Windows Phone 8 borbeni komplet

poruka: 31
|
čitano: 25.007
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows Phone 8 | Najbolje aplikacije
12 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Posto WP8 postaje sve  popularniji i broj aplikacija raste mislim da je vrijeme da i WP dobije svoj borbeni komplet.

 

 

Pravila su jednostavna :

 

[1] Podijelite svoje omiljene aplikacije u 3 skupine :  Aplikacije /  Live Tiles + Lockscreen  /  Igre

 

[2] Navedite kratak opis aplikacije pored njenog imena

 

[3]  Na kraju svojeg posta napisite na kojem WP8 uredaju ste koristili navedene aplikacije.

 

 

Po mogucnosti mozete linkati aplikaciju na njen detaljniji opis i screenshotove u Windowsphone.com trgovini ili na detaljniji review.

 

 

Za opcenita pitanja o Windows Phoneu 8 posjetite temu WP8 - Opcenito.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 21:16 (fade).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Moj WP8 borbeni komplet

 

 

Aplikacije :

 

Music+ -  Odlican Soundcloud klijent koji ima mogucnost caching-a svake pjesme  

 

MetroTube - Jedna od, ako ne i najbolja mobilna YouTube aplikacija 

 

Baconit - Dobro dizajniran i brz  Reddit klijent 

 

Skydrive  - Microsoftov Cloud Servis

 

Papyrus - Omogucava pisanje kratkih biljeski sa prstom ili stylusom.

 

 

Live Tiles + Lockscreen : 

 

Bing Weather - Prikazuje vremensku prognozu i temperaturu uz mogucnost prikazivanja na lockscreenu-u ili Live tileu

 

Battery  - Prikazuje stanje baterije i graf potrosnje na lockscreenu ili live tile-u uz mogucnost spremanja kao sliku ili na Sky Drive

 

Skinery  - Customizacija Tileova , moguce je mijenjati boje , ikone ili izrezati sliku sa tileovima

 

 

Igre :

 

Contre Jour -  Super igra, originalna i sa super soundtrackom. Oblikujete zemlju da odvucete svog lika na sigurnost...

 

Final Fantasy - Originalni/Prvi Final Fantasy

 

PipBoy Radio -  Galaxy News Radio i  PipBoy interface  iz  Fallouta 3

 

 

 

 

Moj mobitel :  Nokia Lumia 520

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 21:30 (fade).
Moj PC  
6 0 hvala 3
14 godina
odjavljen
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

App-ovi:

CamScanner - radi pdf-ove od fotografija

Crovijesti - više manje sve jasno

PDF reader

Pin notes - brzo dodavanje bilješki na početni zaslon

RemoteDesktop - trial, plaća se inače, dobro dođe

SkyMap Free - za ljubitelje noćnog neba

Stop Music - služi kao stop gumb za mp3 player/radio

Tucan reader - e-book reader

TuneIn radio - internet radio

WPCentral - novosti iz WP svijeta

Nemam 14 godina
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 16:51 (Danijel14).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

SofaScore LiveScore - fenomenalna aplikacija za praćenje rezultata. must have za kladioničare i one koji prate sport. čak i za neke utakmice ima video gdje se mogu vidjeti golovi

 

Ringtones Pro - gro ringtonova za pozive, sms, email...

 

PC Remote - aplikacija kojom mobitelom možete upravljati računalom. neki će reći da šta će ti to kad je miš bolje rješenje, ali ponekad prebacim sliku na tv, zavalim se na kauč i ovo je onda super rješenje

 

koristim i metrotube koji je fenomenalna zamjena za youtube bez obzira što košta 8kn. tek sam u proučavanju marketa i općenito OS-a pa će vremenom biti više aplikacija. koristim samsung ativ s

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows Phone 8 borbeni komplet

Bing weather

Battery

 

Blink - brzo okidanje fotografija

 

Calculator toolbox

Calculator3

 

Cool Music Player

 

eBay

 

Find My Music

 

GeoPhoto

 

IMDb

 

Meteo stanica - lokalno vrijeme

 

MojTV - TV program

 

myTube - YouTube, kada ga stavis u pozadinu audio nastavlja raditi

 

Photosynth - panoramsko slikanje

 

Pocket File Manager

 

Quick Settings

 

RapDialer

 

Reminders

 

Runtastic PRO

 

SoundHound

 

Stopwatch Timer

 

Street View

 

T-Translator

 

TuneIn Radio

 

Wikipedia

 

yourPlaylists

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 17:22 (Eld).
16 godina
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Bilo bi lijepo da pravilo bude ono što je spomenuto u prvom postu, i da izgleda onako kako je kolega napravio u drugom postu (dakle kategorija i opis), a da se offtopic i postovi koji ne zadovoljavaju kriterije obrišu jer inače tema s bezveze nabacanim aplikacijama bez ikakvog objašnjenja nema nikakvog smisla. Tako može svatko otići na store i pregledavati...

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 18:36 (lllnuclearlll).
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone 8 borbeni komplet
lllnuclearlll kaže...

Bilo bi lijepo da pravilo bude ono što je spomenuto u prvom postu, i da izgleda onako kako je kolega napravio u drugom postu (dakle kategorija i opis), a da se offtopic i postovi koji ne zadovoljavaju kriterije obrišu jer inače tema s bezveze nabacanim aplikacijama bez ikakvog objašnjenja nema nikakvog smisla. Tako može svatko otići na store i pregledavati...

 

Da.

 

Poslozio sam pravila da budu sto laksa i jednostavnija za pratiti da dobijemo uredniju i kvalitetniju temu jer vidim da u Android temi ima svega i svacega.

 

 

Najbitnije je sloziti u kategorije i navesti kratak opis, linkanje nije toliko bitno jer je aplikaciju lako naci kad se zna ime.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 19:12 (fade).
15 godina
odjavljen
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

live tiles + lock screen

amazing weather hd

awsome lock

week view 8 -kalendar

 

apps

amazon mobile

ebay

metrotube

vimeo

paypall

mpatool

blackbox - konverter

ciel - na fotografiji lijepi razne informacije tipa kakvo je vrijeme, da si u restoranu i slično

indulged - flickr klijent

moj vip

facebook beta

whats app

trashout - karta ilegalnih odalgališta smeća. možete i morate prijavit :D

i više manje sve one razne nokijine aplikacije

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2013 11:42 (skank666).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Aplikacije:

 

Goal Live Scores - pračenje nogometnih utakmica, push notificatin kad počinje utakmica, kod promjene rezultata i slično

 

Metrotube

 

misicXmatch lyrics player - taganje pjesme i uživo pračenje stihova

 

Photosynth - panoram 360°

 

Shortcuts - shortcut za postavke

 

Vieather - vremenska prognoza, malo spora ali ljepo dizajnirana

 

Weave News Reader

 

 

Igre:

 

Benji Bananas

Turbo Racing League

iStunt 2

Jetpack Joyride

Drag Racing

Paradox Exit

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

WpTorrent

 

Jedna, al vrijedna..osim baratanja s torrentima, mogu se i fileovi uploadat na racunalo preko wifi-a

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 19:12 (passat).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows Phone 8 borbeni komplet

Evo od danas vlasnik Lumie 925 :) Prvi dan vrlo zbunjujuć jer zadnjih par godina nisan ni dotaknuo išta osim androida :D Možda koji savjet kako najbolje posložiti sve za najbolji doživljaj ??

Samsung Galaxy Note II :)
12 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Aplikacije:

  • Nokia Camera - proširuje mogućnosti kamere, sada već ima dobra alternativa - default Kamera aplikacija na Wp8.1
  • Office Lens - Brz sken dokumenata, sejvanje, čitanje teksta...
  • SofaScore LiveScore - podržava sve žive lige (čak i HR nog. lakrdiju), ima puno opcija...
  • SoundHound - zna se za šta služi...
  • 9Gag - isto tako...
  • FlashVideo - omogućuje gledanje nekih streamova za koje bi inače bija potreban Flash (kojeg naravno nema)
  • Messenger (FB) - trenutno najbolje rješenje (službeno) za FB chat, ali ima mjesta za napredak...
  • Stop the music - kad upališ pismu na WP, nemoš je izbrisat iz Volume controla bez ovoga...
  • OneDrive - sve jasno
  • Photosynth - trenutno jedini app koji slikaje 360* panorame, iako jako loše (često) spaja slike, može puuuno bolje
  • Stopwatch - WP opće nema svoju defaultnu štopericu?!
  • Translator - ponajbolji prevoditelj (bazinar na Google Translateu), podržava HR za razliku od MS-ovog translatora
  • PDF Reader - alternativa Adobeovom čitaču, ali ne gnjavi stalno za Adobeov account, i ima sve potrebno
  • WPCentral - najbolje mjesto za WP novosti

 

LiveTiles + Lockscreen

  • Weather - jednostavna aplikacija za prikaz vremena, čista, ima lijep lockscreen...

 

Igre

  • Flappy Bird - riječi suvišne
  • Ko opće igra igre...

 

Ove aplikacije su samo must-have...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Trebao bi mi music player koji podrzava i FLAC...nasao sam ovaj ali mi se ne svida pa ako ima jos koji :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Aplikacije

 

Adobe Reader

 

App Folder - Mapa za aplikacije

 

Battery

 

Camscanner - ime sve govori...

 

Connectivity Tiles - do službenog dolaska 8.1 i akcijskog centra služi mi za brži pristup bluetooth/wirelles opcijama

 

Edmondo Sports Tracker - računa pređene kilometre, kalorije itd kada se bavimo različitim sportovima, (ja primjerice vozim biciklu) i to radi vrlo dobro zahvaljujuči odličnom GPSu kojeg ima LUMIA

 

ESPNF1 - novosti iz F1 svijeta

 

Facebook Beta

 

Hipstamatic Oggl - službeni opis: "Oggl is a “capture-first” shooting experience using Hipstamatic’s beautiful lenses and films, and comes with 5 “Favorites” pre-loaded for situational shooting: Landscape, Food, Portrait, Nightlife and Sunset. For the first time ever, edit a photo after it’s taken to experiment with different looks, and tap to preview effects before shooting."

 

Sve u svemu, mnogo različitih leća i filtera za različite fotografije i njihovo brzo djeljenje na razne društvene mreže.

 

IMDb

 

MUSIC+ - stream i download muzike

 

Nokia Camera - naprednija kamera naspram standardne

 

OneDrive - cloud, zna se..

 

Photobeamer - prenos slika sa mobitela na računalo/drugi mobitel preko web preglednika

 

Shazam

 

Stop the Music - uklanja muziku iz aktivnog procesa

 

Tapatalk

 

Viber

 

WhatsApp

 

Youtube HD

 

Zedge

 

Live Tiles

 

Vrijeme

 

Igre

 

AE Bubble

 

Dark Lands

 

Snake

____________________________________

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.4.2014 22:46 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/myappfree/74afd67c-9710-4ed5-8b83-c06fa6402410

 

preko ove aplikacije mozete skidat druge aplikacije koe se inace placaju ali su dotupne besplatno za download 1 aplikacija na dan je dozvoljeno

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Aplikacije

 

  • MyTube(Trial)- Jednostavan, brz, lijep i funkcionalan YouTube klijent
  • Aerize Explorer - Besplatan file manager
  • OneDrive - Za one koji neznaju, Microsoftov cloud servis
  • KakaoTalk - Ne baš popularan kod nas no meni najdraži messenger još od androida
  • Stopwatch - Jer WP nema standardno
  • WPjoy(Trial) - Virtualni gamepad/volan, nije prava zamjena, ali posluži
  • Music - Standarni player je još najbolji dok se ne pojavi neki ekvivalent PowerAMPu
  • Crunchyroll - Za gledanje animea
  • OneReader - Brz i jednostavan i versatilan pdf/xps/cbz čitač sa podrškom za OneDrive
  • HŽ vozni red - Ime kaže sve

Live Tiles

 

Igre

 

Mobitel: Lumia 520

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2014 19:06 (bernie).
Moj PC  
3 0 hvala 3
15 godina
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

poz.koristim moliplayer pro za gledat video ali nemrem skuziti kak nece ukljucit tj nac titlove.ima tko kakav drugi player s titlovina.thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet
Titlovi ti moraju biti istog naziva kao i video koji gledaš i u istom folderu.I još te na početku pita da li želiš uključiti titlove ili ne.
Reality is wrong. Dreams are for real.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows Phone 8 borbeni komplet

isto je sve ali me nista ne pita.probat cu naprviti mozda jos 1 folder.imam jedino opciju kao ukljuci titlove,kad sam gledam u option,i samo pise eng.

16 godina
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Jeli  je tkome uspjelo jailbrejkt 8.1 WP tocnije sa Lumiom serijom ., nesto sam citao po forumima da nije bas sigruno kao kod Andorid jailbrejka i moze se brickat samo tako {#}

 

ako netko zna ili imam kakav tut jer nas je sve vise ekipe sa WP-om (ima masu vec sad stranica sa XAP -ovima ) {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 23:31 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows Phone 8 borbeni komplet
4mal kaže...

Jeli  je tkome uspjelo jailbrejkt 8.1 WP tocnije sa Lumiom serijom ., nesto sam citao po forumima da nije bas sigruno kao kod Andorid jailbrejka i moze se brickat samo tako {#}

 

ako netko zna ili imam kakav tut jer nas je sve vise ekipe sa WP-om (ima masu vec sad stranica sa XAP -ovima ) {#}

Nisam ništa ni tražio o tome ali bi kada bih to bilo nešto slično cydia na iphonu. dakle, dodatne mogučnosti.. za xapove me nije briga. ono što mi treba kupim a igre ne igram. aj lupi neki link usput

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
11 godina
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Koji app koristite za glazbu? Tražim neki da ima mogućnost sviranja po folderima i da ima sleep timer...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows Phone 8 borbeni komplet
Jel itko zna dali je moguce na windows phone 8 usb tether? znaci ne wifi hotspot, vec da dijelim mobilni internet preko usb-a na komp
13 godina
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Čini mi se samo wi-fi i bluetooth.

Zdravi i veseli bili :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows Phone 8 borbeni komplet
to znam i sam, sve sam isprobao al eto mozda se nade netko da je uspio to napraviti.
13 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Da malo osvježimo temu, evo moje liste omiljenih aplikacija:

Amazing Weather HD - mislim da ju ne trebam posebno predstavljati, po meni mozda najbolja weather aplikacija, jedina s animacijama :) (alternativno koristim i domacu CroWeather)

 

mPBZ i PBZmToken - odlicne must-have aplikacije za sve korisnike PBZ bankarstva

 

Metrotube - nakon raznih isprobanih YT alternativa, meni osobno je ova najvise legla

 

AAWP, Windows Central i Nokiamob - vijesti iz windows i nokia svijeta

 

CroVijesti - odlicna domaca aplikacija koja objedinjuje gotovo sve bitne domace portale

 

JDB for Facebook - dok sluzbena (i beta) aplikacija ne budu potpuno funkcionalne, ovo je mozda najbolja alternativa za facebook

 

MixRadio - dok ne dodje VLC player, ovu aplikaciju preferiram za slusanje glazbe

 

HAK - odlicna HAKova aplikacija koja je ponekad jako korisna

 

myFinance - ovo je najbolja aplikacija za pracenje osobne potrosnje... pin zastita, dijagrami potrosnje po kategorijama, moguce je postaviti vise nacina placanja (npr. tekuci racun, ziro racun, gotovina...) i tako detaljnije pratiti svaku stavku posebno te raditi prijenose sredstava izmedju njih

 

Total Fuel i Clarus Milage+ - dvije jako dobre aplikacije za pracenje potrosnje goriva u automobilima

 

Cal - izvrsna i jednostavna alternativa ugradjenoj kalendarskoj aplikaciji

 

Analog Clock Tile - jos jedna odlicna domaca aplikacija za one koji zele pored digitalnog i analogni sat na home screenu

 

#1 Toolkit - all-in-one hrpa korisnih aplikacija

 

Office Lens - aplikacija za skeniranje dokumenata, meni osobno se pokazala puno boljom i jednostavnijom za koristenje od CamScannera

 

GPS monitor & webcam - aplikacija za pracenje lokalnih gradskih webcamova (za rad treba biti ukljucena lokacija)... prije sam koristio Webcam2Tile, ali vec neko duze vrijeme ne radi kak spada

 

ExRatesCRO - aplikacija za pracenje tecaja prema HNB-u

 

Files - koliko god neki smatrali da je nepotrebna na WP - potrebna je, barem sto se tice one osnovne manipulacije datotekama (npr. sortiranje fotografija u foldere)

 

gMaps - kad zatreba google maps i street view, ova aplikacija dobro odradjuje posao

 

Croatia POI - za pronalazak pojedinih tocki interesa kad sam u nepoznatom okruzenju (djelomicno postoji i u HAKovoj aplikaciji)

 

Store Deals i myAppFree - aplikacije za pracenje snizenja i free akcija u storeu (dosta aplikacija s popisa, a koje se placaju, zahvaljujuci ovim aplikacijama sam uspio dobiti besplatno)

 

Star Chart - fantasticna aplikacija za pracenje nebeskih tijela

 

Face Swap - zabavna aplikacija koja zamijenjuje lica ljudi na fotografijama

 

KeepIn Calendar - zanimljiva aplikacija koja prati sto se obiljezava na odredjeni datum (npr. world cancer day, heavy metal day, father's day, international pretend to be a time traveller day...)

 

Easy Transfer - korisna aplikacija za prijenos podataka izmedju racunala i mobitela preko WiFi mreze

 

Translator i T-Translator - odlicne aplikacije za prevodjenje teksta

 

7pass - nesluzbeni KeePass manager... uz ovu aplikaciju i KeePass na PC-u, te .kdbx bazu na onedrive-u, sve lozinke su uvijek sinhronizirane

 

Lumia Camera, Lumia Creative Studio, Lumia Cinemagraph, Camera360 Sight, Proshot, Fhotoroom, Fotor, Photosynth, Phototag - niz fantasticnih photo(editing) aplikacija

 

+

 

eBay, 8 Zip, 9Gag, Adobe Reader, CroParking, dajsve, Endomondo, IMDb, Insider, Speedtest.net, UC Browser, Shazam, Picture Info, Despicable Me: Minion Rush...

WP 8.1 GDR1 DP @ Lumia 820
Moj PC  
7 1 hvala 5
9 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Pozdrav forumasi...

 

Imam jedan mali problem..Kupio sam Lumiu 630(WP 8.1). Čim sam ga uključio napravio sam novi mail koji mi je automatski sinhronizirao One drive s tim mailom. E sad...ja tak mail uopce ne korostom i htio bih ga promikeniti jel na neku foru nemogu u One drive dodati racun s drugim mailom...pokusao sm sve živo no nikako...može neki hint kako promjeniti taj primary mail...

Prije svega budi čovjek.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

Ako pod primarni mislis na onaj za koji ti je vezan mobitel, jedini nacin je vracanje na tvornicke postavke i onda ispocetka s novim mailom

 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone 8 borbeni komplet

jep..na taj mislim..onaj koji sam postavio pri prvom ukljucivanju mobitela! Onda nema druge nego tvornicki reset...

 

Hvala!!

Prije svega budi čovjek.
14 godina
offline
Windows Phone 8 borbeni komplet

obrisi

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 14:40 (pirat01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows Phone 8 | Najbolje aplikacije
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice