Novi format podforuma"mobiteli"

poruka: 24
|
čitano: 5.212
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Novi format podforuma"mobiteli"

Kako vam se cini ovaj novi format?

Meni je iskreno bezveze. 

Ima 15ak aktivnih tema o mobitelima i sve su bile na jednom mjestu, pregledne.

Sve što je trebalo napravit je unpinat 10ak starih tema iz foruma, da nisu na vrhu.

Smatram da je ovako forum manje pregledan i da ce neki korisnici ostat bez odgovora na upite jer im je tema u podforumu vezanom za proizvođaća. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Novi format podforuma"mobiteli"

nisma te shvatio...i dalje ima "općenito" i "OS/Software" problemi....kako misliš da će netko ostati bez odgovora na probleme? Misliš kao da fali sad neki proizvođać ili?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
7 godina
protjeran
offline
Novi format podforuma"mobiteli"

Bolje nego 20 sticky tema koje nemaju smisla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Novi format podforuma"mobiteli"

Bezveze, trebalo je samo procistiti stari format i ostaviti...generalno bilo je lakse pratiti forum, bez obzira na proizvodjaca i tip mobitela veliki broj ljudi ne dolazi ciljano na forum zbog necega, nego dolazi po informacije, nove stvari i tako to...puno preglednije je bilo onako.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Novi format podforuma"mobiteli"

Ma samo je trebalo te sticky teme ocistiti, ostavit samo 3 opce teme u sticky, a ostle dole da se listaju po zadnjim postovima i to je to. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Novi format podforuma"mobiteli"

pa ne znam kako ste vi, al meni je otvoren tab "aktivne teme" i to je to...ostalo što pratim, pratim ciljano...a ako mi baš nešto zapne za oko to je pod "aktivne teme"...nije baš da se svaki dan otvaraju neke revolucionarne teme koje su toliko praćene i zanimljive. Velika većina novootvorenih tema (svakodnevnih) je u vezi nekih članaka i to je to...a kad izađe neka nova AAA igra onda opet ciljano dođeš na forum da pročitaš o njoj. Tako barem ja funkcioniram na ovom forumu

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: Novi format podforuma"mobiteli"
thebatman kaže...

Kako vam se cini ovaj novi format?

Meni je iskreno bezveze. 

Ima 15ak aktivnih tema o mobitelima i sve su bile na jednom mjestu, pregledne.

Sve što je trebalo napravit je unpinat 10ak starih tema iz foruma, da nisu na vrhu.

Smatram da je ovako forum manje pregledan i da ce neki korisnici ostat bez odgovora na upite jer im je tema u podforumu vezanom za proizvođaća. 

Tako je...

 

Ovo sad podjeljeno i nepregledno i uopće mi se ne prati više tema oko mobitela.

 

Pratio sam temu mobiteli i sve je bilo na jednom mjestu. Samo je trebalo unpinat pojedine teme.

10 godina
offline
Re: Novi format podforuma"mobiteli"

a jel vi koristite "prati temu" ili samo otvorite forum i scroolate? Vaš osobni popis tema koje pratite Vam se nije promijenio ništa...meni je ovo novo full pregledno. Ako želim pratit mobitele "općenito" ili i "nokia" i "Xiaomi" onda kliknem na prati temu svih 3 i to je to. Po meni su najkorisnije stvari na vaš "profil kartici"...dakle "teme koje pratim" i "teme u kojima sudjelujem"...ne vidim da bi išta drugo bilo važno ili predstavljalo problem. Al ok ja sam već preko 5god na forumu. Da sam novi korisnik koji nešto traži opet bih ovako našao to lakše nego hrpa stvari pod sticky i ne sticky.

 

To je samo moje mišljenje samo, da nebi bilo da napdam nekoga :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
offline
Re: Novi format podforuma"mobiteli"
MasterG kaže...

a jel vi koristite "prati temu" ili samo otvorite forum i scroolate? Vaš osobni popis tema koje pratite Vam se nije promijenio ništa...meni je ovo novo full pregledno. Ako želim pratit mobitele "općenito" ili i "nokia" i "Xiaomi" onda kliknem na prati temu svih 3 i to je to. Po meni su najkorisnije stvari na vaš "profil kartici"...dakle "teme koje pratim" i "teme u kojima sudjelujem"...ne vidim da bi išta drugo bilo važno ili predstavljalo problem. Al ok ja sam već preko 5god na forumu. Da sam novi korisnik koji nešto traži opet bih ovako našao to lakše nego hrpa stvari pod sticky i ne sticky.

 

To je samo moje mišljenje samo, da nebi bilo da napdam nekoga :)

 Ja udjem u podforum mobiteli i otvorim sve teme koje su mi zanimljive u tom trenu u rezalicite tabove, pogledam svaku, doprinesem ako mogu i to je to. Ne da mi se sad otvarat 5 razlicitih podforuma da vidim ima li što novo zanimljivo u nekom od njih.

12 godina
offline
Re: Novi format podforuma"mobiteli"
MasterG kaže...

a jel vi koristite "prati temu" ili samo otvorite forum i scroolate? Vaš osobni popis tema koje pratite Vam se nije promijenio ništa...meni je ovo novo full pregledno. Ako želim pratit mobitele "općenito" ili i "nokia" i "Xiaomi" onda kliknem na prati temu svih 3 i to je to. Po meni su najkorisnije stvari na vaš "profil kartici"...dakle "teme koje pratim" i "teme u kojima sudjelujem"...ne vidim da bi išta drugo bilo važno ili predstavljalo problem. Al ok ja sam već preko 5god na forumu. Da sam novi korisnik koji nešto traži opet bih ovako našao to lakše nego hrpa stvari pod sticky i ne sticky.

 

To je samo moje mišljenje samo, da nebi bilo da napdam nekoga :)

Pratim temu mobiteli i na ekranu vidim sve aktualno što se komentira. Sad moram uću u Iphone, pa izaći pa ući u Huawei, pa izaći pa ući u Samsung....itd..

 

Imaš na forum.hr temu automobili., a nije složeno automobili pa podteme Audi, Mercedes, BMW, Toyota jel to ne bi imalo smisla., kao što ni ovo nema smisla.

 

Premalo postova o mobitelima da bi mobitele djelili po proizvođačima.

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Novi format podforuma"mobiteli"

Ni meni ovo nije dobro. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi format podforuma"mobiteli"

ma normala, stvar navike, za mjesec dana niko se ni sjecati kako je prije bilo

 

ovako ce biti preglednije

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Novi format podforuma"mobiteli"
Od kako su promjenili ne da mi se ni čitati više bug forum.
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 15:54 (ocean77).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi format podforuma"mobiteli"
ocean77 kaže...
Od kako su promjenili ne da mi se ni čitati više bug forum.

 

Slažem se...

Samo je fora što ste moderator ne javlja?Valjda ovo samo njemu odgovara.

Na temi o mobitelima je standardna ekipa pisala + par padobranac i na kraju sjebu cijelu temu o mobitelima.

 

Za dobrobit ove male i složne zajednice entuzijasta na temi o mobitelima, predlažem da moderator vrati sve kako je bilo i da samo makne tj unpina teme o starim mobitelima. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.7.2019 0:22 (R36).
16 godina
moderator
offline
Novi format podforuma"mobiteli"

U podforumu mobiteli vladao je najveći kaos na cijelom forumu, jer jednostavno je velika aktivnost, puno se tema otvara, ali i puno "starih" godinama ostaju aktivne. I zato su mobiteli dignuti na "višu razinu", odnosno dobili su svoju grupu, a sadržaj je raspoređen po podforumima na jednostavan i logičan način kako bi svima koji nisu ovdje svaki dan, bilo lakše snaći se. Prema potrebi dodavat će se novi podforumi za brendove o kojima bude više aktivnih tema u budućnosti.

 

Jasno je da dugogodišnji forumaši vole što manje promjena i što manje novih tema, zbog njih i u skoro svakom podforumu imamo "ultimativne", "opće", "generalne" i sl. teme, ali težiti tome da sve ostane konzervirano kako je bilo i prije deset godina - je besmisleno.

 

Redovni posjetitelji nove objave na forumu mogu vrlo lako pratiti na razne načine:

- pregledavanjem naslovnice - ikona koja označavaju u kojem podforumu ima novih poruka;

- praćenjem liste aktivnih tema;

- označavanjem pojedinih tema sa "prati ovu temu"

- odabirom prikaza "teme u kojima sudjelujem"

 

 

 

...
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Novi format podforuma"mobiteli"
Miro kaže...

U podforumu mobiteli vladao je najveći kaos na cijelom forumu, jer jednostavno je velika aktivnost, puno se tema otvara, ali i puno "starih" godinama ostaju aktivne. I zato su mobiteli dignuti na "višu razinu", odnosno dobili su svoju grupu, a sadržaj je raspoređen po podforumima na jednostavan i logičan način kako bi svima koji nisu ovdje svaki dan, bilo lakše snaći se. Prema potrebi dodavat će se novi podforumi za brendove o kojima bude više aktivnih tema u budućnosti.

 

Jasno je da dugogodišnji forumaši vole što manje promjena i što manje novih tema, zbog njih i u skoro svakom podforumu imamo "ultimativne", "opće", "generalne" i sl. teme, ali težiti tome da sve ostane konzervirano kako je bilo i prije deset godina - je besmisleno.

 

Redovni posjetitelji nove objave na forumu mogu vrlo lako pratiti na razne načine:

- pregledavanjem naslovnice - ikona koja označavaju u kojem podforumu ima novih poruka;

- praćenjem liste aktivnih tema;

- označavanjem pojedinih tema sa "prati ovu temu"

- odabirom prikaza "teme u kojima sudjelujem"

 

 

 

 

 

 

Ovo je samo pokazatelj koliko je taj oblik foruma uredno funkcionirao, imalo je pregrš rasprava, tema i sudionika istih.

 

Jedino je trebalo "sticky" teme počistiti i to je to.

 

Ovako ce aktivnost na tim novim podforumima pasti za 70%, nema veze, "šteta" je učinjena i moramo se prilagodit. 

16 godina
moderator
offline
Re: Novi format podforuma"mobiteli"
thebatman kaže...

 

Ovo je samo pokazatelj koliko je taj oblik foruma uredno funkcionirao, imalo je pregrš rasprava, tema i sudionika istih.

 

Jedino je trebalo "sticky" teme počistiti i to je to.

 

Ovako ce aktivnost na tim novim podforumima pasti za 70%, nema veze, "šteta" je učinjena i moramo se prilagodit. 

 Ništa nije “zabetonirano”, ovo je pokušaj uvođenja reda i bolje preglednosti po brendovima, jer bi samo uklanjanjem sticky tema (što je veći broj ljudi tražio) postao nevidljiv niz velikih rasprava, a iskustvo pokazuje da to opet generira nove (iste) teme... Ovako su te velike teme lako uočljive i neiskusnim forumašima, a bez da su sticky.

 

 Pratit ćemo stanje, pa ako se pokaže da je potrebno sve skupa nekako drugačije posložiti, budemo opet preslagivali. Potrebno je i malo vremena za privikavanje na promjenu (što je već netko napisao).

...
12 godina
offline
Re: Novi format podforuma"mobiteli"
Vidim veliki napredak u kolicini postova na dnevnoj bazi, prepolovljen je.
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Novi format podforuma"mobiteli"
Ovo je užas :(
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Novi format podforuma"mobiteli"

iskreno ja bi samo volio vidjeti night mode za "SVE". sto sam stariji sve me vise ta bijelina smeta.
crna slova se mozda najbolje vide na bijeloj pozadini. ali bijela pozadina mi postaje preveliki napor za oci.
na mobu osobno sve imam crno od sucelja, yt, tapatalka sve sta moze biti tamno je tamno.
kak ce bit rasporedeni pdf-ovi svejedno. jer ja najvise vremena gubim na trazenje zbog bijele pozadine.
bez obzira na to sto je pdf boldan i onda ispod njega pobacane sve teme.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2019 10:08 (bloodborne).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Novi format podforuma"mobiteli"

Katastrofa je format, i dalje nemam motiva dolaziti i sudjelovati u forumu...

Nadam se da se sve vraca na staro jer je ovo totalno bezveze...vidim da ni drugi bas ne sudjeluju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2019 23:41 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Novi format podforuma"mobiteli"

Meni isto nije sjeo novi prikaz.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi format podforuma"mobiteli"

Evo, prošlo je već dosta vremena od promjene strukture podforuma. Inicijalni zaključci aktivnijih članova još uvijek stoje. Od nekad dinamičnog, prometnog podforuma imamo ovo što sad imamo a to je kronični nedostatak prometa i rasprava o tematici. Vjerujem da postoje mehanizmi da bugovci usporede promet podforuma prije i nakon promjene. Rezultati će vjerojatno pokazati veliku razliku u korist starog formata. Stari format je bio primjereniji mobilnim uređajima jer je sve bilo na jednom mjestu i nije bio problem pratiti aktivne teme. Baš me interesira razmišljanje onog ili onih koji su ovo predložili. Što se trebalo postići sa ovom promjenom?  

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi format podforuma"mobiteli"
Kataklizma je novi format.



 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice