Klikom na POZOVITE na tražilici, dobivate moj mob.

poruka: 7
|
čitano: 4.811
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Klikom na POZOVITE na tražilici, dobivate moj mob.

Javljam vam se  ovim putem u nadi da će mi netko uspjeti riješiti problem koji imam od cca mjeseca rujna prošle godine, s povremenim prekidima.

Naime, na moj broj mob. telefona, dnevno dobivam između 2 do 5 telefonska poziva ljudi iz cijele Hrvatske koji traže određene subjekte iz raznih  struka i raznih gradova u Hrvatskoj.

Kada upišu npr.ime obrta ili tvrtke koji žele kontaktirati, na njihovim mobitelima Interne, pretpostavljam Google izbaci stranicu oglašivača ili platforme na kojoj se taj subjekt nalazi…npr. Njuškalo hr ili Moj kvart.hr i sl.

Na istoj stranici se nalazi tipka POZOVITE, te nakon što oni pritisnu tu tipku, NEŠTO ih prespoji na moj broj mobitela i zovu mene.

U rujnu/2020. je to bilo svakodnevno, te sam kontaktirala sve oglašivače za koje su  mi pozivači rekli da su pritiskali tipku POZOVITE, kontaktirala sam i svog tadašnjeg teleoperatera TELE 2, policiju, odvjetnika, ali nitko mi naravno nije mogao pomoći. Pozivi su se nakon toga sveli na jedan do dva tjedno, a sada su ponovno svakodnevni.

Kontaktirala AZOP, HAKOM, CERT, ali svi mi odgovaraju da to nije njihov problem.

Molim vas da sagledate moj problem, jer ovo uznemiravanje nije ugodno ni meni ni ljudima koji me zovu, pogotovo zato jer ih ispitujem o njihovom pozivu kako bih imala što više podataka.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Klikom na POZOVITE na tražilici, dobivate moj
Klaudija kaže...

Javljam vam se  ovim putem u nadi da će mi netko uspjeti riješiti problem koji imam od cca mjeseca rujna prošle godine, s povremenim prekidima.

Naime, na moj broj mob. telefona, dnevno dobivam između 2 do 5 telefonska poziva ljudi iz cijele Hrvatske koji traže određene subjekte iz raznih  struka i raznih gradova u Hrvatskoj.

Kada upišu npr.ime obrta ili tvrtke koji žele kontaktirati, na njihovim mobitelima Interne, pretpostavljam Google izbaci stranicu oglašivača ili platforme na kojoj se taj subjekt nalazi…npr. Njuškalo hr ili Moj kvart.hr i sl.

Na istoj stranici se nalazi tipka POZOVITE, te nakon što oni pritisnu tu tipku, NEŠTO ih prespoji na moj broj mobitela i zovu mene.

U rujnu/2020. je to bilo svakodnevno, te sam kontaktirala sve oglašivače za koje su  mi pozivači rekli da su pritiskali tipku POZOVITE, kontaktirala sam i svog tadašnjeg teleoperatera TELE 2, policiju, odvjetnika, ali nitko mi naravno nije mogao pomoći. Pozivi su se nakon toga sveli na jedan do dva tjedno, a sada su ponovno svakodnevni.

Kontaktirala AZOP, HAKOM, CERT, ali svi mi odgovaraju da to nije njihov problem.

Molim vas da sagledate moj problem, jer ovo uznemiravanje nije ugodno ni meni ni ljudima koji me zovu, pogotovo zato jer ih ispitujem o njihovom pozivu kako bih imala što više podataka.

 i nisi promijenila broj jer ?

14 godina
offline
Re: Klikom na POZOVITE na tražilici, dobivate moj
Klaudija kaže...

Javljam vam se  ovim putem u nadi da će mi netko uspjeti riješiti problem koji imam od cca mjeseca rujna prošle godine, s povremenim prekidima.

Naime, na moj broj mob. telefona, dnevno dobivam između 2 do 5 telefonska poziva ljudi iz cijele Hrvatske koji traže određene subjekte iz raznih  struka i raznih gradova u Hrvatskoj.

Kada upišu npr.ime obrta ili tvrtke koji žele kontaktirati, na njihovim mobitelima Interne, pretpostavljam Google izbaci stranicu oglašivača ili platforme na kojoj se taj subjekt nalazi…npr. Njuškalo hr ili Moj kvart.hr i sl.

Na istoj stranici se nalazi tipka POZOVITE, te nakon što oni pritisnu tu tipku, NEŠTO ih prespoji na moj broj mobitela i zovu mene.

U rujnu/2020. je to bilo svakodnevno, te sam kontaktirala sve oglašivače za koje su  mi pozivači rekli da su pritiskali tipku POZOVITE, kontaktirala sam i svog tadašnjeg teleoperatera TELE 2, policiju, odvjetnika, ali nitko mi naravno nije mogao pomoći. Pozivi su se nakon toga sveli na jedan do dva tjedno, a sada su ponovno svakodnevni.

Kontaktirala AZOP, HAKOM, CERT, ali svi mi odgovaraju da to nije njihov problem.

Molim vas da sagledate moj problem, jer ovo uznemiravanje nije ugodno ni meni ni ljudima koji me zovu, pogotovo zato jer ih ispitujem o njihovom pozivu kako bih imala što više podataka.

 Stvarno. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Klikom na POZOVITE na tražilici, dobivate moj

...jer broj imam više od 20 godina i svi poslovni i privatni kontakti imaju taj moj broj.

Ali zašto bi promjena broja trebalo biti rješenje problema?

Zbog toga tražim pomoć i ovim putem.

9 godina
online
Re: Klikom na POZOVITE na tražilici, dobivate moj

Zašto bi mijenjala broj? Ne bi ni meni palo na pamet mijenjati broj koji imam već 20+ godina.... jednostavno ne... to nije rješenje.

4 godine
protjeran
offline
Re: Klikom na POZOVITE na tražilici, dobivate moj
Klaudija kaže...

...jer broj imam više od 20 godina i svi poslovni i privatni kontakti imaju taj moj broj.

Ali zašto bi promjena broja trebalo biti rješenje problema?

Zbog toga tražim pomoć i ovim putem.

 pa kakve ovlasti imamo mi forumasi u odnosu na hakom i vaseg operatera ?

 ako vam oni ne mogu/ne zele pomoci kako da onda mi pomognemo ?

 i kako promjena broja nebi bilo rjesenje za pozive koji vas smetaju i uznemirju ?
 ja sam promijenio broj nakon 15+ god zasto bi se vezao za gluposti poput broja.

 + ja poslovne kontakte ne drzim na privatnom broju niti ih zovem sa privatnog broja.

 to ti je recimo jedna velika pogreska, brojeve povuces na gmail i novi broj kasnije samo prosljedis
 svim kontaktima.

miki_the_pirat kaže...

Zašto bi mijenjala broj? Ne bi ni meni palo na pamet mijenjati broj koji imam već 20+ godina.... jednostavno ne... to nije rješenje.

 ako joj hakom i tele2 ne mogu ili ne zele pomoc tko drugi onda moze ?

16 godina
offline
Re: Klikom na POZOVITE na tražilici, dobivate moj
Cek, a Google? Ako google servira to zasto njih ne kontaktirati? Mislim da bi rijesili problem u manje od 5 min.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice