Apple iPhone 3GS 16 GB ili neki HTC

poruka: 9
|
čitano: 3.407
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3GS 16 GB ili neki HTC

Pozz ljudovi

 

doslo je vrijeme za obnovu mobitela

e sad, posto se nije bas pri parama uzeo bi neki polovni mobitel

za oko mi je zapela navedena jabučica pa me sad zanima jeli se isplati uzimati seriju 3, tj jeli iphone 4 toliko bolji da znam jeli se isplati izdvojiti jos skoro 1000 kn za iphone 4 nego za polovan 3GS (1700-1800 kn)

ako bi mi mogli preporuciti nekog rivala od HTC-a te nabrojiti potanko dobre i lose strane ovog uređaja

 

hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Apple iPhone 3GS 16 GB ili neki HTC
danger1911 kaže...

Pozz ljudovi

 

doslo je vrijeme za obnovu mobitela

e sad, posto se nije bas pri parama uzeo bi neki polovni mobitel

za oko mi je zapela navedena jabučica pa me sad zanima jeli se isplati uzimati seriju 3, tj jeli iphone 4 toliko bolji da znam jeli se isplati izdvojiti jos skoro 1000 kn za iphone 4 nego za polovan 3GS (1700-1800 kn)

ako bi mi mogli preporuciti nekog rivala od HTC-a te nabrojiti potanko dobre i lose strane ovog uređaja

 

hvala

tražiš htc do 1800 kuna?

pogledaj ovdje

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
14 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3GS 16 GB ili neki HTC

itko?

kakvi je HTC desire?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Apple iPhone 3GS 16 GB ili neki HTC
danger1911 kaže...

itko?

kakvi je HTC desire?

Htc desire je odličan...brz,odličan za surfanje,redoviti updatovi, a pod mane bi mu stavio baretiju i možda ekran (amoled se dosta loše vidi pri direktnom svijetlu).U svakom slučaju puno bolji izbor nego iphone 3gs osim ako ne namjeravaš uzimat 4.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2010 11:36 (dec54).
14 godina
offline
RE: Apple iPhone 3GS 16 GB ili neki HTC
danger1911 kaže...

itko?

kakvi je HTC desire?

bolji od 3gs-a, uzimaj njega

16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3GS 16 GB ili neki HTC
danger1911 kaže...

Pozz ljudovi

 

doslo je vrijeme za obnovu mobitela

e sad, posto se nije bas pri parama uzeo bi neki polovni mobitel

za oko mi je zapela navedena jabučica pa me sad zanima jeli se isplati uzimati seriju 3, tj jeli iphone 4 toliko bolji da znam jeli se isplati izdvojiti jos skoro 1000 kn za iphone 4 nego za polovan 3GS (1700-1800 kn)

ako bi mi mogli preporuciti nekog rivala od HTC-a te nabrojiti potanko dobre i lose strane ovog uređaja

 

hvala

Iphone 4 ti se isplati uzet za 1000kn više ako imaš para ako nemaš onda uzmi na preplatu kod vipa plačap 4500kn za uređaj i 2 godine preplate i u preplati ima 1gb,500minuta i oko 200 poruka.

Ako s na bonovima pričekaj malo da se snizi cijena trebalo bih pasti na oko 2500kn.

Nemoj 3gs uzimat.U vipu ti je 2 godine garancija na iphone.

Ako bih uzeo mob do 2000kn uzmi x10 velik ekran,malo stariji android,ok baterija za razliku od desirea koji ti ima dosta mana kao mala memorija,slaba kamera,baterija,loš ekran prema iphonu 4 i još vidljivost na svijetlosti i bolji dizajn ima x10.

14 godina
offline
RE: Apple iPhone 3GS 16 GB ili neki HTC
jpelko2 kaže...
danger1911 kaže...

Pozz ljudovi

 

doslo je vrijeme za obnovu mobitela

e sad, posto se nije bas pri parama uzeo bi neki polovni mobitel

za oko mi je zapela navedena jabučica pa me sad zanima jeli se isplati uzimati seriju 3, tj jeli iphone 4 toliko bolji da znam jeli se isplati izdvojiti jos skoro 1000 kn za iphone 4 nego za polovan 3GS (1700-1800 kn)

ako bi mi mogli preporuciti nekog rivala od HTC-a te nabrojiti potanko dobre i lose strane ovog uređaja

 

hvala

Iphone 4 ti se isplati uzet za 1000kn više ako imaš para ako nemaš onda uzmi na preplatu kod vipa plačap 4500kn za uređaj i 2 godine preplate i u preplati ima 1gb,500minuta i oko 200 poruka.

Ako s na bonovima pričekaj malo da se snizi cijena trebalo bih pasti na oko 2500kn.

Nemoj 3gs uzimat.U vipu ti je 2 godine garancija na iphone.

Ako bih uzeo mob do 2000kn uzmi x10 velik ekran,malo stariji android,ok baterija za razliku od desirea koji ti ima dosta mana kao mala memorija,slaba kamera,baterija,loš ekran prema iphonu 4 i još vidljivost na svijetlosti i bolji dizajn ima x10.

na x10 ti strašno kasne updatovi....al ako ti je do večeg ekrana uzmi x10

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
offline
RE: Apple iPhone 3GS 16 GB ili neki HTC
danger1911 kaže...

itko?

kakvi je HTC desire?

Po meni najbolji izbor.

Bolji u većini stvari od iPhonea 4, a možeš ga jeftinije nabavit.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
15 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3GS 16 GB ili neki HTC

Ja koristim iPhone 3GS od 16 GB i poprilično sam zadovoljan.. tako da ti preporučujem njega.
A od HTC-a imaš Wildfire nije toliko skup a dosta je dobar..  {#}

Svi smo mi haxeri u očima nooba.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice