Iskon ukida sportklub?

poruka: 14
|
čitano: 8.634
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Iskon ukida sportklub???

Pozdrav ljudi, je li itko od vas dobio mailom da iskon ukida sportklub 11.2.  i da uvodi arenu sport vec od 28.1.?? Mislim umjesto premierlige gledat cu prvu hnl? 

 
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Iskon ukida sportklub???
zolmajstor kaže...

Pozdrav ljudi, je li itko od vas dobio mailom da iskon ukida sportklub 11.2.  i da uvodi arenu sport vec od 28.1.?? Mislim umjesto premierlige gledat cu prvu hnl? 

 Istina je.

Iako je Iskon službeno pod kapom HTea, SK kanali će odsad bit samo na Maxtv platformi dok evotv ,iskon i slične manje akvizicije t-coma neće više imat Sport Klub kanale.

 

EDIT: a moguće je i da ih i HT.com isto izbaci sa Maxtv platforme ako je u pozadini nešto slično i mutno kao sa Discovery grupcijom kanala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 22:39 (Wizards).
13 godina
offline
Iskon ukida sportklub???

I onda me netko pita zašto gledam TV preko DVB-T2 i nemam ugovorenu uslugu televizije kod operatera. 😆

 

Svake godine odlaze neki kvalitetni TV kanali, a dolaze neki bezvezni koji služe tek tako da lista ne bude prazna. Unatoč tome, cijena ostaje ista, a korisnici vezani ugovornom obvezom nemaju pravo na raskid bez naknade jer u uvjetima poslovanja piše da (ISP) zadržava pravo promijene TV kanala.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Iskon ukida sportklub???

Hvala Bogu pa s tim nasim operaterima nema vise problema.

Za sve tu je IPTV.

 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Iskon ukida sportklub???

Imas neki dobar prijedlog? Moze u box

14 godina
offline
Re: Iskon ukida sportklub???

A ono, nije mi bas gust gledat prvu hnl... A nakon 6 radnih dana po 10 sati volim sjest nakon nedjeljnog rucka i proc sprotske kanale... Tak da nemoj bit kuja

 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon ukida sportklub???
zolmajstor kaže...

A ono, nije mi bas gust gledat prvu hnl... A nakon 6 radnih dana po 10 sati volim sjest nakon nedjeljnog rucka i proc sprotske kanale... Tak da nemoj bit kuja

 Pa bez toga nećeš bit, ima Europska liga, Talijanska, Francuska, NBA. Ima sasvim dosta toga. Ali jedno upotpunjuje drugo, ono što nema Sportklub ima Arena, a isto vrijedi i obrnuto.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
5 godina
offline
Iskon ukida sportklub???

Odmah se sjetim pocetka 90ih. Nema sto se nije prenosilo od sporta na HRT-u. Cak je isao i NHL. Jedino sto nisu prenosili je valjda MLB. Ovo danas je kaos. Na stranu sto HRT danas ima hrpu negledljivog materijala na hrpi kanala. Ipak treba uhljebiti svu tu vojsku iz partije, pa nam zato prodaju maglu da nemaju para da otkupe prava dok zive i od pretplate i od reklama...

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 2:50 (SamoPitam3).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iskon ukida sportklub???
SamoPitam3 kaže...

Odmah se sjetim pocetka 90ih. Nema sto se nije prenosilo od sporta na HRT-u. Cak je isao i NHL. Jedino sto nisu prenosili je valjda MLB. Ovo danas je kaos. Na stranu sto HRT danas ima hrpu negledljivog materijala na hrpi kanala. Ipak treba uhljebiti svu tu vojsku iz partije, pa nam zato prodaju maglu da nemaju para da otkupe prava dok zive i od pretplate i od reklama...

Je, HRT je imao prava na dosta toga. Ali realno, koliko je to utakmica bilo dnevno? Sad košta dosta dok platiš sve te kanale ali kad imaš Sportklub, onda je na njemu cijelo popodne Premier Liga, pa onda cijelu večer Španjolska. Gotovo svaka utakmica Liverpoola, Barce, Reala se prenosi. Prije si na HRT-u, RTL-u imao ponekad Španjolsku i Englesku ligu. Ali to i kad je bilo, bila bi jedna do dvije utakmice subotom ili nedjeljom. Ni blizu tolika količina kao sad na Sportklubu i Areni.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Iskon ukida sportklub???

Ma znam da ali mene muci to sto jedno dogovoris i placas a drugo dobijes. Slao sam hakomu upit pa cu vidjet kaj oni vele

16 godina
offline
Iskon ukida sportklub?

Stari nije dobio e-mail o ukidanju sportkluba, al' će ih drage volje nazvati danas, ovi iz SzaK ga mnogo vole Ja ionako ne gledam ništa od toga što imamo od Iskona, samo Netflix, Youtube i ponekad HBO GO

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 15:05 (Najbrži).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Iskon ukida sportklub???
zolmajstor kaže...

Imas neki dobar prijedlog? Moze u box

 Odi na IPTV temu - tamo ces dobit sve bitne informacije.

Nije da gledam toliko sport ali koliko sam izbrojao - imam 99 sportski kanala.

Sve arene, svi sportklubovi,Bein sport, Sky sport, NBA, Sport Tv, Cosmote sport...

Ma nema cega nema.

10 godina
offline
Iskon ukida sportklub?

Na HT-u će ostati, uvode vjerojtno do kraja mjeseca SK 7-10 i SK HD.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iskon ukida sportklub?

Dobio sam odgovor od iskona da bez penala mogu otkazati tv

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice