IPhone i iTunesi - jesam glup ili sto?

poruka: 6
|
čitano: 3.020
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
IPhone i iTunesi - jesam glup ili sto?

Dakle, nema druge nego da istresem frustracije ovdje. Kupio sam onaj iPod Touch prije mjesec i nesto na akciji za 900 kn, a takodjer u medjuvremenu nabavio i iPhone 3GS.

Hardware je stvarno vrhunski (pogotovo cetvrta generacija) ali iTunesi su valjda najgori software ikada. Nema stvari koju ne mogu sam sloziti na kompu. Radim u IT-ju i kuzim informatiku ali koristiti iTunse je najveca mora koju mogu zamisliti na racunalu. Neinutitivno sucelje u kojem jedva moze pronaci neke opcije. Prije neki dan kolega s posla je jedva nasao opciju koju je i on sam trazio danima. Covjek se bavi odrzavanjem poslovnog software-a. Sad pokusavam sinhronizirati neki video s iTunesa ali ne ide pa ne ide. Oznacio sam automatski sinkanje, probao rucno sinkanje s oznacavanjem sto se treba sinkati. Katastrofa.

 

Prije neki dan nadjem video podcast/predavanje na iPodu i nakon toga ga ne mogu pronaci na iPhonu (search u iTunesima na iPhonu).

 

Sto se tice iPhona i iPoda ne mogu drugo zamisliti nego da vecina ljudi koji ih imaju jedva koriste iTunse. Pogotovo oni koji imaju iPhone. Svi mi kazu da im je iTunes katastrofa ali to ih ne sprecava u koristenju iPhona. To su valjda ljudi koji ga koriste samo za SMS, telefoniranje i skidanje aplikacija direktno na iPhone. Ne razumijem.

 

Da ne bude zabune. iPhone sam dobio kao poklon. Ne bi ga sam kupio ni pod razno, a ne mogu da vratiti/prodati iz pristojnosti.

 

I za kraj pitanje. Moze li se direktno u iTunesima vidjeti kontake koji se nalaze na telefonu i manipulirati s njima ili se mora raditi preko Outlook, Google,... contacta?

 

Mozda izgleda kao trollanje ali stvarno me zanima misljenje jer sam dosao do granice ludila.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
IPhone i iTunesi - jesam glup ili sto?

Ja nisam imao puno doticaja sa time..jedino za moj shuffle i striktno prebacivanje pjesama na prije navedeni.

 

No moram priznati da je to sve poprilicno lose, nepregledno i nefunkcionalno izvedeno...

 

Drugim rijecima..software im je smece i tocka.

The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone i iTunesi - jesam glup ili sto?

Evo skidam neki podcast na iPhonu i jednu stvar da ne zaboravim napisati. iTunesi na uredjaju isto katastrofa od funkcionalnosti. Nema mogucnosti da procitas opis epizode kao ni opis podcasta na uredjaju. Po meni graniči sa znanstvenom fantastikom da to ne postoji nakon ne znam koliko godina. Ajd ako mi netko moze napisati je li to normalno ili pretjerujem.

 

Sto se tice brzine iTunesa na PC-u da se neki web servis otvara tom brzinom mislim da ga nitko ziv ne bi koristio. Pretpostavljam da na Mac-u stvar leti   ;-)

 

I usput, prije neki dan pocnem skidati video podcast i dobijem poruku da se taj video ne moze gledati na iPhonu. Imam zadnju verziju SW, skidam sa iTunesa. Ima li netko objasnjenje?

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.1.2011 1:53 (CroDexter).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone i iTunesi - jesam glup ili sto?
Baci sve u smece i nemoj trosit zivce :p
The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
neaktivan
offline
IPhone i iTunesi - jesam glup ili sto?
Slična stvar i kod mene,ali me bilo sram priznat. Nabavio 3G za sitnu lovu, skinuo iTunese i sad se osjećam ko zadnji konj. Možda ne bi bilo loše da se ovo preimenuje u "tips and tricks... Glupava pitanja oko iPhonea i iTunesa..." Evo, mene sad ždere što tipkam a on upisuje nešto drugo.
Ako je problem rješiv, nemoj brinuti. Riješit će se. Ako je problem nerješiv, nemoj brinuti. Neće se riješiti.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone i iTunesi - jesam glup ili sto?

Koliko sam ja skontala, kontakti, bilješke, kalendarske stavke itd. se ne mogu u itunesu ni vidjeti a kamo li uredjivati.

A itunes - katastrofa, ali tek to koristim par dana - elem, sinhroniziram mjuz ali tog nema u telefonu....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice