Externe baterije - power bank izdvojena tema

poruka: 845
|
čitano: 320.508
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
Xiaomi ili anker, imam oba od 10.000 već par godina i super rade još uvijek, a non stop se koriste
7 godina
offline
Externe baterije - power bank

Samo jedna napomena za sve one koji ne znaju taj podatak a kupuju powerbank  da pravi kapacitet powerbanka  mjeriš tako da pomnoži nazivni kapacitet kojeg proizvođač navodi  sa 65 % , dakle 

10000 mAh x 65% = 6500 mAh .

Što se više puni /prazni smanjuje se njegov kapacitet konverzije a o kvarovima elektronike na njima da se ne priča , nekoliko Xiaomi i Baseus PB mi je crklo u to nakon isteka garancije koja je max. 6mj. a kod Kineza 3 mj. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
MUĆAK kaže...

Samo jedna napomena za sve one koji ne znaju taj podatak a kupuju powerbank  da pravi kapacitet powerbanka  mjeriš tako da pomnoži nazivni kapacitet kojeg proizvođač navodi  sa 65 % , dakle 

10000 mAh x 65% = 6500 mAh .

 kako onda moj anker od 10.000mah napuni dva mobitela do 100% i još mu ostane 'štroma' 

oba mobitela imaju 4000mah baterije, isprobano više puta dok je bio nov

desetak dana smo žena i ja zujali po amsterdamu, nekad jesmo punili sa 20-30% na 100%, ali par puta smo punili i skoro sa nule

7 godina
offline
Externe baterije - power bank

 

💥💥💥💥💥

 

Pitanje za korisnike foruma iz Rijeke ...

 

Imam dva powerbanka od Baseus 30000 mAh koji se više ne mogu puniti za jednog mi je Banggood vratio lovu a za drugog nije jer je isteklo 90 dana garancije , pretpostavljam da je otišla elektronika na njima , 

pitam gdje bih mogao u Rijeci provjeriti isplati li se to popravljati ako se uopće i može , koji je to servis u Rijeci . 

Hvala . 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

Trebao bih powerbank recimo od 20000 mah za Huawei P20 Pro i P40 Pro koje uzimam sa sobom na izlete/putovanja. Oba koristim za auto GPS navigaciju i fotografiranje/snimanje videa i dosta brzo se troši baterija, pogotovo s uključenim mobilnim podacima i lokacijom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2023 20:18 (Dupein).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice