imam redmi note 7 vec godinu dana i mobitel mi je odlican, mislio sam to mozda. Ako ima koji bolji sad za te novce, slobodno dajte preporuku.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 13:23 (Mindim).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Xiaomi Mi A3 - ti nije los mob za te pare...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Posto nemrem prodat mi 9t..javio mi se na njuskalu za zamjenu.nudi mi 3 mj star one plus 6t...jel se to isplati?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

Posto nemrem prodat mi 9t..javio mi se na njuskalu za zamjenu.nudi mi 3 mj star one plus 6t...jel se to isplati?

 1+6t je jako dobar telefon, ja bi. 

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa i ja si sve nesto tak razmisljam...bar bi ga isprobao..nisam nikad imao one plus.. pa ga lako frknem..valjda

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Htio bi cuti kakva su iskustva s one plus 6t ak netko ima...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

Htio bi cuti kakva su iskustva s one plus 6t ak netko ima...

https://www.bug.hr/forum/topic/openito-o-mobitelima/oneplus-6/258717.aspx

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ti nisi imao 6t i mi9t?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
telefon kaže...

Pozdrav,

 

posto mi je krepao s10+ mojom krivnjom trazim novi mobitel. Za oko mi je trenutno zapeo Xiaomi MI 9T pro. Zanima me koliko je to losiji i da li je uopce losiji mobitel od s10+? Cijenom je duplo jeftiniji od samsunga...

  Uzeo p30 pro na kraju,  za sad zadovoljan. U nekim stvarima mi je s10+ bio bolji u nekim p30...

Jos jedno pitanje, da li postoji preklopna maska za p30 pro a da se možeš javit bez da se otvara? Ne mogu naći na netu.

 

Ipak nasao

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 20:47 (telefon).
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

Ti nisi imao 6t i mi9t?

 Koristio jesam, posjedovao nisam.

Mi 9T bi odabrao ako mi je važniji ekran, lijepo je danas vidjeti  ekran bez notcheva.

A 6T ako mi je važniji softver, malo to lijepše radi i čini mi se da češće izlaze updatei (makar nisam siguran).

 

OK, ovo pitanje uopće nije bilo namjenjeno meni, mi razgovaramo u drugoj temi. 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 22:55 (CyberDemonVZ).
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jes to je bilo za batmana...meni nesmeta kapljica..fluidniji je dosta od 9t

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Stari kupuje novi mob pa mi treba preporuka.Najbitnija mu je dobra kamera,zaslon i baterija.Volio bi da ima više kamera iza,od kojih mu je uvjet da ima širokokutnu kameru kao na Samsungu a50.Igre baš i ne igra no volio bi tu i tamo zaigrati pokoju.Veličina nije toliko bitna no recimo da naginje na cca 6.5".Cijena do 2500 kn,sve manje od toga je dobrodošlo.

 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Na ekupi je akcija na Motorola One Zoom. 2550, tj. 2300 na Visa karticu. Ima AMOLED ekran, 48Mpx sa OIS, 3x opticki zoom sa OIS i 16mpx UW. Za te novce mislim odlično.
Od ostalih, klasika Mi 9T sa Gcam, Honor 20 ima solidne kamere
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Hmm,nekako nismo za te marke kao što su Motorola iako Xiaomi ne isključujem.Ja sam dugogodisnji korisnik Samsunga pa naginjem ka njemu.Kakva je situacija sa Huawei i sa Google Play?Da li ima podrsku za aplikacije i hoce li se to "brisati"?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

za 2500kn imas Samsung Galaxy A51, 128GB, 6.5"

...ili A70 (oko 2300kn)...mozda i A50 (cca 2000kn)

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 12:49 (djigibao).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
djigibao kaže...

za 2500kn imas Samsung Galaxy A51, 128GB, 6.5"

...ili A70 (oko 2300kn)...mozda i A50 (cca 2000kn)

 Ja imam a50 i nemam zamjerke.Samo zanima me da li sada na trzistu ima bolji model od a50 za njegove "zahtjeve" s obzirom na buđzet?I da bitna stvar je da ima dosta memorije u sebi...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
big_guy kaže...

Hmm,nekako nismo za te marke kao što su Motorola iako Xiaomi ne isključujem.Ja sam dugogodisnji korisnik Samsunga pa naginjem ka njemu.Kakva je situacija sa Huawei i sa Google Play?Da li ima podrsku za aplikacije i hoce li se to "brisati"?

 A Motoroli fali...?

+ zaboravio spomenuti praktički stock softver kod njih. Uglavnom, definitivno puno bolji izbor od recimo A51 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice