Alcatel MW40V cesto odspaja vezu

poruka: 2
|
čitano: 3.504
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Alcatel MW40V cesto odspaja vezu

Dakle koristim mali Alcatel MW40V ruter vec neko duze vrijeme, i sad zadnjih dana kad skidam igru iliti uploadam na youtube, veza konstantno puza, ruter se dosta zagrije i diskonektuje se.

Imam osjecaj da kako je vani vrucina i sparina da tako i ruter radi. Ima li iko informacija ili slicnih iskustava?

 

U pocetku nisam primjetio takve probleme, ali sad mi se to precesto dogada.

 

Gledao sam i druge rutere sa sim karticom da si kupim, ali svi koji imaju bateriju kontam da bi bila ista situacija.

 

Dali su Huawei ruteri koji se daju uz pokucni u tele2,flatbix u vipu i gigabox u tcomu ruteri sa baterijom, ili su kao i svaki ruter koji se dobije uz net, pa radi samo kad je pristekan u struju, jer si razmisljam dali mi se isplati kupiti takav 4g ruter.

 

Hvala

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2021 21:00 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Alcatel MW40V cesto odspaja vezu

Nije mi nitko odgovorio na upit, ali evo sada sam skuzio da ruter radi i bez baterije ako je prikopcan u struju, a ja sam svo vrijeme mislio da radi samo dok je baterija u njemu.

Sad dali ce i sada veza pucati,vidjet cemo, jer dok je baterija u njemu, tokom uploada se bas pregrijavao

 

EDIT: Kad radi samo u struji ne puca veza, ali se grije.

Jbga neznam jel to normalno kod svakog rutera kad se vrsi nesto zahtjevno dok si spojen na njega

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2021 19:32 (mp3david).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice