4G/5G routeri, mobilni hotspot, antene

poruka: 3.047
|
čitano: 1.126.265
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

T-Com nije samo u HR kolega Lord je u pravu. HT HR nema u ponudi taj 5G router. Moj je došao u karakterističnoj kutiji za ZTZ sa ZTE bojama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 8:57 (DDavorin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
Tirkiz kaže...

DDavorin - kako radi zaključavanje ćelija?

Može se samo jedna ćelija zaključati ili više njih (posebno kada se koristi agregacija)?

 

I jel se router striktno drži lockanih ćelija ili se ipak nakon nekog vremena makne s lockane na neku drugu ćeliju?

 

Odaš nam tajnu kako dolaziš do skrivenih izbornika? Čisto da znamo :D

 

Hvala 

 

 

PS: updateaj svoju 4G tablicu routera i požuri s tom 5G tablicom routera :D

 Agregaciju odrađuje automatski ako lockaš jednu čeliju ostat će cijeli svoj vijek na toj čeliji i tom tornju. Ja sam Lockao ćeliju na svom tornju i otišao testirati 5G u grad i router mi je radio samo na 3G dok nisam izbrisao tu ćeliju i restart routera i tada jeje sve normalno proradilo. Lock koristim samo da mi se spoji na 1800 10Mhz ćeliju da imam 4Ca jer na tu se teško spaja na auto. Evo jedan sped test prije par min https://www.speedtest.net/result/12307808464 i to sa jačinom signala dolje na slici

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 9:12 (DDavorin).
4 godine
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
DDavorin kaže...

T-Com nije samo u HR kolega Lord je u pravu. HT HR nema u ponudi taj 5G router. 

 Ima.

12 godina
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

zelenapaprika  Daj link

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
DDavorin kaže...

zelenapaprika  Daj link

 Nema linka. HT-ov poslovni korisnik s više usluga.

12 godina
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Ok brat mi je poslovni korisnik pa mu nisu ponudili 5G router samo mu nude B818-263 za 420kn uz tarifu Godigital kažu da nemaju u ponudi 5G routere. Ajde opiši malo kako doći do te ponude ako ne ovdje može PP

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 13:03 (DDavorin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
DDavorin kaže...

Ok brat mi je poslovni korisnik pa mu nisu ponudili 5G router samo mu nude B818-263 za 420kn uz tarifu Godigital kažu da nemaju u ponudi 5G routere. Ajde opiši malo kako doći do te ponude ako ne ovdje može PP

 Pozdravi brata. Nemam pojma kako je moj poznanik došao do toga. Ali je došao Višegodišnji poslovni pretplatnik s puno usluga kod HT-a. Evo ti slike kutije koju je poslao prošli mjesec, pa brat i ti kopajte dalje.

12 godina
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
zelenapaprika kaže...
DDavorin kaže...

Ok brat mi je poslovni korisnik pa mu nisu ponudili 5G router samo mu nude B818-263 za 420kn uz tarifu Godigital kažu da nemaju u ponudi 5G routere. Ajde opiši malo kako doći do te ponude ako ne ovdje može PP

 Pozdravi brata. Nemam pojma kako je moj poznanik došao do toga. Ali je došao Višegodišnji poslovni pretplatnik s puno usluga kod HT-a. Evo ti slike kutije koju je poslao prošli mjesec, pa brat i ti kopajte dalje.

 Brat je pozdravljen i dobio je ovaj odgovor danas tako i da imaju ispod pulta 99.9% nas to ne može dobiti zato nije ni vrijedno spomena. Za poslovnjake nemaju 5G podatkovnu tarifu samo 4G. 5G imaju samo na mobilnim tarifama,a uz te tarife ne idu routeri nego mobiteli. https://www.hrvatskitelekom.hr/poslovni/mobilne-usluge/mobilni-internet/tarife-pojedinacne-poslovne

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 16:24 (DDavorin).
4 godine
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
DDavorin kaže...
zelenapaprika kaže...
DDavorin kaže...

Ok brat mi je poslovni korisnik pa mu nisu ponudili 5G router samo mu nude B818-263 za 420kn uz tarifu Godigital kažu da nemaju u ponudi 5G routere. Ajde opiši malo kako doći do te ponude ako ne ovdje može PP

 Pozdravi brata. Nemam pojma kako je moj poznanik došao do toga. Ali je došao Višegodišnji poslovni pretplatnik s puno usluga kod HT-a. Evo ti slike kutije koju je poslao prošli mjesec, pa brat i ti kopajte dalje.

 Brat je pozdravljen i dobio je ovaj odgovor danas tako i da imaju ispod pulta 99.9% nas to ne može dobiti zato nije ni vrijedno spomena. Za poslovnjake nemaju 5G podatkovnu tarifu samo 4G. 5G imaju samo na mobilnim tarifama,a uz te tarife ne idu routeri nego mobiteli. https://www.hrvatskitelekom.hr/poslovni/mobilne-usluge/mobilni-internet/tarife-pojedinacne-poslovne

 Bez brige, svjestan sam da se u 99,9% slučajeva ne isplati ništa spominjati na ovom forumu jer je količina negativnih odgovora tolika da će i najdobronamjerniji forumaš zašutjeti i misliti si - a koji vrag sam se uopće petljao.

 

Čovjeka koji ima tog ZTE-a znam već godinama i nemam baš nikakve sumnje da je on taj router dobio legalnim putem kao poslovni korisnik HT-a. Sve ostalo je meni nebitno. Forumaš je ovdje postavio pitanje - nudi li ga HT? Nudi ga, ali očito ne svima. Kako, zašto, to se morate raspitati. I A1 ima sličnu politiku, pa ja ne znam koja je, jer to nigdje ne piše. Do nedavno su na nekim adresama nudili gigabitni internet putem koaksijalnog kabla i uz njega Fritzbox 6600. Sada to više ne nude (barem ne više na mojoj adresi, a nudili su otprilike mjesec dana), ali se netko na ovom forumu javio da ih je uspio nagovoriti da mu to ipak daju (https://forum.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/a1-kabelski-internet/277363.aspx?page=5&jumpto=6434555&sort=asc&view=flat). Drugi forumaš je pitao isto što i ti - kako? Pa nije dobio odgovor: https://forum.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/a1-kabelski-internet/277363.aspx?page=5&jumpto=6435224&sort=asc&view=flat. I što da ja sada napišem? Da A1 nema Fritzbox 6600? Očito ima, za neke.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 18:00 (zelenapaprika).
14 godina
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Pozdrav forumašima,tražim savijet znalaca,vidim da je tu DDavorin tata mata.

 

Nalazim se u selu Čeglji blizu Jastrebarskog,žični net preko HT teško mogu preko 17Mbps što za moje potrebe i veliku kuću s dosta korisnika i uređaja nije dosta. Uzeo i HT i A1 4g rutere i simice,s ht dobivam oko 50Mbit ako je dobar dan a s A1 oko 30.

 

Imam huawei B535-252 ruter,zanima me da li mogu s mikrotikovim Chateau LTE12 dobiti bolje performanse pošto čitam da je jedan od najboljih uređaja za to.

 

Plus,da li mi se isplati uzet switch s 2 wan porta kao što je TP-LINK TL-R605 gdje bih spojio kao ulaz žični i bežični ruter da dobijem čim veću brzinu?

 

Nisam tolko stručan u tome,znam samo osnovno,a kod kuće mi užas kada na 1 tv netflix u 4k,drugi tv youtube na FHD i onda ja upalim plejku s online igrom i onda više nitko ne uživa u ničemu haha

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
izvone kaže...

Plus,da li mi se isplati uzet switch s 2 wan porta kao što je TP-LINK TL-R605 gdje bih spojio kao ulaz žični i bežični ruter da dobijem čim veću brzinu?

Na mikrotiku možeš napraviti link aggregation tj. bonding, ne treba ti još jedan router. Mikrotik ti daje LTE vezu + na neki od LAN portova spajaš ADSL router i radiš bonding.

5 godina
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
Pozz, jel dali se po ovoj slici može vidjeti da mi toranj radi na 5G? Pošto nemam 5G uređaj.
Još jedno pitanje, trenutno imam b535 router ali ne znam dali bi imao stabilniju vezu ako bih uzeo neku bolju verziju.
Brzina je oko 150/6 na toj jačini signala i ping je 26. Hvala! Mislio sam si i antene uzeti iskrine ako bi mi pomogle, a samo da dobijem kvalitetu da nemam 5 jittera i nekad packet lossova.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
kova077 kaže...
Pozz, jel dali se po ovoj slici može vidjeti da mi toranj radi na 5G? Pošto nemam 5G uređaj.
Još jedno pitanje, trenutno imam b535 router ali ne znam dali bi imao stabilniju vezu ako bih uzeo neku bolju verziju.
Brzina je oko 150/6 na toj jačini signala i ping je 26. Hvala! Mislio sam si i antene uzeti iskrine ako bi mi pomogle, a samo da dobijem kvalitetu da nemam 5 jittera i nekad packet lossova.

 Iskre apsolutno pomažu kod stabilnosti signala i dobit ćeš bolju DL i UL naročito UL jer signal ti je dosta loš zato se događa packet loss. Da taj 150169 toranj ima 5G ENDC Available to lako provjeriš u cellmapper karti za svaki toranj koji te zanima i naravno ako je mapiran sa 5G mobom i tarifom koja ima pristup 5G.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.11.2021 16:29 (DDavorin).
11 godina
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Imam pitanje ai suite program koji imam od routera i u njemu namjesteno 400gb da racuna potrosnju od 1 u mj..znaci stavio limit 400 koliko imam preko t coma po normalnoj mogucoj brzini nakon toga je 4mbit..uglavnom me zanima ostalo mi jos 258 gb do kraja mjeseca,jel on racuna sveukupno wifi promet neovisno jel promet koristim na mobitelu tv ili pc,koristim na sva 3 uredjaja + clock ispod kompa i uskoro na mi stiku u spavacoj da na polusmart tv imam netflix i youtube..hvaal

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
mariolla79 kaže...

Imam pitanje ai suite program koji imam od routera i u njemu namjesteno 400gb da racuna potrosnju od 1 u mj..znaci stavio limit 400 koliko imam preko t coma po normalnoj mogucoj brzini nakon toga je 4mbit..uglavnom me zanima ostalo mi jos 258 gb do kraja mjeseca,jel on racuna sveukupno wifi promet neovisno jel promet koristim na mobitelu tv ili pc,koristim na sva 3 uredjaja + clock ispod kompa i uskoro na mi stiku u spavacoj da na polusmart tv imam netflix i youtube..hvaal

 Računa ukupan promet, preko čega je ostvaren je nebitno

11 godina
neaktivan
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Pozdrav, poceo je black friday na A1 pa sam gledao 5G mobitele i zanima me da li mogu ocekivati stabilnu vezu ako bi uzeo mobitel koji bi koristio samo kao 5G router. 

Zadnjih par mjeseci imam ogroman ping sa A1 Flatbox u centu Varazdina jer je zasicenost mreze velika pa gledam kako rijesiti problem. 
Razmisljao sam i o promjeni rutera ali mislim da ne bi previse dobio bez vanjskih antena (sto mi nije opcija jer nisam vlasnik stana)

 

Ocekivao bi da sa 5G mrezom ne bude tolika zasicenost mreze barem neko vrijeme pa bi brzina trebala biti dobra. 

Malo me brine karta pokrivenosti sa 5G koju vidim na A1 jer se nalazim u podrucju ispod autobusnog i tamo je zbog nekog razloga losija. 

Nazalost ne mogu sam isprobati pokrivenost sa 5G jer nemam nikoga tko ima takav mobitel ali me zanima ako bi mogao ocekivati normalan ping ako bi uzeo mob.
Ukoliko bi to funkcioniralo sa mobitelom koji bi uzeli sa A1 trgovine?

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 11:54 (Cricket).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
Cricket kaže...

Pozdrav, poceo je black friday na A1 pa sam gledao 5G mobitele i zanima me da li mogu ocekivati stabilnu vezu ako bi uzeo mobitel koji bi koristio samo kao 5G router. 

Zadnjih par mjeseci imam ogroman ping sa A1 Flatbox u centu Varazdina jer je zasicenost mreze velika pa gledam kako rijesiti problem. 
Razmisljao sam i o promjeni rutera ali mislim da ne bi previse dobio bez vanjskih antena (sto mi nije opcija jer nisam vlasnik stana)

 

Ocekivao bi da sa 5G mrezom ne bude tolika zasicenost mreze barem neko vrijeme pa bi brzina trebala biti dobra. 

Malo me brine karta pokrivenosti sa 5G koju vidim na A1 jer se nalazim u podrucju ispod autobusnog i tamo je zbog nekog razloga losija. 

Nazalost ne mogu sam isprobati pokrivenost sa 5G jer nemam nikoga tko ima takav mobitel ali me zanima ako bi mogao ocekivati normalan ping ako bi uzeo mob.
Ukoliko bi to funkcioniralo sa mobitelom koji bi uzeli sa A1 trgovine?

 Kolega, ovo za lokaciju i 5G signal ti može DDavorin puno bolje reći. Znam da je Varaždin snimljen uzduž i popreko :)

Za mobitel kao modem, ja ti mogu reći da sam isprobao na Samsung galaxy S10+ opciju ethernet tethering, i radilo je dobro. Ima mali adapter USB to ethernet, u njega sam uđtekao LAN kabel, a drugi kraj u WAN port na routeru, dok se mobitel punio na bežićnom punjaču.

Ostavio sam za probu cijeli dan i noć, nisam primjetio bilo kakve probleme. Ali teško je ping izmjeriti kad dosta oscilira od mjerenja do mjerenja. Napominjem da ovaj mob nema 5G, to sam isprobao na 4G. Ali nikako ne bih preporučio dugoročno, kao zamjena za modem/router.

 

E sad, tom logikom, ako već ideš u tome smjeru, onda znam da to (Ethernet tether) ima Samsung na S liniji (S10 pa dalje), ne znam da li imaju i ostali (možda A serija sa 5G chipom)?

Mislim da ti 5G mobitel i samo wireless hotspot nikako nije rješenje na duži period (nedajbože da potpisuješ ugovornu obavezu)

 

- Ali da te malo usmjerim na druge opcije;

1.) nema dostupnost optike na tvojoj lokaciji?

2.) da li si isprobao T-HT 4G, kakva je stvar na tvojoj lokaciji? Uzmeš neku Simpa sim karticu i aktiviraš opciju internet dan za 10 kn, staviš sim u router i isprobaš

3.) Znam sigurno da u Varaždinu ima lokalnih providera koji daju internet preko WIRELESS infrastrukture (P2P). Mislim da bi ti ovo možda bila i najstabilnija opcija po pitanju pinga (jer oni imaju optiku, a ti dobiješ wireless antenu na krov. Nemam s tim iskustva, ali znam ljude koji to hvale). Možda da provjeriš, recimo OVDJE

4.) vraćam se na optiku. Stvarno ju nitko ne nudi na tvojoj lokaciji? 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 13:50 (ZdravacVZ).
11 godina
neaktivan
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Puno hvala na informacijama.

 

Sto se tice ovih drugih opcija:

1. Poslao sam par upita prije kojih 6 mjeseci i nije bilo nista dostupno jer nisam u zgradi, ali budem pitao opet

2. Trenutno koristim Bonbon(oni su Tcom?) na mobitelu i brzina isto nije jako dobra nakon 16h iako je bolja od A1

3. Nikad cuo za nesto ovakvo, definitivno cu provjeriti i ovu opciju

13 godina
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Treba mi pomoć,

 

Dobio sam od frenda ruter jedan o kojem ni ja ni on nemamo blage, radi se o Huawei AR129CGVW-L

 

Probao sam ući u njega ali nigdje ne nalazinim na njemu ili na netu login postavke, te naravno zanima me da li se uopće isplati zezati s tim ruterom? Vidim da ima dva SIM slota i dvije lte antenice di se vjerojatno mogu i vanjske LTE riblje kosti spojiti. 

LP
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 18:52 (zabbax21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
zabbax21 kaže...

Treba mi pomoć,

 

Dobio sam od frenda ruter jedan o kojem ni ja ni on nemamo blage, radi se o Huawei AR129CGVW-L

 

Probao sam ući u njega ali nigdje ne nalazinim na njemu ili na netu login postavke, te naravno zanima me da li se uopće isplati zezati s tim ruterom? Vidim da ima dva SIM slota i dvije lte antenice di se vjerojatno mogu i vanjske LTE riblje kosti spojiti. 

 

 

Guglati i guglati :D

https://support.huawei.com/enterprise/en/routers/ar129cgvw-l-pid-250414680?category=quick-guides

https://support.huawei.com/enterprise/en/doc/EDOC0100586167

 

Sa ovog zadnjeg linka di je PDF, na str. 10. piše:

In versions earlier than V300R019C00, the  default  user  name  is admin  and  the  default  password  is Admin@huawei.
In V300R019C00 and later versions, the  default  user  name  is admin  and  the  default  password  is admin@huawei.com.

 

 

 

LTE - https://support.huawei.com/enterprise/en/doc/EDOC1000009848/f92565e/ar129cgvw-l#EN-US_CONCEPT_0177896966_mMcCpPsS_en-us_concept_0177865452_table720363314192

 

LTE antenna interface
LTE antenna interfaces of a router include a MAIN interface (for the primary antenna) and a DIV interface (for the secondary antenna). The primary and secondary antennas work together. The primary antenna transmits and receives LTE signals, and the secondary antenna only receives LTE signals to help improve the downlink rate.

Connector type    SMA-K (screw threads outside and a hole inside)

Standards compliance and frequency bands supported
LTE FDD: Bands 1/2/3/4/5/7/8/20
WCDMA: Bands 1/2/5/8
GSM: 850/900/1800/1900 (MHz)

Rate
LTE FDD: uplink rate of 50 Mbit/s and downlink rate of 100 Mbit/s
DC-HSPA+: uplink rate of 5.76 Mbit/s and downlink rate of 42 Mbit/s
HSPA+: uplink rate of 5.76 Mbit/s and downlink rate of 21.6 Mbit/s
WCDMA PS: uplink rate of 384 kbit/s and downlink rate of 384 kbit/s
WCDMA CS: uplink rate of 64 kbit/s and downlink rate of 64 kbit/s
EDGE: uplink rate of 236.8 kbit/s and downlink rate of 236.8 kbit/s
GPRS: uplink rate of 85.6 kbit/s and downlink rate of 85.6 kbit/s
GSM: uplink rate of 9.6 kbit/s and downlink rate of 14.4 kbit/s

Cable type  LTE Whip Antenna

 

Čini mi se da je to Cat4 router pošto podržava LTE do 100 Mbps DL i nigdje se ne spominje CA.

Vjerojatno se ne isplati zezati s tim routerom.

 

12 godina
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Evo ko još nije uzeo Hombox u ponudi je sad i 5G Internet 229kn) i 5G Super Hombox/199kn) a router koji je u ponudi koliko vidim po slikama unutarnji je neki FRITZ!Box a vanjska jedinica  Askey RTL0300 5G NR

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 18:18 (DDavorin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Je, limitirana 5G brzina do 200 Mbps i 1TB prometa nakon čega "5G" brzina padne na 5 Mbps :D

 

Ta mi na 4G HT-u sa agregacijama postignemo 350+ Mbps a na HT unlimited GB SIM nemamo nikakvog limita :D

 

Dijeli se Fritzbox 7530 modem (koji nije 4G/5G modem). Ovaj Askey RTL0300 treba netko testirati...

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 17:37 (Tirkiz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Slijedeći mjesec Tcom će ponuditi FWA,pa da vidimo i to!?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Da, baš me zanima, hoće li i HT staviti bedaste limite i koju opremu...

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 17:45 (Tirkiz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Pošto su spomenuli Wifi6(AX), a to samo dva frica imaju  FRITZ!Box 7530 AX i FRITZ!Box 7590 AX. A ovo je od A1 FWA

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 17:47 (DDavorin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
DDavorin kaže...

Evo ko još nije uzeo Hombox u ponudi je sad i 5G Internet 229kn) i 5G Super Hombox/199kn) a router koji je u ponudi koliko vidim po slikama unutarnji je neki FRITZ!Box a vanjska jedinica  Askey RTL0300 5G NR

 Meni se za 20-ak dana stvaraju uvjeti za produljenje ugovora 89 dana prije isteka ugovora.Sad,kakvi su ovo routeri,pitaj dragog Boga..

A vidim na njihovoj stranici neki ZTE modem..

BTW,DDavorin,što je to FWA? Hoćemo li mi krajnji korisnici imati neke koristi od toga?

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 10:36 (Conan_Zg).
12 godina
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Conan_Zg   Imaš opis tog ZTE na predhodnoj stranici jedina razlika među njima je što ovaj od A1 ima i tel priključak. Google će ti pomoći utipkaš "FWA 5G" da ne pišem naširoko.... evo i slikica FWA

FWA 5G FWA 5G
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

DDavorin, prošli tjedan u srijedu sam mapirao Latin - Ogulin - Latin, A1 i HT mreže preko Samsung Galaxy A22 5G Dual SIM.

HT SIM Unlimited GB sa uključenim 5G-om i A1 Mini zakon SIM, samo 4G.

Mobilni podaci samo preko HT SIM-a.

 

U Ogulinu HT ima 5G no sudeći po brzinama očito je to 4G DSS a ja zaboravio napraviti printscreen da znamo koji je to toranj i ćelija  

Pretpostavljam da ti to treba da evidentiraš na cellmapper karti da taj i taj 4G toranj pušta 5G preko 4G frekvencija, jel?

 

U Latinu mi povremeno na A1 pokaže 5G DCNR polja, jel to znači da A1 pušta 5G preko 4G-a na mom području?

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Tirkiz  Imaš PP

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW
Pozdrav trenutno imam flatbox duo 1tb tarifu istekao mi je ugovor,zanima
me dali sad imaju koju bolju ponudu
jer koliko vidim na njihovoj stranici ne
nude nista osim sta su smanjili promet na 400gb
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice