Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo izdvojena tema

poruka: 1.601
|
čitano: 998.134
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Mozel ko da makne iphon sa blek liste hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Moze onaj od kojeg je vjerovatno ukraden.
7 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Pozdrav.

Zanima me koji danasnji mobiteli imaju najbolji prijem signala,cesto putujem uz granicu i onda se borim da ulovim mrezu.

Inace imam i vip i t-com karticu tako da bolju pokrivenost operatera necu naci kod nas.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Imam Meizu m2 i ne radi mi ekran, znači mogu samo upalit mob i doći do zaključanog zaslona ekrana... E sada, htio bih prebaciti slike i ostale stvari na laptop, ali na mobitelu mi nije uključena ona opcija za usb debugging te mi ne želi spojit na laptop.. jel ima koji software da mi poveže mob sa laptopom bez toga usb debugginga?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
riba85 kaže...

Pozdrav.

Zanima me koji danasnji mobiteli imaju najbolji prijem signala,cesto putujem uz granicu i onda se borim da ulovim mrezu.

Inace imam i vip i t-com karticu tako da bolju pokrivenost operatera necu naci kod nas.

 Ovo teško da ti netko može odgovoriti ovako iz rukava. Vjerojatno ćeš morati potražiti neki test na internetu... Ako uopće postoji.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Motorola

7 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Lijep pozdrav

 

Dobio sam na poklon SAMSUNG GALAXY S2 MINI  S6500D koji je zakljucan na HR t-com a ja sam na TELE 2 pa molim dobru dusu ako mi moze poslati kod za otkljucavanje.

IMEI 352052056499358

 

na ivihorva@gmail.com  ili sms +385991927428

 

Unaprijed zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Ovako ljudi imam softverski problem na svom mobu uglavnom ne mogu koristiti Google Photos na svom LG X Screenu jer navodno Google Photos nema pristup SD kartici
Android je 6.0.1 i znam da movi davati dozvole aplikacijama i sve, no koliko god trazio nemam tu opciju da dajem odnosno oduzimam dozvole nad SD karticom
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Dozvola za čitanje i pisanje po spremištu je univerzalna za unutarnju i eksternu memoriju. Jednom kad daš dozvolu za pristup spremištu to se treba odnositi i na eksternu karticu. Sjećam se da sam i ja imao sličan problem na Xperii Z3c kada je došao MM, no ne sjećam se točno kako je to rješeno bilo, vjerojatno sa ažuriranjem na novu verziju koja je to magično rješila. 

7 godina
neaktivan
offline
problem sa mobilnim uređajima

Ptovani Bugovci,imam problem :odem na prikaz uređaja momentalno na mobitelu i vidim slijedom piše Linux kao uređaj ispod Windovs i tek na trećem mjestu Htc one moj mobitel ,što se zbiva?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Koristim normalno mobitel i ostanem bez baterije,napunim do kraja,idem upalit mob kad ono alcatelov logo samo stoji i vrti se u krug.Pokusao sam sve...Ucitavalo se vise od 5 sati kolko je baterija trajala,pa sam opet napunil i nista,zatim sam ga prikljucil na usb prek kompa i ne zeli mi prepoznat mobitel,onda sam iso u recovery mode i napravio factory reset i nista.

 

Jel imo neko slican problem,kako ga rijesiti.Radi se od Alcatel one touch mobitelu

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Pozdrav.

Jučer sam onesposobljavao neke stvari na tabletu Pipo Smart S6 želeći produljiti trajanje baterije. Danas ga pokušam pokrenuti ali piše da ne radi neki Widget. I stoji trokutić s uskličnikom, gore lijevo.

Factory reset se ne može napraviti, jednostavno neće.

Pitao sam jednog juniora, veli da treba stavliti nanovo (ili novi) ROM. Tvornički je na njemu Android 4.2.2 a našao sam na netu 6.0 i čak 7.0 Android.

Nemam blage veze o flashanju ROM-a pa ako netko ima savjet...

Hvala.

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

S kojim si programom "onesposobljavao" ?

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Ma bude ponuđeno "Zaustavi" i "Onemogući"...

Sad sam malo bolje čačkao po tabletu - pa radi! Taj šit mu ne fali, samo nisam skužio da se ipak može raditi na tabletu (ili ni sam više ne znam šta sam "podesio" je li uspio reset ili koji vrag više)

Jedino mi stalno iskače: "Certifikat o sigurnosti ove stranice"...

 

EDIT: I dalje stoji trokutić s uskličnikom, gore lijevo.

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 0:40 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Nisam siguran pripada li ovoj temi, ali zanima me kako da prebacim datoteke s mobitela kojemu ne radi display?
Povežem ga s računalom, međutim ne pokazuje mi nista, vjerujem da moram potvrdit na samom mobitelu, a nazalost ne mogu vidjet.

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

pozdrav

da li netko zna kako dekodirat sony m4 aqua

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Imam samsung galaxy tab 3 sm t211 kodiran je na t.mobil mrezu.zelio bi ga otkodirat .dali neko zna kako to napravit a da neplacam kodove.hvala
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Koliko para da se dekodira xperia z1

 

Kupljen u tcom davno ali nemam racun

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Edit: Riješeno

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.5.2017 20:49 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Kako prebaciti apk. na sd karticu ako to mobitel ne podzava tj. imam huawei p9 lite 2017 a iz servisa su mi rekli da ne moze

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Ne znam jeste li primijetili da od početka svibnja mobiteli troše znatno više baterije, u korist Android OS aplikacije koja bilježi potrošnju i preko 50%. Primijećeno je na Samsung A5, A3, xcover, S8, te General Mobile.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Pozz ovako imam samsung galaxy s4 mini kodiran je na vip mrezu zna li netko kako ga mogu dekodirati?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Molim za pomoć! Imam Xiaomi Redmi 4X i sa Recorder aplikaciom koju sam dobio s mobom sam napravio audio snimku od 2 sata i sad sam ju slučajno pobrisao unutar iste aplikacije. Snimka je bila na internoj memoriji, nemam memorijsku karticu. Kako da ju vratim, radi se o snimci sa važnog sastanka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
FLes kaže...

Molim za pomoć! Imam Xiaomi Redmi 4X i sa Recorder aplikaciom koju sam dobio s mobom sam napravio audio snimku od 2 sata i sad sam ju slučajno pobrisao unutar iste aplikacije. Snimka je bila na internoj memoriji, nemam memorijsku karticu. Kako da ju vratim, radi se o snimci sa važnog sastanka?

 Svakog sata ti vjerojatnost povratka snimke drastično pada, sustav stalno nešto snima po particijama... pogotovo ako si radio nove snimke ili slike.

Ja sam koristio Wondershare Dr.Fone for Android.

To je cijeli paket. 

Dio snimiš na mob, a dio na komp.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Hvala, ali ne radi. Pokrenuo sam usb debugging, ali ne prepoznaje mobitel ili tako nešto. Probao sam neke njihove savjete tipa probaj drugi usb i sl, ali ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
FLes kaže...

Hvala, ali ne radi. Pokrenuo sam usb debugging, ali ne prepoznaje mobitel ili tako nešto. Probao sam neke njihove savjete tipa probaj drugi usb i sl, ali ništa.

 Onda pitaj Google, dalje ne mogu pomoći :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Probaj neku od aplikacija sa Google Play-a.

Većina ih je loše ocjenjena ali možda neka uspije.

7 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Kupio sam Huawei mob p9 plus,nisam dobio Nougat update. Pošaljem IMEI huawei stranici na fb i jave mi ljudi da je mob iz Saudijske Arabije i da je vjerovatno to razlog što nisam dobio udpate. Postojil način da instaliram Nougat bez da čekam OTA ako uopšte i dođe 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Model: MEIZU PRO 6 PLUS

Softver: Flyme 6.1.0G (internacionalna verzija)

 

Telefon je dosao sa orig kineskom verzijom softvera, uradio sam Root i instalirao internacionalnu verziju softvera i Google servise. Sve je radilo OK do juce (nekih mjesec dana). Odjednom se ne moze povezati na Wifi i Bluetooth ni sa kojim uredjajem. Probao restart, brisao cache i jos par slicnih operacija, bez rezultata. Ustanovio sam da mi se izgubile MAC ADDRESSE za wifi i bluetooth, stoji 02:00:00:00:00:00. Mobilni internet radi bez problema

Postoji li neko rjesenje za ovaj problem ili da pokusam hard reset?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Wolf79 kaže...

Model: MEIZU PRO 6 PLUS

Softver: Flyme 6.1.0G (internacionalna verzija)

 

Telefon je dosao sa orig kineskom verzijom softvera, uradio sam Root i instalirao internacionalnu verziju softvera i Google servise. Sve je radilo OK do juce (nekih mjesec dana). Odjednom se ne moze povezati na Wifi i Bluetooth ni sa kojim uredjajem. Probao restart, brisao cache i jos par slicnih operacija, bez rezultata. Ustanovio sam da mi se izgubile MAC ADDRESSE za wifi i bluetooth, stoji 02:00:00:00:00:00. Mobilni internet radi bez problema

Postoji li neko rjesenje za ovaj problem ili da pokusam hard reset?

 Neznam koliko je to legalno ali, ako vec imas root mislim da bi morao moći promijenit mac adrese

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice