"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.308
|
čitano: 5.720.695
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Gdje je najjeftinije uzeti mx5 i dali se isplati uzimat

Imate li mozda neke dduge preporuke u tom rangu do nekih 300-350dolata

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Isplati li se dati 20$ vise i umjesto redmi 2 uzeti nubiu z5s mini? z5s mini ima bolju kameru i 2gb RAM-a..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Bolje uzmi Redmi note 2 :) 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Bok ekipa ovaj link od prije par postova zavmeizu m2 mini na honorbuya za 140dollara. Zajnima me dal se na taj telefob placa kakva carina ili pdv i dal se placa shipping?  Ponuda se cini odlicna i uzet cu ga kao poklon. Dal se na ovom honorbuyu placa kao na ebayu paypalom?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ides na Honorbuy i ides EU direct. Ako je uredjaj tamo imaju ga u Europi tako da neces platit carinu i pdv. Kada ga dodas u kosaricu i ides do placanja na koraku "Shipping" odaberi EU warehouse express koji se ja mislim naplacuje 39 dolara. 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kelam kaže...

Gdje je najjeftinije uzeti mx5 i dali se isplati uzimat

Imate li mozda neke dduge preporuke u tom rangu do nekih 300-350dolata

 aliexpress... ako uzimas 16GB onda mozda nades u tom spomenutom rangu. 

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ma znam da je mx5 350$+ ali pitam z druge do tr cijene

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Trebam savjet, koji mobitel uzeti da je ok slijedečih karateristika:

 

4-max 4.7' (bolje da je što bliže 4' )

da ima bar HD ready rezoluciju

da ima odlične slike, i zvuk da je ok (naglasak na slike video manje bitan)

igre i neke komplicirane aplikacije me ne zanimaju (koristim mob za standardno zvanje poruke skype i sl.)

trajanje baterije mi je značajna opcija dakle što više

dizajn i težina nisu bitni

bilo bi jako lijepo kada bi imao dual sim (da mogu koristiti obe kartice prebacivati) ako ne može nemože ok je i single

da je cjena oko cca 150$ koji dolar više manje nije bitno, ako ima neka extra ponuda i za 200$ predložite

HVALA unaprijed na savjetima!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Već nekih 2 tjedna imam Xiaomi Mi4 i za njega imam samo riječi hvale!!! (nakon početnih problema s ROM-om koji sam riješio uz pomoć forumaša na Bug-u, hvala još jednom!) Ispunio je i premašio sva moja očekivanja, MIUI me oduševljava još uvijek kad nešto novo otkrijem. Ovo mi je treći kineski mobitel i nastaviti ću ih kupovati, samo što sam skloniji sad uzeti nešto poznatije s boljom podrškom (Xiaomi), i kupiti kod nas zbog jamstva jer mi se čini da su skužili naši prodavači da to kod nas ide i sad nabavljaju na veliko i mogu konkurirati cijenama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Hvala flonkica, makaweli i gigant2000. 

U GrossoShop ima telefon Firmware Chinese version, jezik samo engleski, pisala sam jima, jos nemam odgovor. A i njihovi uvjeti pod garancijom su skupi.

HonorBuy je relativno skupo (165 €), isto skupi uvjeti pod garancijom.

Ja naime dobro procitam karakteristike telefona i sve uvjete prodavaca, malo sam dosadna, znam. 

Bilo skoro svejedno, ako telefon kupim kod AliExpress.

Jos neka ideja? Hvala! 

 

 

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
xerexy kaže...

Trebam savjet, koji mobitel uzeti da je ok slijedečih karateristika:

 

4-max 4.7' (bolje da je što bliže 4' )

da ima bar HD ready rezoluciju

da ima odlične slike, i zvuk da je ok (naglasak na slike video manje bitan)

igre i neke komplicirane aplikacije me ne zanimaju (koristim mob za standardno zvanje poruke skype i sl.)

trajanje baterije mi je značajna opcija dakle što više

dizajn i težina nisu bitni

bilo bi jako lijepo kada bi imao dual sim (da mogu koristiti obe kartice prebacivati) ako ne može nemože ok je i single

da je cjena oko cca 150$ koji dolar više manje nije bitno, ako ima neka extra ponuda i za 200$ predložite

HVALA unaprijed na savjetima!

 

 Jiayu G4S, 4.7'', 2GB RAM, 720p rezolucija, odličan ekran i izvrsna kamera u dnevnim uvjetima.

LoL EU west : citizen
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Prije svega pozdrav svima.Zapeo mi je za oko Asusu Zenfone 2 (ZE551ML Intel 64bit Z3560 Quad Core 1.8GHz 4GB RAM 16GB ROM 13.0MP model),cijena na gearbestu mu je 219usd.Da li netko ima iskustva s ovim mobitelom,i kakav je postupak ako ga narucim s DHL opcijom(carina ,PDV itd.).Buđet mi je 1700kn,ako netko ima preporuku mozda za nekakav drugi mob,bio bih zahvalan.Ako moze i link jer sam skroz novi sto se tice kine.Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kakav je ovaj K3 i koliko je bolji/losiji od mx5

Oprostite ekipa ako pilam malo al vuce me taj mx5 a sve mi se cini da nevrijedi tolike pare...

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
markozu kaže...

Prije svega pozdrav svima.Zapeo mi je za oko Asusu Zenfone 2 (ZE551ML Intel 64bit Z3560 Quad Core 1.8GHz 4GB RAM 16GB ROM 13.0MP model),cijena na gearbestu mu je 219usd.Da li netko ima iskustva s ovim mobitelom,i kakav je postupak ako ga narucim s DHL opcijom(carina ,PDV itd.).Buđet mi je 1700kn,ako netko ima preporuku mozda za nekakav drugi mob,bio bih zahvalan.Ako moze i link jer sam skroz novi sto se tice kine.Hvala unaprijed.

 Ukoliko naručuješ iz Kine, na tu cijenu plaćaš PDV od 25% i carinske troškove od nekih 50ak kn, kada paket stigne u carinsku upravu. Dodatno plaćaš DHL dostavu ako istu odaberes. Ukoliko nađeš negdje na EU warehousu PDV ne plaćaš.

LoL EU west : citizen
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kelam kaže...

Kakav je ovaj K3 i koliko je bolji/losiji od mx5

Oprostite ekipa ako pilam malo al vuce me taj mx5 a sve mi se cini da nevrijedi tolike pare...

 Iskreno,po svim reviewima meni se vise Lenovo K3 Note svida.Puno je jeftiniji i pokazao je dosta po meni,to ne znaci da je MX5 los...ali to je neko moje misljenje.

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Sto mislite o Xiamoi Mi4, Alcatel One touch Idol 3... neznam ako imate jos kakvih prijedloga

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 20:01 (Kelam).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
MicaCof kaže...

U GrossoShop ima telefon Firmware Chinese version, jezik samo engleski, pisala sam jima, jos nemam odgovor. A i njihovi uvjeti pod garancijom su skupi.

HonorBuy je relativno skupo (165 €), isto skupi uvjeti pod garancijom.

Bilo skoro svejedno, ako telefon kupim kod AliExpress 

Jos neka ideja? Hvala! 

Chinese version bi trebala biti ista kao i International, sa svim jezicima samo bez talijanskog i ruskog, dakle, trebala bi imati i hrvatski jezik. Ali, da na tu cijenu ide još 25$ dostave za HR pa ispadne skoro 200$ što je debelo previše...

Na Merimobiles ti dodje ukupno 145$ sa EU dostavom, dakle čak nešto jeftinije nego s Alija. A garancija je ionako kod svih ista pa ti je s te strane svejedno, osim ako ne kupuješ kod nas...

8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav. Razmišljam o kupovini cubot x9 s banggoda. Konacna cijena je 126$ ( s kuponima) tj 875kn cca iz EU skladišta. Sad me zanimaju vaša razmišljanja i savjeti u vezi kupnje. Nebih volio da potrosim preko 1000kn. Pa ako može koja preporuka koji da uzmeme (i zasto da uzmem) i na kojoj stranici se može mobitel  kupiti iz EU skladišta. (mislim na taj koji mi predložite). Hvala unaprijed. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
makaweli kaže...
xerexy kaže...

Trebam savjet, koji mobitel uzeti da je ok slijedečih karateristika:

 

4-max 4.7' (bolje da je što bliže 4' )

da ima bar HD ready rezoluciju

da ima odlične slike, i zvuk da je ok (naglasak na slike video manje bitan)

igre i neke komplicirane aplikacije me ne zanimaju (koristim mob za standardno zvanje poruke skype i sl.)

trajanje baterije mi je značajna opcija dakle što više

dizajn i težina nisu bitni

bilo bi jako lijepo kada bi imao dual sim (da mogu koristiti obe kartice prebacivati) ako ne može nemože ok je i single

da je cjena oko cca 150$ koji dolar više manje nije bitno, ako ima neka extra ponuda i za 200$ predložite

HVALA unaprijed na savjetima!

 

 Jiayu G4S, 4.7'', 2GB RAM, 720p rezolucija, odličan ekran i izvrsna kamera u dnevnim uvjetima.

 Zahvaljujem na odgovoru zaist impresivno izgleda ako nije problem i savjet gdje ga kupiti da se ne naleti na neku kopiju ili podvalu hvala još jednom!

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
jobube kaže...Pozdrav. Razmišljam o kupovini cubot x9 s banggoda. Konacna cijena je 126$ ( s kuponima) tj 875kn cca iz EU skladišta. Sad me zanimaju vaša razmišljanja i savjeti u vezi kupnje. Nebih volio da potrosim preko 1000kn. Pa ako može koja preporuka koji da uzmeme (i zasto da uzmem) i na kojoj stranici se može mobitel  kupiti iz EU skladišta. (mislim na taj koji mi predložite). Hvala unaprijed. 

 Aj procitaj proslu stranicu molim te.

Znaci ne kuzim da nekom moze bit toliko tesko da procit barem jednu zadnju stranicu, vec je najbolje samo uletit i pitat ono sto te zanima, a odgovor ti vec tu.. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Da ti kazem da san ih 12 procitao nebi mi vjerovao al zakljuci kako hoces... Tu je stavljena 1 alternativa koja je 50$ skuplja. Mene iskreno zanima jeli itko imao x9 i kakva su iskustva. Također jel ima jes nesto osim vec navedenog  a da nekosta preko 140$.

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
jobube kaže...

Da ti kazem da san ih 12 procitao nebi mi vjerovao al zakljuci kako hoces... Tu je stavljena 1 alternativa koja je 50$ skuplja. Mene iskreno zanima jeli itko imao x9 i kakva su iskustva. Također jel ima jes nesto osim vec navedenog  a da nekosta preko 140$.

 Ne znam dal da ti vjerujem il ne, al ak si procito 12 strana onda si procito da vamo ljudi ne preferiraju cubota ili ostale noname marke, cisto jer ne znas sta ces dobit i u slucaju problema nemas kome da se obratis i koga da pitas...

Kazes da nebi potrosio vise od 1000kn a za 1050 dobijes meizu m2 koji je tri klase iznad uredaj barem sto se kvalitete tice , a siguran sam i bolje radi .. Ak nemas sad tih 50kn strpi se jos mj dana pa skupi, mislim da ti je to svakako najpametnije ideja

 

 

EDIT:

Naravno ti ak oces mal i riskirat i kupit cubota niko ti ne brani, al onda nemos rec da ti ga je netko preporucio.. Rijetki ce ti vamo preporucit cubota pored nekog bolje kvalitetnijeg ureda al et nekad se mora i probat nes novo.. 

Ja sam prije godinu ipo uzo inew makar su svi govorili da ne treba al et riskiro sam i imo sam srece jer dan danas radi kao i prvog dana, ispo mi sto puta izgreban izudaran sva svake strane al jos citam, ekran nije puko, i fino radi. Dok je drugima bila situacija da su im otpadale bocni okviri, ispado ekran zbog loseg ljepila i tako. To je samo da znas sta sve moze bit, a i naravno ne mora.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2015 12:31 (MarioVk).
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pa kad sam ga nadodao za kupit na ovim linkovima stavljenim cijena nije bila 1050kn vec 1240kn. a to je 875 naspravm 1240  razlika od 365kn. Neznam jel vi imate neke kupone il bonove na tim stranicama pa ono ispadne jeftinije. al meni je ta razlika. Ako mozes poslat gdje mogu m2 uzet za 1050 kn bio bih zahvalan. A za stranice jel virujes jesam li ih procita il nisam tvoja stvar.. nemam razloga da izmisljam. Procita san i 70 reviewa za x9 pa svi hvale (4,9 od 5 ocjena vecinom) samo me zanimalo jel ga neko ima vise od godine dana (neznam kad je izasa mobitel). Pa ak ga niko nepreporuca za te pare (875kn) sto mogu preporuceno uzet?

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
jobube kaže...

Pa kad sam ga nadodao za kupit na ovim linkovima stavljenim cijena nije bila 1050kn vec 1240kn. a to je 875 naspravm 1240  razlika od 365kn. Neznam jel vi imate neke kupone il bonove na tim stranicama pa ono ispadne jeftinije. al meni je ta razlika. Ako mozes poslat gdje mogu m2 uzet za 1050 kn bio bih zahvalan. A za stranice jel virujes jesam li ih procita il nisam tvoja stvar.. nemam razloga da izmisljam. Procita san i 70 reviewa za x9 pa svi hvale (4,9 od 5 ocjena vecinom) samo me zanimalo jel ga neko ima vise od godine dana (neznam kad je izasa mobitel). Pa ak ga niko nepreporuca za te pare (875kn) sto mogu preporuceno uzet?

 http://www.kimovil.com/en/compare/cubot-x9,meizu-m2

 

 

 

Stranica za kupnju.. (Obavezno uzmi slanje DHL-om jer tako ide preko EU i ne placas PDV)

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Meizu-M2-mini-cellphone-4G-FDD-LTE-Dual-SIM-Mobile-Phone-5-0-1280x720P-MTK6735/1153179_32409620746.html

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

To me je zanimalo. Hvala na informaciji... Malo razmislim pa vj kupim. Lp

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ekipa sto milsite da na prvi post napravimo svi skupa best buy listu za odredene cijene

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo dobra ponuda za MX4 Pro 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav, imam namjeru kupit rodici mob da ima fb i wap, znaci nista posebno, limit mi je oko 400kn i sad sam malo gledo i zapeo mi za oko ocaj model. Nije mi jasno kak to da je tak jeftin sa tim spec? Nevalja kvari se sta vec nemam iskustva bas sa kinezima? Pa bih vas molio alo imate koj bolji za preporucit sa ekranom oko 4".

 

http://m.geekbuying.com/item/DOOGEE-X5c-5-0inch-2-5D-IPS-HD-Android-5-1-Smartphone-MT6580-Quad-Core-1-2GHz-512MB-RAM-4GB-ROM-3G-GPS-OTG---Black-351577.html

Dvaput pokušavati istu stvar, a očekivati drugačije rezultate je ludost.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kelam kaže...

Evo dobra ponuda za MX4 Pro 

 

 

najbolje otvorit novu temu za dobre ponude...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice