Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

poruka: 60
|
čitano: 8.603
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Znam da se sda pitate koji je ovo frik, ali oni po meni samo stvaraju probleme. Rado bi se vratio 100 godina unazad i odmah potpisujem da nema televizije, mobitela, auta, aviona, računala i svega ostalog što je kao moderan čovijek izmislio. 20 godina radnim na računalima i već mi na uši izlaze a kad me netko zove sa mobitelom odmah mi je muka a kao moram ga imati ... bljak...Bez uvrede ikome to je moje mišljenje.

http://www.nasice.com/
 
12 30 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

I ja bih.

There is no spoon.
Moj PC  
0 11 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Ja nekad bih, a nekad ne.Neodlučan

Mislim da nisam ono što sam mislio da ne bih trebao biti, ali kad sam već takav dobro je da mislim da nisam ono što zapravo jesam.
 
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Joj definitivno bi i ja al sto je je nekad stvarno dobro dođe..........

The quieter you become, the more you are able to hear...
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2010 16:01 (Ivan 992).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli
Pa, slusaj, nije ti to teško. Prvo prodaš sve što imaš, odjaviš se s facebooka, foruma i sl. i kupiš kartu, jednosmjernu za bus. Prije toga naručiš 50-ak ovaca, koza, po izboru i odeš živit na otok ili u planinu (preporučam Velebit). Ako se želiš simbolično oprostit od civilizacije, mobitel razbiješ kamenom, baciš u duboko plavo more, popišaš se na njega ili smisliš sam nešto. Uspjeh zagarantiran. ;)
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
protjeran
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli
Šef kaže...
Pa, slusaj, nije ti to teško. Prvo prodaš sve što imaš, odjaviš se s facebooka, foruma i sl. i kupiš kartu, jednosmjernu za bus. Prije toga naručiš 50-ak ovaca, koza, po izboru i odeš živit na otok ili u planinu (preporučam Velebit). Ako se želiš simbolično oprostit od civilizacije, mobitel razbiješ kamenom, baciš u duboko plavo more, popišaš se na njega ili smisliš sam nešto. Uspjeh zagarantiran. ;)

 

Upravo tako, ako se nesto toliko zeli, lako je ostvariti cilj.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
13 godina
neaktivan
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Zakon si to rekao ... ono sa popišaš se na mobitel to ću ostavit tebi ... ja ga jednostavno zafitiljim što dalje od sebe jer mi je već glava puna ... Kad malo bolje pogledam pa nisi ti ni fulao ništa što si rekao ... ja sam već zbriso iz grada i napravio si jezero i tamo pokušavam pecati bez brige i pameti ... a još da se "popišam" na mobitel di bi mi bio kraj :)

http://www.nasice.com/
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Da, uglavnom stvaraju probleme. I stetni su za zdravlje. Na primjer zdravije je ici pjesice na +40 kod Pere koji zivi ...eto....20 km dalje i traziti ga nego   lezati i "zivkati" frendove telefonom po ceo dan.

 

Izvini na sarkazmu ali....ima dana kada pozelim ne samo da nema tehnologije vec i da se nisam rodio nesto u stilu ove poeme Tina Ujevica

Svakidašnja jadikovka

 

 

 

 

 

ipak...mora se ici napred. Idemo dalje i plovidba traje ko pre :) 

All your carefully picked arguments can easiliy be ignored! There are no real rules about posting. There are no real rules about moderating either - enjoy your ban
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2010 16:11 (Lazarus Long).
13 godina
neaktivan
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Za zdravlje ali psihičko naročito

http://www.nasice.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli
Hall3008 kaže...

Znam da se sda pitate koji je ovo frik, ali oni po meni samo stvaraju probleme. Rado bi se vratio 100 godina unazad i odmah potpisujem da nema televizije, mobitela, auta, aviona, računala i svega ostalog što je kao moderan čovijek izmislio. 20 godina radnim na računalima i već mi na uši izlaze a kad me netko zove sa mobitelom odmah mi je muka a kao moram ga imati ... bljak...Bez uvrede ikome to je moje mišljenje.

Zamisli samo da moraš napravit neke statičke proračune, voditi knjige velikom poduzeću, crtati elemente strojeva (makar zaprežnih kola) ili nešto slično bez računala.

Meni se ćini da tebe muči težak stres. Evo ti anti stres uređaj:

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
13 godina
neaktivan
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

haha dobra ti je ta... Ipak bilo pa prošlo ... stresa je bilo ali više ne... ali sam još uvijek pobornik da mobitel nije potreban

http://www.nasice.com/
 
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Ako vas telefon ima pofile,a vecina Nokia i SE telefoni imaju, onda napravite su  custom  profile koji nece vibrirati niti svirati i..to je to. Ostaje da ga "zaboravite" u neku ladicu i isparite van kuce na nekoliko sati

 

(pazite da ovo bude danju posto vas mogu napasti huligani pa prodavati vam ciglu...a telefona nemate...pa sad vidite)

All your carefully picked arguments can easiliy be ignored! There are no real rules about posting. There are no real rules about moderating either - enjoy your ban
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Sve neki pametni komentari... Izlanuo se

 

Jedini su Šef,Lazarus Long i MrBlc nesto pametno rekli...

 

 

Ahm istina nekad vam je dosta svega i tehnologije itd ali opet sta bi mi bez toga?

 

Biti bez mobitela je jedino korisno kada ste u gradu a zena vam sjedi doma i hoce vas nazvat i postaviti "par" klasicnih pitanjca i zahtijeva: "Gdje si?" "Aj mi kupi ovo..." "Aj mi kupi ono..."

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Da, ima dana kada ne mogu da smislim PC (ocito ovo nije taj dan Cool  ) ili mobitel. Ali sta da se radi, ako idemo tom analogijom onda trebamo i da pogasimo centrale za proizvodnju struje....ohh Boze ...lupetam vec, kasno je moram ici na spavanje.

 

 

 

Ovo sa zenom je super...kao u jednom vicu... kaze ona "Super su ti ovi mobiteli, svaki put kad se javim moj muz je doma"  Cool

All your carefully picked arguments can easiliy be ignored! There are no real rules about posting. There are no real rules about moderating either - enjoy your ban
14 godina
protjeran
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Možeš raditi i bez mobitela u firmi, imaš npr 2 fixna i to ti je to...

 

A što se osobnog uređaja tiče, i netko te zove kasno uvečer, onda je problem u ljudima

koji te zovu tako kasno, a ne u mobitelu.

 

Dapače, možeš imati DVA mobitela, jedan za obitelj i jako uzak krug ljudi,

a drugi za sve, i onda jedan ugasiš i to je to. Nikome ne daješ broj,

a sve druge tko te zove na taj novi blacklistaš i to je to..

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli
Hall3008 kaže...

Znam da se sda pitate koji je ovo frik, ali oni po meni samo stvaraju probleme. Rado bi se vratio 100 godina unazad i odmah potpisujem da nema televizije, mobitela, auta, aviona, računala i svega ostalog što je kao moderan čovijek izmislio. 20 godina radnim na računalima i već mi na uši izlaze a kad me netko zove sa mobitelom odmah mi je muka a kao moram ga imati ... bljak...Bez uvrede ikome to je moje mišljenje.

Ako 20 godina radis na racunalima, mozda ti je samo puna kapa tehnologije, mozda ti samo treba dva tri tjedna godisnjega, na nekom ljepom izletu, da malo glavu ispraznis.

 

Been there, done that.

 

Ja na potrebu za time, opet, kazem kao i za sve - na ljudima ce kako ce to upotrebljavati. Svaka od stvari koju si ti nabrojao definitivno ima potencijal da pomogne ljudima i uljepsa im zivot..ali ljudi su freakovi koji su postali ovisni o tehnologiji, i puse dobar marketing, pa vise ne mogu zamisliti zivot bez hi tech gadgeta, dobrog kompa, modernoga mobitela, tv-a sa 1212 programa..a one osnovne potrebe i vrijednosti, zaboravili smo, ustupili to mjesto tim prolaznim tricarijama.

 

Iak sam bio informaticar, tehnologija mi nikad nije bila na prvome mjestu. Ovo sto imam, ne trebam nikada vise mijenjati! Volim stare starije stvari, jer pola ovih novih drekova kvari se sad pa sad. Nokia koju imam 7 (sedam) godina nije pokazala znakove kvarenja. 

 

Mnogi ljudi zapravo nisu svjesni kako ne mogu zivjeti bez tehnologije, probaj nekoga od svojih upitati da se uklone malo od nje, pa kada te napadnu..kao da ljudi misle da je jedini ljudski napredak u tehnologiji, kao da nema drugih dobrih stvari. Ljudi se zabijaju u fucking sobe i misle da se druze sa nekime..

 

Katastrofa, cini mi se.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.5.2010 10:08 (Dragon23288).
14 godina
protjeran
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Malo si ćudan znašNeodlučan

Ovako vjerujem da nebi izdržao bez njega i neke tehnologije. Ako si takav zašto neodeš u neki ljepi kraj uzmeš vikendicu i boli te ljevo uho za sve. Ali u nekim segmentima jesu pretjerali a to je cjena. Za neke vrijedi toliko a za neke ne. Kada se mene pita nevrijede.

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Meni zivot bez mobitela i tehnologije izgleda nemoguc i totalno s*anje :)

Ali to je zato sto smo se mi vec navikli na takav zivot,i to je sada nemoguce promijeniti...

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli
stevan94 kaže...

Meni zivot bez mobitela i tehnologije izgleda nemoguc i totalno s*anje :)

Ali to je zato sto smo se mi vec navikli na takav zivot,i to je sada nemoguce promijeniti...

Većina koriste mobitele, to se nikada neće promjeniti Šutim

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Bojkotiranje mobitela u potpunosti mogu shvatiti, ali bojkotiranje racunala ne mogu (osim ako i racunalo ne koristis primarno za komunikaciju, ali onda ti nema pomoci)

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
13 godina
neaktivan
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Isto je mobiteli i računala... lako se navučeš i na jedno i na drugo. Treba organizirati ne dan nego godinu bez mobitela, a može i računala. :)

http://www.nasice.com/
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Iz dana u dan život bez telefona,interneta,kompa i ostale tehnologije čini se nemoguć.Tako je kako je.

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli
ulinsky kaže...

Iz dana u dan život bez telefona,interneta,kompa i ostale tehnologije čini se nemoguć.Tako je kako je.

ma moguć je ali besmisleno je raspravljati o napretku tehnologije,nezaustavljiv je..
eventualno o nesrazmjeru našeg mozga lovca sakupljača i iste..

ako danas nemaš mobitel ili si freak ili amiš

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.5.2010 23:38 (seneka).
14 godina
neaktivan
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Hvala Bogu ja ne koristim nikakve smartphonove,facebooke,i ine tričarije.Jedino što koristim je internet za razbibrigu i mobitel samo za pozive i sms.Prijatelji i škola na prvom mjestu.

alrighty then
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Ovo je stvarno dobar odgovor... Što manje to bolje... Usvakom slučaju bolje je da ljudi ne budu ovisni o tehnologiji jer onda koja je razlika između marioneta i nas

http://www.nasice.com/
14 godina
odjavljen
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli
Hall3008 kaže...

Znam da se sda pitate koji je ovo frik, ali oni po meni samo stvaraju probleme. Rado bi se vratio 100 godina unazad i odmah potpisujem da nema televizije, mobitela, auta, aviona, računala i svega ostalog što je kao moderan čovijek izmislio. 20 godina radnim na računalima i već mi na uši izlaze a kad me netko zove sa mobitelom odmah mi je muka a kao moram ga imati ... bljak...Bez uvrede ikome to je moje mišljenje.

Šta malo previse LSD-a danas?

Pinky je zakon... I ♥ π
13 godina
neaktivan
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli
bobica257 kaže...
Hall3008 kaže...

Znam da se sda pitate koji je ovo frik, ali oni po meni samo stvaraju probleme. Rado bi se vratio 100 godina unazad i odmah potpisujem da nema televizije, mobitela, auta, aviona, računala i svega ostalog što je kao moderan čovijek izmislio. 20 godina radnim na računalima i već mi na uši izlaze a kad me netko zove sa mobitelom odmah mi je muka a kao moram ga imati ... bljak...Bez uvrede ikome to je moje mišljenje.

Šta malo previse LSD-a danas?

Tako razmišljaju tehno-frikovi a ne seljo-frikovi kao što sam ja... Šallim se ali stvarno mislim da bi radije žvako slamku os slame nego bateriju od mobitela.... :)

http://www.nasice.com/
14 godina
protjeran
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Ovako što se tiće mobitela previše ih ljudi koristi...

Mislim ima ljudi koji su gladni nemaju šta jesti a neki se razbacuju mobitelima, vidim kod buraza u osnovnjaku kako klinjo ide 5 razred ima iphone.Sramota...Ja osobno izvalio nisam više od 500kn za mobiel a imam K800i zadovoljava sve moje potrebe... Kada pogledam onaj vivaz koji će meni klinac HD kamera, kako samo izgledaju trzavo snimke bez stativa a košta kao fotoaparat sa HD snimanjem. Iphone po meni je super ali brate izvalit 5000kn nema logike. Za mobitel pa koda mi kuha rućak. Šutim

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bolje da nisu izmišljeni mobiteli

Hmmm, nije da mi ne dođe da sve pošaljem u neku stvar, nekad se stvarno prezasitim, ALI gledajući posao koji radim uglavnom mi tehnologija pomaže u radu.

 

Maštam o uređaju manjih dimenzija, slično mobitelu, sa touchscreen ekranom, nakrcanim bazama podataka i povezan preko neta sa drugima  i da to radi ekstremno brzo. Ihh koliko bi mi to pomoglo na terenu, efikasnost bi bila povećana 100%.

Uglavnom ne pratim najnovije trendove što se tiče tehnologije, ali gledajući unatrag uglavnom mi je pomagala i olakšavala posao.

Radio, ne radio, svira radio!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Bolje da nisu izmišljeni mobiteli
boxer kaže...

Hmmm, nije da mi ne dođe da sve pošaljem u neku stvar, nekad se stvarno prezasitim, ALI gledajući posao koji radim uglavnom mi tehnologija pomaže u radu.

 

Maštam o uređaju manjih dimenzija, slično mobitelu, sa touchscreen ekranom, nakrcanim bazama podataka i povezan preko neta sa drugima  i da to radi ekstremno brzo. Ihh koliko bi mi to pomoglo na terenu, efikasnost bi bila povećana 100%.

Uglavnom ne pratim najnovije trendove što se tiče tehnologije, ali gledajući unatrag uglavnom mi je pomagala i olakšavala posao.

JEJJEJEJ KONACNO netko pametan. A ne ovi selski frikovi.

Pinky je zakon... I ♥ π
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice