Nokia 5800 - osjetljivost na temperaturu

poruka: 11
|
čitano: 2.372
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 - osjetljivost na temperaturu

Poz, imam problem. Naime, kupio sam koristenu 5800 XM i preko ljeta je radila vise-manje ok (tu i tamo se crashala i smrzavala) no otkako je zahladilo, kad sam vani ne mogu nista s njom, pojave se crte preko cijelog displaya te dok se ne ugrije ne moze nista.

 

Baterija je dosta slaba, punit ju moram svakih dan-dva. zanima me da li je to do baterije ili do samog uredaja? planiram kupiti N85 ili N97 mini, i to sto prije jer je ovo nepodnosljivo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 - osjetljivost na temperaturu
Abergaz kaže...

Poz, imam problem. Naime, kupio sam koristenu 5800 XM i preko ljeta je radila vise-manje ok (tu i tamo se crashala i smrzavala) no otkako je zahladilo, kad sam vani ne mogu nista s njom, pojave se crte preko cijelog displaya te dok se ne ugrije ne moze nista.

 

Baterija je dosta slaba, punit ju moram svakih dan-dva. zanima me da li je to do baterije ili do samog uredaja? planiram kupiti N85 ili N97 mini, i to sto prije jer je ovo nepodnosljivo.

Neznam zbog cega je to, najvjerojatnije display zeza. Skokni do servisa.

Bateriju na smartphonu je normalno puniti svaki dan-dva ako dosta koristis no meni je 5800 drzala 3-4 dana.

 

i nemoj biti smjesan i kupiti n85 ili n97 jer ces napraviti jos veci FAIL nego sada.

kupi neki noviji mobitel.

wildfire, x8, optimus ili nesto vec.

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 - osjetljivost na temperaturu

ah, hvala. malo sam zgrebo display po sredini. ali koliko znam, display se ne moze mjenjati? a ako i moze, kosta ko prosjecan mobitel.

 

a za wildfire, x8 ili optimus nemam love. da imam, uzeo bi SE Aino, meni ionako mob sluzi uglavnom za glazbu i surfanje (zato i ocu multimedijalni mob)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 - osjetljivost na temperaturu
Abergaz kaže...

ah, hvala. malo sam zgrebo display po sredini. ali koliko znam, display se ne moze mjenjati? a ako i moze, kosta ko prosjecan mobitel.

 

a za wildfire, x8 ili optimus nemam love. da imam, uzeo bi SE Aino, meni ionako mob sluzi uglavnom za glazbu i surfanje (zato i ocu multimedijalni mob)

mozes mijenjati na 5800 i kosta ti oko 400kn... ubiti najbolje ti je da pitas forumasa vex5555 jer se on bavi servisom mobitela

13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 - osjetljivost na temperaturu

malo je preskupo za sitnu ogrebotinu. budem sad pred kraj skolske godine uzeo nesto novo.

14 godina
offline
RE: Nokia 5800 - osjetljivost na temperaturu
Abergaz kaže...

malo je preskupo za sitnu ogrebotinu. budem sad pred kraj skolske godine uzeo nesto novo.Ako nije velika ogrebotina probaj ispolirati ekran.

 

13 godina
offline
Nokia 5800 - osjetljivost na temperaturu

pogledaj si na ebayu imas masu toga za nasu nokiu, a i ekrani su 15tak dolara (koliko su kvalitetni neznam - ali vrijedi probati - neces propast za 80kn)

 

meni baterija traje 2,5-3 dana, primjetio sam da kad malo vise koristim neku funkciju od prosjeka, onda se smanji na 2 dana, ali onda poslije se poveca malo po malo do prosjecnih 3 dana (mjerim programom jednim) - zadovoljan sam posto svaki dan pricam oko 1h na mobu, saljem prosjecno 5-6 sms-a, slusam oko 40tak minuta mp3 ili internet radio i jos opalim tu i tamo koju igricu, sjednem u auto pa snimam voznju, ili mjerim race chronom ili navigacijom se igram (ali rijetko)

 

primjetio sam da kad spojim mob na komp kao web kameru da nakon sat i sitno pocuca cijelu bateriju - bas pun k cuca tako, al ajde...nije mi bed puniti...kako sam punio svaki dan cim sam kupio ga i prckao po svemu (isto kupljen rabljen - god i pol star)

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.2.2011 18:03 (RuskeGTT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 - osjetljivost na temperaturu
RuskeGTT kaže...

pogledaj si na ebayu imas masu toga za nasu nokiu, a i ekrani su 15tak dolara (koliko su kvalitetni neznam - ali vrijedi probati - neces propast za 80kn)

 

meni baterija traje 2,5-3 dana, primjetio sam da kad malo vise koristim neku funkciju od prosjeka, onda se smanji na 2 dana, ali onda poslije se poveca malo po malo do prosjecnih 3 dana (mjerim programom jednim) - zadovoljan sam posto svaki dan pricam oko 1h na mobu, saljem prosjecno 5-6 sms-a, slusam oko 40tak minuta mp3 ili internet radio i jos opalim tu i tamo koju igricu, sjednem u auto pa snimam voznju, ili mjerim race chronom ili navigacijom se igram (ali rijetko)

 

primjetio sam da kad spojim mob na komp kao web kameru da nakon sat i sitno pocuca cijelu bateriju - bas pun k cuca tako, al ajde...nije mi bed puniti...kako sam punio svaki dan cim sam kupio ga i prckao po svemu (isto kupljen rabljen - god i pol star)

 

hm, meni baterija traje pola dana kad aktivno slusam glazbu (dnevno 3-4h, sms tu i tamo posaljem i nekad popricam s frendovima) eto, sinoc ga uopce gotovo nisam koristio, ostavim ga preko noci i jutros mi za 1h sa 6 crtica padne na 2.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 - osjetljivost na temperaturu
Abergaz kaže...

Poz, imam problem. Naime, kupio sam koristenu 5800 XM i preko ljeta je radila vise-manje ok (tu i tamo se crashala i smrzavala) no otkako je zahladilo, kad sam vani ne mogu nista s njom, pojave se crte preko cijelog displaya te dok se ne ugrije ne moze nista.

 

Baterija je dosta slaba, punit ju moram svakih dan-dva. zanima me da li je to do baterije ili do samog uredaja? planiram kupiti N85 ili N97 mini, i to sto prije jer je ovo nepodnosljivo.

I jedan moj prijatelj ima isti takav problem. On ga sam malo zgrije i proradi.

Kruger
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 - osjetljivost na temperaturu
Abergaz kaže...
RuskeGTT kaže...

pogledaj si na ebayu imas masu toga za nasu nokiu, a i ekrani su 15tak dolara (koliko su kvalitetni neznam - ali vrijedi probati - neces propast za 80kn)

 

meni baterija traje 2,5-3 dana, primjetio sam da kad malo vise koristim neku funkciju od prosjeka, onda se smanji na 2 dana, ali onda poslije se poveca malo po malo do prosjecnih 3 dana (mjerim programom jednim) - zadovoljan sam posto svaki dan pricam oko 1h na mobu, saljem prosjecno 5-6 sms-a, slusam oko 40tak minuta mp3 ili internet radio i jos opalim tu i tamo koju igricu, sjednem u auto pa snimam voznju, ili mjerim race chronom ili navigacijom se igram (ali rijetko)

 

primjetio sam da kad spojim mob na komp kao web kameru da nakon sat i sitno pocuca cijelu bateriju - bas pun k cuca tako, al ajde...nije mi bed puniti...kako sam punio svaki dan cim sam kupio ga i prckao po svemu (isto kupljen rabljen - god i pol star)

 

hm, meni baterija traje pola dana kad aktivno slusam glazbu (dnevno 3-4h, sms tu i tamo posaljem i nekad popricam s frendovima) eto, sinoc ga uopce gotovo nisam koristio, ostavim ga preko noci i jutros mi za 1h sa 6 crtica padne na 2.

onda je problem do baterije, ja sam ga na ekskurziji slusao cijelu noc i naredno jutro u busu (3-10 valjda, kad se piju energetski napitci i tako to, nisam moga oka sklopit :D) i baterija nije dosla ni na pola, a sljedeca 2 dana ga nisam ni punio.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 - osjetljivost na temperaturu

da, i mislio sam da je to do baterije. nista, onda kupit novu i gotovo. i ja svoj moram konstantno grijat vani :D do tad se sluzim tehnikom pikanja naslijepo ;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice